Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
michal07 / 2010-08-09 15:29
No niestety jeszcze z zapisami prawnymi nie jestem za bardzo obeznany, właściwie to prawie wcale. Dlatego ponownie pytam czy są w stanie namierzyć moje IP i czy komukolwiek napisali RĘCZNIE pismo (pozew)? Większość moich wątpliwości została rozwiana, ale 16.04.2010 wszedł nowy regualmin na pobieraczku. Guma1 widze, ze jestes bardzo zaangazowany w ten temat, wiec licze na szybkie odpowiedzi.
1) Czy sa w stanie znalezc mnie po IP (czy firma Netia, UPC itp moga im udostepnic dane)?
2) Czy to, że im odpisałem, że chcę rozwiązania umowy i usunięcia konta coś zmienia?
3) Czy nowy regulamin zmienil cokolwiek, jesli chodzi o uiszczenie oplaty?
4) Czy usuwac adres e-mail czy tylko ich olac?
olaf kakel / 89.76.170.* / 2010-08-10 08:42
pobieraczek.pl dostał bzika oto co do mnie napisali:
Prosze przeczytac bardzo dokładnie to co jest napisane WIELKIMI LITERAMI
------------------------------------------------------------------------
Szanowny Panie małe dziecko,
JESTESMY NA SKRAJU WYCZERPANIA NERWOWEGO I DLATEGO PISZEMY DO PANA TAK:

Ze względu na wywiązanie się przez Pana do dzisiaj z NIE zawartej z
nami umowy z dnia 14.06.2010 KOMBINUJEMY wystąpić przeciwko Panu na
drogę sądową w celu wyegzekwowania NIE przysługujących nam
wymagalnych
należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o
świadczeniu
usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) NIE doszło do
zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Panu zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu
przez NIE współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez
Pana
podczas zawierania umowy adres:

male dziecko
80350 gdansk
chlopska 72

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na
celu
OSMIESZENIE POBIERACKA.pl ZASŁUGUJE NA WYSOKIE ODZNACZENIE PANSTWOWE.
--------------------------------------------------------------------
Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe
(otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) Do identyfikacji posłuży nam
adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i

data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania,
który
z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP. INFORMACJE TE
MUSZA BYC NATYCHMIAST PRZEKAZANE DO POBIERACZKA.pl

Pana adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 14.06.2010 to

62.111.200.202. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do
wykorzystania zgromadzonych o Panu danych w celu wyegzekwowania
należności wynikającej z NIE zawartej umowy.

Niniejszym NIESAMOWICIE pragniemy poinformować, że wyznaczamy Panu
ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa
Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania


tej wiadomości, wówczas BEDZIEMY ZMUSZENI UDAC SIE DO DOBREGO
PSYCHIATRY,
co
wiązać się będzie dla Pana z WIELKA ROZKOSZĄ EROTYCZNĄ

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni

od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby
opłacenia
należności:

1. NIE MA ŻADNEGO SPOSOBU
2.JESLI BARDZO CHCESZ TO DAJ NA OFIARE W NAJBLIŻSZYM KOSCIELE


W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem
bok@pobieraczek.pl
W PRZYPADKU GDY PYTANIE BEDZIE DLA NAS ZA TRUDNE ALBO NIEWYGODNE TO WCALE


--------------------------------------------------------------------------


NIE ODPOWIEMY.

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl
guma1 / 83.31.50.* / 2010-08-09 16:52
Michale - na piśmie coś - jakiś liścik że pobierak ma rację itp ślą tylko tym co do nich piszą i podają swoje dane . Wszyscy piszą o tym numerze IP komputera . A przecież to jest kompletny idiotyzm . Zauważ - wchodzisz do kafejki internetowej i rejestrujesz się na pobieraku . I co - czy możliwe jest dojście - kto się na pobieraku rejestrował z tego komputera ? To co - właściciel ma odpowiadać ? Przecież to kolejne ich oszustwo - by wszystkich nastraszyć .
Nic to nie zmienia że do nich pisałeś - nigdy - napiszę to wyrażnie - NIGDY NIKOGO O NIC NIE OSKARŻĄ . Bo nie mają o co , bo nie ma umów .
Regulamin nic nie zmienił - trochę większy bełkot niż pierwszy .
Co do adresu mail - tylko ci co maja wątpliwości że ich te pisemka przestraszą - powinni je usunąć . Reszta - czyli ci co przeczytają te wątpliwe wykładnie prawne i się z nich pośmieją - nie muszą nic usuwać . Nie ma takiej potrzeby .
adam akora / 89.76.170.* / 2010-08-10 08:51
otWitam szanownego Pobieraczka.pl
Jestem czlonkiem Stowarzyszenia Ofiar Pobieraczka.pl.Zostalem zarejestrowany na pozycji nr 5.
Poczatkowo miala to byc nazwa stowarzyszenie pokrzywdzonych ale o aktualnej nazwie zadecydowalo bardzo smutne i tragiczne
wydarzenie a mianowicie. Ostatniego maja teg roku w wojewodztwie malopolskim na wsi 10 letnie dziecko popelnilo szamobojstwo.
Po 1 dobie pobytu w szpitalu nastapil zgon. Wszystko by bylo ok gdyby nie list pozegnalny. Z niego wynika ze przyczyna
tragedii byl stary komputer[laptop] ktory matka przywiozla za darmo od rodzny z miasta Krakowa. Matka nie miala pojecia
jak sie to obsluguje wiec wszystko spadlo na Krysie.Uciecha nie trwala dlugo.Pech chcial ze w wyniku natretnej reklamy
dziecko podalo swoje dane na stronie pobieraczek.pl.W wyniku otrzymanyh pogrozek od pobieraczka.pl dziecko wpadlo w panike.
W jej glowie [na podsawie tego co pisal pobieraczek.pl] powstala wizja ze pojdzie do poprawczaka a jej matka na 8 lat do
wiezienia.Jej tok rozumowania [na szczescie w nieszczesciu] zostal bardzo dokladnie opisany w liscie pozegnalnym.
Nie wiem czy wypada takie porownanie ale pobieraczek.pl nazwalby to*opisala z NALEZYTA STARANNOSCIA*
---------------------
Nasze stowrzyszenie dostalo bardzo silny bodziec do dzialania.
Ja rejestrujac sie na waszej stronie w kazdej rubryce postawilem . slownie > kropke
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-10 12:15
No i coś działa to wasze stowarzyszenie? Jakieś pozwy do sądu składacie, czy tylko rejestrujecie się na kropki? Prokurator potwierdza waszą wersję, że to przez pobieraczka było samobójstwo?
nagiefakty / 89.76.170.* / 2010-08-14 13:02
Stowarzyszenie działa dwa miesiące i w tym czasie obroty pobieraczka.pl spadły o połowę liczą się efekty. Takie są fakty!
chińsiobywatel / 89.76.170.* / 2010-08-14 12:23
Do sądu to się podaje ludzi normalnych ,a miejsce błaznów jest tutaj żeby mieć ubaw.
Wystarczy poczytać co ONI piszą do ludzi.
U tych cwaniaczków mozna sie rejestrowac w każdym jezyku swiata -dlaczego? bo u nich nie ma umowy. Oni tylko rejestrują adresy IP
arab / 89.76.170.* / 2010-08-14 11:58
ja bardzo slabo pisac po polski wiec rejestrowal ja sie po ARABSKI A TE BARANY ZAREJESTROWAŁY!
هارشی‌ئو / 89.76.170.* / 2010-08-14 11:50
Szanowny Panie هارشی‌ئونولـگ گپ دأچـیـه‌ن چه‌كوت / تاریخ مه‌شه اب,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Pana do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 23.07.2010 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Panu na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Panu zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Pana podczas zawierania umowy adres:

هارشی‌ئونولـگ گپ دأچـیـه‌ن چه‌ هارشی‌ئونولـگ گپ دأچـیـه‌ن چه‌كوت / تاریخ مه‌شه اب
هارشی‌ هارشی‌ئونولـگ گپ دأچـیـه‌ن چه‌كوت / تاریخ مه‌شه اب
هارشی‌ئونولـگ گپ دأچـیـه‌ن چه‌كوت / تاریخ مه‌شه اب هارشی‌ئونولـگ گپ دأچ

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo
naiwniak / 89.76.170.* / 2010-08-14 12:06
CZY ROZPRAWA odbedzie sie pod piramidami?
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-09 15:54
Pobieraczek wysyła list polecony na papierze tylko i wyłącznie tym, którzy za radą UOKiK wcześniej wysłali im poleconym na papierze wypowiedzenie umowy. Ale to co wysyła pobieraczek to te same kłamstwa co piszą w mailach. Nikt nie dostał żadnego pozwu ani wiążącego wezwania do zapłaty.
ad.1) nie są w stanie, a firmy tel-kom nie mają prawa im tych danych udostępniać
ad.2) nie
ad.3) nie
ad.4) tylko olać
guma1 / 83.31.50.* / 2010-08-09 14:56
No właśnie - michal07i gontyx a raczej Ich wpisy są typowe dla młodzieży i osób nie obeznanych z zapisami prawnymi . Michał wręcz cytuje jakiegoś kretyna - " Nie macie racji, podpisaliście umową i musicie zapłacić" - i jestem pewien że to pobierak - bo takiego idiotyzmu ktoś zdrowy na umyśle i nie oszust po prostu by nie napisał .
I zwróćcie uwagę na jedno - sam nie wiem od ilu miesięcy ludzie piszą - tu i na innych forach - że to ściema , że to oszustwo . I wystarczy jeden - dosłownie JEDEN wpis pracownika pobieraka by tą całą naszą pracę obrócić w popiół . Dlaczego tak się dzieje ? Bo doskonale znają psychikę ludzką a w szczególności dziecięcą . Na tym bazują - że dotrą do Waszych wyobrażni , że te bzdury o sądzie , komorniku i czymś jeszcze - spowodują że się przestraszycie . Bzdura bzdurę bzdurą pogania . To jest ich regulamin .
JEDNA TOTALNA BZDURA .
Więc - dlaczego niektórzy im wierzą - wierzą tym co chcą od nich kasy a nie nam - co robimy to co robimy . Bo my chcemy pokazać - dzieciom i młodzieży że - ten świat nie jest tak do końca podły , że są ludzie uczciwi którzy uczciwą pracą czegoś się dorabiają . A złodzieje byli zawsze i zapewne będą - ale tu nasza rola - by nie dać się okraść .
felix74 / 2010-08-09 15:27
pytanko ostatnie gdałem z suporttem pobieraka i przyznałoem si eze jestem niepelno letni czy zrobia mi cos za niepoprawne dane

Ps. za błędy przepraszam i z góry dzięki za odp
zorjentowany / 89.76.167.* / 2010-08-14 12:44
Zrobią tyle co mogą. Trzy razy postraszą i na tym koniec.
Ostatnio w wyniku działania Stowarzyszenia Ofiar Pobieraczka.pl boją się odpowiadac na listy i jak nie potrafią odpowiedziec to wcale nie odpowiadają. Z początku się stawiali ale gdy się zorjentowali że wychodzą na błazna to przestali odpowiadać na pytania!
Z tego powodu szukają nowych pracowników ,bo starzy uciekają
Ludzie zmądrzeli i przestają płacic!
bezradny / 62.111.200.* / 2010-08-31 19:44
LIST OTWARTY DO POBIERACZKA.PL
Szanowni Państwo
Zwracam się do Was o pomoc
Mój 11 syn wbrew mojej woli zarejestrował sie na Waszej stronie.
Jstem bezrobotny i nie mam z czego zapłacic.
Dlatego prosze o usunięcie tego konta żeby był spokój.
Mój syn jest bardzo uparty i mnie nie słucha.
Rence mi opadają na to wszystko.
Dowiedziałem sie ze możecie mi pomóc umieścic mojego syna w zakładzie
poprawczym o co bardzo prosze.
Podobno stosujecie najnowsze techniki psychologiczne w uziemianiu niegrzecznych dzieci to dlatego bardzo licze na Waszą pomoc
Z niecierpliwością czekam na odpowiedz co mam dalej robić.
ZROZPACZONY OJCIEC
guma1 / 178.42.252.* / 2010-08-31 19:58
Dobrze że niektórym humory dopisują - i tak trzymać.
sitka30 / 2010-08-15 18:47
Niestety nam odpowiedzieli...cala wiadomość wkleiłam ... przeczytaj i napisz co myślisz ty i stowarzyszenie????dzięki
guma1 / 83.31.50.* / 2010-08-09 16:56
felix74- nie wiem jak masz na imię - feliks to taki kot z dobranocki - jak dobrze pamiętam . Szczerze - tak do bólu ?? Jedyne co mogą zrobić - to słać te swoje debilne maile . I teraz sztuka polega na tym - by nie dać się nabrać .
Czyli - odpowiedż brzmi - NIE , NIC NIE MOGĄ CI ZROBIĆ .
felix74 / 2010-08-10 16:12
mam na imie grzegorz i ja cie prosze pogadajmy moj e-mail gregory089@gmail.com
guma1 / 83.31.57.* / 2010-08-10 17:56
felix74 - Grzegorzu - Sprawdż pocztę - i napisz jakie masz wątpliwości .
gontyx / 95.49.224.* / 2010-08-09 12:00
czy kiedykolwiek zdarzyło się, żeby ktoś dostał pisemne wezwanie do zapłaty?? nieopatrznie podałem część prawdziwych danych i 3 tyg temu dostałem trzeciego maila "przedsądowe wezwanie do zapłaty..." blabla, czy jakoś tak. po przeczytaniu większości komentarzy stwierdzam, że powinienem to olać w 100% ale zawsze jakiś drobny dyskomfort w czasie otwierania skrzynki na listy pozostaje. jeśli NIKT nie dostał tego na piśmie to spoko, będę miał spokojniejszy sen... z góry dzięki.
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-09 16:00
@gontyx
Jeśli do nich nie napiszesz na papierze, to nic od nich nie dostaniesz na papierze. Bez względu na to czy podałeś prawdziwe dane, czy nie.
Większość osób podaje przy rejestracji fałszywy adres (co jest rozsądne i zgodne z prawem). Wiele osób (w tym ja) założyło u nich kilka kont. Gdyby do każdego mieli wysyłać list na papierze, to by szybko splajtowali. Dlatego e-maile wysyła ich automat - to ich nic nie kosztuje.
michal07 / 2010-08-09 11:28
Mam podobny problem. Zarejestrowałem się u nich jakieś 20 dni temu. Wróciłem właśnie z wakacji i patrzę, że mam wiadomość odnośnie zapłaty 94,80zł. Początkowo jak większość przestrzaszyłem sie trochę i niepotrzebnie im odpisałem, ze chcę usunięcia konta i rozwiązania umowy. Oczywiście nic im nie zapłaciłem, bo niby za co jak nawet nie korzystałem z usługi (nic nie ściągnąłem).
I mam pytanie, jeśli podałem im nie prawdziwe dane to czy są w stanie znaleźć mój adres itp?
Czy kogokolwiek pozwali już w tej sprawie (z tego co wiem mają na to 2 lata)?
Czy mając 16 lat ponoszę konsekwencje bardzo głupiego błędu (z reguły czytam regulamin, ale przez pośpiech przed wyjazdem najzwyczajneij mi się nie chciało)?
I czy to że im odpisałem (teraz wiem, ze bezsensownie) te ma jakiś wpływ? Bo odpisując potwierdziłem, ze dostałem taką wiadomość i że wiem o konieczności zapłaty.

Nie pytam czy im płacić, bo na to pytanie już znalazłem odpowiedź na tym forum ;p choć widziałem odpowiedzi typu: "Nie macie racji, podpisaliście umową i musicie zapłacić". Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

PS Usuwać e-mail czy tylko ich zignorować?
mnika123 / 83.26.71.* / 2010-08-10 08:41
WItam wszystkich ja tez przypadkowo zarejstrowalam sie do pobieraczek niestety podalam swoje imie inazwisko ale adres zamieszkania nie ten co teraz mieszkam ale wydaje mi sie ze skoro by chcieli wyciągnąc jakies konsekwencje to nie mogą bo chyba abypodac cie do sadu to umowa powinna byc spisana przez notariusza i powinien byc własnoreczny podpis a takie wysyłanie na poczte -mail to jest zwykłe wyłudzenie a może sie uda i zaplci.Pisałam do nich na poczte jaka podają że w razie jakis problemów czy rezygnacji mozna pisac ale oczywiscie obojetne co by sie napisalo to wyskakuje bład
guma1 / 178.42.255.* / 2010-08-08 07:52
Jestem realistą i nie wierzę że w policji pracują same tępaki . Nie można wszystkiego usprawiedliwiać brakiem biurka czy liczydła - policjanci dziś to nie ci z kawałów - chociaż w TV mówią co innego - niektórzy .
Nie wierzę w to co piszesz - za duża kasa . Gdyby to była babcia sprzedająca jajka na rynku i oszukiwała o kilka groszy bo jajo jajowi nie równe - już by jej nie było . A przecież - ciężar gatunkowy taki sam . Ale - wszyscy wiedzą po ile są jajka - i z czego miała by zapłacić haracz ?
Głupie - może tak . Ale co najmniej zastanawiające i budzące wiele wątpliwości .
Więc - dlaczego nikt tych wątpliwości nie rozwieje ? Przecież - policja też ma już komputery - a nawet internet . A może nawet nie od pobieraka - więc chyba można coś napisać ? Coś w stylu - działamy .
hjgghj / 83.29.244.* / 2010-08-07 19:54
Wydaje mi sie ze najprostsze rozwiazanie to:JESLI NIE ZAPŁACIŁES
(TO DOBRZE!) NIE PRZEJMUJ SIE LISTAMI IGNORUJ JE TAK JAK BY ICH NIE BYŁO JESLI ZAPŁACIŁES TO JUZ NIE PŁAC A GDY CI COS PRZYSLA NAWET WTEDY GDY ZAPŁACONE PO ZAKONCZENIU UMOWY TO TEZ IGNORUJ NIE PRZEJMUJ SIE , TAK JAKBY TYCH LISTÓW WGL NIE BYŁO I PROSTE! nie trzeba rozwiazywac zadnych umow itp.


Guma1 lub beegee mam racje??? bo chyba nie wszyscy mi wierza
guma1 / 178.42.255.* / 2010-08-07 20:53
Masz rację - tylko tak to napisałeś że by zrozumieć - trzeba przeczytać kilka razy . Może w tym tkwi problem ? Szczerze - Twój wpis nic mi nie mówi - tak powie każdy . Mało tego - piszesz " zapłaciłeś to już nie płać "Więc - co chcesz wszystkim powiedzieć ? Takie jest moje zdanie . Za dużo dużych liter - a przecież one mają zwracać uwagę na najważniejsze kwestie . Więc - masz rację - tylko powiedz o tym w inny sposób .
Ale - tak - masz rację .
koalaaaer / 83.29.244.* / 2010-08-07 19:50
czy przy podaniu falszywych danych osobowych mozna wgl złożyc pozew?
marshall1994564 / 88.199.29.* / 2010-08-13 17:01
można ale wtym przypadku nie!!pobieraczek.pl to oszusci i tyle nie wolno im placic zadnych pieniedzy>
urugwajczyk / 83.29.244.* / 2010-08-07 19:38
ja tez zapłaciłem ale juz wiem ze pobieraczek mi nigy nic nie zrobi, jednak mam pytanie do gumy1 i do beegee i do innych jesli macie wiadomosci na temat jaikiegos pozwu zbiorowego przeciwko pobieralowi dajcie znac! mam podtwierdzenie wpłaty wiec to powinno wystarczyc! dzienki
ja on bb / 193.183.79.* / 2010-08-06 21:39
nie wiem po co sie tu rozczulacie , usuncie swój adres e-mail i nie dostaniecie juz wezwń do zapłaty, bo muszą wam dostarczyć pocztą a 99% to koziołki matałki i dzieci to jest proste rozwiazanie
guma1 / 178.42.251.* / 2010-08-06 22:08
No właśnie - przecież to takie proste . Tylko pisemne- listowne - wezwanie do zapłaty ma moc prawną .Więc - jak je dostarczyć Koziołkowi Matołkowi skoro nawet dzieci wiedzą że -do Pacanowa nie dotarł ???
Ludzie , kochani , dzieciaki - śmiejcie się z tego i zapomnijcie o tym czymś . To jest jedyne sensowne rozwiązanie .
fafu35 / 87.116.200.* / 2010-08-12 08:36
LUDZIE TYLKO JEDNO PYTANIE
CZY JEST JAKIŚ SPOSÓB BY TĄ BANDĘ (POBIERAKA) ZABLOKOWAĆ BY NIE NACIĄGALI WCIAŻ LUDZI?????????? PRZECIEŻ MUSI BYĆ JAKIŚ SPOSÓB!!!!!
nowy4444 / 83.29.223.* / 2010-08-06 21:02
podsumuje wszystko krótko: ignorujcie ich wiadomosci zastraszanie itp, nie przejmujcie sie musicie wrzucic na luz, nic wam nie zrobia, wpłaciłes ta kase to juz poprostu wiedz ze w przyszłosci choc jak by ci grozili nie płać!(mysle ze mówie prawde?)
polas34 / 83.29.223.* / 2010-08-06 19:12
dodam jeszcze tyle ze nigdy im nic nie zapłace, i tak mi nic nie zrobia
guma1 / 95.49.25.* / 2010-08-06 19:30
Ten Twój wpis - nie ma sensu bo im zapłaciłeś . Trudno - ale teraz między innymi i z Twoich pieniędzy opłacą karę - i tak im dużo zostanie . Szkoda - i chyba sam przyznasz - że mowa o jakiś pakietach to nieporozumienie , bo i tak NIKOMU nie udało się w pełni z ich " usługi " skorzystać . Zapomnij - najlepsze wyjście , nie stresuj się - niestety nie Ty pierwszy i pewno nie ostatni .
Zobaczcie - każdy kto zapłacił mówi że to jest - delikatnie mówiąc - błąd . A przecież - gdyby byli naprawdę firmą uczciwa , gdyby były te pakiety - teraz fora by pękały od wpisów tych zadowolonych - co to ściągają bez opamiętania . Gdyby tak było - sam bym to napisał - ale skoro przez owe 10 dni zobaczyłem że tam tak naprawdę nic ściągnąć się nie da - to dlaczego ma być inaczej po zapłacie ?
Od czasu do czasu na forach pojawia się jakiś szczęśliwy i zadowolony - facet - kobitka - ale to są ich metody . Cholera wie kto to pisze - może sam super szmata Lejczak ? Jak mam wierzyć w te brednie - gdy sam to sprawdziłem ?
Nie miejcie złudzeń - jeśli im zapłacicie - to za nic .
polas34 / 83.29.223.* / 2010-08-06 19:09
zgadzam sie z toba guma popełniłem delikatnie mowiac b.wielki bład jednyne co mam na swoje usprawiedliwienie(ze im zapłaciłęm) to to ze przed zapłata nie znałem histori tej pieknej firmy dopiero po zapłacie trafiłęm na to forum i klołem sie wniebogłosy ze byłem taki głupi , masz racje powinienem to sprawdzic wczesniej !
polas34 / 83.29.223.* / 2010-08-06 18:20
jA TEZ MAM PyTANIE CZY PO ZAPŁACIE TEJ KWOTY POBIERACZEK DA MI SPOKOJ NA ZAWSZE??tzn zadnych ukrytych opłat i automatyczne go przedłuzania umowy?? guma albo beegee dajcie znac dzienki
marshalll1665 / 88.199.29.* / 2010-08-13 17:05
jesli im juz zaplaciles raz to moga jeszcze sie czasami do ciebie doczepic..ale powiem ci jedno olej ich>
guma1 / 95.49.25.* / 2010-08-06 18:56
Napiszę Ci tak . Wiele osób które zapłaciły pisały że dostawały te maile wzywające do zapłaty . Dzieje się tak bo oni nawet tych wpłat nie księgują i wszystkie maile śle automat . A tak być nie powinno - przecież - jak twierdzą - wykupili pakiety i powinni wiedzieć kto za co im płaci . Chcesz szczerej odpowiedzi ?
Przejawem Twojej głupoty będzie zapłacenie im - sorry - taka jest prawda. Skoro nie możesz pojąć że - tak jak wszystkim ślą 3 maile - I TO WSZYSTKO - GDY SIĘ DO NICH NIE PISZE - to dlaczego szukasz jakiegoś bezpieczeństwa w oddaniu im swoich pieniędzy ? Przecież - zgodnie z decyzją UK - oszukują przy zawarciu umowy / której nie ma - jest tylko rejestracja / to kto ma Ci zagwarantować że oszust po roku do Ciebie znowu nie napisze ? Bo okażesz swoją słabość , bojażń i niewiedzę - płacąc im ? Bo będą wiedzieli - raz zapłacił to napiszmy jeszcze coś - może się uda ????
NIE WOLNO IM PŁACIĆ , NIE WOLNO PRZEZ ODDANIE SWOICH PIENIĘDZY POWODOWAĆ ŻE NADAL BĘDĄ ZASTRASZAĆ INNYCH . Bo będą liczyć na następnych - sorry - frajerów . Przepraszam za te ostre sformułowania - ale skoro nie trafia do niektórych tłumaczenie - w oparciu o zapisy prawne - na czym ten przekręt polega - to może trafią słowa które powinny uruchomić szare komórki .
ytuthhhhhhhhhhhhhhhhhh / 83.29.223.* / 2010-08-06 14:38
mam pytanie do beegee, jesli mam to feralne konto (zapłacone) to nie powinienem zerwac umowy z pobieraczkiem juz teraz aby uniknac podobnej sytułącji jak teraz w przyszłosci było by to przedłuzenie umowy automatyczne ukryte opłaty itp.,czy poprostu nie ma sensu usuwac kata bo i tak dadza mi spokoj
paulinka345678 / 83.29.223.* / 2010-08-06 13:49
MAm pytanie do beegee, jezeli mam to feralne konto (opłacone) to jest sens zerwac(zrezygnowac) z wspólpracy z pobierakiem, chodzi mi oto iz gdy bede miała to konto i go nie usune to pobierak automatycznie przedłuzy mi umowe, doda jakies ukryte doplatyitp, czy nie ma to sensu i czy pobierak dami spokoj.
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-07 23:19
@paulinka345678
Nie wiem co robi pobieraczek po roku. Na swojej stronie pisze, że po roku nie przedłużają automatycznie umowy. Ale ponieważ to oszuści, to kto wie co jeszcze wymyślą. Może za ten czas zmienią regulamin i zaczną automatycznie przedłużać "umowy" na następne lata - jest to niezgodne z prawem, ale tym pobieraczek się nie przejmuje. Może pomyślą, że jelenie, którzy już raz zapłacili, znowu dadzą się nabrać i znów będą ich straszyć kłamliwymi e-mailami.
Mam nadzieję, że za rok pobieraczka już nie będzie, a jego właściciele będą mieli wyroki w zawiasach (na bezwzględną odsiadkę nie ma co liczyć).
guma1 / 83.24.67.* / 2010-08-06 14:03
Paulinko - nic Ci nie przedłużą .W regulaminie mówią o 12 miesiącach - tylko nie wiem czego - na pewno nie obowiązywania umowy - w świetle prawa . Myślę że Bee Gee to potwierdzi i dokładnie Ci wyjaśni .

Najnowsze wpisy