Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
KOLEJNA NAIWNA_JUŻ NIE ;) / 149.156.48.* / 2010-08-04 07:37
Tak jak myślałam - dziś dzień 8 więc czas na zapłatę minął. Wstałam rano coby się przepłynąć w spokojnym cieplutkim jeziorku i lecieć po bułeczki zanim chłopaki wstaną, ale skusiłam się na przeczytanie korespondencji od pobieraka - wiedziałam że przyjdzie niezwłocznie. I nie zawiedli mnie, mam jeszcze 5 dni, albo... spotkamy się Wszyscy za kratkami... POZDRAWIAM I BARDZO DZIĘKUJE ZA TO FORUM!!!! Uspokoiliście mnie - szczególnie guma1. Babą trza potrząsnąć by coś do niej dotarło ;)
guma1 / 83.31.139.* / 2010-08-04 08:53
No i jak - ciepła woda w jeziorze ? A do którego więzienia się wybierasz - a raczej do którego pobierak chce Cię skierować ? Bo mam dylemat - nie wiem jakie tam warunki panują ? I czy można mieć ze sobą psa - Alex jest bardzo do mnie przywiązany . Ale to duże psisko - więc powinniśmy dostać większy metraż . Ale ja za takie coś nie mam zamiaru płacić - wystarczy że zabierają mi - jak wszystkim - co miesiąc z tego co zwie się wypłatą . To my utrzymujemy urzędników , to my im płacimy - bo państwo to my . To oni są dla nas - nie odwrotnie .
Miłego wypoczynku i ładnej pogody . Niektórzy to maja klawe życie .
guma1 / 83.24.68.* / 2010-08-03 22:31
ziomek9988- napisali do Ciebie bo i Ty do nich pisałeś - to norma i o tym wszystkim mówimy - napiszesz - dostaniesz odpowiedż . Zobacz - ale miłosierni - zaczekają parę dni by przelew doszedł . Ale gnoje - wychodzi że jeszcze trzeba być im wdzięcznym - ale nie z nami te numery " Bruner " .
sadas- nic nie musisz usuwać .Bo skąd ci kretyni mają wiedzieć kim jesteś ?? Chyba że sam im powiesz - wysyłając list jak zrobił to ziomek . I zauważ - co mu zrobili ? Mimo tego że podał im swoje dane ? Napisali - litościwie zaczekamy byś zaniósł kaskę na pocztę - wiecie co - znam większe odruchy miłosierdzia .
Nie dajcie się okraść . Ale - jest coraz więcej wpisów - nie zapłacę i dlatego wypisują te kretynizmy - dnia tego i tamtego - sprawa w sądzie . Ale trzeba być tępym by uwierzyć że ktoś da się nabrać .
No cóż - ale ludzie się nabierają .
Ale - przecież pobierak jest naprawdę dobrze opisany , jest decyzja UK - jest - a raczej są nas masy przykładów - żyjemy i mamy się dobrze - mimo że minął rok albo i więcej - od rejestracji . I nikomu " nie spadł włos z głowy " - i nie mówię o łysych - sami wiecie dlaczego .
Zapewne - każdy chce przeczytać że nic a nic mu nie grozi . I to jest zrozumiałe - bo jesteśmy ludżmi i to niestety nasza cecha . Pewno jakieś 30 lat temu też bym pisał - pomocy !!! No cóż - mają pecha . Trafili na Bee Gee , trafili na wielu z Was którzy dajecie świadectwo ich oszustwa . Więc tak naprawdę - może najwyższy czas po prostu o nich zapomnieć ?
sadas / 83.29.211.* / 2010-08-03 21:19
Ej doradzcie usuwac to kato czy co ??? Prosze
ziomek9988 / 85.28.162.* / 2010-08-03 21:09
Do mnie już pisali nawet poleconym. Zbieram materjał o ich praktykach w razie wezwania do sądu i wojna ja się łatwo niedam. 15 lipa mieli skierowac sprawś do sądu jak do nich dzwoniłem to powiedzieli że daja jeszcze pare dni na czas w którym może dojść przelew. Dzwońcie pod numer 800 800 008 UOKiK i tam wam wszystko powiedzą,

NIEDAJCIE SIĘ LUDZIE!!!
Struś2911 / 95.40.14.* / 2010-08-05 15:43
Do mnie też wysłali 2 e-maile, i kurde napisali tak samo jak do Wszystkich , jak nie zapłacę to do sądu.
Przecież ja nawet umowy żadnej nie widziałem,a regulamin to nie umowa, prawda??
A ten numer to aktualny?
guma1 / 83.24.70.* / 2010-08-05 16:11
Oczywiście że regulamin to nie umowa - bo zawiera inne wpisy niż umowa . I umowę się zawiera a regulamin się akceptuje . Spoko - mogą wszystkim - buty wyczyścić .
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-03 23:38
@ziomek9988
Zapewne napisali, że 15 lipca skierują sprawę do "współpracującej z nimi kancelarii w celu skierowania sprawy do sądu" (czy jakoś tak), a nie od razu do sądu. To spora różnica. Fakt jest taki, że żadna kancelaria z nimi nie współpracuje, czyli nigdzie sprawy nie przekazują. Pobieraczek to tylko pozerzy, sądu się boją jak ognia, bo w sądzie nie mają żadnych szans, a jeszcze grozi im proces karny za wyłudzenia.
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-03 23:38
@ziomek9988
Zapewne napisali, że 15 lipca skierują sprawę do "współpracującej z nimi kancelarii w celu skierowania sprawy do sądu" (czy jakoś tak), a nie od razu do sądu. To spora różnica. Fakt jest taki, że żadna kancelaria z nimi nie współpracuje, czyli nigdzie sprawy nie przekazują. Pobieraczek to tylko pozerzy, sądu się boją jak ognia, bo w sądzie nie mają żadnych szans, a jeszcze grozi im proces karny za wyłudzenia.
dziwne ! / 93.154.129.* / 2010-08-05 22:22
mam ten sam problem :( piszą mi że mam zapłacić bo bede w sądzie ! ;(boję sie że to prawda jak myślicie ? wg. był z was ktoś w Sądzie przez to ?
Koks Owner / 83.7.140.* / 2010-10-04 20:09
Witajcie! nie rozumiecie jednej rzeczy. Oni sa oszustami była taka sytuacja: Zapłaciłem te 100 zł(dla testu znalazłem na ulicy je xD) w czwartek ,a w sobote przyszedł od nich mail z przedsądowym wezwaniem do zpałaty wiec troszke sie zdenerwowałem. Pieniadze w 3 dni powinny tam dojść wiec sami sobie wnioski wyciagcie ;] jak płacicie to nic wam nieda meile i tak beda przychodzic wiec dla osób ze słaba psychiką radze usunąc maila albo zablokowac ich jak przyśla kolejnego ;p Pozdro JP (je**ć pobieraczka) 100% wszelkie pytania kierowac na moj adres email ozzythelord_(at)_interia.eu
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-06 02:18
@dziwne !
Skoro masz TEN SAM problem, to po co zadajesz TO SAMO pytanie, na które już WIELOKROTNIE ZOSTAŁA UDZIELONA ODPOWIEDŹ?
Ile razy można pisać, że NIKT NIGDY NIE BYŁ I NIE BĘDZIE przez pobieraczka podany do sądu?
fdgd / 83.29.211.* / 2010-08-03 20:58
MAm pytanie do beegee jakie np sa to fofra, korespondencje masz na mysli ich maile?I czy nie usunąć konta z pobieraczka??
z góry dzięki!
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-03 23:50
@fdgd
Nie wiem o co pytasz. Pojawiło się tu sporo nowych wypowiedzi i nie wiem do którego mojego komentarza nawiązujesz.
Jeśli chodzi o usuwanie konta z pobieraczka, to nawet nie wiem, czy się da, nie próbowałem. Jak się da, to możesz usunąć, to bez znaczenia - nic nie stracisz, nic nie zyskasz.
oewwqvr / 83.29.211.* / 2010-08-03 17:58
ja sie nabrałęm i zapłaciłem co teraz usunąć konto??
petitpoulet / 79.191.10.* / 2010-08-03 18:49
Hey! oczywiście mam ten sam problem. Przy rejestracji podałam prawdziwe dane. Udało mi się, z zachowaniem terminu 10 dni roboczych, przesłać mailem odstąpienie od umowy. Ale oczywiście je odrzucili, gdyż nie liczą się dni robocze... (w regulaminie nie jest to określone, myślałam więc, że mi się uda:). Przez jakiś czas prowadziłam z nimi korespondencję mail-ową. Teraz żałuję, bo i tak nic to nie dało. Ostatecznie zdecydowałam się wysłać im pocztą odstąpienie od umowy, za radą ludzi z innego forum. W odpowiedzi na moje pismo przysłali mi, również listownie na adres domowy, te ich brednie, identyczne jak te w mailach. Rzucali ustawami, argumentami, które same sobie przeczą. Nie było wzmianki o tym, że mam zapłacić. Nie reagowałam. Po kilku dniach dostałam maila z przedsądowym wezwaniem do zapłaty. Odpisałam jedynie, że skorzystałam z mojego prawa do 3-miesięcznego okresu na odstąpienie od "umowy", i że wywiązałam się względem "firmy". Dodałam, że druczek potwierdzenia nadania listu, jaki dostałam na poczcie oraz pismo, jakie otrzymałam od nich w odpowiedzi, zachowuję jako ewentualny dowód i bye bye. A dziś dostałam maila z kolejnymi pogróżkami... Facet mi napisał, że 10 sierpnia złożą pozew przeciwko mnie. I co Wy na to? Może będę pierwszą osobą, która dostanie pozew? Wiem jedno, koniec reakcji z mojej strony. Już mi się nie chce. Czekam na pozew:)))
petitpoulet / 79.191.10.* / 2010-08-03 18:58
Ach i jeszcze napisali tak:
"Przypominamy, iż świadczenie Usług Usenet w ramach Bezpłatnego Testowania powoduje obciążenie zasobów wykorzystywanych w szczególności infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obciążenie Zasobów Angażowanych, w szczególności poprzez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania stanowi szkodę wyrządzoną Usługodawcy i podlega karze umownej w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 100 dolarów amerykańskich, wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego".

Czy to jakaś nowość w ich korespondencji? Żeby nie było nudno... Co o tym sądzicie?
lol55 / 83.7.117.* / 2010-08-04 00:10
Też takie coś dostałem 5 dni temu ale leję na to !
Napisałem ,że czekam na wezwanie do sądu ,do którego udam się z moim adwokatem ...
guma1 / 83.24.68.* / 2010-08-03 19:21
" Chciała by dusza do raju " . Chcesz być pierwsza - oskarżona - ale przecież jesteśmy my - ci co rejestrowali się u nich pół roku , rok i półtora roku temu . DLACZEGO - OPRÓCZ TYCH 3 MAILI - NIKT NIE CHCE NAS OSKARŻYĆ ?????? Dlaczego mi i tysiącom ludzi którzy rejestrowali się tam tyle czasu temu - nikt nic nie wytoczył , ba - nawet nie dali nadziei na spotkanie w sądzie . Ponad rok bez maila od pobieraka - o piśmie listownym nie wspomnę - więc co - są równi i równiejsi ?????
Chciało by się powiedzieć - ja też chcę , ja też chcę "cuś" takiego - bo mi się nudzi , bo chcę się pośmiać z tych maili .
" Nieuzasadnione obciążenie Zasobów Angażowanych " powoduje przeciążenie styków co jest równoznaczne ze zgodą na zajęcie się sprawą przez lekarzy psychiatrów co wiąże się z obowiązkiem jaki ciąży na wszystkich by poprzez wyprostowanie nogi wyrazić swoje stanowisko i dać pobierakowi wielkiego , solidnego kopa - w d...ę .
No cóż - można jaśniej napisać ale chciałem napisać tak jak pisze do wszystkich pobierak . I mam nadzieję że - nie tak jak ich regulamin - to co napisałem jest jasne i zrozumiałe.
LeChU987 / 194.149.88.* / 2010-08-03 17:23
Kolego guma1 zarejestrowalem sie na pobieraku i jak wszyscy tutaj zostalem oszukany!!!mam pytanko ze wczesniejszych wpisach pisalem zeby nic do nich nie pisac ja jednak po otrzymaniu 2 maila od nich odp im ze chcialem skorzystac TYLKO z 10 dniowego okresu probnego i ze jak chce maja usunac moje konto i odstapic od oplat!!!Cy mam powody do zmartwien????
guma1 / 83.24.68.* / 2010-08-03 18:05
No cóż - nie należy pisać do nich ale przecież tak naprawdę - nic to nie zmienia. Każdy przecież chce zobaczyć co pobierak oferuje . Nie ma sensu pisać im że nie chciało się zawrzeć umowy - oni to wiedzą . I wiedzą że tak naprawdę nikomu nic zrobić nie mogą . Dlatego wszystkich straszą - przytaczają zapisy ustaw / w swojej interpretacji - nie ukrywam oszukańczej / tak naprawdę po to by uwiarygodnić swoje grożby . Ale wystarczy te zapisy prawne przeczytać by zobaczyć - że po prostu bredzą . Bo nie można zawrzeć prawnie ważnej umowy w oparciu o ustawę " elektroniczną " . Bo ta ustawa mówi o obowiązkach USŁUGODAWCY . I nakazuje stworzenie regulaminu ale jednocześnie mówi co taki regulamin ma zawierać . I zapewniam - na pewno regulamin nie może mówić że jego akceptacja jest równoznaczna z zawarciem umowy . Bo musi zawierać warunki - czyli coś zależy od czegoś . Zawarcie umowy zależy od rejestracji - ale sam fakt rejestracji nie może oznaczać zawarcia umowy . Dlaczego ? Bo nie ma tu warunku a musi być , tak mówi ustawa " elektroniczna " .
Napisałem kiedyś o pobieraku jak o sklepie - i wrócę do tego wątku. Czy np. sprzedawca gazet może komuś wmówić że ten egzemplarz gazety zakupił dla danej osoby ? Jak sprzedawca jakiegoś towaru - który sprzedaje to na co dzień może mówić że poniósł stratę bo ten towar zamówił ? Przecież może ten towar " wcisnąć " komuś innemu - i uczciwy tak robi - bo ma towar za który ktoś zapłaci . Ale pobierak na siłę usiłuje wszystkim wcisnąć ciemnotę - bo nikt dobrowolnie im nie zapłaci - złamanego grosza.
Spoko - nie warto nimi się przejmować , dostaniesz jeszcze 3 maila - tak jak każdy . I już - po sprawie , bo zgodnie z prawem - umów nie ma .
Pingwinek / 83.22.120.* / 2010-08-03 11:51
Witam ja tez się dałam nabrać Pobieraczkowi ale dzięki temu Forum i ludziom na nim się wypowiadającym nic z tego sobie nie zrobię tak jak piszecie . Wielkie dzięki tym którzy , znaleźli czas i poczytali w kodeksak i się z nami ta wiedza podzielili bo jestem do przodu o 100zł :P:P chwała Wam za to :)
gosja / 62.21.118.* / 2010-08-03 09:47
ja podałam nie prawdziwe dane bo zazwyczaj to robię jak gdziekolwiek się loguje a
powiedzcie mi czy jest ktoś co zalogował się z prawdziwymi danymi swoimi i po tych
trzech meilach dostała rzeczywiście od nich na domowy adres wezwanie do sądu?
gosja / 62.21.118.* / 2010-08-03 09:45
0
2010-08-03 09:44:47 | 62.21.118.* | gosja
ja podałam nie prawdziwe dane bo zazwyczaj to robię jak gdziekolwiek się loguje a
powiedzcie mi czy jest ktoś co zalogował się z prawdziwymi danymi swoimi i po tych
trzech meilach dostała rzeczywiście od nich na domowy adres wezwanie do sądu?
skomentuj zgłoś do usunięcia
felix74 / 2010-08-03 09:23
Niema co sobie głowy zawracać oszustami oni działają kasę robią na ludziach a była taka stronka www.odsiebie.pl pamiętacie założyciela tej strony za kraty wsadzili na 10 czy 4 lata a tu prosze takie gówno dalej działa stronka odsiebie.pl była fajna ludze dzelili się plikami muzycznymi sami je dodawali a pobierak wszystkie pliki jakie maja sa przecierz pirackie
gosja / 62.21.118.* / 2010-08-03 09:44
ja podałam nie prawdziwe dane bo zazwyczaj to robię jak gdziekolwiek się loguje a powiedzcie mi czy jest ktoś co zalogował się z prawdziwymi danymi swoimi i po tych trzech meilach dostała rzeczywiście od nich na domowy adres wezwanie do sądu?
guma1 / 95.49.89.* / 2010-08-03 09:56
Jeśli zazwyczaj podajesz dane nieprawdziwe - to dlaczego jeszcze nie zamknęli Cię w więzieniu ???? A może dlatego - że nikt nie może Cie o nic oskarżyć ? Więc dlaczego niby taki pobierak mógłby coś Ci zrobić ??? No dlaczego ???? Nie można dostać coś na adres domowy gdy się im go nie poda. Bo trzeba dane - czyli Wasz adres potwierdzić - na piśmie. A gdy się tego nie zrobi - to można pisać maile z nadzieją że ktoś się tego przestraszy . Nie ma takiej możliwości byś coś na piśmie dostała - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI - chyba że sama o to poprosisz i napiszesz do nich . A po co ???
guma1 / 95.49.89.* / 2010-08-03 06:51
Chce napisać do wszystkich - pobierak na to właśnie liczy - ŻE WAS PRZESTRASZY . Mówiąc o jakimś więzieniu , cytując paragrafy - liczy że im uwierzycie . A dlaczego macie im wierzyć ? Ci co tych ustaw nie znają - dadzą się nabrać . I tu jesteśmy my - Bee Gee i inni . I zaczyna się walka . Ale - pobierak ciągle straszy sądem i czymś jeszcze . Czy nie jest zastanawiające że - TYLKO STRASZY ? Jak byłem dzieckiem to słyszałem - " nie strasz , nie strasz bo się ........" Tak - do rymu . No cóż idę się ogolić , nakarmić psa - to jest ważniejsze niż jakiś pobierak . Więc i Wy nie miejcie złudzeń - to są oszuści i myślcie o tym by słońce było bo dopiero drugi dzień - mojego urlopu . A chcę się strzaskać na mahoń . I to jest moje zmartwienie - czy nasze słonko zaświeci - a jak nie to go roz ....
zmartwiona25 / 89.79.192.* / 2010-08-02 21:10
Witam jestem kolejną osobą która dała się nabrać na ten ich reklamowy szyld nie mam zamiaru płacić tylko zastanawiam się czy nie napisać skargi do UOKiK wie że została już podjęta w kwietniu decyzja przez tez urząd ale ja się rejestrowałam w lipcu czy w razie pozwu do sądu jakoś mi to nie pomoże? nie wiem co mam robić nie chcę płacić bo to oszuści ale trochę się boję ewentualnych konsekwencji
guma1 doradź coś proszę
guma1 / 95.49.89.* / 2010-08-03 05:58
Nie będzie żadnych konsekwencji - Twoje obawy są naprawdę bezpodstawne. Zauważ - decyzja UK mówi o tym że oszukali wszystkich - wprowadzili w błąd . Ja idę dalej - mówię że umów nie ma . A zgodnie z tym - można o pobieraku zapomnieć . I teraz wszystko zależy od tego czy się w to uwierzy czy nie . Ci co uwierzyli - śmieją się z nich i mam nadzieję że to ogromna większość . Zmartwiona - tak piszesz o sobie- ale nie ma powodu byś zmartwioną była . Nie pisz nigdzie - nie ma to sensu - bo nie będzie żadnego pozwu - nie ma takiej możliwości . Cóż - są oszuści i jesteśmy my - po prostu samo życie - ale nie należy a wręcz nie wolno martwić się przez takich gnoi - bo nie ma czym .
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-02 22:16
@zmartwiona25
Nie ma najmniejszego znaczenia czy zarejestrowałaś się przed czy po decyzji UOKiK, ponieważ pobieraczek NIE ZASTOSOWAŁ SIĘ do tej decyzji. Zmienili tylko parę kosmetycznych szczegółów, ale najważniejsze dalej zostało: dalej wprowadzają w błąd.
Pobieraczek nie pozwie Cię do sądu, i nie dlatego, że nie chce, nie opłaca mu się lub czeka na wyższe odsetki, ale po prostu nie ma takiej możliwości. Pobieraczek nie ma żadnych podstaw prawnych pozywać kogokolwiek do sądu, udowadniałem to już przytaczając odpowiednie akty prawne (guma1 zresztą też).
To osoby oszukane, które zapłaciły oszustom z pobieraczka mogą ich pozwać do sądu składając pozew zbiorowy, do czego zachęcam.
Oczywiście możesz napisać skargę do UOKiK, wiele osób tak już zrobiło, ale to w żaden sposób nie zmieni Twojej sytuacji.
Pamiętajcie o najważniejszym: NIE WOLNO NIC PŁACIĆ POBIERACZKOWI, im szybciej przestaniecie płacić tym oszustom, tym szybciej przestaną oszukiwać.
felix74 / 2010-08-02 14:53
Zgadzam sie z Gościem guma1 to oni nas starszą sądem ale do sondu nie pojdo ba maja nielegal;ne pliki i duże gówno nam zrobia
guma1 / 83.24.178.* / 2010-08-02 13:57
Piszę ogólnie . memka24- nie masz racji - nikt nie ma z nimi problemu . A raczej tylko ci co nie wierzą nam . A czy my nie mamy racji ? No dobra - pobierak mówi o podaniu do sądu . Działają od ponad roku - tak wszystkich straszą - zaskarżymy Was . I co ? Kogo zaskarżyli ? Też podałem dane prawdziwe - i co z tego ? Napisałem wczoraj prowokacyjnie - i cóż mi grozi ? Oprócz tego że odezwie się jakiś porąbaniec - co może mi grozić gdy w sądzie okaże się że - to są oszuści?. Bo są . To nie ulega wątpliwości . Chcę Wam powiedzieć jeszcze raz - jasno , wyrażnie i głośno .
NIE JEST WAŻNE ŻE COŚ TAM AKCEPTOWALIŚCIE - WAŻNE JEST ŻE TO COŚ WAS OSZUKUJE .
Więc nie miejcie jakiś wyrzutów sumienia - nie czytałem , am , regulaminu . Bo nikt czegoś takiego nie czyta . Nikt - więc niech ci jaśnie oświeceni tak się nie mądrzą - bo są głupsi niż ustawa przewiduje . Bo ustawa przewiduje - co może taki regulamin zawierać . I zgodnie z tą ustawą - mogą wszystkim - ale to już wiecie sami .
memka24 / 80.48.127.* / 2010-08-02 14:58
Guma1 serdeczne dzięki na odpowiedź. Ja im na pewno ani grosza nie zapłace, bo nawet nic nie ściągałam z tego śmiesznego pobieraka. Dostałam juz e-maila ze mam zapłacić w ciągu pięciu dni od dnia otrzymania wiadomości, tylko za co ja mam płacić?Za to, że mnie i innych oszukują? Mam nadzieje, że kolejny, trzeci już z rzędu e-mail będzie ostatnim i nie dostane juz nic ani na pocztę elektroniczną ani nie znajde nic w skrzynce pocztowej na listy od tych oszustów bo mnie krew zaleje!
guma1 / 83.31.48.* / 2010-08-02 15:44
Spoko - ci debile szukają frajerów. I niestety - czasem znajdują . Sorry - ale taka jest prawda Nie można powiedzieć - przestraszyłem się maila . A raczej można - tylko trzeba być dzieckiem . Osoba dorosła nie powinna zwrócić na to uwagi . No cóż - nie chcę się wymądrzać - ale myśleć trzeba .
Każdy dostaje 3 maile - więc i Ty nie będziesz inna - i dlaczego ma Cię - no nie wiem - jakaś krew zalać - spoko . Jak to się mówi - wrzuć na luz , wczoraj przez moje miasto jechał wyścig Tur de Pologne . No i teraz pobierak ma do myślenia - ale gdybym im dał na tacy swoje dane - i tak ci debile mogli by mi - jak i wszystkim - nadmuchać.
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-08-02 15:32
Nie martw się. Oni na skrzynkę pocztową (tradycyjną) wysyłają tylko i wyłącznie jeśli ktoś do nich najpierw napisze list polecony. A tak to tylko na elektroniczną wysyłają kilka kłamliwych e-maili i koniec.
Nie bójcie się tych naciągaczy i nie płaćcie im.

Najnowsze wpisy