Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
guma1 / 83.31.58.* / 2010-04-22 16:44
głodzilka - piszesz bzdury i albo robisz to nieświadomie , albo usiłujesz kogoś nastraszyć . Nie zmiena to faktu , że NIKT NIE BĘDZIE NIKOGO SZUKAŁ PO ADRESIE IP . !!!!!!!!!!! Bo nie ma takiej możliwości by sąd zezwolił operatorom na podanie takich danych . Pobieraczek napisał głupotę by Was nastraszyć - więc dlaczego niektórzy te idiotyzmy powielają ?????
wojt3kpl - zarejestrowałeś się tam miesiąc póżniej niż ja . Podałem dane prawdziwe i od lipca nic się nie dzieje. A tak jest bo nie ma żadnych umów . Zgodnie z prawem - przy braku umowy na piśmie - okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące .
Ale decyzja UK powoduje , że wszyscy którzy uważają że zawarli umowę mają rok czasu by napisać oświadczenie ,że " zawarł umowę pod wpływem błędu i w związku z powyższym, uchyla się od skutków prawnych złożonego oświadczenia woli w tym zakresie."
Również - zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie UK -:
"Zgodnie z art. 88 § 2 kodeksu cywilnego uprawnienie do uchylenia się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu wygasa z upływem roku
od jego wykrycia."
Czyli - skoro informacja UK o błędzie / oszustwie / ukazała się / błąd został wykryty / na początku kwietnia / chyba 7 / to wszyscy maja czas do kwietnia 2011 roku do wysłania takowego pisma . Oczywiście ci co wiedzą że zawarli umowę .
Ja nie mam zamiaru nic wysyłac . Wielokrotnie pisałem że polskie prawo nie pozwala na zawarcie prawnie ważnej umowy poprzez rejestrację . Wszyscy akceptowali regulamin który zgodnie z ustawą " elektroniczną " zawiera warunki zawarcia umowy . A co to są warunki zawarcie umowy? Są to uwarunkowania po spełnieniu których można zawrzeć umowę . I jeśli rejestracja / ich regulamin / jest uwarunkowaniem od którego zależy umowa / czyli najpierw rejestracja a póżniej umowa / - to jak ta sama rejestracja może być zrównana z samą czynnością zawierania umowy ????????????????????????????
Jest to kompletna bzdura , ale zarazem cały mechanizm ich oszustwa . I jeśli dodamy że nie można uzależnić uruchomienia usługi od zapłaty / jest to niezgodne z prawem - mówi o tym ustawa " elektroniczna " / a tak jest u pobieraczka , więc doprawdy zdumiewające jest że ktoś im płaci - tak naprawdę ZA NIC .
Karolina.B =) / 80.50.126.* / 2010-05-24 17:54
Nie martwcie się ja też to dostałam chyba w listopadzie 2009 roku. Tak se weszłam poczte zobaczyć a tam wezwanie do zaplaty i pisze mi termin itp. Poryczalam się zaraz i dzwonie do koleżanki żeby mi pożyczyla 94.80 zł bo wtedy nie mialam kazy heh :) ale weszlam tutaj i mowię że nie zaplacę przysylali mi chyba z miesiąc i im się znudzilo . Napisali jescze że przyjdzie komornik na egzekucję hahaha =) Nie płaćcie złodzieją !!! Pasożyty !~!~!~!~! =) =) =)
...zzzzz / 87.96.30.* / 2010-04-22 15:45
Ludzie za żadne skarby im nie płaćcie ;/
to są tylko oszuści i naciągacze. sama mam jedynie 14 lat.
przeczytałam już wiele wypowiedzi na ten temat ;/
i normalnie nie moge.. czemu z tym nic nie zrobili ? tyle ludzi się na to naciąga ;/
wpłaca im. a oni se żyją jakby nigdy nic. na początku się przeraźiłam jak zoabczyłam
wezwanie do zapłaty ;/
ale jak zobaczyłam tyle tych wypowiedzi to ok ;)
a i chce jeszcze powiedzieć że mój ADRES IP SIĘ NIE ZGADZA Z TYM CO ONI PODALi :))
xxx4354 / 89.73.13.* / 2010-05-05 00:55
bo masz zmienny ip xD pewnie neostrada albo netia
wojt3kpl / 2010-04-21 21:13
Witam slyszalem ze mozna zrezygnowac z umowy z pobieraczkiem. ale jest to mozliwe do 3 miesiecy. Jezeli ja jestem juz ponad 3 miesiace to czy moge jakos zrezygnować z tej umowy? Zalogowalem sie u nich w tamtym roku w sierpniu i w tym samym miesiacu dostalem ostatniego maila. Podobno zaakceptowanie umowy z pobieraczkiem umowa trwa przez 12 miesiecy , nie wiem czy nie czekaja na to az minie rok i przysla mi jakis mega rachunek. co robic? z kim sie skontaktowac?? jak zrezygnowac z umowy jezeli mam konto u nich ponad 3 miesiace??
Sebsn122 / 90.156.91.* / 2010-06-06 23:43
awet jak wyślesz rezygnacje do 3 mies z prawna argumentacja to ci jej nie przyjmą i każą płacić ja wyslłałem ich korespondencjie do Uoipk a jak mało to złoze pozew o próbę wyłudzenia pieniendzy
monisssss / 83.23.108.* / 2010-04-21 22:40
Czytaj fora tam są wszystkie odp. A co do pobieraczka to broń Boże nie płać to oszuści już wczoraj po raz kolejny byli w ekspresie reporterów. Ta opłata która dostają wszyscy wynosi 94 zl i jest to oplata za cały rok i umowa nie przedłuża się automatycznie (haha taki + z ich str) Daj sobie spokój bo oni do ciebie już nic nie piszą bo ty im nic nie odp a to dobrze bo oni do takich ludzi co nie wchodzą z nimi w dialogi już nie piszą swych gróźb bo wiedzą, że już nie wyłudzą od nich kasy! LUDZIE ONI WYŁUDZILI PONAD 2 MLN ZŁOTYCH!!!!! To jest straszne! Zobaczcie ile na tym zarobili, że my się boimy! To musi się kiedyś skończyć nie wierzę, że ci oszuści będą tak bezkarnie chodzić! za to powinna być grzywna i więzienie bo to jest okropne w jaki sposób wyłudzają ta kasę!
xx / 89.228.138.* / 2010-04-21 17:32
niestety też zarejestrowałam się na nabieraczku;/ przyslali do mnie meila z numerem ip z którego zarejestrowalam sie na ich stronie.. tyle ze numer ten nie zgadza sie z moim numerem ip;) czy powinnam olac te ich e-maile?
xxx103 / 195.205.225.* / 2010-04-21 18:45
Olać!!!!!!!!!!!!!! Długo się to będzie jeszcze ciągnąć - wywalić ich z tej strony - zamknąć ich stronę w cholerę a najlepiej jeszcze żeby za to oszustwo nie wypłacili się do końca życia - pozwijmy ich wszyscy!!!
Oszukanaa! / 83.20.231.* / 2010-04-29 13:39
Ja zarejestrowalam sie na stronie pobieraczka i tez kazali mi zaplacic prawie 100 zł. i powiedzieli ze dnia 5 maja 2010 r. podejmą odpowiednie kroki w tym kierunku ze ich kancelaria prawna sie tym zajmie. Mam 14 lat i nie mam kasy zeby wyrzucac ja na takie stronki.W sumei się boje ze jakies wezwanie do zaplaty przyjdzie... nie pamietam czy cos pobierałam.... Proszę o pomoc....
oszukanaa / 2010-04-29 13:47
Ja zarejestrowalam sie na stronie pobieraczka i tez kazali mi zaplacic prawie 100
zł. i powiedzieli ze dnia 5 maja 2010 r. podejmą odpowiednie kroki w tym kierunku
ze ich kancelaria prawna sie tym zajmie. Mam 14 lat i nie mam kasy zeby wyrzucac ja
na takie stronki.W sumei się boje ze jakies wezwanie do zaplaty przyjdzie... nie
pamietam czy cos pobierałam.... Proszę o pomoc.... ~i kontakt
guma1 / 83.24.255.* / 2010-04-29 17:34
Ale jak można Tobie pomóc skoro Ty tej pomocy nie chcesz ? Czy zadowoli Cię gdy zostanie napisane że nic Ci nie grozi ze strony pobieraczka? Dobrze - uwierz - nic Tobie ani nikomu nie zagraża.
Jak można pomóc osobie , która nie zada sobie nawet trudu by przeczytać co zostało do tej pory napisane. Temat ten jest wałkowany od prawie roku - reportaże w TV i innych forach - a niektórzy nadal nie wiedzą co robić ??????
Pomóżcie sobie sami , zapoznajcie się z tym co do tej pory napisano . I jeśli napisano że jeżeli osoba nieletnia zawarła jakąś umowe - to JEST ONA NIEWAŻNA!!!!!!!!!!!!!!
Czy wiecie co znaczy to określenie???? To znaczy że posraczek tą umowę / jeśli jest / może wsadzić sobie w du ...... Tak - właśnie tam.
I by cokolwiek ktowkolwiek musial naprawiać / czyli zadośc uczynić / musi być szkoda faktyczna. Czyli musielibyście coś od nich dostać czyli narazić ich na jakąś stratę . A na jaką strtę ich naraziliście skoro dostęp do " usługi " jest na 10 darmowych dni a póżniej - PO ZAPŁACIE??? A od kiedy płaci się za coś czego się NIE DOSTAŁO ?????
To co robi pobieraczek - JEST NIEZGODNE Z POLSKIM PRAWEM.
Jeśli ktoś nie wierzy - kłania się ustawa " konsumencka " . Miłej lektury.
A osoby nieletnie - niech nie zadają sobie trudu - te ustawy nie są kierowane do nich bo ustawodawca założył że nie mogą prawidłowo zinterpretować ich zapisów . Dlatego nieletni nie mogą samodzielnie zawierać umów.
aśkaa / 83.13.202.* / 2010-05-15 22:59
dziękuję za to co piszecie..bardzo mi to pomoglo.. oczywiście też się dałam nabrać podając swoje prawdziwe dane ;/ ale trudno -trzeba ponieść konsekwencje swojej głupoty. Konsekwencją było to, że najadłam się strachu i tyle.. sprawa pobieraczka była nagłaśniana w mediach , dzięki wam się uspokoiłam i olewam ich :D
Tak jak napisaliście osoba nieletnia może źle zinterpretować tekst 'umowy', zresztą uważam że jest ona napisana przy pomocy takich słów że po prostu osoba która nie ma nic wspólnego z prawem może ich po prostu nie zrozumieć :)
I jeszcze raz piszę żebyście się nie przejmowali :) ale ta cała akcja ma swoje plusy, następnym razem kilka razy zastanowimy się wypełniając puste luki swoimi danymi chociażby po to aby w przyszłości uniknąć takiego stresu .
Pozdrawiam serdecznie ;*
SUn126 / 89.206.32.* / 2010-04-21 13:14
Ten oszukańczy serwis pobieraczek a raczej nabieraczek powinien być w trybie natychmiastowym zlikwidowany. Działalność tego serwisu można nazwać po decyzji Prezesa UOKiK działalnością przestępczą na skalę publiczną, ponieważ wprowadzanie w błąd celem wyłudzenia korzyści finansowych wyczerpuje znamiona przestępstwa oszustwa zawartego w kodeksie karnym. Po uprawomocnieniu się decyzji Prezesa UOKiK wzsyscy nabrani przez ten portal niech niezwłocznie zawiadomią Policję o dokonanie przestępstwa oszustwa (art. 286 § 1 k.k.) przez ten portal.Proszę zrobić to w formie pisemnej i podpiąć jako załącznik decyzję Prezesa UOKiK jako materiał dowodowy, gdyż w decyzji tej jest stwierdzenie urzędowe, że portal wprowadzał internautów w błąd-oczywiście Prezes UOKiK udowadnia swoje wnioski obszernym materiałem pokontrolnym. UWAGA !!! DLA BYTU PRZESTĘPSTWA OSZUSTWA NIE MA ZNACZENIA KWOTA WYŁUDZENIA.
Działalność portalu pobieraczek.pl pokazuje jak niedoskonałe jest nasze prawo. W takim przypadku powinien istnieć mechanizm błyskawicznej zmiany przepisów w interesie publicznoprawnym. Wg mnie umowa zawierana drogą elektroniczną powinna być dla ważności ewentualnych roszczeń potwierdzana pisemnie, przy czym powinien to zainicjować sprzedający, i moment jej zawarcia powinien liczyć się od dnia zapłaty za usługę bądź towar. Czyli umowę taka zostaje zawarta dopiero po wpłacie, a zachowanie późniejszych roszczeń powinno być uzależnione od potwierdzenia pisemnego. Poza tym Prezes UOKiK powinien mieć uprawnienie do wydania zakazu bądź zawieszenia działalności oszukańczego portalu-firmy. To powinny być dodatkowe środki karne. Poza tym odpowiednia ustawa też powinna zawierać przepisy karne z zagrożeniem pozbawieniem wolności i grzywną uzależnioną od dochodu firmy. Wszystkie te działania powinny być niezwłocznie podjęte w interesie publicznym (społecznym). Urzędnicy mają obowiązek realizacji woli społeczeńtwa.
Natusia001 / 87.204.159.* / 2010-07-27 00:16
bardzo dziękuję za to forum, także najadłam się strachu. Będę bardziej czujna na przyszłość chociaż przyznam, że ta banda z pobieraczka świetnie potrafi wciagnąć człowieka w tą podłą gre. Mam nadzieję, że kiedyś zapłacą za to co robią, chcociaż jestem w ogromnym szoku że robią to tak jawnie i w sumie bezkarnie...
też nabrany / 87.119.35.* / 2010-04-21 02:15
NIE PŁAĆCIE!!! ale piszcie do nich i to ile się da- niech ta wyłudzona kasa nie przychodzi im tak lekko. Na każdego maila muszą odpowiedzieć. Niech im d... wrosną w fotele i niech dostaną hemoroidów....
naciągacze / 80.239.242.* / 2010-04-20 22:45
Wejdzcie na stronę UOKiK są tam instrukcje dotyczące tego jak pozbyć się pobieraczka i tego jak odzyskać pieniądze
guma1 / 95.49.34.* / 2010-04-19 20:23
Również mam dla Was sprawdzoną przez wiele osób metodę pozbycia się pobieraczka. Ale przecież Wy ją doskonale znacie , wielu z Was zastosowało ją i na pewno nie żałuje .
A tą metodą jest kompletna " olewka " pobieraczka . Bo to co ci ludzie piszą o jakiś umowach jest tak niedorzeczne - że aż głupie .
I ta metoda ma wielki atut - jest DARMOWA .
Więc nie dajcie się naciągnąć na zapłatę za coś czego rozwiązywać nie trzeba.
pioterek2666 / 83.10.155.* / 2010-05-24 14:55
Zgadzam się guma z tobą to już robi się nudne ale tak z ciekawości przeleciałem po różnych forach (takie moje hobby ostatnio) żeby sprawdzić czy są jakieś nowości w tej sprawie. Ktoś tam z tego "forum o kominkach" próbuje założyć zbiorową sprawę -dla mnie to próba walki z wyimaginowanym wrogiem (stworzonym de facto w zastraszanych umysłach nieznających swoich praw). Sam też pewności niemam, bo na prawie się nie znam ale staram się kierować rozsądkiem a nie "kartoflem". Pozdro
sibul666 / 83.7.113.* / 2010-04-19 17:51
Witam
Jeśli ktoś ma jakiś problem z serwisem pobieraczek proszę kontaktować
się z numerem gg 12409676 w ciągu godziny załatwiam sprawę tak ze
pobieraczek daje wam spokój na zawsze. Sprawdzone już przez nie jedna osobę
EDYTKA 1974 / 178.182.64.* / 2010-04-19 16:01
TAK JAK WIELU TU PISZĄCYCH , SAMA DAŁAM SIĘ NABRAĆ , ALE ZAPŁACIŁAM I W TYM SAMYM MOMENCIE WYPOWIEDZIAŁAM UMOWĘ , ABY ZA ROK JAKIEJŚ PANIENCE SIĘ NIE PRZYPOMNIAŁO , ŻE MUSI ZE MNIE ZEDRZEĆ JESZCZE 94,80 , NO NIESTETY ZA GŁUPOTĘ TRZEBA ZAPŁACIĆ , OSTRZEGAM WSZYSTKICH NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ
dgj / 188.33.41.* / 2010-04-20 22:20
to dobrze ze nie logowalem sie to zlodzieje i oszusci szukaja latwych pieniedzy do roboty
sibul666 / 83.7.113.* / 2010-04-19 17:53
Witam
Jeśli ktoś ma jakiś problem z serwisem pobieraczek proszę kontaktować
się z numerem gg 12409676 w ciągu godziny załatwiam sprawę tak ze
pobieraczek daje wam spokój na zawsze. Sprawdzone już przez nie jedna osobę
filier / 83.9.167.* / 2010-04-18 22:25
Wiec Co nic im nie pisac i nie wysyłąc pieniedzy?? A co jak nie podałem prawdziwych danych i nie jestem pełnoletni?? Boje sie ze za kilka miesiecy przyjdzie mi naleznosc z odsetkami dajmy 600zł.
sibul666 / 83.7.113.* / 2010-04-19 17:53
Witam
Jeśli ktoś ma jakiś problem z serwisem pobieraczek proszę kontaktować
się z numerem gg 12409676 w ciągu godziny załatwiam sprawę tak ze
pobieraczek daje wam spokój na zawsze. Sprawdzone już przez nie jedna osobę
mimi22 / 195.88.28.* / 2010-04-19 12:53
Ludzie kochani oni żyją z zastraszania ludzi. Ta strona nie powstała po to aby móc ściągać z niej pliki, ona powstała dla strachliwych ludzi, których sie postraszy a oni płacą. Przyznam że ja na początku też się wystraszyłam bo tak naprawde to nie pamiętałam wogóle co to jest:) Pisałam z nimi troche bo znam się na prawie napisalam im ustawy z ktorymi sa niezgodni, a oni pisali caly czas jedno i to samo. W kółko te same maile, tak wiec nie ma co z nimi pisac bo oni maja gotowe maile i tylko je rozsylaja. Jakikolwiek dialog z tymi pustakami nie ma sensu bo i po co, wy swoje a oni swoje. Wszyscy panikarze, nie bujcie sie żadne odsetki wam nie przyjdą bo przy takiej wirtualnej umowie nie ma czegos takiego. Tak samo jak nie zaklada sie sprawy sądowej za 90 zl:) zeby byc wpisanym do rejestru dłuzników musi to byc kwota powyzej 500 zl a zeby komornik wkroczyl do akcji musi to byc minimum i to i tak bardzo zadnko sie zdarza 200 zł.....macie jeszcze jakies watpliwości???? pozdrawiam :)
bemol / 77.253.17.* / 2010-04-20 23:24
ja mam z nimi spokoj odkad zablokowalem ich adres na otrzymywanie od nich maili. mam nadzieje ze nie przyjdzie kiedys tam wezwanie do sadu
CBZN / 95.40.186.* / 2010-04-19 11:35
NIE DAJ SIĘ ZASTRASZYĆ!!!
WSZYSTKO CO MOŻESZ ZROBIĆ JEST NAPISANE NA FORACH!!!

NIE PANIKUJ!!!
NIC CI NIE ZROBIĄ!!!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ DECYZJĘ UOKIK CO DO OSZUSTWA POBIERACZKA.PL
monissss / 83.28.59.* / 2010-04-19 08:06
Tyle Cie odsetki nawet nie wyniosą to się nie martw heheh dajcie spokój ile razy się ma pisać, że ten pobieraczek to oszuści. Już wcześniej guma1 napisał, że jak chcecie być naciagnieńci to zapłaćcie ale później nie piszcie jak odzyskać te pieniądze bo znacie złodzieja który by coś oddał?? Tak samo pobieraczek oszukuje na swoja korzyść. NIE WOLNO IM PŁACIĆ!!! Nic im nie odp i wtedy będzie spokój! Poczytać forum tam jest wszystko napisane i znajdziecie odp na każde pyt!
wojt3kpl / 2010-04-18 17:25
witam tez zostalem prawdopodobnie oszukany przez pobieraczek.pl. Tyle ze mi wiadomosc przyszla 04.08.2009r a sprawdzilem ja dopiero dzisiaj i zobaczylem ze mam zaplacic za cos czego nie uzywalem. Minelo juz 8 miesiecy a odstapienie od tej umowy jest do 3 miesiecy. nie wiem co mam z tym zrobic?? Niesprawdzalem poczty poniewaz zmienilem poczte na inna. Prosze o pomoc czy mam zaplacic za to i miec spokoj czy naprawde bede mial sprawe sadowa poniewaz juz dawno jest po terminie zrezygnowania z umowy.
sibul666 / 83.7.113.* / 2010-04-19 17:53
Witam
Jeśli ktoś ma jakiś problem z serwisem pobieraczek proszę kontaktować
się z numerem gg 12409676 w ciągu godziny załatwiam sprawę tak ze
pobieraczek daje wam spokój na zawsze. Sprawdzone już przez nie jedna osobę
monissss / 83.28.58.* / 2010-04-18 19:48
Daj spokój i się nie przejmuj. Oni i tak nie uaznaja tego 3 miesięcznego odstąpienia od umowy bo ja im to wysłałam i odp że nie ma czegoś takiego. Oni juz nic ci nie napiszą bo zauważyli, że nie prowadzisz z nimi dialogu meilowego czyli że ich olweasz i dlatego cie już nie zastraszali. Ten portal jest chory. Poczytaj sobie co pisza na tym forum i od razu kamień ci z serca spadnie ;)
głupia / 77.253.53.* / 2010-05-01 11:39
mam ten sam problem dokonałam rejestracji. Boje się powiedzieć o tym mamie. Ale tak się przestraszyłamjak zobaczyłam przysłanego przez niich maila że odpisałam iż pieniędze wpłacę JA NAPRAWDĘ BAŁAM SIĘ ŻE SPRAWA MOŻE TRAFIĆ DO SĄDU JA NAPRAWDĘ PANICZNIE SIĘ TEGO BOJĘ .
guma1 / 83.24.255.* / 2010-05-01 13:33
Nia masz czego się bać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie chcesz - nie mów mamie , zmień sobie adres poczty email - i po sprawie. Naprawdę - to jest koniec sprawy. A czy uwierzysz mi czy oszustom - zadecyduj sama!!!
Tylko że ja Ci dobrze radzę , radzę Ci w oparciu o polskie prawo i doświadczenie życiowe - a oni chcą Cię oszukać - więc - nie daj się . Uwierz - a nie pożałujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sara1985 / 89.76.92.* / 2010-04-18 12:02
Ja też nie czytałam regulaminu przed wypełnieniem ankiety:/ Z tego co wiem, to mało ich to interesuje, czy ściągałaś jakieś pliki czy nie. ale spokojnie. jeśli zawierasz umowę przez internet masz prawo w ciągu trzech miesięcy odstąpić od umowy, więc śmiało możesz napisać im maila, że rezygnujesz z rzekomo zawartej umowy w trybie "teraz" :)
Barba / 93.105.135.* / 2010-04-23 22:18
Podobno zarejestrowałam się 5 kwietnia(weszłam tam przypadkiem szukając czegoś)Nic nie ściągałam.I zaczęłam dostawać wezwania do zapłaty.Przedwczoraj wysłałam im wypowiedzenie(chodzi o te 3 miesiące).A oni odpowiedzieli że się nie da że, zawarłam umowę i ble ble ...........
herman39 / 2010-04-18 11:42
cześć dostałe taki sam emeil tylko ze Dnia 01.04.2010 z komputera o adresie IP......
a dzis dostalem automatycznie czyli w dniu 18.04.2010 wezwanie do zapłaty, przez ten okres nie ściągnołem żadnego pliku nie wchodziłem na ich portal a mam wezwanie 94,80 PLN w ciągu 5 dni
czytalem forum i tez decyzje RK co praktycznie teraz robić zgodnie z prawem czy piać do nich rozwazanie ? umowy której nie dostalem na pismie a korssondnecje mam usynniętą ? z emeil ?
mimi22 / 195.88.28.* / 2010-04-17 19:21
Słuchajcie ja już od jakiegoś czasu kłócę się z tymi oszustami. Pamiętajcie że oni nic wam nie zrobią i pod żadnym pozorem nie płaćcie im pieniędzy. Choćby chcieli to do sądu nie pójdą bo mają nielegalne pliki na stronie, komornika tez nie wyślą bo przy tym kwota musi być powyżej 200 zł. Aha i jest jeszcze taka sprawa że przy zawieraniu takich wirtualnych umów mamy 3 miesięczny okres wypowiedzenia a nie 10 dni jak oni sobie wymyślili. LUDZIE NIE DAJCIE IM SIĘ ZŁAPAĆ !!!! TA FIRMA TYLKO PO TO POWSTAŁA ŻEBY ŚCIĄGAĆ Z LUDZI KASĘ!!!!!. Swoją drogą to z tej strony nawet się nic ściągnąć nie da a ten ich regulamin na który się tak powołują jest niezgodny z zasadami....tak czy inaczej nic nie mogą wam zrobić więc głowa do góry:)
sibul666 / 83.7.113.* / 2010-04-19 17:53
Witam
Jeśli ktoś ma jakiś problem z serwisem pobieraczek proszę kontaktować
się z numerem gg 12409676 w ciągu godziny załatwiam sprawę tak ze
pobieraczek daje wam spokój na zawsze. Sprawdzone już przez nie jedna osobę

Najnowsze wpisy