Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
gryfek / 82.139.9.* / 2010-01-04 22:37
Szkoda że wcześniej nie wszedłem na forum na temat pobieraczka miałbym pełny obraz tego przekrentu mówi się trudno już zapłaciłem szkoda bo mogłem za to kupić flache dobrej gorzały.Chwała tym co nie zapłcili gratuluje zimnej krwi.Pozdrawiam.
magdaagata / 83.1.92.* / 2009-12-19 10:25
Ze względu na nie wywiązanie się przez Pana do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 26.11.2009 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Panu na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Panu zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Pana podczas zawierania umowy adres:

adam adamczyk
45-700 bialystok
niepodam 9

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pana adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 26.11.2009 to 83.1.92.2. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Panu danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Panu ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pana z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - mmaaggddaa@hotmail.com
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=hJ9%2Bgj6gdcxrIZ%2FCqnrsZz8GDZlqFA%3D%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl


nie wiem co mam robic pomocy!!!
user44 / 91.193.196.* / 2009-12-22 21:40
Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania.

Tu się Pobieraczek nie popisał... Wystarczy na ewentualnym przesłuchaniu jako podejrzany powiedzieć, że podając nieswoje dane nie miało się na celu wprowadzenia w błąd kogokolwiek, ale np. w obawie przed przetwarzaniem danych osobowych. Popełnić oszustwo nie jest wcale tak łatwo ;) Nie dajmy się im!!!!!!!!!!!!
alcik / 83.22.64.* / 2009-12-20 10:26
Ja dostałam dzisiaj takiego samego maila:( co mam robić?? nawet nie mam tyle kasy w tej chwili na koncie:((
13061972 / 79.163.99.* / 2009-12-17 21:07
JA DZISIAJ WYSŁAŁEM ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIE PRZESTĘPSTWA PRZEZ POBIERACZKA I TO SAMO RADZE INNYM TYLKO TAK MOŻNA Z NIMI I PODOBNYMI SYTUACJAMI WALCZYĆ
reiki1 / 2009-12-21 18:26
Brawo i tak robić dalej...Pisma do Prokuratury i Policji to ich otrzeżwi....Nie dać się zwariować łobuzom.
agula26 / 2009-12-17 11:02
Wysłałam odstapienie od umowy juz dwa razy. Raz listem poleconym, a raz mailem. Żadnego mi nie uznali, zresztą zobaczcie sami. Zostawiam wam mały cytacik to przeglądnięcia :

'' ...W chwili obecnej jedynym polubownym sposobem załatwienia sprawy będzie uiszczenie zaległej należności. W przeciwnym wypadku Pani sprawa zostanie przekazana do obsługującej nas kancelarii prawnej, która rozpocznie postępowanie sądowe....''

No i dla zainteresowanych:
Do tej pory nie płaciłam i nie zamierzam !!!
BadSantaClaus / 2009-12-15 10:19 / portfel / Bywalec forum
Dostałem meila jakies 3 tygodnie temu ze do 20 grudnia dostane wezwanie do sądu ;] Mamy 15 grudnia, nic a nic o nich nie słychac, i ja rowniez nie mam zamiaru zapłacić.. ;] A jak dostane wezwanie naprawde (w co szczerze watpie) to wygram nawet z adwokatem z urzędu :D hehe.. ;] Pozdrawiam.
sysiu / 89.231.215.* / 2010-01-01 12:34
JA wlasnie w sylwestra dostalem eiml ze mam zaplacic .to byl dla mnie szok .Boje sie o te odsetki .Co moga mi zrobic ja nawet nie sciagnalem ani filmu .takich powinni zamykac.Moze wspolnie to zalatwimy pomozcie pozdrawiam
aylar88 / 188.33.156.* / 2009-12-17 17:43
Jestem kolejną oszukaną i totalnie przerażoną osobą!!! Nic z tej strony nie ściągnęłam a oni mi każą za rok z góry zapłacić!!! To jest przecież chore!!! Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Chcą mnie pozwać do sądu. Właśnie dodałam swój podpis do petycji o zamknięcie pobieraczek.pl. Przyłączcie się do ponad 5700 osób.
To jest link do tej strony
http://proca.pl/pokaz/3391/zamkniecie_pobieraczek_pl
MAREKKK / 193.239.125.* / 2009-12-16 10:46
DOSTAWAŁEM TE SAME WIADOMOŚCI OD POBIERACZKA.
KILKAKROTNIE WYSYŁAŁEM REZYGNACJĘ
POINFORMOWAŁEM ICH ŻE ZGŁOSIŁEM SPRAWĘ NA POLICJĘ I OD TEGO CZASU PRZESTAŁY PRZYCHODZIĆ WIADOMOŚCI OD POBIERACZKA . ZGŁASZAJCIE NA POLICJĘ TĘ SPRAWĘ , ONI TYLKO CZEKAJĄ ŻEBY SIĘ TYM ZAJĄĆ
POZDRAWIAM
klikacz09 / 94.254.237.* / 2009-12-15 21:59
Usługobiorca obowiązany jest do uiszczenia wynagrodzenia z tytułu realizacji Usług Usenet w wysokości wynikającej z wybranego pakietu cenowego w terminie 17 dni od zawarcia umowy o świadczenie opisanych w Regulaminie usług.

To jest z ich regulaminu ....jest napisane"wynagrodzenia z tytułu realizacji Usługi ..." ja nie korzystałam z ich strony...nic nie sciagałam....a po drugie "wysokości wynikającej z wybranego pakietu cenowego w terminie 17 dni" oni z góry narzucją nic sie nie wybiera...
Ola89 / 62.152.139.* / 2009-12-14 19:45
Witam wszystkich Nie wierzcie tej stronie to są naciągacze Pobieraczek.pl jest do kitu. NIE AKCEPTUJCIE REGULAMINU BO BĘDZIECIE MUSIELI ZAPŁACIĆ O CZYM NAWET NIE WSPOMNIELI W REGULAMINIE. Jak widzę nie jestem pierwszą osobą przez nich oszukaną.
cccc56 / 95.40.92.* / 2010-03-18 13:09
CZYTAJCIE WYPOWIEDZNA NA TYM FORUM 15-18.03.2010 R.
Robert W. / 83.238.65.* / 2009-12-17 15:04
To prawda że Pobieraczek.pl jest do kitu! Ja już przez nich miałem sprawę w sądzie za nie zapłacenie im odpowiedniej należności za podpisanie z nimi umowy. Dopiero w sądzie zapłaciłem im te pieniądze. Cała sprawa w sądzie wyniosła mnie 450zł (pieniądze na konto Pobieraczek.pl, koszty rozprawy sądowej, itd., itp.). Szczęście że nie nasłali na mnie komornika, bo też mają taki zamiar za nie zapłacenie im kolejnej miesięcznej sumy 7.50zł za to że nie korzystam z ich usług, bo nie ma takiej możliwości żeby tam wejść po to żeby chociaż oglądać to co tam mają. Myślałem że są tam możliwości buszowania po ich serwisie, a jednak nie ma, chyba że przy pełnej rejestracji i wypełnieniu wszystkich formularzy, nie tylko ten dotyczący szybkiej rejestracji, ale przez wykupienie miesięcznego limitu transwerowego (chociaż 5GB). Ja wam nie polecam nawet myśleć o tym serwisie, a co się tam rejestrować... Powiem tylko jedno, ale otwarcie... NAJWIĘKSZA BANDA INTERNETOWYCH S**********!!!
trake / 89.73.240.* / 2010-07-14 23:19
ty to chyba pracujesz w pobieraczku zlodzieju
poinformowany / 94.78.130.* / 2010-02-02 00:38
pobieraczek.pl - stroną na serwerze zagranicznym zarządza spółka cywilna Eller Service - Rafał Peisert i Iwona Kwiatkowska z Gdańska ul. Chłopska 72 (http://www.eller-service.pl/) . Oni istnieja i mają siedzibę w piwnicy tego budynku.Ich nr telefonu 058/553-12-32. Jak byłam, to nie odbierali telefonu. Wszyscy zajęci byli wysyłaniem e-maili z chichotami. Ja się ich nie boję, choć wyszkoleni są z regulaminu , kodeksu cywilnego i troche karnego. To cwaniaczek.pl ten pobieraczek.pl na serwerze spoza kraju.

Ludziska nie bójta się głupowo-prawnych pism bez uzasadnienia. Wiem, że będzie atak na serwer.
1234be / 89.230.65.* / 2010-02-01 22:18
spadaj na drzewo liście liczyć pobieraku nie przejmujcie się wpisem tego osła
był w sądzie ? w dupie chyba ,we wszystkich forach znajdzie sie taka zakała aby was straszyć
esko / 93.176.194.* / 2010-01-06 22:15
Panie Robercie jest pan podstawionym straszakiem tutaj by wywrzeć piorunujące wrażenie na czytających jest pan beznadziejny w swojej roli pt.:Strachy na nabitych w butelkę" czuc przez kable pana lisi podstęp
liikiikki / 83.22.123.* / 2009-12-28 12:53
Tego posta napisal pewnie ktos z pobieraczki zeby stracha narobic :D
nie dajcie sie nabrać
tomczakandrzej@o2.pl / 83.8.92.* / 2009-12-21 20:24
Panie Robercie bardzo proszę o kontakt.
Jest Pan pierwszą osobą, która niby miała sprawę w sądzie. Pobieraczkiem jako dziennikarz zajmuję się od kilku miesięcy i po raz pierwszy o czymś takim słyszę.
Andrzej Tomczak z Ekspresu Reporterów.
tomczakandrzej@o2.pl
mylifebelike... / 83.29.244.* / 2009-12-19 09:58
Robert W. jest pracownikiem pobieraczka, nie słuchajcie go. Pobieraczek nie pozwał ani jednej osoby do sądu, przecież było to w Uwadze na TVN. Wysyłają te maile żeby wystraszyć ludzi. Zarejestruje się milion osób a wystraszy się 100 tys i zapłaci. 100 tys x 94zl = 9.4 milionów, po co im sąd. A poza tym jak może firma pozwać kogoś do sądu za usługę, która jest nielegalna. Ja się zarejestrowałem dla jaj, też mnie straszą ale wiem że nic mi nie zrobią, robię im na złość. Wcześniejsza wypowiedź przez MAREKKK daje do myślenia, jak się im napisze to że się zgłosiło na policję to przestają nękać mailami, czyli coś tu jest jednak nie tak. Nie dajcie się oszukać, rejestrujcie się ile chcecie a oni i tak wam nic nie mogą zrobić. Pozdrawiam
reiki1 / 2009-12-20 22:18
tak jest ten Robert to ....czlowiek pobieraczka ...nie dajcie się podejśc..
reiki1 / 2009-12-20 22:23
ja równięż dałem się zrobić w jajo.....ale spoko....1. dać pismo na Policję (s a wzory pisma do Policji w portalu wieszjak 2.napiasać pismo do Prokuratury o nękaniu przez pobieraczek
Wszystkie te pisma niestety listami poleconymi tak aby zostało to potwiertdzone.Zrobimy ich tak jak na to zasłużylo.
almaza / 217.97.152.* / 2009-12-18 11:35
proszę cie chłopie co ty mogłeś zapłacić nakręcasz ludzi na pewno pracujesz dla pobieraczka a koszt rozprawy jeśli coś to będzie kosztował 150
gosia:(( / 77.254.132.* / 2009-12-12 11:50
Witam
Mam problem odnośnie pobieraczka.pl Mam 16lat.
Zalogowałam się na tej stronie skuszona darmowym 10 dniowym korzystaniem. Zarejestrowałam się i póżniej całkiem zapomniałam o tym podtalu. Po jakimś czasie dastałam wezwanie do zapłaty na prawie 100zł. Na początku myślałam że to pomyłka ale potem ostałam ponowne wezwanie z groźbą, że jeśli nie zapłace sprawa zostanie oddana w ręce sądu. Nie wiem co robić, nie skorzystałam z usług tego portalu więc za co mam płacić? Owszem zaakceptowałam rególamin i niezbyt dokładnie go przeczytałam ale czy to równa się z podpisaniem umowy? Zresztą w rególaminie niegdzie nie pisze jasno na ten temat. Proszę o pomoc
moje gg: 12855295
gogaex@interia.pl
Eskonteresis / 89.79.23.* / 2009-12-09 18:01
Skupujemy weksle wystawione przez firmy , osoby , spółki
lub przyjmujemy zlecenia od wierzycieli wekslowych:
Powiernicze lub Pełnomocnicze występowanie w charakterze indosatariusza.
Przeprowadzamy wszystkie czynności wekslowe
(od przedstawienia weksla do zapłaty, poprzez notyfikacje, protesty, do postępowania sądowego i egzekucyjnego).
Pokrywamy koszty zastępstw prawnych i opłat sądowych.
Prosimy o przesłanie następujących informacji e-maliem :
* dane o dłużniku (nazwa, Adres, NIP, ew. telefony)
* dane o podstawie zadłużenia (faktura, termin, kwota)
* podać swój telefon i adres kontaktowy
Prosimy też o przesłanie kopii weksla

Skupujemy wierzytelności zabezpieczone wekslami na podstawie Umowy Powierniczego Przelewu Wierzytelności wynikające z faktur oraz not odsetkowych na podstawie Umowy Przelewu Wierzytelności.
W ramach umowy nasza firma przejmuje całą wierzytelność wraz ze wszystkimi związanymi z nią prawami.

ECIS sp z o.o
ul. Zamoyskiego 77
30-519 Kraków
(012)376-82-39
515-427-786

Oddział Poznań
ul. Roosevelta 18-20
60-829 Poznań
Telefon: (061) 624-76-32

www.ecis-eskonter.pl
eskonter@eskonter.pl
agula26 / 2009-12-06 10:29
Ja także im wysyłam po raz drugi, ale zażądam aby mi przesłali odpowiedz pocztą. Napwno nie będę im płacić , bo niby za co ?
Son go ku / 83.28.156.* / 2009-12-10 11:16
Dostałem e-maila że mam trzy dni do zapłaty, a podałem błedne dane i nie wiem co robić, napisać im coś?? oni pisza ze za błedne dane grozi od 6 mieciecy do 8 lat.. prześlijcie mi ten formularz zeby mozna było sie wyrejestrowac bo na pewno nie zamierzam płacic bo nie mam za co, co lepsze nie pamietam jaki login i hasło miałem, mogą nam cos zrobic??
Goka / 95.49.35.* / 2009-12-05 18:40
Właśnie wysłałam dwie wersje "rezygnacji", na ich stronie oraz mailowo, w poniedziałek wędruję na pocztę. Mam nadzieję, ze będzie efekt! Dziekuję za informację, pasożyty nalezy tępić!
igucha89 / 83.28.80.* / 2009-12-07 17:09
mam prosbe czy ktos mi moze wyslac tresc rezygnacji w pobieraczek.pl prosze o szybka odpowiedz
reiki1 / 2009-12-20 22:25
te wzory pism są w portalu "wieszjak" -forum-pebieraczek
Dawide / 91.123.213.* / 2009-12-04 21:20
Chorzów dn. 07.12.2009 r.


Nieszanowni państwo!


W myśl ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz. 271 ze zm.), jeżeli sprzedawca nie dopełnił obowiązku poinformowania klienta na piśmie o 10 dniowym terminie odstąpienia od zawiązanej umowy na odległość, wówczas okres ten wydłuża się do 3 miesięcy.
Zgodnie z przysługującym mi prawem, wypowiadam zawartą przez Internet, tak zwaną „umowę rejestracyjną” zawiązaną w dniu x 2009 roku, w serwisie „pobieraczek pl”, do której użyto loginu xxxxxxxxx oraz adresu xxxxxxxxxx
Jednocześnie informuję, iż kolejne mailowe powiadomienie (powiadomienia) o charakterze „roszczeniowo-zastraszającym”, będą skutkowały dwoma wnioskami do prokuratury; pierwszym na podstawie art. 286, ustawy z dnia 6 czerwca 1997 roku - kodeks karny o możliwości popełnienia przestępstwa w postaci wyłudzenia przez zastraszenie, (ścigane z urzędu nie z powództwa cywilnego), drugim o naruszenie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (wgląd i posłużenie się IP klienta także w celu zastraszenia)


bez poważania
były klient, obecnie zwolennik zamknięcia „pobieraczek.pl”
Dawid Kafelnikov
jolanta-gorowska / 89.230.53.* / 2009-12-07 10:52
ja też mam problem z pobieraczkiem,chociaż nie korzystam z tego programu,każą mi załacić za ten program,co mam robić ,pomocy
krokaa / 88.220.124.* / 2009-12-07 10:33
dzieki ze udostepniles wzor takiego wypowiezienia, bo ja tez dzisiaj dostala do zaplaty 94zl :-/
i nie mamierzam ani grosz zaplacic
niestety sprawa dotyczy kilku tysiecy uzytkownkow, co ogldalismy w reportazu TVP2 ostatnimi czasy.
klara12345 / 94.240.15.* / 2009-12-30 17:11
jaki to wzór tej rezygnacji
aniaj / 212.91.11.* / 2009-12-04 20:24
Na dowód, że się da zrezygnować. email od nich w odpowiedzi na pismo, które do nich wysłałam i wcześniej dodałam na forum:


Szanowny Użytkowniku,

Dziękujemy za wiadomość,

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Z pozdrowieniami,
Zespół Pobieraczek.pl
klara 12345 / 94.240.15.* / 2009-12-30 17:09
a co im napisałaś w rezygnacji proszę o pomoc
kokoda / 80.94.16.* / 2009-12-11 16:10
ty pobjeraczek w d p zlikwidoi sie bo cie w yp
Komat / 83.20.143.* / 2009-12-11 11:42
Cześć! Na jaki adres to wysłałeś? Pozdraw9iam
aniaj / 212.91.11.* / 2009-12-04 20:18
Imię Nazwisko
Adres
email


Eller Service S.C
Ul. Chłopska 72
80-350 Gdańsk


Witam,

Informuję, że zgodnie z art. 9 ust. 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów: przedsiębiorca jest zobowiązany do potwierdzenia konsumentowi na piśmie informacji o zawartej umowie najpóźniej w momencie rozpoczęcia spełniania świadczenia. Żadnego potwierdzenia nie otrzymałam. A więc zgodnie z art. 10 ust. 2: razie braku potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust. 1 (w tym pozyskania informacji o prawie odstąpienia od umowy), termin, w którym konsument może odstąpić od umowy, wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi od dnia jej
zawarcia.
W dniu 28.11.2009 otrzymałam od Państwa mail’a: „Informujemy, iż zgodnie z warunkami zawartej umowy z dnia ...”. Także każdy z nas widzi, iż ustawowe trzy miesiące nie minęły, a ja mam prawo do odstąpienia od tej pseudo umowy.
Oficjalnie chciałabym powiadomić, iż w dniu dzisiejszym odstępuję od umowy z portalem www.pobieraczek.pl (którego właścicielem jest firma Eller Service S.C. Mieszcząca się pod adresem 80-350 Gdańsk, ul. Chłopska 72) z dnia 17.11.2009.
Chciałabym także poinformować, iż odwołuję zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Informuję, że jakakolwiek dalsza korespondencja z Państwa strony na mój adres mailowy będzie zgłaszana odpowiednim organom ścigania. A jakiekolwiek groźby pod moim adresem spowodują wniesienie sprawy na drogę sądową.

TAkie pismo wysłałam do nich poleconym priorytetem za potwierdzeniem odbioru i juz dwa dni później otrzymałam na maila od nich z potwierdzeniem wypowiedzenia umowy.
Nie płacie im nic!!! Jeśli nie minęły 3 miesiące to piszcie odstąpienia. !!!
Mam nadzieję, że moja sprawa na tym sie skończy. Jak co to mam zapisanego od nich maila z potwierdzeniem wypowiedzenia tej umowy. DAMY RADĘ! PORADZIMY SOBIE Z NIMI!!!!
elwirus / 213.158.199.* / 2009-12-22 17:44
witam,
ja też dałam sie wkręcić temu całemu pobieraczkowi. nie wiem co robić nie chce im płacic i najchętniej bym to zgłosiła na policje ale czy to coś da?? proszę o kontakt na gg: 2450036
endzi / 83.23.148.* / 2009-12-22 09:46
ja pozwoliłam sobie wysłać pismo o identycznej traści (wybacz, że nie spytałam o pozwolenie:)), i przysłali mi list zwrotny na 2 strony a4... nie bede przepisywać ale generalnie powiem co mi odpowiedzieli...

- że moje pismo jest bezskuteczne gdyż złożone zostało po terminie.

- że nie potrzeba pisemnego podpisania umowy gdyż ustawa jakaś tam o swiadeczniu usług drogą elektroniczną pozwala na to, że umowa ma być czymś trwałym, w tym wypadku jest to dysk twardy i że ani oni ani ustawa o świadczeniu usług dr. elekt. "nie zastrzegają dla ważności umowy ani formy pisemnej, ani tym bardziej pisemnego potwierdzenia jej istotnych elementów"

-że działają zgodnie z regulaminem i powinnam sie z nim zapoznać.

- "ponadto należy wskazać, iż z natury stosunku prawnego, jakim jest świadczenie usług "usenet", wynika, że jego byt realizuje się poprzez dostęp do sieci internet oraz posiadanie stacji roboczej (komputera) wyposażonego w system operacyjny, na którym możliwe jest użytkowanieudostępnianych na rynku programów komputerowych realizujących funkcję czytania Usenet.
Wobec powyższego sprzecznym z właściwością stosunku prawnego byłoby uzależnianie ważności takiej umowy od potwierdzania jej istotnych elementów usługobiorcy w tradycyjnej pisemnej formie"

'"w chwili obecnej składanie przez panią w tym zakresie oświadczeń nie wywołuje już zamierzonych przez panią skutków prawnych."


zaraz to i to co ja wysłałam z dołączonym pisemkiem ode mnie jeszcze, wyśle do rzecznika .
reiki1 / 2009-12-21 18:30
Już tak zrobiłem i czekam....w między czasie zgłoszenie na Policję ..to ich trochę pohamuje.
agaaga / 78.154.87.* / 2009-12-19 09:36
cześć ja dostałam dziś zawiadomienie dziś trochę się wystraszyłam ale widzę że nie jestem jedna i nie zapłacę. Nawet nie pamiętam loga ani hasła. Nawet nie pobierałam nic od nich. To wprowadzanie w błąd jeśli nie korzystałam nawet z okresu próbnego który powinien być darmowy a co dopiero płacić. Pozwolę sobie skorzystać z powyższej treści w odpowiedzi do nich. Jeśli by ktoś mógł napisać do mnie to moje gg 5481130
tudor / 77.89.124.* / 2009-12-08 10:27
To masz ania szczęście , bo ja wysłałem podobne pismo i mi odpowiedzieli,że to niemożliwe bo to chodzi o ustawę drogą elektromczną i takie tam inne ich normalne wypociny.Napisałem do UOKiKu i czekam,ale płacić nie mam zamiaru i czekam na tą ich rozprawę sądową.
igucha89 / 83.28.80.* / 2009-12-07 17:17
czesc "aniaj" skopiowalam sobie twoja rezygnacje, cyz mozesz mi pomoc, ja zalogowalam sie 23 listopada tego roku na pobieraczek.pl i wczoraj czyli 6 grudnia dostalam wlasnie takiego maila jak wiekszosc ze musze zaplacic 94zl. czy jak wysle to jutro czyli 8grudnia 2009 to nie bede musiala placic im tych pieniedzy?? prosze o szybka odpowiedz. dziekuje pozdrawiam
ofiara!! / 79.162.75.* / 2009-12-07 16:54
witam.no mi jeszcze nie minely te 3 miesiace,ale chyba jest problem..bo podalam nie swoje nazwisko. czy tez moge wyslac to poleconym i wpisac jako imie i nazwisko te dane co podalam przy tej rejestracji?
z tego czegos nic nawet nie pobralam zapomnialam o tym i chyba jak wiekszosc "obudzialam sie" po ekspresie reporterow[bo nawet na poczte nie wchodzilam od wakacji]


prosze o pomoc
123asd45 / 89.76.121.* / 2009-12-05 16:59
powinnaś otrzymać od nich info o wypowiedzeniu również listownie, nie mailem
pajka1992 / 77.115.148.* / 2009-12-06 21:28
mogla bys mi poradzic.. jak mam z tym zrobic porzadek bo od jakiegos czasu pobieraczka straszy mnie sadem, ze niby cos od nich pobrałam a ja nic nie pobieralam jakies kity... mi wciskaja..prosze pomozcie..
agula26 / 2009-12-05 10:17
Czy mogłabyś na moje gg 16024877 podac mi szczegóły, bo niestety mi nie przyjęli odmowy a ciągle straszą sądem, komornikiem itp. ...
grzesiek1988 / 89.79.22.* / 2009-12-04 12:07
może kto wrzucić wzór tego 3 miesięcznego odstąpienia od umowy z tymi pacanami. był bym wdzięczny
Isiunia / 79.162.222.* / 2009-12-21 16:29
Ja również zostałam oszukana!! Tak nie może być!! Niewiem co mam robić, ale napewno nie zapłacę!!!;)
BadSantaClaus / 2009-12-02 13:13 / portfel / Bywalec forum
Wczoraj tez był jakis program podobno, ogladal ktoś ? co tam w nim mowili ? pozdrawiam.
chicken / 77.113.123.* / 2009-12-02 17:43
mam prośbe powiedzcie mi mam neta w plusie i ip zmienia mi sie przy kazdym logowaniu do neta czy moze byc tak ze znajda mnie po ip bo lipa troche podalem wymyslone dane osobowe a nie ogladalem tego reportarzu czy mam sie czym przejmowac ?? napiszcie
xxxxxxxx / 78.8.230.* / 2009-12-04 16:54
ja sie tym nie przejmuje, nie zapłace, w reportażu sami powiedzieli, że sprawa zostanie rozwiązana za kilka miesięcy więc pozostaje czekać. A tymczasem czekam aż do domu mi coś przyjdzie, żebym miał z czym iść na policje bo tak to powiedza ze mail-le każdy sobie moze pisac a poza tym koro ten cały prawnik na pytanie ile skierowali spraw do sadu odpowiedział ze nie moze powiedziec to znaczy ze zadnej sprawy nie skierowali bo kazdy by ich wysmial za to i nikt po ich stronie nie stanie, nas jest wiekszosc poszkodowanych,

I ludzie uwazajcie co tutaj piszecie bo ci z tej firmy z piwnicy tez czytaja te komentarze !!!

Pozdro i nara,
y / 79.185.80.* / 2009-12-03 17:35
tak. mozna namierzyc komp. pomimo zmiennego IP.
agusia11927 / 188.146.211.* / 2009-12-19 22:48
ja tez takie cos dostalam na poczte...tylko ze to bylo w sierpniu a maile odczytalam dopiero w listopadzie.i mam tylko nadzieje ze oni naprawde nie zakladaja spraw. nie zamierzam placic dopoki mi jakies pisemko do domu nie przyjdzie...pozdrawiam! je***ć K***Y!

Najnowsze wpisy