Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
viki111 / 188.146.116.* / 2009-11-15 21:12
Do mnie też przychodzą te pieprzone groźby! Nie zapłacę ani grosza! To są naciągacze i tyle!!!
GLINA / 80.55.66.* / 2009-11-20 14:14
WYŁUDZILI JUŻ KILKA MILIONÓW ZŁ
Wiktor910916 / 83.10.24.* / 2009-11-14 16:34
ja też sie na to nabrałem załozyłem konto na tej stronce... dostałem już 3 meile że muszę zapłacić..
"Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pana z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) "

Olać te wiadomości i nic nie odpisywać czy może odpisać???
\/\/\/\/

Zgodnie z art. 9 ust. 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów, przedsiębiorca jest zobowiązany do potwierdzenia konsumentowi na piśmie informacji o zawartej umowie najpóźniej w momencie rozpoczęcia spełniania świadczenia. Z powyższego wynika, iż po rejestracji na stronie internetowej http://www.pobieraczek.pl powinienem otrzymać potwierdzenie zawartej umowy na piśmie. W wypadku nieotrzymania powyższego potwierdzenia, zgodnie z art. 10 ust. 2 , termin w którym konsument może odstąpić od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy o świadczenie usługi.
odpowiedz / 83.8.72.* / 2009-11-14 21:21
Wystarczy wysłać im wypowiedzenie umowy i to absolutnie kończy sprawę !!!!!!!!!!!!!!!!
oszukany / 83.21.41.* / 2009-11-14 19:52
ja rowniez okazałem się '' frajerem '' bo dzisiaj przeczytalem, ze mam 2 dni na zaplacenie tym pasozytom. placil nie bede na pewno, a zerwanie umowy obowiazuje do 3 miesiecy i jest to pewne. Listow do tych dziadow wysylal nie bede, aczkolwiek mail'a puscilem z wycofaniem sie z '' umowy '' o ile to mozna tak nazwac... :D Zapisalem w wysylanych, wlaczylem raport odczytu. Mam dowod zerwania umowy, skoro ja moglem podpisac z nimi '' umowe '' przez interet to mam mozliwosc jej zerwania przez internet. Jednym slowem to i tak nie dojda do tego kim jestem, jak sie nazywam itp...
1piekielko1 / 80.55.66.* / 2009-11-20 14:17
Założyli firmę tylko po to by naciągać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
WAZNE! / 83.8.80.* / 2009-11-12 21:58
BARDZO WAZNE

To jest wzór zawiadomienia policji na podstawie, którego każdy może zredagować swoje zawiadomienie jeśli uzna to za zasadne

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu

Suwałki, dnia 15 grudnia 2006 r.
Dane osobowe osoby zawiadamiającej :
Ewa Stasińska
ul. Kowalowa 11 m. 12
16 – 400 Suwałki

Komisariat Policji V Gdańsk
Gdańsk, ul.Obronców Wybrzeża 19,
tel. (0 58) 521 12 22

Zawiadomienie
o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu
Niniejszym zawiadamiam o popełnieniu przez spółkę Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Gdańsku, ul. Chłopska 72 na moją szkodę przestępstwa określonego w art. z artykułu 286 kodeksu karnego, w art. 115 § 12 k.k. oraz w art. 190 § 1 k.k. oraz wnoszę o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko spółce Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Gdańsku, ul. Chłopska 72, która prowadzi stronę internetową www.pobieraczek.pl

Uzasadnienie

W tym miejscu należy opisać sprawę #8230;…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Podpis

Załączniki:
- maile i pisma od Pobieraczka
meoni / 2009-11-12 19:53
Witam. Ja również padłam ofiarą tych naciągaczy.Dostałam już dwa ponaglenia do zapłaty.
Na szczęście przy rejestracji podałam fałszywe dane,mam też zmienne IP,więc się nie przejmuję.
tranzwestyta / 77.113.93.* / 2009-11-24 22:08
Pobieraczek to może mi obciągnąć hehehe
741fgh / 83.20.84.* / 2009-11-08 12:21
A ja zapłaciłam-chociaz nie sciagnełam zadnego pliku-pisałam reklamacje-nie uznali.Z tego co sie dowiedziałam-nawet banki stosuja takie elektroniczne umowy-ktorych podpisanie akceptujesz kodem z komórki-podpis fizyczny nie jest potrzebny. Zapłaciłam ,bo nie chce byc w biku-wie ,ze to oszustwo-ale... sama jestem sobie winna -ze nie przeczytałam warunków
pegazz2 / 2009-11-25 08:21
Witam, Ja też zapłaciłam k***a, ale jestem zła, że tak się dałam nabrać. Teraz wiem, że to są naciągacze i oszuści ale 3 m-ce temu nikt o tym nie mówił. Wystraszyłam się i zapłaciłam, za głupotę trzeba płacić :) Ale powiedzcie jak można odzyskać tę kasę? Gdzie to zgłosić?
Fiżgolc / 82.210.157.* / 2009-11-19 14:36
UWAGA NA TAKIE MAILE !!!!
Podszywają się ci z po(d)bieraczka. "Zapłaciłem, nie chcę kłopotów. Wam też tak radzę..."
I głupi naród płaci !!!!
załozycielka tego wątku / 195.42.249.* / 2009-11-10 15:14
BIK to biuro informacji kredytowej - wymiana informacji bankowych. Pobieraczek nie ma tu nic do tego. Nawet do Rejestru Długów mogą Cię wpisać dopiero od jakiejś wyższej niż 100 kwoty. Poza tym mają dokładne dane? Te dane zostały w jakiś sposób potwierdzone? Jaki mają dokument na to, że zgodziłaś się zapłacić 100 złotych?
ZAREJESTROWAŁAM SIE TAM W CZERWCU, JEST LISTOPAD. ZIGNOROWAŁAM TE WEZWANIA. NIKT MNIE NIE NĘKA. DAJCIE SOBIE JUŻ SPOKÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO NACIĄGANIE!
kubec3 / 89.229.51.* / 2009-11-13 12:27
tez padlem ofiarą tych gnoi(jestem pelnoletni).Dostalem 2 e-maila z ponagleniem.Niestety moje dane sa prawie prawdziwe.Nie zaplacilem im ani nie kontaktowalem sie z nimi.23.PAZDZIERNIKA wszedlem na tego pobieraczka.Czy moge spac spokojnie?
siwy2 / 62.87.152.* / 2009-11-24 20:09
witam przeczxytałem juz chyba wszystko na ten tamat bo tez padłem ofiara tych wyzyskiwaczy. zapytam sie wszystkich poszkodowanych..gdzie ta umowa, która rzekomo zawarlismy????. w zyciu podpisywałem wiele umów ale własna ręka i dalej sie będe tego trzymał. Jesli zapooznanie sie z regulaminem ma byc równoznaczne z podpisaniem umowy, to ktos chyba powinien stuknął sie ostro w głowę!!! a tak w ogóle to od straszenia to są duchy pozdrawiam wszystkich ..nie dajcie sie naciągnąc!!!
Malinka1502 / 84.38.160.* / 2009-11-06 13:31
Ludzie ja dzwoniłam do Biura Konsumentów we Wrocławiu które zajmuje sie ta nasza sprawa i babka mi stamtad powiedziala ze mam 3 misiace na wypowiedzenie tej ich umowy , najlepiej na adres poczta a nie przez maila, przegladnelam cala ustawe i jesli chodzi o mozliwosc 3miesiecznego wypowiedzenia umowy to jest tylko jeden artykuł dotyczacy az 3 miisiecy, własnie w przypadku jezeli przedsiebiorca nie potwierdzil pisemnie owej umowy a pobieraczek tego nie zrobił wiec mamy 3 miesiace zeby sie z nim pozegnac ::) ale najlepiej jak najszybciej oczywiscie ;D
Dariaaaa / 195.246.225.* / 2009-11-06 14:29
Mam pytanie a jak sformułować to wypowiedzenie powołując się właśnie na te 3 miesiące właśnie ma ktoś jakiś pomysł????? ( 2 dni temu przysłali mi już przedsądowe wezwanie do zapłaty z terminem ostatecznym 3 dni ...dzisiaj właśnie mija ten 3 dzień i płacić oszustom nie zamierzam!) chce zamknąć tą sprawe z nimi i mieć tych dupków z głowy i o tym nie myśleć już
natcia20 / 89.230.94.* / 2009-11-05 14:00
Byłam dzisiaj u Rzecznika Praw Konsumenta i powiedział mi żeby za żadne skarby im nie płacić radze wszystkim aby przeszli się do takiej osoby !!! Ona wam na pewno pomoże > Oni chcą tylko wyłudzić od ludzi pieniądze a jak jest ktoś głupi i naiwny niech płaci choćby miało im zapłacić 200 osób to oni mają z tego taki zysk że hej !! a co do czego to regulamin nie jest żadną umową bo nie mieliśmy nic na piśmie , nic też nie podpisywaliśmy własnym nazwiskiem !!! straszą sądem hmm jak mi przyjdzie jakieś pisemko do domu to wtedy mam zgłosić się znowu do Rzecznika i on weźmie sprawy w swoje ręce ale jak na razie mogę spać spokojnie :))) i mam ich daleko daleko że aż z Rzeszowa nie widać
Arabrab / 213.25.45.* / 2009-11-06 10:27
Tez dałam sie nabrać. Nic nie zapłacę, bo nie chcę korzystać z czegoś na co zostałam podstępnie "zaproszona". "Na stronce ...... jest Twoje zdjęcie, nawet dałam Ci ocenkę, zobacz......." Regulamin zaakceptowałam a nie umowę. A teraz się okazuje, że wzięli się na sposób - jeśli ktoś podał telefon, to dzwonią do niego. W sprawie nagrody z konkursu sms. Na jaki adres wysłać nagrodę ? Podając adres nagrywają. I co Wy na to ???
Malinka1502 / 84.38.160.* / 2009-11-06 13:28
Ludzie ja dzwoniłam do Biura Konsumentów we Wrocławiu które zajmuje sie ta nasza sprawa i babka mi stamtad powiedziala ze mam 3 misiace na wypowiedzenie tej ich umowy , najlepiej na adres poczta a nie przez maila, przegladnelam cala ustawe i jesli chodzi o mozliwosc 3miesiecznego wypowiedzenia umowy to jest tylko jeden artykuł dotyczacy az 3 miisiecy, własnie w przypadku jezeli przedsiebiorca nie potwierdzil pisemnie owej umowy a pobieraczek tego nie zrobił wiec mamy 3 miesiace zeby sie z nim pozegnac ::) ale najlepiej jak najszybciej oczywiscie ;D
xewusiekx / 213.227.74.* / 2009-11-04 16:50
Super. :/ Właśnie do nich zadzwoniłam i gościu powiedział, że mam złe informacje na temat definicji umowy... heh. Oni mają pozywtywną odpowiedź na wszystkie pytania. Oczywiście umowa wygaśnie mi dopiero w przyszłym roku. To jest po prostu chore!!! Tak, jak większość zarejestrowałam się na to dziadostwo i nie wchodziłam w ogóle. Dane też podałam nieprawdziwe heh. Mam nadzieje, że większość komentarzy to prawda i nic dalej z tym nie zrobią, oprócz wysyłaniem e-maili.
prawo_po_naszej_stronie / 83.25.99.* / 2009-11-02 20:14
jezeli jestes osoba niepelnoletnia, nie masz se czym martwic...
ja taka osoba jestem i wlasnie im wyskrobalem maila takiego:

Szanowni Panstwo,

Pragne poinformowac Panstwa o tym, ze jestem osoba nieletnia, a co za tym idzie zgodnie z Art. 18. § 1 kodeksu cywilnego mam ograniczona zdolnosc prawna. Umowa zawarta przeze mnie jest niewazna, gdyz moi prawni opiekunowie nie wyrazli zgody na jej zawarcie, i nie potwierdza jej.

co sie tyczy podania falszywych danych osobowych, wg Art. 10. § 1 kodeksu karnego osoba ponizej 17 roku zycia (jaka jestem) NIE PODLEGA temu kodeksowi, wiec w swietle prawa nasza umowa jest nie wazna a skierowanie sprawy o oszustwo z mojej strony, byloby bezpodstawne.

Serdecznie dziekuje za wspolprace,

Jan Kowalski

ponadto, jezeli jestes osoba pelnoletnia, i podalas/es prawdziwe dane, to oni maja obowiazek przeslac ci pisemna kopie umowy NATYCHMIAST... jezeli tego nie zrobia, mas 3MIESIACE na wypowiedzenie im tej ich "*$&%^£ umowy...
powodzenia!:)
Krisx700 / 79.185.65.* / 2009-11-09 19:14
Dzieki Ci bardzo...wyślę do nich dokładnie taką samą odpowiedź, gdyż mam 16 lat. Na pewno mi się przyda...a podpisałem się nieprawdziwymi danymi, czyli gwiazdkami: (***) Więc powodzenia im :D Napiszę to pismo i wyślę im, bo umowę zawarłem niecały miesiąc temu :) Pozdro!
aanonim / 217.149.249.* / 2009-10-31 21:16
Dziś wchodzę na moją skrzynkę emaliową (korzystam z niej bardzo rzadko), a tu czeka mnie nie miła niespodzianka: 3 emaile od pobieraczka, co jeden to gorszy w treści.
Zdenerwowałem się i początkowo byłem skłonny zapłacić dla świętego spokoju, bo może faktycznie coś zapomniałem załatwić. Ale jeszcze raz, czytam uważnie te 3 emaile, sprawdzam różne rzeczy i dochodzę do następujących wniosków:
1) Widzę datę ich wysłania - ostatni ten o sądzie jest z końca sierpnia i jak to powiedzieć: "musztarda po obiedzie" , bo i tak przekroczyłem wszystkie terminy płatności i wg nich czeka mnie sąd (już pisałem powyżej, że rzadko korzystam z tego konta).
2) Moje dane osobowe w ogóle się nie zgadzają z tymi jakie podano w rejestracji (wyssane z palca).
3) Moja nazwa użytkownika jest taka jaką przeważnie wpisuje na różnych forach (może ktoś to wykorzystał).
4) Mój adres IP, który oni podają, a wg którego mają mnie zlokalizować- nie jest moim adresem.
Wniosek: Ten cały pobieraczek to jakaś ściema. Nawet nie wiedzą o tym czy w ogóle istnieje, Moje dane są nie prawdziwe. Przypadkowo zgadza się tylko mój email. Teoretycznie to każdy mógł zdobyć mojego emaila i posłużyć się nim. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek wchodził na ich stronę, a nie mówiąc już o jakimś ściąganiu, czy o podpisywaniu jakiś umów.
Na koniec - Może jest tak, że jak komuś w wyszukiwarce internetowej wyskoczy strona: „pobieraczek”, to już z facto musi zapłacić 100zł.
marek1290 / 83.14.244.* / 2009-11-02 16:38
Mam pytanie czy mogą mnie znajśc jeśli podając moje ip w e-mailu odnich jest 0.0.0.0 tp moje ip haha. Ale podali mój numer prox czy potym mogą mnie znajść? . Ten net nie jest nigdzie zarejestrowany ale działa legalnie
mamcia1971 / 77.114.181.* / 2009-11-01 01:13
Witam . Proszę spokojnie bo awał pweny . Niżej ma Pan ich regulamin ( moją córkę też nabrali a kasy nie zobaczyli . PROŚBA DO WSZYSTKICH NIE ODBIERAJCIE ŻADNEJ LISTOWNEJ KORESPONDENCJI OD NICH . W naszym prawie umowa pisana i podpisana ma większe znaczenie niż elektroniczna . na szczęście


Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 17.03.2009
§ 1. Postanowienia ogólne
1. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. Nr 144 poz. 1204, Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Gdańsku, ul. Chłopska 72 (dalej jako "Spółka") tworzy regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną (dalej jako "Regulamin") na potrzeby usług świadczonych przez Spółkę drogą elektroniczną.
2. Niniejszy Regulamin jest dokumentem statuującym zasady i warunki świadczenia usług przez Spółkę na rzecz osób trzecich, w związku, z czym Spółce przysługuje prawo do zmian jego treści z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa.
3. Usługodawcą usług realizowanych na podstawie niniejszego Regulaminu jest Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Gdańsku, ul. Chłopska 72, NIP 584-265-87-31, REGON 220665002.
4. Usługobiorcą jest każdy użytkownik, który zawarł ze Spółką umowę o świadczenie usług opisanych w Regulaminie.
§ 2. Opis usługi świadczonej drogą elektroniczną
1. Spółka świadczy usługę dostępu do serwerów Usenet zlokalizowanych na terenie RP oraz poza jej granicami, w zakresie koniecznym obsługi wiadomości, z wykorzystaniem sieci komputerowych, w szczególności Internet, do transferu wiadomości zorganizowanych w grupy tematyczne (dalej jako "Usługa Usenet"). Wskazana w zd. 1 usługa jest w rozumieniu ustawy przywołanej w § 1 usługą świadczoną drogą elektroniczną przez Spółkę.
2. W ramach Usługi Usenet realizowane są działania obejmujące transmisję w sieci telekomunikacyjnej danych przekazywanych lub otrzymywanych przez Usługobiorcę.
3. Zakres obsługi serwisowej oraz standardy jakości Usługi Usenet zostają określone w Załączniku nr 1 "SLA".
4. Usługa Usenet świadczona jest w opcjach i pakietach cenowych wskazanych w Załączniku nr 2 "Cennik"
§ 3. Warunki świadczenia usługi drogą elektroniczną
1. Korzystanie z Usługi Usenet wymaga posiadania przez Usługobiorcę przynajmniej możliwości czasowego dostępu do sieci Internet oraz posiadania stacji roboczej (komputera) wyposażonego w system operacyjny, na którym możliwe jest użytkowanie udostępnianych na rynku programów komputerowych realizujących funkcję czytnika Usenet.
2. Korzystanie z Usługi Usenet wymaga rejestracji Usługobiorcy w systemie Spółki, polegającej w szczególności na podaniu imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, płci, daty urodzenia, adresu poczty elektronicznej oraz wyboru zamawianej Usługi Usenet w jednym z dostępnych pakietów cenowych, z zastrzeżeniem domyślnego wyboru pakietu Pobieraczek5.
3. Usługobiorca zobowiązuje się do niewykorzystywania Usługi Usenet do dostarczania lub transferowania treści o charakterze bezprawnym w szczególności treści naruszających przepisy prawa autorskiego oraz których dystrybucja stanowi złamanie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
4. Spółka w ramach realizacji Usługi Usenet:
a. nie jest inicjatorem przekazu danych
b. nie wybiera odbiorcy przekazu danych
c. nie wybiera oraz nie modyfikuje informacji zawartych w przekazie danych
d. posługuje się uznanymi i stosowanymi zwykle w tego rodzaju działalności technikami informatycznymi określającymi parametry techniczne dostępu do danych i ich aktualizowania
e. nie zakłóca posługiwania się technikami informatycznymi uznanymi i stosowanymi zwykle w tego rodzaju działalności w zakresie zbierania informacji o korzystaniu ze zgromadzonych danych
5. Usługobiorca zobowiązuje się nie podejmować z wykorzystaniem Usługi Usenet działań zmierzających wprost lub pośrednio do wywołania szkód u osób trzecich lub mogących powodować zakłócenia w realizacji Usług Usenet. Usługodawca może bez wcześniejszego powiadomienia podjąć wszelkie dostępne działania, włącznie z żądaniem odszkodowania lub zawieszeniem realizacji Usługi Usenet bez prawa do żądania zwrotu wynagrodzenia, w odpowiedzi na szkodliwe działania lub inne naruszenia niniejszych warunków. Za działania wskazane w zd. 1 uznaje się w szczególności:
a. naruszenie niniejszego Regulaminu lub uruchamianie, instalowanie, przechowywanie, transfer lub udostępnianie w inny sposób oprogramowania, produktów lub usług naruszających Regulamin
b. niestosowanie się do instrukcji podanych przez Usługodawcę w celu zapewnienia jakości lub bezpieczeństwa usług
c. nieautoryzowane użycie (lub próby nieautoryzowanego użycia) lub sabotaż dowolnych komputerów, urządzeń lub sieci, jak również używanie czy kontrolowanie botów, flooding, klonowanie czy narzędzia do zbierania lub ekstrakcji danych
d. próby zakłócenia lub odcięcia dostępu do usług dowolnym użytkownikom lub komputerom (ataki DOS, DDOS, DNS spoofing)
kamil666 / 95.49.108.* / 2009-10-31 20:25
ja też sie na to nabrałem załozyłem konto na tej stronce i nic nie mogłem ściagac.straszyli mnie sądem itp. NIE ZAPŁACE!!!!!!!!!!!
andzia30 / 2009-11-03 22:00
mnie tez w to wrobli świnie!!!
macie jakiś pomysł ???
Darija / 195.246.225.* / 2009-10-31 10:04
http://www.proca.pl/pokaz/3391/zamkniecie_pobieraczek_pl.... wchodźcie i podpisujcie się
nikita1972. / 83.15.160.* / 2009-10-31 05:56
Mnie też straszyli a po jakimś czasie przestali.Nie mają prawa brać kasy jak nie zapłacisz to powinni blokować program. To są zwykli naciągacze i złodzieje.
Tomczakandrzej / 83.8.80.* / 2009-10-30 22:25
REPORTAŻ w TVP-2. Jestem dziennikarzem EKSPRESU REPORTERÓW. Osoby, które uważają, że Pobieraczek wyłudził od nich pieniądze, lub chce wyłudzić bardzo proszę o kontakt. Realizuję reportaż na temat działalności Pobieraczka. Andrzej Tomczak.
tomczakandrzej@o2.pl
vonhinz1 / 2009-11-09 11:55
JA NAPISAŁEM IM TAK I NA RAZIE NIE MAM ODPOWIEDZI
Umowę można wypowiedzieć nawet w 16
dniu od założenia konta a dlaczego piszecie że umowę można
wypowiedzieć w TERMINIE 10 DNI OD JEJ ZAWARCIA ,okres
próbny/10 dni/ nie jest umową ponieważ testujemy za
darmo dopiero po 10 dniach zawieraci z nami umowę i od
tej daty mamy 10 dni na wypowiedzenie,czyli umowę można
zerwać w łącznym czasie do 20 dni.,i tutaj mamy
ewidentne wprowadzenie /świadome/ klienta w
błąd.Podpowiedział mi to radca prawny i stwierdził że w
razie sprawy sądowej używajac tego argumętu pobierak
jest na spalonej pozycji. Jeszcze raz piszę do was Niestety zmuszony jestem *odstąpić od umowy w trakcie trwania 10-cio dniowego okresu próbnego*.
Dotyczy to mojego adresu e-mail, jak również wszelkich innych adresów e-mail które rejestrowały się na Państwa stronie z mojego IP
vonhinz1 / 2009-11-09 11:58
SORKI ŻE UŻYŁEM WYPOWIEDZI INNEGO UŻYTKOWNIKA FORUM DO NAPISANIA MOJEJ REZYGNACJI Z ICH USŁUG ALE NIE MIAŁEM POMYSŁU JAK TO ZROBIC
Darija / 195.246.225.* / 2009-10-30 21:19
Witam…dzisiaj dostałam na e-maila widomość od nich że jestem im za coś winna 95 zł prawie i że mam na zapłatę 5 dni i jestem w szoku…chyba tych debili k… pogięło prędzej się ziemia rozstąpi niż oni zobaczą moje pieniądze..nic z tego gówna nie ściągnełam ani 1 zakichanego pliku i ściągać nie mam zamiaru, w ogóle zapomniałam o tej stronce bo była do dupy nic tam się nie dało ściągnąć nawet, nie będe bulić za suche piwo!!!!!!..sram na tą ich stronke zwykłe żerowanie na uczciwych obywatelach mam nadzieje, że ja zlikwidują (dziwi mnie że jeszcze tego nie zrobili)… jestem w szoku czytając fora itd. niestety wcześniej nie natrafiłam na te ostrzeżenia i się na tym gównie zarejestrowałam (tylko zarejestrowałam…umowy nie podpisywałam!!!na wielu stronach jestem zarejestrowana i 1 raz sie z czymś takim spotykam cyrk na kółkach). To był 1 e-mail od nich mam nadzieje że już więcej nic nie dostane bo pójde z tym na policje… będa mnie zastraszać oszuści piep… a takiego wałaaaa!!!!!podpisujcie się pod petycją szybciej się ze złodziejami uporamy i uchronimy kolejne osoby przed niepotrzebnymi stresami oto link: http://proca(…)aczek_pl
SramnaPobieraczka / 85.89.162.* / 2009-11-04 21:49
dostałam dzis ta sama wiadomosc , i sram na nich skasowąłam i tak niepotrzebnego mi emaila a ze jestem osoba niepełnoletnia a moi prawni opiekunowie nie wyrazili zgody na zawarcie jakiejkolwiek umowy ( choc zadnej umowy nie było ) to mogą mnie najwyżej w dupe pocałować . Co za c**** -,-

Najnowsze wpisy