Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
lunka86 / 79.163.0.* / 2009-10-07 00:10
To jeszcze raz ja, ale wiecie co dalej piszcie do UWAGA! TVN, bo może większa ilość zgłoszeń przyda sie w tej sprawie!!!!
ŚLEDZĄCA / 80.48.29.* / 2009-10-07 11:41
PRZECZYTAŁAM PRAWIE WSZYSTKIE WYPOWIEDZI NA TEMAT POBIERACZKA !! Z ZAPARTYM DECHEM ŚLEDZIŁAM WSZYSTKIE WĄTKI.... I CO WYWNIOSKOWAŁAM HMMM ... TO ŻE DO WSZYSTKICH WYSYŁAJĄ MAILE Z POGRÓŻKAMI A DOKŁADNE IDENTYCZNEJ TREŚCI !! KAŻDY STOI PRZED DYLEMATEM ZAPŁACIĆ CZY NIE ZAPŁACIĆ?? OCZYWIŚCIE ŻE NIE !! DLACZEGO ?? BO TO ZWYKŁA ŚCIEMA !! POBIERACZEK WIE ŻE PONAD POŁOWA ZALOGOWANYCH TO NIELETNI KTÓRZY PODALI FAŁSZYWE DANE !! MAJA NADZIEJĘ ŻE TEKSTY TYPU "ZA PODAWANIE FAUSZYWYCH DANYCH GROZI SĄD ITD ,ITP PRZESTRASZĄ TYM LUDZI I ZNAJDZIE SIĘ TAKI CO ZAPŁACI !!! PODSUMOWUJĄC ZNALAZŁAM TYLKO JEDNA WYPOWIEDZ W KTÓREJ KTOŚ CHCIAŁ POSTRASZYĆ A PRZY TYM DOBRZE SIĘ ZABAWIĆ I NAPISAŁ ŻE PRZEGRAŁ SPRAWĘ W SĄDZIE !!! MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ ŻE WEZWANIA DO SĄDU NIE DOSTAŁ NIKT!! TO PROSTE WNOSZĄC SPRAWĘ DO SĄDU TRZEBA ZAPŁACIĆ A PŁACIĆ ZA ŚCIGANIE KOGOŚ KTO PODAŁ FAUSZYWE DANE !! ?? CZĘŚĆ LUDZI KTÓRZY PODALI PRAWDZIWE RÓWNIEŻ NIE DOSTANĄ WEZWANIA!!! BO WIĘKSZOŚĆ JUŻ BY O TYM PISAŁA !!! A TO DOTARCIE DO OSOBY PRZEZ ADRES IP TO RÓWIEŻ NIE JEST TAKA PROSTA SPRAWA! ! I ZAPEWNE TRZEBA WŁOZYĆ W TOTROCHĘ WYSIŁKU I KASY!! DLATEGO WYDAJE MI SIĘ ŻE PO RAZ TYSIĘCZNY ZADAWAIE PYTANIA CZY PONIOSĘ KARĘ BO DOSTAŁEM KILKA MAILI Z POGRÓŻKAMI NIE MA SENSU !!!!
nieletnia / 83.17.19.* / 2009-10-07 15:22
Oto jest e-mail który dostałam po tygodniu, juz myslałam że dali mi spokój a tu co? proszę:

Szanowna Pani,

Umowa zawierana pomiędzy Spółką Eller Service, a użytkownikiem zawierana jest na podstawie ustawy o świadczniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.

Zgodnie z przepisami wskazanej ustawy, umowa dla swej ważności nie wymaga formy pisemnej. Wszystkie warunki zawartej umowy znajdują się w regulaminie zaakceptowanym przez uzytkownika rejestrującego się w naszym serwisie. Regulamin świadczonych przez nas usług znajduje się pod adresem:

http://www.pobieraczek.pl/regulamin

Rejestrując się w serwisie Pobieraczek.pl musiała Pani zapoznać się z treścią warunków umowy oraz je zaakceptować. W przeciwnym wypadku rejestracja nie doszłaby do skutku. W treści umowy jest wyraźnie napisane, że przysługuje Pani 10-cio dniowy okres próbny, a w razie niezadowolenia może Pani w każdej chwili zawartą umowę wymówić. Pani nie skorzystała z 10-cio dniowego prawa do wypowiedzenia umowy, więc zobowiązała się Pani do nabycia najtańszego dostępnego pakietu.

"Załącznik nr 2 "Cennik":

"Pobieraczek5 - Limit 5 GB transferu miesięcznie, okres trwania umowy - 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy – 7,90 PLN (słownie siedem złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za okres trwania umowy po jej zawarciu"

Zgodnie z cennikiem znajdującym się w zaakceptowanym przez Panią regulaminie pakiet Pobieraczek5 zapewnia możliwość pobierania 5 GB danych miesięcznie, przy okresie trwania umowy wynoszącym 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Opłata za jeden miesiąc wynosi 7,90 PLN (słownie siedem złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie. Należność pobierana jest jednorazowo za okres trwania umowy po jej zawarciu. Całkowita opłata wynosi 94,80 zł (7,90 zł X 12 miesięcy).

Po uregulowaniu należności Pani konto w naszym serwisie będzie aktywne przez okres 12 miesięcy, po czym samoistnie wygaśnie, a umowa nie będzie przedłużana.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w wyznaczonym terminie od dnia otrzymania wezwania do zapłaty. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 -

Jeżeli wpłata będzie dokonywana przez Pocztę Polską to prosimy pamiętać o podaniu adresu naszej firmy:

Eller Service S.C.
80-350 Gdańsk
ul. Chłopska 72

Prosimy pamiętać, że przy dokonywaniu przelewu bądź wpłaty należy podać w tytule adres e-mail użyty podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl. Jeżeli adres e-mail nie zostanie podany, wówczas nie będziemy mogli prawidłowo przyporządkować dokonanej płatności.

W razie dalszych pytań prosimy o odpowiedź na TEGO e-maila lub kontakt telefoniczny z numerem 58 553 12 32.

Z pozdrowieniami,
Zespół Pobieraczek.pl
nerwus / 87.205.209.* / 2009-10-07 10:02
Witam,
ja mam ten sam problem co wszyscy z Pobieraczkiem!!!! Kilka dni temu dostałam maila o zapłacie. Przy rejestrowaniu się podałam fałszywe dane i w moim adesie email rowniez takowe widniały,więc po otrzymaniu od Pobieraczka maila o konieczności zapłaty usunęłam swoje konto email. Teraz tego żałuję,bo nie mam jak do nich napisać,ani nawet zapłacić to cholerstwo:( Ma ktoś jakiś pomysł w tej sprawie??
lunka86 / 79.163.0.* / 2009-10-07 00:04
Słuchajcie sprawa nabiera tempa, dziś znalazłam świetną informację a mianowicie że reporterzy UWAGA! TVN są w trakcie REALIZOWANIA programu o tych naciągaczach!!! Sami możecie sprawdzić

http://pobieraczektooszustwo.bblog.pl/wpis,pobieraczek;pl;-;zwykle;oszustwo;i;wyludzanie;pieniedzy,35421.html

Ja natomiast dzwoniłam do UOKIK tel.022 556 0428, mówią że jeszcze postępowanie trochę potrwa, mnóstwo ludzi ciągle dzwoni w tej sprawie i niestety mimo iż nagłaśniaja tą sprawę to ciągle są nowe ofiary i odsyłają do Rzecznika Konsumentów we własnym mieście. Ja jutro ide do konsumenta to sie może czegos więcej dowiem. PS.porada jest darmowa ;))) Więc każdy może z czegos takiego skorzystać.

A i jeszcze jedno gdzieś na forach przeczytałam że naciągacze sa zadłużeni na 20 000 000 zł!!! Czy to prawda to nie wiem. A niech splajtuja!!!

JA NIE PŁACĘ!!!
simonix23 / 83.27.27.* / 2009-10-06 19:17
witam również padłem ofiarom pobieraczka, dostałem już drugiego emalia i napisałem coś od "serca" zobaczymy jaka będzie reakcja ale na pewno nie zapłacę 94,80 zł za cały rok
simonix / 83.27.27.* / 2009-10-06 19:11
witam jak wszyscy zostałem wplątany w tą sprawę, dobrowolnie podałem wszystkie dane niestety prawdziwe :( niby 10 dni za darmo ale jednak karzą płacić za coś czego się nie używa, jestem w szoku i nie wiem co robić
Załamana-Martyna / 194.24.165.* / 2009-10-06 13:23
Ja też dostałam wezwanie "przedsądowe" , ale się nie rejestrowałam nigdzie. Moje dane się nie zgadzają. Zgadza się IP ale to dlatego że w moim mieście osoby podłączone do Internetu przez System-Sat mają taki sam IP. Ktoś mnie wrobił a oni mi każą zapłacić! Kara więzienia mnie przeraziła do tego stopnia, że już chciałam zapłacić. Ale się wstrzymałam, zapytałam rodzinnego prawnika co i jak, i przeczytałam komentarze do tego tematu. Teraz jestem spokojniejsza, ale nadal nie wiem co z tym fantem zrobić. Wie ktoś?
Agulaa / 88.156.201.* / 2009-10-06 12:52
Ja również zostałam oszukana i napisałam do TVN
Argos / 83.238.44.* / 2009-10-06 11:12
tak jak wszyscy zostałam oszukana przez tych cwaniaczków. Przeczytałam regulamin dokładnie i wnikliwie i nigdzie konkretnie nie jest napisane, że korzystajac z 10 u dni darmowych automatycznie zawieram umowę. Rozmawiałam z znajomym informatykiem, który na hasło pobieraczek prawie wykrzyknął " Broń Boże dotykać". A rada której mi udzielił w zwiazku z zapłatą "Ja bym to olał". Ja także wyślę emaila do TVN.
zwierzak / 77.254.92.* / 2009-10-11 18:53
to prawda nie dajmy się. ja też jestem przez nich wycykana!!!!!
WŁADEK50 / 78.8.74.* / 2010-03-09 13:02

to prawda nie dajmy się. ja też jestem przez nich wycykana!!!!!
MI NAPISALI ŻE GROZI MI 6LAT I 8 MIESIĘCY JAK NIE ZAPŁACĘ
NNJHU / 95.40.255.* / 2010-03-19 11:10
PRZECZYTAJ RADY NAPISANE OD 15.03 DO 16.03 2010 R.
ŻĄDANIE UNIEWAŻNIENIA UMOWY

KONIECZNIE OGLĄDJ REPORTAŻ EKSPRES REPORTERÓW, RADIA WROCŁAW I RAMPA
FILMY NA YOU TUBE

ADRESY PODANE SĄ W TYCH KOMENTARZACH
zosia121212 / 83.11.171.* / 2009-10-05 19:00
Nie wiem co mam robić;/ Nie wiem czy płacić czy nie, tylko ze ja byłam an tyle głupia ze wpisałam prawdziwe dane i teraz nie mam pojecia czy zaplacic zeby wkoncu mi dali spokoj, czy czekac na kolejne maile....Pomóżcie mi.
magda2345a / 83.28.20.* / 2009-10-04 21:48
Witajcie!
Ja też dostałam przedsądowe wezwanie do zapłaty. Nie wiem, jak do tego podchodzić, na początku strasznie się wystraszyłam ponieważ nie przypominam sobie żebym wchodziła w ogóle na taką stronę. Najśmieszniejsze jest to, iż to mój kuzyn podczas wizyty u mnie korzystał z mojego komputera no i wszedł na tą stronkę. Dane personalne oczywiście wszystkie zmyślił, podał tylko prawdziwy e-mail ( oczywiście MOJ!!!!). Przecież równie dobrze mogę skorzystać z kawiarenki internetowej i wrobić w ten sposób moich znajomych, podając ich e-maile i dane personalne i co wtedy? Dodam jeszcze, że numer IP podany w przedsądowym wezwaniu do zapłaty jest niezgodny z IP mojego komputera.
Nie wiem już co mam sama o tym myśleć.
Co Wy o tym sądzicie?
StaryWrubel / 81.190.148.* / 2010-01-28 21:42
Olej gnojów. Ich regulaminem mogą się sami podetrzeć. Zresztą umowa wchodzi w życie po pierwszej operacji finansowej. Ponadto żądanie opłat za nic jest bezprawne na razie nie słyszałem by ktoś w czasie próby mógł tam coś ściągnąć. To są zwykłe kryminały i działają "na wyrwę". Ich nr IP też musi być znany operatorom sieci nie są anonimowi. Muszą prowadzić rozliczenia, płacić podatki jak się ich przetrzepie co mam pewność nastąpi znikną jak wszystkie śmiecie.
magda230aa / 83.28.20.* / 2009-10-04 21:47
Witajcie!
Ja też dostałam przedsądowe wezwanie do zapłaty. Nie wiem, jak do tego podchodzić, na początku strasznie się wystraszyłam ponieważ nie przypominam sobie żebym wchodziła w ogóle na taką stronę. Najśmieszniejsze jest to, iż to mój kuzyn podczas wizyty u mnie korzystał z mojego komputera no i wszedł na tą stronkę. Dane personalne oczywiście wszystkie zmyślił, podał tylko prawdziwy e-mail ( oczywiście MOJ!!!!). Przecież równie dobrze mogę skorzystać z kawiarenki internetowej i wrobić w ten sposób moich znajomych, podając ich e-maile i dane personalne i co wtedy? Dodam jeszcze, że numer IP podany w przedsądowym wezwaniu do zapłaty jest niezgodny z IP mojego komputera.
Nie wiem już co mam sama o tym myśleć.
Co Wy o tym sądzicie?
oszukany / 213.158.199.* / 2009-10-04 16:10
Spokojnie ludzie, UOKiK zajal sie to sprawa wiec czekajmy na efekty,jezeli nikt
niczego niepodpisywal umowa jest niewazna,a jezeli juz to kazdy ma prawo do rezygnacji
z umowy w kazdej chwili,nikt niema prawa zmuszac kogos do czegos ,czego niechce.
A po za tym ,normalnie w swiecie jest tak ze jak ktos podpisuje jakas umowe z klientem
a klient niewywiazuje sie z umowy to umowa jest zrywana,pobieraczek tez powinien o to
zadbac ze jezeli ktos niewywiazuje sie z umowy to powinien ja zerwac i zablokowac lub
usunac konto z pobieraczek.pl,a nie od razu zmuszac do zaplaty i korzystania z uslug
dalej.i jeszcze to straszenie komornikiem i sadem ,smieszne...,TO MY powinnismy
zglosic do prokuratury,fakt ze jestesmy zmuszani do zaplaty za cos czego niechcemy i
zastraszani konsekwencjami windykacyjnymi.POZDRAWIAM :)
Marek1290 / 83.14.244.* / 2009-10-31 11:03
Ja też dostałem już 2 e-miale z wezwaniem do zapłaty.Na poczontku się przestraszyłem, ale jak poczytałem otym na forum to jestem spokojniejszy i raczej nie nie zapłace za to> ani razu nic nie próbowałem ściogac> wysłałem im e-mail że jestem nie pełno letni i nie mam zamiary za nic płacic
babel5000 / 2009-10-03 22:28
Mam coś
cytat
''Czy pobieraczek wytoczy proces?
Szczerze wątpię. Sąd najprawdopodobniej zakwestionuje budowę formularza i na tej podstawie oddali pozew. Koszt takiego nieskutecznego procesu to pewnie 2000+ złotych.''

Więc żeby pozwać jednego muszą ściągną od ponad 20 OSÓB żeby mieć na koszt procesu :) 94,80 * 20 = 1896
babel5000 / 2009-10-03 21:56
Serdecznie dziękujemy za złożone w dniu 16.09.2009 zamówienie na stronie Pobieraczek.pl
A 1 (pierwszego) email-a dostałem dzisiaj. Jle to dni?

pobieraczek.pl
MAMY Was GdzieŚŚŚ
wklejajcie dalej. W kupie (tzn. W jedności) SiłA
ddddddd / 87.205.48.* / 2009-10-04 15:58
Tez dałam sie w to wrobic ale od razu cos mi tu nie pasowało takze nie mam zamiaru utrzymywac oszustów.
Rowniez napisałam do TVN UWAGA moze sie za nich ktos wezmie
Pozdrawiam wszystkich oszukanych:)
babel5000 / 2009-10-03 22:06
Aha na którymś z forum przeczytałem ze siostra dostała sprawę do sadu i musiała zapłacić
ich 100zl + sądowne 360zl około. = 460zl
narzuca się pytanie prawda czy fałsz.
Przydało bysie zęby odpowiedział na to prawnik ale stojący po naszej stronie (zgodnie z prawem)
PŁACIĆ czy NIE?? Pozdrowienia
nie dla was pobieraczek.pl nie nie nie
CMAKWI / 95.40.255.* / 2010-03-19 11:05
NIE WIERZĘ W TE BZDURY!!!

NIE PŁACIĆ!!
dortusia / 2009-10-03 22:31
Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarła Pani z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Pani niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Pani stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Panią do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - xxxxxx
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=jZ1tlyy0eMlKN6%2BEtWI%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl

a ja newet go nie uruchomiłam, bo był błąd
J. / 85.89.190.* / 2009-10-04 08:29
też coś takiego dostałem ale nie pamiętam żebym w ogóle pobierał jakiś pakiet darmowy tylko byłem tam i próbowałem się zarejestrować ale jak zobaczyłem opłaty to zrezygnowałem a teraz grożą mi sądem . Może złożyć donos prokuraturze o zamknięcie strony?
uczciwy / 81.190.117.* / 2009-10-07 18:50
ja tesz dostałem wezwanie do zapłaty.Ala z tego gówna nawet nic nie można zciągnąć za uczciwą robote by się wzieli złodzieje pozdro dla uczciwych.
kosewcki23 / 81.190.117.* / 2009-10-07 18:47
mi też przysłali wezwanie do zapłaty ale z tego gówna nie da się nic zciągnąć za uczciwą robote by się wzieli a nie pozdro dla uczciwych
gość2009 / 194.54.18.* / 2009-10-03 21:34
Dajcie spokoj to wszystko to jest jawne oszuctwo i nie nabierajcie sie na to bo oni tylko na to czekaja. Aby wyprobowac ich wspaniala usluge przez 10 dni za darmo musisz sie zarejestrowac a jak to zrobisz to automatycznie wybierasz jakis idiotyczny pakiet, a wiec te ich 10 dni za darmo to po prostu 10 dni ktore masz na zrezygnowanie z umowy czyli NASZE PRAWO w kazdej umowie zawiaranej na odleglosc a nie jakas ich super oferta,promocja czy jak tam oni to traktuja. Strasznie mnie to wszystko denerwuje i na pewno nie zamierzam za to placic i Wy tez nie plaćcie, oni jedynie strasza, czekaja na ludzi ktorzy sie tymi ich mailami przejma i z obawy zaplaca a szkoda bo daja sie chamom oszukiwac. Poza tym gdzies tu na forum przeczytalam ze ktos dostal od nich maila ze niby za podawanie falszywych danych osobowych grozi kara pozbawienia wolnosci od 6 miesiecy do 8 lat tak? no wiec za podawanie falszywych danych osobowych PRZED ORGANAMI PANSTWOWYMI grozi jedynie kara grzywny, wiec na pewno nikt z nas nie pojdzie siedziec bo podal falszywe dane na jakims tam pobieraczku! Niech mnie strasza dalej, chetnie sie spotkam z nimi w sadzie jesli tak bardzo chca. Naprawde nie placcie za to, nie bojcie sie tych debilnych maili i nie przejmujcie sie matolami. Pozdrawiam
przemcio1972 / 2009-10-02 23:22
Witam wszystkich :) Podobnie jak Wy padłem ofiarą nieuczciwego portalu, również na początku się wystraszyłem tym groźbami z ich strony, ale tylko chwilowo :) Nie płaciłem i nie zapłacę za coś z czego nawet nie miałem możliwości skorzystać. Przecież ta strona powstała celowo, by łapać uczciwych i naiwnych użytkowników sieci. Ludziska kochani nie płaćcie oni tylko na to czekają, te maile to i ich metoda zastraszania by wyłudzić od nas pieniądze. Pamiętajcie, że oszukanych przybywa z dnia na dzień, w jedności siła :) Zresztą na zdrowy rozsądek, kto by zakładał sprawę w sądzie o niecałe 100 zł hahahaha to by raczej była kpina. Poza tym wątpię by jakikolwiek sędzia stanął po stronie ewidentnych oszustów. Nie bójcie się bo nic Wam nie zrobią :) A podanie fałszywych danych na ich zakichanej stronie wcale nie jest karalne, ustawa o ochronie danych osobowych jest po naszej stronie. Tego by jeszcze brakowało żeby takiemu chamstwu ujawniać swoje prawdziwe dane, sam Bóg tylko wie do czego by mogli to jeszcze wykorzystać! Jestem z Wami i nie trząść się ze strachu hihihihi. Mówiąc nieładnie olewać dziadostwo :))) Z chamstwem trzeba po chamsku, napisałem im odpowiedniego maila :))) Poinformowałem ich , że jestem gotowy stawić się w sądzie i nawet gdyby do tego doszło, (ale nie dojdzie) to wraz z moim adwokatem zetrę ich na pył :) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie śpijcie spokojnie, a szczególnie nieletni Wam to mogą skoczyć całkowicie hahahaha.
strzala320 / 2009-10-03 19:16
JA JUŻ NAPISAŁEM DO TVNU...PISZCIE TAM DO URZĄD NAM W POLSCE NIE POMOŻE....!!!!!!!!!!!!!!!
przemcio1972 / 2009-10-03 00:40
Jeszcze raz witam wszystkich :) nie wytrzymałem nerwowo i napisałem do TVN UWAGA, niech Ryszard Cebula zajmie się tą sprawą, tak dłużej być nie może! Moja propozycja jeśli chcecie mieć spokój z pobieraczkiem, zróbcie to samo, to prośba z mojej strony . Pamiętajcie im więcej takich sygnałów tym większe szanse by ubić "gadzinę" w zarodku. :) Nie dopuśćmy do tego by ta banda czerpała zyski z nieuczciwości !!! Rodacy do dzieła :) Zróbmy pospolite ruszenie :) Piszcie do TVN UWAGA !!!

Pozdrawiam. :)
TERESA T / 83.9.185.* / 2009-10-04 19:16
mój syn padł ofiarą również nawet nie skorzystał z tej usługi gdy przyszędł meil ze ma zapłacic około 100zl za cały rok z góry ,jest uczciwy przez pół roku korzystał ogólnie 3 razy z mojego komputera przeglądając ciekawostki gdy mu pokazałam ze ma zapłacic za cos takiego był w szoku do dzis nawet nie wie co to jest POBIERACZEK ? TERESAT
judyta20 / 93.105.125.* / 2009-10-05 21:24
Ja również dałam sie w to wciagnąć, nic nie ściągnełam a pieniadze niestety zapłaciłam, straszyli śądami itd jak wszystkich ta sama historia. ZŁODZIEJE I tyle.
marcin3212 / 79.163.232.* / 2009-10-05 17:59
Nie no to jest już jakaś paranoja. Juz jakis miesiac od kiedy przyszedl mi e-mail wzywajacy do zaplaty czekam az tu wczoraj przyszlo mi przedsądowe wezwanie do zapłaty. Dziś mija mi trzeci dzień do zapłaty ale ja mam ich gdzies. Nic nie podpisywałem żeby mi teraz grozili sądem. Oni jeszcze staną przed sądem i zobaczymy komu sie wtedy powiedzie...
lunka86 / 77.255.207.* / 2009-10-03 16:50
Niestety ja tez padłam ofiara ich podstępu!!! BANDA ZŁODZIEI!!! Wczoraj także napisałam do UWAGA TVN i mam nadzieje ze zajma się tą sprawą, i tymi złodziejami!!!

LUDZIE PISZCIE DO UWAGA TVN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Im wiecej osób to zgłosi to wezmą się za to!!!!! PISZCIE!!!

Najnowsze wpisy