Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
oszukany 100 / 89.79.156.* / 2011-12-03 18:15
Adres IP i fakt zarejestrowania na pobieraczku z użyciem danego konta emailowego nie stanowi dowodu zawarcia umowy na odległość. TYLKO WŁASNORĘCZNY LUB ELEKTRONICZNY PODPIS POD DOKUMENTEM ZAWIERAJĄCYM CZYTELNĄ TREŚĆ UMOWY JEST NIEPODWAŻALNYM DOWODEM JEJ ZAWARCIA. OCZYWISCIE UWOWA DLA WAŻNOŚCI NIE MOŻE MIEĆ WAD OŚWIADCZENIA WOLI ( NP. BŁĄD CO STWIERDZA PREZES UOKiK W SWEJ DECYZJI) Wyobraźcie sobie sytuację, że wchodzę sobie z laptopem do kawiarni z dostępną siecią Wi-Fi. Zakładam konto emailowe na fikcyjne dane i rejestruję się za pomocą tego konta na pobieraczku również używając fikcyjnych danych. Następnie pobieraczek po IP ustala właściciela kawiarni i co? To znaczy, że właściciel kawiarni zawarł z nimi tą pseudoumowę. Absurd !!! Tak samo hakerzy potrafią przejąć kontrolę nad komputerem np. wchodząc przez sieć Wi-Fi, zczytać dane konta email i się nim posłużyć z danego IP. Dlatego IP i konto email to żadne dowody.
niuniek55 / 95.49.15.* / 2011-12-02 21:19
Ludzie - OGARNIJCIE się trochę . Dlaczego ciągle udowadniacie że jesteście głupcami ??? Dlaczego ??? Skoro pierwsi poszkodowani byli prawie trzy lata temu , skoro ogromnej większości upłynął termin dwóch lat od rejestracji a to miał być okres wg. pobieraczka do stawiania jakichkolwiek roszczeń i - nic się nie dzieje - to dlaczego wypisujecie te głupoty ???Wiecie co ?? Pobieraczek ma rację - trzeba kroić jak ktoś się daje. Tysiące wpisów , setki tysięcy wpisów a nadal ktoś pisze - co mam robić ??? Nic nie rób -a skoro i to nie dociera - to przynajmniej nie pieprz głupot na forum - normalnie zamilknij i nie rób z siebie głupca.
hedinho / 77.253.198.* / 2011-12-01 22:05
http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/
zachęcam do rejestracji, jest darmowa: pozew zbiorowy przeciw pobieraczkowi.
Iwono, na moim piśmie nie ma pieczątki również, jest to tylko kserówka. W ichnim regulaminie nie ma informacji o długości trwania umowy, więc nie ma co się martwić.
IWONA / 79.185.230.* / 2011-11-29 17:59
Właśnie odebrałam dwa zawiadomienia z ELLER SERVICE S.C. adresowane do mego nieletniego syna .Po przeczytaniu doznałam szoku, ale przyjrzawszy się wnikliwie tym pismom zupełnie zmieniłam swoje nastawienie. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda bardzo autentycznie i grożnie ,bo w końcu jest to rzekome pismo z działu windykacji. Tylko dlaczego nie ma tam autentycznej pieczęci,oryginalnego podpisu ? Według mnie jest to zwykła kserówka ,w której zmieniają się tylko imiona,nazwiska , adresy i co zaciekawiło mnie najbardziej numery IP komputera. Przypomnę,że mój syn dostał dwa pisma , wystawione tego samego dnia ,na tę samą osobę , ale numery IP tego samego komputera w dwóch wersjach są inne... Dało mi to do myślenia i wiecie co z tym zrobię- po prostu się tym zajmę.Najpierw zgłoszę to na policji(wszystkim poszkodowanym radzę zrobić to samo),a o dalszych moich krokach będę informowała na bieżąco. Po za tym ta sprawa za bardzo "śmierdzi",zbyt dużo w niej poszkodowanych!!!!!!!!!!!!!!
oeceFka / 79.173.4.* / 2011-11-25 18:50
skoro działają "wedle prawa" i są "rzetelni", a my ich naciągamy bo nie chcemy płacić za te ich rewelacyjną usługe, to niech może zmienią reklame, niech napiszą na głownej stronie, że trzeba za ich usługi pacic? Czemu sami narażają się na straty???? Biedactwa... zamiast straszyć sądem, niech zmienią wygląd strony.
Wredni naciągacze. Ja wiem, prawo to prawo. Nie znam się na nim, ale jeśli sąd im się przychyli, to wiedz, że w tym kraju dzieje się coś niedobrego. Dla mnie zaplacenie im 100 złotych czy nawet 500 złotych nie jest prolemem. Ja po prostu nie lubię jak się mnie naciąga, wyłudza... wolę spalić banknot 100złotowy, niż dać tym złodziejom. Powinni dostać wyrok karny. Wiecie czemu oni jeszcze dzialają? Czemu nie zawiesili dzialalnosci po 1 wyroku??? bo wiedza ze w nastepnej instancji przegrają. to co uciułali, te grube miliony, to leżą teraz u nich spokojnie na kontach. Teraz po prostu dalej nas naviągają, zeby miec spokojnie na zaplacecie tej smiesznej kary.
zonku / 213.227.70.* / 2011-11-26 00:05
Jakby nie patrzeć jedno jest pewne. Nie są rzetelni skoro organizacja prowadząca program "Rzetelna firma" wyrzuciła ich na zbity pysk gdy dowiedzieli się jakie oni przekręty walą. Ale z pewnością też o tym wiesz @oeceFka.
zylozbindugi / 83.24.241.* / 2011-11-24 17:54
mam pytanie. to bardzo ważne.
około 3 miesiące temu zarejestrowałem się na tym pobieraczku, ale nic nie ściągałem nie logowałem się jeszcze nawet.. nie mam czasu na siedzenie przy kompie i miesiąc póżniej nie czytając ponad stu reklam między któwymi pewnie były wezwania do zapłaty i ostrzeżenia od pobieraczka, odruchowo usunąłem wszystkie maile. dziś, czyli około 3 mies póżniej przyszedł do mnie list z wezwaniem do zapłaty w ciągu 10 dni 94zł, i że jeżeli nie zapłace w terminie to bede musiał zapłacić dużo więcej..
pomóżcie jeżeli wiecie jak usunąć to konto, bo nie bardzo wiem co mam z tym zrobić
BeeGee / 213.108.114.* / 2011-11-24 20:50
zylozbindugi, nic nie rób, olej to i będzie dobrze. Ten list od nich ma wartość makulatury.
mimek / 83.17.127.* / 2011-11-28 08:28
Witam,
Ja też zostałam oszukana przez pobieraczka. Nic sobie z tego nie robiła, ponieważ to oszuści. Ale ostatnio do mnie do domu przyszedł list za zwrotnym potwierdzeniem odbioru od tych oszustów. W kopercie były trzy kartki. Pierwsza to zawiadomienie od tej firmy z obliczonymi kosztami sądownymi. Druga to przedsądowne wezwanie z firmy windykacyjnej Konsens S.A. Trzecia to informacja o KRD i koszty zwiazane z egzekucją komorniczą.
Czy ktoś z Was coś takiego dostał? Nie wiem, co mam teraz zrobić. Pomóżcie Proszę
takajedna / 84.10.160.* / 2011-12-05 23:05
Do mnie też taki list przyszedł tyle że zwykły. Nadawcą był Eller Service a w środku kartka z wezwaniem przedsądowym od Konsens SA. TYle, że na tej kartce nie ma ani pieczątki tej kancelarii, ani adresu, pismo nie ma daty, a podpis jest jakąś chałą skopiowaną i wklejoną z innego pisma pewnie. Wpisałam w wyszukiwarkę nazwę Konsens SA. i wyskoczyła taka kancelaria faktycznie, więc napisałam do nich z prośbą o wyjaśnienie, czy to prawda że reprezentują firmę Eller SErvice i z ich ramienia będą zakładać nam sprawę, ponieważ pismo które otrzymaliśmy nijak nie wygląda wiarygodnie i zamierzam udać się z nim do najbliższej kancelarii adwokackiej ponieważ podejrzewam, że ktoś chce ode mnie pieniądze wyłudzić w brzydki sposób. Czekam teraz co mi odpiszą. Nie boję się, bo to nie ja kombinuję tylko Eller sobie jakoś dziwnie z ludźmi pogrywa. Ciekawe czy Konsens SA w ogóle wie, że oni się posługują w pismach ich nazwą i że się na nich powołują. Jeśli tak, to też ubolewać tylko można nad taką kancelarią, która nie wyśle pisma oryginalnego, a jedynie jakieś badziewne kserówki, które nie mają żadnej mocy urzędowej w dodatku przerzucają koszt wysyłki na ELler, bo to przecież przyszło w kopercie nadanej przez Eller...
A tak całkiem na marginesie... dlaczego za usługi płatne nie wystawią faktury?? Czy komuś wraz z wezwaniem do zapłaty przysłali fakturę?? Jeśli firma odmawia wystawienia rachunku bądź faktury - można zgłosić doniesienie o przestępstwie skarbowym, bo to znaczy, że pewnie nie rozliczają się ze skarbówką z tych "zarobionych" pieniędzy. O tempora! O mores!:)
Izabela / 46.134.205.* / 2011-11-28 20:21
Dostałam identyczny list dziś. I też nie mam pojęcia co robić. Przeszukałam cały internet i ludzie mówią, że od kilku lat Pobieraczek jest naciągaczem, wyłudza pieniądze. Mówią też, że jeśli się im nie da tych pieniędzy, to postraszą dwoma listami i potem dadzą spokój. Czy ktoś wie coś na ten temat? Czy ktoś miał problemy z tą firmą? Bardzo prosze o pomoc i radę.
Kalodromos / 85.222.86.* / 2011-12-14 23:59
Ja także w to wdepnąłem. Sądzę, że niewłaściwe z naszej strony jest czekanie. Trzeba ostro odpowiedzieć powołując się na ustawę. Koniecznie zapoznajcie się z http://www.uokik.gov.pl//aktualnosci.php?news_id=1970
Zwracam zwłaszcza uwagę na trzymiesięczny okres, w którym możliwe jest odstąpienie od umowy jeżeli nie otrzymaliśmy stosownych informacji na piśmie.
Działają na naszą szkodę także informując, że 10 dni jest darmowe, a już po tygodniu umowa, której zawarcie wynika z regulaminu, staje się wg Pobieraczka ważna, gdy wg ustawy na odstąpienie mamy 10 a nie 7 dni nawet w przypadku umów zawartych fizycznie na piśmie.
BeeGee / 213.108.114.* / 2011-11-28 23:32
NIKT NIE MIAŁ ŻADNYCH PROBLEMÓW Z POBIERACZKIEM. Wystarczy ich olać. Postraszą na różne sposoby i dadzą spokój.
kolejarz / 80.239.242.* / 2011-11-22 23:27
jestem jednym z was który dał się wpuścić w maliny i tak jak wszyscy nie czytałem regulaminu co niestety jest naszym błędem ale nie ma co rozpaczać dzisiejszy magazyn ekspresu reporterów trochę rozwiał grozę wiejącą z pobieraczka a po drugie to lichwa więc sądy nam nie grożą możemy spać spokojnie
strazik teksasu / 91.220.225.* / 2011-11-21 23:35
Organistka,Ty tez nie masz mózgu?Zreszta,kobiety maja o jeden zwój mniej,ale czytac chyba umiesz.Pokrec kółeczkiem od myszki w dół i tam poczytaj co piszą ludzie o tym przekęcie.
fajka / 85.31.245.* / 2011-11-20 11:15
Mój brat zarejestrował się tam w 2008 roku, nic nie płacił, nic mu nie zrobili do tej pory.
Wasiuk / 83.13.163.* / 2011-11-14 11:59
Grupa młodych osób w wieku około 25 lat, do której należą: PIOTR GACZKOWSKI, MICHAŁ KOLAN,
MARCIN VOGEL (dane z Krajowego Rejestru Sądowego) jako Procreate Sp. z o.o. z siedzibą w

Poznaniu
prowadzi działalność polegającą na oferowaniu tzw. "darmowego pozycjonowania" - usługi mającej

na celu umieszczenie strony internetowej zleceniodawcy wśród pierwszych wyników wyświetlanych

przez wyszukiwarki, dla wybranych wyrażeń kluczowych związanych z działalnością firmy

zleceniodawcy.
Działalność Procreate od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem jest w zamyśle wyłudzeniem.
Wychodząc od propozycji darmowej usługi, klient podstępem doprowadzany jest do sytuacji

prawnej, w której pozornie lub faktycznie jest związany z firmą Procreate umową o wartości zwykle

od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Firmy, które Procreate próbuje oszukać zupełnie nie były

zainteresowane płatną usługą i zgodziły się na skorzystanie z usług Procreate jedynie dlatego, że

usługa miała być darmowa.
Dalsze działania Procreate wobec klienta polegają na stosowaniu manipulacji mającej doprowadzić

do podpisania ugody lub regulowania należności.
W związku z tym, działalność ta kwalifikuje się jako czyn określony w art. 286 §1.
Art. 286 Kodeksu Karnego
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego

rozporządzenia własnym lub
cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do

należytego pojmowania
przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Działania Procreate od pierwszego kontaktu z klientem polegają na celowym i świadomym

wprowadzeniu w błąd celem doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzania własnym majątkiem.

Działalność ta jest prowadzona od dłuższego czasu według tego samego schematu, na szeroką

skalę i może być potwierdzona przez dużą liczbę świadków.
Nie ma przy tym znaczenia, iż firmy które podpisały umowę mogły wykazać się większą

ostrożnością, brakiem zaufania lub korzystać z profesjonalnej usługi prawnej. Istota wyłudzenia

polega na celowym wprowadzeniu w błąd i nie ma znaczenia, że błędnego działania można było

uniknąć.
Istota wyłudzenia polega na tym, żeby podstępem i poprzez wielokrotne wprowadzanie w
błąd doprowadzić do sytuacji gdy klient nie wypowie „bezpłatnej umowy” w sposób
skuteczny. W sytuacjach gdy umowa została wypowiedziana w terminie i sposób określony
w umowie, kwestionuje się wypowiedzenie umowy powołując się na niejednoznaczne
interpretacje prawne wynikające z niejasnych zapisów w umowie. W ten sposób umowa
„bezpłatna” przechodzi w umowę „płatną” na skrajnie niekorzystnych warunkach dla
klienta, który w większości przypadków nie oczekiwał i nie akceptował żadnej płatnej
usługi. Umowa jest tak skonstruowana, iż gwarantuje firmie Procreate zysk bez
konieczności wykonywania usługi pozycjonowania.
W procederze wprowadzania w błąd zaangażowani byli także pracownicy najemni Procreate

zatrudnieni
na stanowisku teleankietera. W znanych nam przypadkach zatrudniane były osoby bardzo młode (w
wieku około 20 lat), które łatwo mogły ulec manipulacji oraz nie do końca być świadome w jakim
procederze uczestniczą. Jesteśmy przekonani, iż osoby te były instruowane jak wprowadzać w błąd
klientów Procreate.
1
Schemat działania Procreate.
• Telemarketer dzwoni (zazwyczaj wielokrotnie) do potencjalnego klienta namawiając do
skorzystania z oferty trzymiesięcznego bezpłatnego pozycjonowania firmowej witryny
internetowej.
• Jako potencjalni klienci wybierane są mniejsze firmy, zlokalizowane z dala od Poznania (siedziby
Procreate). Firmy te, zazwyczaj osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą nie
korzystają z profesjonalnej obsługi prawnej pozwalającej na wnikliwą analizę zawieranych umów
• Podczas rozmów akcentowane jest wielokrotnie, iż pozycjonowanie jest darmowe w okresie
trzech miesięcy oraz że nie rodzi to żadnych zobowiązań na przyszłość.
• Niektóre z firm drogą e-mailową otrzymały ofertę, w której znalazły się poniższe sformułowania
(przy czym słowo niezobowiązujące pisane było pogrubioną czcionką):
„Próbne pozycjonowanie jest całkowicie niezobowiązujące i może zostać przez Państwa przerwane

w
dowolny momencie trwania okresu testowego.”
„Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która pozwoli Państwu absolutnie bez opłat i zobowiązań

przetestować
usługę pozycjonowania i odczuć efekty, które dzięki niej osiągniecie”
W momencie, gdy firma wyrazi wstępne zainteresowanie, ustalane są tzw. "wyrażenia kluczowe" do
pozycjonowania. Telemarketer namawia do wyboru jak największej liczby słów kluczowych "bo co
szkodzi, przecież to za darmo". Zwykle firmie zależy na pozycjonowaniu według kilku „wyrażeń
kluczowych", telemarketer doprowadza do wskazania znacznie większej niż wynikając
Longinus / 83.13.163.* / 2011-11-14 11:55
Grupa młodych osób w wieku około 25 lat, do której należą: PIOTR GACZKOWSKI, MICHAŁ KOLAN, MARCIN VOGEL (dane z Krajowego Rejestru Sądowego) jako Procreate Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
prowadzi działalność polegającą na oferowaniu tzw. "darmowego pozycjonowania" - usługi mającej

na celu umieszczenie strony internetowej zleceniodawcy wśród pierwszych wyników wyświetlanych przez wyszukiwarki, dla wybranych wyrażeń kluczowych związanych z działalnością firmy zleceniodawcy.
Działalność Procreate od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem jest w zamyśle wyłudzeniem.
Wychodząc od propozycji darmowej usługi, klient podstępem doprowadzany jest do sytuacji prawnej, w której pozornie lub faktycznie jest związany z firmą Procreate umową o wartości zwykle
od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Firmy, które Procreate próbuje oszukać zupełnie nie były zainteresowane płatną usługą i zgodziły się na skorzystanie z usług Procreate jedynie dlatego, że
usługa miała być darmowa.
Dalsze działania Procreate wobec klienta polegają na stosowaniu manipulacji mającej doprowadzić do podpisania ugody lub regulowania należności.
W związku z tym, działalność ta kwalifikuje się jako czyn określony w art. 286 §1.
Art. 286 Kodeksu Karnego
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego

rozporządzenia własnym lub
cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania
przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Działania Procreate od pierwszego kontaktu z klientem polegają na celowym i świadomym
wprowadzeniu w błąd celem doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzania własnym majątkiem. Działalność ta jest prowadzona od dłuższego czasu według tego samego schematu, na szeroką

skalę i może być potwierdzona przez dużą liczbę świadków.
Nie ma przy tym znaczenia, iż firmy które podpisały umowę mogły wykazać się większą

ostrożnością, brakiem zaufania lub korzystać z profesjonalnej usługi prawnej. Istota wyłudzenia polega na celowym wprowadzeniu w błąd i nie ma znaczenia, że błędnego działania można było uniknąć.
Istota wyłudzenia polega na tym, żeby podstępem i poprzez wielokrotne wprowadzanie w błąd doprowadzić do sytuacji gdy klient nie wypowie „bezpłatnej umowy” w sposób
skuteczny. W sytuacjach gdy umowa została wypowiedziana w terminie i sposób określony
w umowie, kwestionuje się wypowiedzenie umowy powołując się na niejednoznaczne
interpretacje prawne wynikające z niejasnych zapisów w umowie. W ten sposób umowa
„bezpłatna” przechodzi w umowę „płatną” na skrajnie niekorzystnych warunkach dla
klienta, który w większości przypadków nie oczekiwał i nie akceptował żadnej płatnej
usługi. Umowa jest tak skonstruowana, iż gwarantuje firmie Procreate zysk bez
konieczności wykonywania usługi pozycjonowania.
W procederze wprowadzania w błąd zaangażowani byli także pracownicy najemni Procreate zatrudnieni
na stanowisku teleankietera. W znanych nam przypadkach zatrudniane były osoby bardzo młode (w wieku około 20 lat), które łatwo mogły ulec manipulacji oraz nie do końca być świadome w jakim
procederze uczestniczą. Jesteśmy przekonani, iż osoby te były instruowane jak wprowadzać w błąd klientów Procreate.
1
Schemat działania Procreate.
• Telemarketer dzwoni (zazwyczaj wielokrotnie) do potencjalnego klienta namawiając do
skorzystania z oferty trzymiesięcznego bezpłatnego pozycjonowania firmowej witryny
internetowej.
• Jako potencjalni klienci wybierane są mniejsze firmy, zlokalizowane z dala od Poznania (siedziby
Procreate). Firmy te, zazwyczaj osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą nie korzystają z profesjonalnej obsługi prawnej pozwalającej na wnikliwą analizę zawieranych umów
• Podczas rozmów akcentowane jest wielokrotnie, iż pozycjonowanie jest darmowe w okresie trzech miesięcy oraz że nie rodzi to żadnych zobowiązań na przyszłość.
• Niektóre z firm drogą e-mailową otrzymały ofertę, w której znalazły się poniższe sformułowania
(przy czym słowo niezobowiązujące pisane było pogrubioną czcionką):
„Próbne pozycjonowanie jest całkowicie niezobowiązujące i może zostać przez Państwa przerwane

w
dowolny momencie trwania okresu testowego.”
„Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która pozwoli Państwu absolutnie bez opłat i zobowiązań przetestować
usługę pozycjonowania i odczuć efekty, które dzięki niej osiągniecie”
W momencie, gdy firma wyrazi wstępne zainteresowanie, ustalane są tzw. "wyrażenia kluczowe" do
pozycjonowania. Telemarketer namawia do wyboru jak największej liczby słów kluczowych "bo co
szkodzi, przecież to za darmo". Zwykle firmie zależy na pozycjonowaniu według kilku „wyrażeń kluczowych", telemarketer doprowadza do wskazania znacznie większej niż wynikająca z potrzeb firmy
liczby "wyrażeń kluczowych".
Po d
null / 83.20.232.* / 2011-11-14 00:36
Nie wiem, co robić znalazłam się w podobnej sytuacji jak Wy z uwagi, że wykonuję zawód nauczyciela nie moge być karana Jezeli ktoś z Was coś wie jak dalej postąpić w tej sprawie proszę o kontakt ze mną Proszę
czapla70 / 217.197.78.* / 2011-11-19 13:39
Trzeba wyslac meila na adres bok@pobieraczek.pl w ciagu 10 dni od zaaceptowania umowy z tymi oszustami
czapla70 / 217.197.78.* / 2011-11-19 13:52
w meilu trzeba napisac tak-Na podstawie przepisow ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektorych praw koncumentow oraz o odpowiedzialnosci za szkode wyrzadzona przez produkt niebezpieczny,z zachowaniem 10(dziesiec)dniowego terninu od dnia zawarcia umowy,odstepuje od zawartej z Eller Service S.C.umowy o swiadczenie uslug Usenet-podpisano- i tu wpisujecie swoje imie i nazwisko,wysylacie tego meila ma adres bok@pobieraczek.pl
Marcson / 83.10.131.* / 2011-11-15 23:59
nie bedziesz karana bo za co nawet jakbys w sadzie przegrala to nie dostaniesz wyroku. tylko jak juz(co jest nieprawdopodobne)wyrok zebys zaplacila :)
kolo9xp / 213.76.128.* / 2011-11-14 06:53
Nie przyznawaj się do tego że pracujesz jako nauczyciel - no chyba że uczysz WF-u. Powiedz - czego chcesz nauczyć innych skoro sama pozbawiona jesteś daru logicznego myślenia i nie potrafisz wysnuć odpowiednich wniosków z dotychczasowych wpisów ?? Nie mówiąc czy w ogóle coś na ten temat przeczytałaś.
Jeden logiczny wniosek jaki nasuwa się - to taki że nasz naród jest bardzo głupi . A - kto ma dzieciaków nauczyć logicznego myślenia skoro ci wykształceni są jeszcze głupsi ?? Głupsi - bo zwą się magistrami - ha ha ha . Tacy z nich magistrzy jak z koziej d...y trąba . Poziom studiów - tych prywatnych - bliski zeru - niestety taki jest obraz naszej " ynteligencji " . To widać na każdym forum - więc jest się czym chwalić ???
iola / 77.112.244.* / 2011-11-28 22:20
No wydaje mi się kolo, że obrażasz w bardzo brzydki sposób zawód nauczyciela... Sama jestem wykształcona i wydaje mi się, czytając takie posty jak ten, że to właśnie takie osoby jak Tyyy to tacy z koziej trąby,,,szkoda mi słow, aby stwierdzić co na ten temat myślę..
straznik teksasu / 91.220.225.* / 2011-11-14 00:04
Lać na to wszystko ciepłym moczem ha ha ha:)
kinia kinia / 83.18.70.* / 2011-12-09 15:45
Słuchajcie, a ja mysle, że jeżeli państwo nie może nas bronić(trwa to już bardzo długo), sami powinnismy sie bronić i przed ich siedzibą w Gdańsku zrobić protest. Musimy protestować przeciwko takim oszustom i broz boze nie wysyłajcie im żadnych pieniędzy, oni żyją i funkcjonują dzięki takim ludziom co im płacą. Nie martwcie się nie maja prawa tego zrobić, jeżeli ktos trafi do sądu przez to( a jest to niemożliwe) to piszcie wszyscy pojedziemy przed ten sąd protestowac i walczyć z takimi ludzmi. Nie płacimy pamiętajcie, ja byłam na policji, w UOik i wszędzie mówią to samo-NIE PŁACIĆ, to zwykli oszuści i naciągacze!!!!!!!!!!!!!!
Co myslicie o proteście koło ich biura z telewizją, wyjdzmy an ulice, niech ich zakmną, niech zwrócą pieniadze pobrane nielegalnie!!!!
niuniek55 / 95.49.85.* / 2011-11-11 07:37
Wiesz - po prawie 3 latach od istnienia sprawy napisać że " mam nadzieje
ze faktycznie nie wytacza zadnej sprawy sadowej " - to brzmi po prostu idiotycznie , nie gniewaj się , wiem po tym wpisie że jesteś osobą nieletnią ale - wszak nie jesteś dzieckiem - prawda ?? Dziecko by tak nie napisało - to widać . Więc - Wy jeszcze nie dorośli , Wy jeszcze nie pełnoletni a nawet Wy - niby dorośli - KIEDY DOROŚNIECIE - i kto ma Wam powiedzieć że to są oszuści ??? Papierz ?? Nie liczcie na to - " głupich nie sieją , sami się rodzą " - a dla kogo powstał pobieraczek ?? No - dla kogo ?? Dla tych myślących ?? O nie - i naprawdę żenada jak czyta się wpisy osób niby wykształconych, po studiach jak to dali się nabrać . Szczerze - TO PO PROSTU SĄ GŁĄBY - cofnięte w rozwoju . Sorry za mocne słowa ale - kużwa - czas z tym skończyć - czas skończyć z debilizmem narodu i trzeba nazwać debila debilem . Trudno - a jak widać debili u nas nie brakuje.
o! / 79.173.6.* / 2011-11-09 08:13
Cytat prawnika "Witam wszystkich poszkodowanych przez serwis pobieraczek.pl. Nie będę się tutaj rozpisywał i przytaczał informacji odnośnie powyższego portalu bo w sieci znajdziecie ich mnóstwo a i tak widzę, że nie wiecie co robić. Chcę podąć wam tą informacje jak prosto się da:

Jeżeli zarejestrowaliście się na portalu pobieraczek.pl i przychodzą wam wezwania do zapłaty to najlepszym rozwiązaniem jest ich CAŁKOWITE IGNOROWANIE.

Portal działa bezprawnie i nie musicie się bać, że wystąpi na drogę sądową aby walczyć o te pieniądze.
Przestańcie się przejmować i wracajcie do codzienny spraw. Nieistotne jest to czy coś pobraliście, czy nie, czy podaliście prawdziwe czy zmyślone dane oraz to ile macie lat.

Portal ten nie założył i nie założy żadnej sprawy sądowej, jest to jedynie straszenie w celu wyłudzenia od was pieniędzy.

Więc na koniec powtórzę co trzeba zrobić:
ZIGNOROWAĆ CAŁKOWICIE TO CO DO WAS PISZĄ"

Najnowsze wpisy