Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
Ania. / 89.74.180.* / 2012-08-31 23:59
Witam Wszystkich . wlasnie dzisiaj okolo godziny 4 nad ranem rowniez dostalam takiego Mail a ze mam 3 dni na splacenie 94.80 zl ..
fakt faktem rejestrowalam sie na stronie i podejrzewam ze jak 90% internautow nie przeczytalam regulaminu..
jeste jednak jegno pytanie (oczywiscie jestes pelnoletnia ) NIe pamietam czy cos sciagalam z tej strony przegladaja moja historie Nie .. powiem wiecej z tego co pamietam to nie moglam sie nawet zalogowac na tej stronie ponownie po zarejestrowaniiu z powodu tego ze ponocn ie bylo loginu ktory sobie tam ustalilam ...
w okresie w ktorym prawdopodobnie sie zarejestrowalam na tejze stronie szukalam gry do sciagniecia .. wiec jakas mozliwosc jest ze pod tym katem tez korzystalam ... ale pamietam ze wszystko co wtedy scigalam nie dzialalo jak powinno. z instalkami bylo cos nie tak..
pozatym jak to jest ? Nie powinnam przypadkiem dostac umowy na pismie do podpisania zeby byla pelnomocna ?
pozatym .. nie podalam w rejestracjji prawdziwych danych powod ?
internet ma oczy i uszy nie ufam...
biorac pod uwage ze odkrylam tego maila moze godzine temu ... nie jestem w stanie fizycznie zaplacic tej sumy .. gdzyz w sumie czekaja nas 2 dni nastepne niepracujace w jeden poniedzialek nie jestem w stanie zalatwic Przelewu zeby obie strony go zaksiegowaly...
Co mam zrobic pomozcie mi bo ja spania nie bede miec w nocy...
A121 / 89.25.208.* / 2012-09-02 20:34
Zadzwoń na infolinię rzecznika praw konsumenta
800 007 707.
Polecam artykuł
http://webhosting.pl/Pobieraczek.nie.daje.Ci.spac.po.nocach.Dzwon.800.007.707
grzes0509 / 82.160.214.* / 2012-09-02 11:19
Witaj Aniu -)Tak radzi prawnik UOKiK
Szanowny/a Panie/ni,

Zakładam, że podczas rejestracji nie wysłano mailowo, bądź listownie informacji o prawie do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni. W takim wypadku czas do odstąpienia przedłuża się do 3 miesięcy. Wówczas należy wysłać (może być e-mailem, jeżeli np. podane zostały fikcyjne dane) oświadczenie o odstąpieniu od umowy powołując się na art. 10 ust. 2 w związku z art. 9 ust. 3 ustawy z 2 marca 2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
Z naszej praktyki wynika, że firma Eller Service nie uznawała skuteczności wysłanych pism i w dalszym ciągu wzywała do zapłaty należności. Naszym zdaniem argumentacja tej firmy nie znajduje oparcia w przepisach prawa i w przypadku, gdyby wezwania były ponawiane, radzimy je konsekwentnie ignorować. Gdyby zaś sprawę wniosła na drogę sądową (co wydaje się wątpliwe), w trakcie procesu należy powołać się na dokonane odstąpienie od umowy. Ewentualne groźby nie znajdują pokrycia w rzeczywistości ani oparcia w
przepisach prawa.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z pozdrowieniami,

Jakub Dziekciowski
Prawnik - konsultant
Konsumenckie Centrum E-porad
Stowarzyszenie Konsumentów Polskich
bronia / 193.238.180.* / 2012-10-03 22:43
Do korespondencji potwierdzającej rejestrację dołączono regulamin, w którym jest mowa o 10-dniowym odstąpieniu od umowy. Czy taka forma poinformowania o możliwości odstąpienia od umowy jest skuteczna? Jeśli tak, to obowiązuje 10-dniowy termin odstąpienia od umowy.
alek000 / 178.42.255.* / 2012-10-05 18:58
Piszesz nieprawdę - nie ważne co jest w regulaminie - jeżeli nie ma potwierdzenia warunków umowy na piśmie obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia.
A121 / 89.25.208.* / 2012-09-02 20:45
grzes0509
Być może warto do tego odstąpienia od umowy dopisać żądanie usunięcia danych osobowych z bazy Eller Service (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).
Jeżeli wciąż będą wysyłane ponaglenia do zapłaty wówczas będzie można się powołać na takie żądanie. Być może istnieje jakiś organ jak UOKiK, który pomógłby dopilnować, że dane osobowe są usunięte z bazy firmy?
alex2012 / 95.49.31.* / 2012-09-02 06:55
Jak zapłacisz to wykażesz sie skrajną głupotą i piszę to naprawdę serio . Tylko debil i cofnięty umysłowo płaci im teraz gdy wiadomo ze to są oszuści . Wiadomo bo nawet jest wyrok sądu UOKiK / nieprawomocny / że podczas " zawierania umów " a tak naprawdę rejestracji wprowadzają w błąd . A czym jest wprowadzanie w błąd jak nie oszustwem ???????? I co - oszust pójdzie do sądu gdy to właśnie sąd wydał wyrok na ich niekorzyść ????? Ludzie - trochę pomyślunku , choć odrobinę a nie jak barany dajecie się strzyc oszustom. Olej to totalnie - najlepsza metoda.
grzes0509 / 82.160.214.* / 2012-08-29 19:40
Tyle mam do napisania!!!!!!
http://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=3404

http://di.com.pl/news/43844,0,Pobieraczekpl_przegrywa_w_sadzie_z_UOKiK.html
grze0509 / 82.160.214.* / 2012-08-29 19:38
Myślę że to załatwi sprawę definitywnie!!!!!Tyle mam do napisania!!!!!!
http://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=3404

http://di.com.pl/news/43844,0,Pobieraczekpl_przegrywa_w_sadzie_z_UOKiK.html
Kaśka Z / 46.20.58.* / 2012-08-28 23:43
Ja dostałam to samo gówno to są jakieś jaja..oni nabierają ludzi ...po pierwsze umowa taka powinna byc podpisana a po 2 powinni mi oni Ją wysłać a nie po kilku miesiącach piszą mi takie gówno . A kolejna sprawa Ja w ogóle z tego nic nie korzystałam..I też się zastanawiam czy im coś odpisać żeby dali spokój . Albo powinniśmy złożyć zbiorowy pozew do sądu , że ludzi w h*** robią gnoje..
A121 / 89.25.208.* / 2012-09-02 20:47
Pozew zbiorowy już został skierowany do sądu. Będzie można się do niego dołączyć.
http://webhosting.pl/Dzieki.Pozywamy_zbiorowo.pl.181.ofiar.Pobieraczka.zlozylo.pozew.zbiorowy
Poszkodowana Iga / 178.219.101.* / 2012-08-26 18:03
Ja mam 12 lat... Pisało że to jest darmowa strona... Bardzo szybkie ściąganie itp... Nie mogłam sie zalogować ani nic pobrać... Bardzo sie wystraszyłam jak na moj e-mail przyszło mi że mam zapłacić Prawie 100 zł... Chcialam sie zabić... Mamy nie było w domu... A ja sie bałam jak mama zareaguje.... Jednak niepotrzebnie sie obawiałam... Mamy... rzecz jasna. Pomogła mi poszukała po forach i wysłałam tam jakiś e-mail do nich... Ale dalej nie wiem... Mama powiedziala że wyślemy list z rezygnacją. Na forum pisało że po napisaniu tego listu nie bedą pisać już nic wiecej... Ale ja sie obawiam, Że będe musiała iść do sądu... lub do poprawczaka... Podałam wszystkie fałszywe dane :( Teraz chciala bym cofnąć czas i nie być taka naiwna...
alex2012 / 83.9.249.* / 2012-08-27 08:32
Ej - no co Ty , a czego się obawiasz ?? Piszesz " Ale ja sie obawiam, Że będe musiała iść do sądu... lub do poprawczaka..." - no a za co niby miała byś iść do sądu czy poprawczaka ??/ Za to że się zarejestrowałaś ZA DARMO na jakimś pobieraczku ????? Nie żartuj proszę , to na kilometr pachnie oszustwem więc jak to sobie wyobrażasz , że co , że oszust Cię o coś oskarży ?? Bzdura kompletna . Dam Ci dobrą radę i proszę zrób tak - NIC IM NIE ODPISUJ , NIE DZWOŃ , IGNORUJ . Napisałyście maila - niepotrzebnie ale jeżeli już to dostaniecie odpowiedż ze i tak musicie zapłacić . Kompletna bzdura , za nic nie musisz płacić tym bardziej że jesteś NIELETNIA . Każda umowa zawarta z osobą poniżej 13 -go roku życia JEST NIEWAŻNA . Bo dziecko takie jak Ty nie ma zdolności do czynności prawnych dlatego NIE MUSICIE NIC WYPOWIADAĆ . Pobieraczek napisze wszystko by Was okraść - więc nie dajcie się okraść , ignorujcie wszelkie maile .Podałaś dane fałszywe - I BARDZO DOBRZE - miałaś do tego prawo zgodnie z naszym prawodawstwem więc proszę - nie martw się i nie przejmuj - NIC CI NIE ZAGRAŻA. Pozdrawiam
mania 123 / 83.7.30.* / 2012-08-27 13:08
Witam do stałam to samo o zapłacie.Mam pytanie.,A jeśli zapłacę to dadzą mi z tym spokuj?
alex2012 / 83.9.249.* / 2012-08-27 16:24
Jeżeli zapłacisz to za jakiś czas możesz dostać kolejne takie wezwanie . A jak to zignorujesz - będziesz mieć spokój - i tak zrób , uwierz tym co znają sie na tym .
mania 222 / 83.22.143.* / 2012-09-08 08:16
dziś dostałam że jak nie zapłacę to do sądu mnie podadzą a na dodatek mają mój adres co mam zrobić
mania 123 / 83.7.30.* / 2012-08-27 19:54
DZIEKI to wogóle nic do nich nie pisać czy muszę napisać odstapienie od umowy?
alex2012 / 95.49.35.* / 2012-08-28 07:32
Nic im nie odpisuj - uwierz , zaufaj .
marlena.wielanek@wp.pl / 83.7.30.* / 2012-08-27 13:04
Witam do stałam to samo o zapłacie.Mam pytanie.,A jeśli zapłacę to dadzą mi z tym spokuj?
adamo492 / 79.185.228.* / 2012-09-13 23:17
w życiu im nie płać żadnych pieniędzy!!! wysyłali mi zawiadomienia o sprawie w sądzie przez niemal 3 miesiące non stop. przestałem imnawet odpisywac i już panad pół roku mam spokój! nie dajcie sie naciagac
A121 / 89.25.208.* / 2012-09-08 17:19
Jeśli zapłacisz będzie to porównywalne z opłatą haraczu po to by ktoś nie powybijał Ci szyb w samochodzie. Różnica jest taka, że szyby w samochodzie kosztują sporo, a tutaj dostajesz jedynie wezwania. Moim zdaniem nie należy płacić oszustom, tylko po to by się od Ciebie odczepili. Wyobraź sobie, że parę osób stworzyło firmę i z pomocą prawnika stworzyli regulamin specjalnie po to by wprowadzać konsumentów w błąd, by potem ich zastraszać i ściągać opłaty, które nie powinny się im należeć. Wyluzuj.
mycha1991 / 77.115.80.* / 2012-08-21 19:15
Również dziś odebrałam list o podobnej treści jak wasz.Zdziwienie było o tyle większe, że nigdy nie pobierałam nic z tej strony, ba nawet na nią nie wchodziłam, o rejestracji już nawet nie wspominając... Czytając te wszystkie papierki otrzymane zauważyłam, że nr domu nieznacznie się rożni ( mieszkam pod 48,podany był 17)... reszta się zgadzała, mail z rejestracji był podany oczywiście nie mój.. poszperałam po poczcie swojej, popytałam znajomych i jak się okazało znam osobę, która jest posiadaczką tej poczty i podanego nr domu. moja "kochana " koleżanka z dzieciństwa ( z którą w czasie rejestracji na pobieraczyku nie miałam najlepszych kontaktów,ba wręcz niezłe problemy ) ... stąd moje pytanie, czy mam jakieś szanse zgłaszając sprawę na policje udowodnić tej pani kradzież danych osobowych i wytoczyć sprawę o odpowiednie zadośćuczynienie?? proszę o odpowiedz,dodam że jutro wybieram się na komisariat, ale chce wiedzieć na co powinnam być gotowa i stąd to pytanie..
aga408 / 188.33.203.* / 2012-09-14 01:40
Dobra, powiedzmy ze ich ignoruje przez parę miesiecy czy lat a jak później przyjdzie mi płacić też odsetki? Sama na siebie wściekła jestem ze tak się dałam zrobić...
Kongo / 77.112.111.* / 2012-08-21 18:27
Nikt za nic tej firmie, która was nabrała na owego "Pobieraczka" nie musi płacić. Do sądu nie oddadzą ani jednej sprawy związanej z tzw. płatnościami za niby użytkowanie "Pobieraczka", bo nie mają argumentów i przegrają każdą sprawę. A tylko po przez sąd można dochodzić płatności. Więc nie panikujcie i śpijcie spokojnie. E-maile likwidować magicznym przyciskiem "delete" a niby urzędowe pisma od nich czy tez wezwania do zapłaty do kosza lub jako tapetę na ścianę by sobie przypomnieć jaką to się było naiwną osobą. SZCZĘŚLIWY INTERNAUTA, KTÓRY NIE DAŁ SIĘ ZASTRASZYĆ. Na litość boską, nie płaćcie tym cwaniakom, bo dzięki waszym pieniądzom naciągają innych.
KONGO / 77.115.98.* / 2012-08-21 16:37
A ja podaję adres tej firmy, która was nabiera na "Pobieraczka" Straszą was listami i e-mailami a prawda jest taka, że nie jesteście zobowiązani tej firmie płacić. Do sądu nie pójdą bo nie mają argumentów ale psychologiczne zastraszanie nie jest karalne. SZCZĘŚLIWY BYŁY UŻYTKOWNIK TEGO DZIADOSTWA...
ZAPRASZAM DO SOPOTU BY ZOBACZYĆ NA WŁASNE OCZY TYCH CWANIACZKÓW.
Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, NIP 584-265-87-31, REGON 220665002.
Organami rejestrującymi działalność gospodarczą przedsiębiorców są Prezydent Miasta Bydgoszczy oraz Prezydent Miasta Gdańska. CEIDG
Prekres / 83.238.5.* / 2012-08-21 11:00
Ja mam to samo przyszło mi do zapłaty 94.80 zł ja nic nie zapłace to są oszusci !!!!! Wysłałem im odstapienie od umowy i jessli dalej beda mi wysylac cos to dolacze do pozwu zbiorowego
ja12 / 217.153.162.* / 2012-08-16 14:37
mi tak samo przysłali przed sądowe wezwanie do zapłaty i co najlepsze po roku kiedy się tam chyba przez przypadek zarejestrowałam, nie pamiętam nawet czy coś z niego korzystałam, być może ale jak to każdy chyba robi jak czegoś się potrzebuje szybko, wchodzi na pierwszy lepszy link i akceptuje regulamin.... czytałam już w tamtym roku rożne fora na ten temat i wszyscy mówili żeby się tym nie przejmowac i nie płacić.. no to meile przestały przychodzić więc się zapomniało o całej sprawie aż tu do dzisiejszego dnia gdzie właśnie z nienadzka przysłali mi to wezwanie. wiadomo nie bedę płacić jednak obawa jest przed tym że mnie będą nękać a moze w końcu zaciągną do tego sądu. no cóż pożyjemy zobaczymy..
ania525 / 83.30.106.* / 2012-08-18 08:21
ja też dostałam przed sądowe ponaglenie do zapłaty nawet nie wiedziałam że korzystałam pobieraczka w lutym wiadomość otworzyłam teraz bo miałam problemy z komputerem co mam robić
A121 / 89.25.208.* / 2012-09-02 20:52
Najlepiej zacznij stosować interpunkcję.
NiKi1991aaaa / 178.42.76.* / 2012-07-14 21:33
Witam. Ja w tamtym roku miaam podobnie, co Wy. Weszłam na jakąś stronę, bo znalazłam piosenkę, którą chciałam przesłuchac. Od razu wyskoczyła mi strona `pobieraczek.pl_10 dni za darmo testuj~. Po czym oczywiściwe, ani nie mogłam przesłuchać tej piosenki, a tym bardziej jej ściagnąć. Po niecałym miesiącu? czy po 2 tyg dostałąm maila, że musze zapłacić 94,80 za cały rok z góry, chociaż nawet nie ściagnęłam ani jednej piosenki! To przecież oszustwo! Odpisywałam im na maile, że jeśli nie dadzą mi spokoju, sprawę skieruje na policję i to ja na nich naślkę sąd. W końcu wydawałoby się, że się ode mnie odczepili. Niestety- dostałam listem (UWAGA ZWYKŁYM- ŚMIECH NA SALI) przedsadowe wezwanie do zapłaty DOBROWOLNE w ciągu 7dni od daty otrzymania listu? jakoś tak. Prosze, pomóżcie, co ja mam uczynić w tej sytuacji? czy ja naprawde powinnam im zapłacić? Napisałam już do rzecznika praw konsumenta, z prośbą o pomoc, co powinnam uczynić w tej kwestii... Póki co, czekam na odpowiedź... a Wy, poradzcie mi, czy powinnam zebrać wszystkie osoby oszukane i pozwać pobiereaczka do sądu, by przegrali kolejną sprawę? POMOCY!!!!!! :(
eva1985 / 83.28.220.* / 2012-08-12 19:03
witam wlasnie do mnie dzis wyslai zebym zaplacila jak nawet nie sciagalam nic tylko niewiem za co mam placic
strażnik teksasu / 91.220.225.* / 2012-07-17 17:08
A zastanawialiście się nad tym dlaczego wszystkie te bzdety wysyłają listem zwykłym?Ano dlatego,że na poleconym musi być podana nazwa nadawcy,czego nie chce robić 'ZAbieraczEK'.A dlaczego nie chce podawać nazwy nadawcy?Dlatego że te wszystkie zastraszania są czynem niedozwolonym,podlegającym karze nawet więzienia(czytałem o tym).Więc wysyłając listy polecone narobiliby pod siebie.Pozdrawiam wszystkich wkreconych :)
:P / 164.127.167.* / 2012-07-30 19:37
Mi dzisiaj przysłali liścik do zapłaty na którym jest nazwa nadawcy, dokładny ich adres, NIP oraz REGON
annakruk / 95.49.58.* / 2012-07-15 11:38
Przecież doskonale wiesz że to jest oszustwo. Piszesz : " Niestety- dostałam listem (UWAGA ZWYKŁYM- ŚMIECH NA SALI)" - a skoro tak to czym się przejmujesz ?? Dobrze kombinujesz - śmiech na sali - należy to lekceważyć , olać i kto co tam jeszcze wymyśli ale na pewno nie płacić . To już była by głupota - i to porażająca.
xarenfis / 93.105.170.* / 2012-07-09 14:55
powiem w skrócie mendy, i chamy. Oszusci
emilio 77 / 95.49.72.* / 2012-07-07 19:29
Zajmujecie się p********* - a dziura ozonowa rośnie .
paula sikora 33 / 95.49.19.* / 2012-07-07 07:17
Zastanawia mnie jedno . Dobra , zawarliśmy umowy bo tak twierdzą oszuści a co gorsza - mogą tak twierdzić . No dobra - no i co z tego ??? Fenomenem jest że ktoś w ogóle to coś wypowiada !!!! I piszę to z pełną odpowiedzialnością . Przecież - jeżeli coś wypowiadam to miałem świadomość że coś zawieram . Wypowiada się umowy zawarte - nie wypowiada się czegoś z przypadku. A na forach czytamy - wypowiedz umowę , dziecku mówi się by napisało jakieś wypowiedzenie . Powiem szczerze - idioci są wśród nas . Jest to przerażające że ci idioci są na państwowych posadkach i - cały czas wprowadzają ludzi w błąd . Spróbuj pomyśleć - piszę to do Ciebie obywatelu mający min 18 lat bo po niżej nawet nie ma co komentować . Spróbuj pomyśleć - oszust twierdzi że zawarłeś umowę bo się zarejestrowałeś . Ok - durne prawo mu na to pozwala by tak twierdził . Ale - to samo durne prawo nakłada na oszusta OBOWIĄZEK - podkreślam to słowo bo zgodnie z prawem my możemy - usługodawca MA OBOWIĄZEK czyli musi - to udowodnić a co ciekawsze - świadczyć usługę bez zapłaty . My - nic nie musimy. I ten usługodawca nawet nie usiłuje udowodnić istnienia obowiązku płatniczego , on straszy sądem , komornikiem czy inną zarazą . W konsekwencji - to są " strachy na lachy " i to nie jest dziwne , przecież oszust twierdzi że zawarł umowę - ok , niech twierdzi - ale zawarł ją wykorzystując oszustwo , zawarł ją oszukując że da jakieś profity , zawarł umowę z dzieckiem , zawarł umowę ale prawo nakazuje mu by świadczył usługę nawet bez zapłaty - a tego nie robi. Powiem szczerze i nie gniewajcie się - idioci są wśród nas - i to nie jest napisane by kogoś obrazić , to jest stwierdzenie faktu. Od 3 lat - tak , to tyle już trwa - od 3 lat ludzie piszą - " oszukali mnie , nie zapłacę bo to oszuści " - a nadal ludzie czegoś nie wiedzą . Czy takie coś napisze ktoś rozumny , czy takie coś napisze osoba myśląca ??? Takie coś czyli - " ja wiem że to są oszuści ale nadal nie wiem co robić " ??? Ludzie - ręce opadają - przecież sami dajecie im powód by was i innych okradali . Ciemny naród - tak , o Was piszę , ciemnogród a niektórzy uważają się za mądrych i wykształconych. Ręce opadają , mózg się lasuje co jeszcze ludzie wymyślą . Nie pomyślą - ale co wymyślą . Nie dajcie sobą manipulować - okażcie się mądrymi , przecież to nie jest takie trudne : " nie wiem za co więc nie płacę " - czy to jest takie trudne ??? Ufff - poniosło mnie ale kurna ktoś Wam musi to powiedzieć - ONI MAJĄ WAS ZA IDIOTÓW - oni czyli oszuści mają Was za idiotów i jak kiedyś napisali na forach " półmózgi muszą zapłacić bo są półmózgami " - więc pytam się : czy Wy jesteście pół mózgami ??? Nie wiem za co mam zapłacić , nie wiem czy zawarłem umowę ale jeżeli nawet to przecież nic od usługodawcy nie otrzymuję - a ludzie im płacą i dziwią sie że jeszcze istnieją . A istnieją dzięki Tobie co im zapłaciłeś , dzięki Tobie co coś wypowiadasz bo jesteś potencjalnym kandydatem do tego byś zapłacił. Ja nie namawiam nikogo do niczego , ja tylko proszę : SPRÓBUJ POMYŚLEĆ - przecież to nie boli . Nie wiem za co - TO NIE PŁACĘ nawet jeżeli ktoś mnie straszy sądami , niech sobie straszy bo tylko to może . On MUSI MI UDOWODNIĆ ŻE MAM ZAPŁACIĆ - a nawet tego nie usiłuje więc - ludzie , obudżcie się , przecież to nie boli.
aż / 79.184.141.* / 2012-09-24 22:40
To podobnie, jak z opłatą abonamentową za posiadanie OTV, pobieraną przez KRRiTV i przelewaną na konto TVP S.A.
A121 / 89.25.208.* / 2012-09-02 20:58
Jaka jest podstawa prawna stwierdzenia, że usługodawca ma obowiązek świadczenia usług bez zapłaty?
zycietocud / 83.6.1.* / 2012-07-16 02:24
a może zbiorowy pozew o nadszarpnięcie zdrowia psychicznego? jak wypłacą odszkodowania to może zzmądrzeją
A121 / 89.25.208.* / 2012-09-02 20:59
Pozew zbiorowy już skierowano do sądu. Będzie można się przyłączyć.
http://webhosting.pl/Dzieki.Pozywamy_zbiorowo.pl.181.ofiar.Pobieraczka.zlozylo.pozew.zbiorowy
Iza2 / 178.218.232.* / 2012-07-06 14:45
Wczoraj dostałam wezwanie przedsądowe od pobieraczka na poczte, oczywiście nic im nie będe płacić!!!! zadzwonłam do rzecznika praw Konsumenta i poradził że mam nic nie płacić tylko napisać pismo że zrywam umowę(oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej elektronicznie) gdyż mam na to trzy miesiące od jej zawarcia. tym bardziej że zalogowałam się tam przez przypadek niczego z ich strony nie ściągałam. Prawnik doradził mi przesłanie tego pisma poleconym za potwierdzeniem odbioru, a także faxem oraz przechowywanie ksera i potwierdzenia wysłania przez trzy lata. W przypadku gdyby pocztą zostało przez nich wysłane wezwanie sądowe to mam się do rzecznika zgłosić ponownie. Komu minął już termin także ma nic nie płacić tylko zgłosić sie do prawników Biura ochrony praw Konsumenta, są super!
agata1124 / 46.205.18.* / 2012-07-12 09:42
hej dostalam to samo wyslij mi nr tez chetnie zadzwonie o porade

Najnowsze wpisy