Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
prezes firmy windykacyjnej / 83.21.235.* / 2011-02-02 16:49
superfilm.com.pl, kinofree.com.pl, pobieracz.eu, eefilm.com.pl i inne
TO WSZYSTKO POBIERACZEK :) CWANIACZEK - wszedzie ten sam schemat strony. wiec uwazajcie gdzie sie rejestrujecie i nieplaccie bo te wezwania na meila sa niewazne....
gumka11 / 92.241.184.* / 2011-02-02 20:02
zapomniałeś dodać wykop.pl
UWAŻAJCIE :->
Wiolusiaaa / 83.28.38.* / 2011-02-02 14:53
nawet nie wchodziłam na stronę pobieraczek.pl a dziś dostałam maila z wiadomością, że mam opłacić abonament w wysokości94,80zł... nie zamierzam tego płacić!!!!
Iza7488 / 89.228.175.* / 2011-02-03 01:53
Kochani!
Nie obawiajacie się oszustów pracujących w tej żałosnej firmie, która żeruje na naiwności ludzi. Cała ta machina ich biznesu opiera się na wprowadzaniu w błąd konsumentów i wreszcie pod wpływem zastaraszania, wyłudzania od nich pięniedzy. Ja też dostałam maila o tej samej treści i wiem, że nie należy się tym przejmować. Wystarczy poszperać po Interecie (zajrzeć na strone UOKiK czyli Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenty ), żeby dowiedzieć lub też upewnić się, że groźby kierowane pod Waszym adresem to tylko element manipultorstwa. Dla świętego spokoju Rzecznicy Praw Konsumenta radzą wysyłać na adres firmy pismo, listem poleconym za pobraniem, w którym to rezygnujecie z umowy. Umowa oczywiście nie jest prawomocna, gdyż żadne z Was, podejrzewam, nie dostało do rąk własnych w formie papierowej dokumentu potwierdzającego dane obu zainteresowanych stron. Jeśli więc zdecydujecie się wysłać takowe pismo (które w świetle prawa powinno trafić do przedsiębiorcy w przeciągu 3 miesięcy od zawiązania "umowy") zawrzyjcie w nim podobne informacje:
Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia xx xx 2010r. z komputera o adresie IP ………………. (jesli nie znacie swojego IP na pewno był w mailach od "pobieraczka")

Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy.

Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).

Możecie również wysłać pismo o wycofanie swoich danych osobowych (aby nie podlegały przetwarzaniu ). Nie należy się jednak stresować, ponieważ zapewne nie dotrze do Was pismo powołujące do życia tę fikcyjną umowę. Ponadto, jeśli chcecie dochodzić swoich praw można składać pozwy do UOKiK o celowe wprowadzenie w błąd i próbę wyłudzenia pięniędzy. Pobieraczek.pl już raz został obciążony karą w wysokości ponad 230 tys. zł i zmuszony do zmodyfikowania informacji zamieszczonej na swojej stronie. Na niewiele się to jednak zdało, gdyż pracownicy pobieraczka dopisali w regulaminie ceny pakietów i podkreślili, że okres płatny rozpoczyna się w momencie rejestracji, a nie tak, jak to było napisane wcześniej po 10 dniach, chyba, że internatut w ciągu tych właśnie 10 dni zrezygnuje z usług serwisu. Nie zmieniło to jednak praktycznie niczego, gdyż internauci nadal mogą paść ofiarą oszustwa, ponieważ nie czytając wnikliwie regulaminu, który notabene nie jest przejżysty i zrouzmiały, nie będą mieli świadomości na co tak naprawdę się decydują. Dlatego tak ważnym jest aby czytać regulamin zanim cokolwiek się zaakceptuje kliknięciem myszy. Warto sobie zaoszczedzić nerwów i nieprzyjemności. Na koniec jeszcze chciałabym koeljny raz przestrzec przed płaceniem oszustom z Pobieraczka.pl. Zaden mail nie jest prawomocny, dlatego na tej podstawie nie mogą od Was niczego wyłudzić. Zapraszam też do oglądniecia materiału, który powstał już kupę czasu temu, jednak może to co poniektórych utwierdzi w przekonaniu, że to, co tu piszę jest prawdą. Link do tego materiału:
http://www.youtube.com/watch?v=jfwOZUmjzG0
Przesyłam również link do strony UOKiK:
http://www.uokik.gov.pl/szukaj.php?szukaj=pobieraczek
Zachęcam również osoby, które jednak dały się zastraszyć i zapłaciły pięniądze tym naciągaczom, aby walczyły o swoje prawa. Najlepiej zgłosić się z tą sprawą do miejskiego lub powiatowego Rzecznika Konsumenta. Życzę dużo zdrowia i spokoju !! :)
Pozdrawiam
Mesmero / 83.30.254.* / 2011-02-02 20:53
Ludzie bez żartów Panowie z K.R.U.K przyszli internet odcięli o jezu ubaw po pachy! ja wam powiem tak zróbcie co uważacie ja z guma1 długo rozmawiałem i wszystko mi wytłumaczył i nie da się poprzez rejestrację umowy zawrzeć! Prosty przykład na allegro podasz prawdziwe dane wszystko i przychodzi ci list do domu z wszystkimi danymi masz z nimi umowę wszystkie artykuły a pobieraczek? Nawet na prawdziwe dane nic nie przysyła nic! A po 2 na stronie pisze wyraźnie jak się rejestrujesz "Dziekujęmy za rejestracje" a nie "Dziekujemy za podpisanie Umowy" tak jak któryś z wcześniejszych kolegów mówil pobieraczek działa na takiej samej zasadzie jak ja bym stanął pod kinem rozdał bilety i po 10 dniach upominał się o zapłatę za nie 100 złoty bo moja umowa tak mówi była dostępna u mnie w domu... Co wy ludzie opanujcie się nie można zatwierdzić umowy "rejestracją" kto udowodni że pan kowalski kliknął o 16:01 w link aktywacyjny? aktywuje proszę o umowę... a żadna osoba z nas tu takiego papierka nie posiada... Dla wszystkich kumatych którzy zrozumieją powagę sytuacji...
Pozdrawiam
ewa10 / 80.51.92.* / 2011-02-03 16:30
Hej
Też dostałam wezwanie do zapłaty a nawet nie kliknęłam na link aktywacyjny bo się rozmyśliłam
Mam zamiar olać te wezwanie
Ewa
zila / 83.22.226.* / 2011-02-02 21:19
wreszcie ktoś coś mądrego napisał. Dzięki Mesmero
Wioluś spokojnie / 92.241.184.* / 2011-02-02 20:04
Jeśli nie wchodziłaś na tą stronę to możesz być spokojna. Oznacza to że ktoś podszył się pod Twój adres IP (Mirek ostatnio szaleje ze zmianą adresów więc mógł utrafić, ups!) i wystarczy że udowodnisz że o tej porze komputer był wyłączony czy coś. No chyba że ktoś inny z Twojego łącza rejestrował, wtedy bierzesz za to odpowiedzialność oczywiście!

Sto lat! Z okazji imienin Mirka gadzinki ;-)
zila / 83.22.226.* / 2011-02-02 11:58
też mam ten problem, od wczoraj próbuje się z nimi skontaktować drogą mailową i telefoniczną i nic zero odzewu. Nie wiem co robić, myślałam że jakoś to z nimi załatwię ale widzę że "mają mnie w dupie" Nie skorzystałam z ich usług a oni chcą kasy. Co robić kiedy firma nie odpowiada na twoje pytania, prośby itd.? Słyszała tez że mam prawo odstąpić od umowy w ciągu 3 miesięcy. Co o tym myślicie?
zastraszona / 77.89.115.* / 2011-03-01 20:02
ja też zostałam w to wciągnięta tyle ze ja przeczytałam maila z pogróżkami po 4 miesiącach wiec jak mogę teraz z tego zrezygnować?? bo wiem ze zrezygnować mogę do 3 miesięcy...
sekretariat / 174.138.169.* / 2011-02-02 20:08
No wiesz, oni też się próbowali kontaktować przez tyle miesięcy to się spodziewaj takiego samego traktowania. NIE DLA PSA, dla Pana to!!!
azja1980 / 93.176.211.* / 2011-02-09 10:20
sekretariat to chyba kolejny parobek pobieraczka
zaczyna namawiać do płacenia
wess / 77.236.4.* / 2011-02-05 16:01
sekretariat zamknij pysk - nie masz prawa głosu więc się zamknij
zila / 83.22.226.* / 2011-02-02 20:28
sekretariat ma coś do powiedzenia?
zila / 83.22.226.* / 2011-02-02 20:26
przepraszam bardzo ze mną nikt od miesięcy się nie kontaktował. Wczoraj dostałam maila i od razu zareagowałam. Zresztą po co komu obsługa klienta skoro ten klient jest nie obsługiwany i po co podają nr tel skoro jest ciągle zajęty i niedostępny?
Spokojny@ / 212.182.117.* / 2011-02-02 09:39
Wow widać że ktoś kto robi to całe zamieszanie na forum pracuje od 9 bo jakoś dziwnym trafem wybiła 9 i nagle tyle postów zachętających do płacenia. Hehe skończcie tą farsę już wszystko zdemaskowane chyba jesteście naiwni jezeli sądzicie że swoimi wiadoościami nasyconymi strachem spowodujecie natychmiastowe migracje użytkowników na pocztę i opłacenia abonamentu Pobieraczek. Troszkę do nieudolnie robione jest przez Was.
Do mateosz jaki KRUK jaki dzielnicowy jakie odłączenie internetu wiesz co piszesz?? Po pierwsze jaki KRUK na podstawie jakiego dokumentu były roszczenia??Znam działania firm windykacujnych i wiem że w pierwszej kolejności dzwonią i oferują ugodę i tutaj znowu zdemaskowałem Was że ta wiadomość to bzdura a poza tym wiadomość ta pojawiła się na Webhosting kika dni temu to jest powielenie tej samej wiadomości. I jeszcze jedno z jakiej okazji mają Ci odłączyć internet?? Hmm jeszcze jedno co ma wspólnego dzielnicowy z zaległością w płatności czyzby policja dostała uprawnieia windykatorów?? Nie słyszałem o tym heheh same bzdury w wiadomości Mateosz :)Nie rozumiem tego heheh śmiech na sali nie myślcie że każdy ma tak niską inteligencje jak Wy i nie potrafi kojarzyć faktów.
urażond / 46.28.105.* / 2011-02-02 20:11
"Znam działania firm windykacujnych i wiem że w pierwszej kolejności dzwonią i oferują ugodę"

Kopałbym mocno po ryju dłużniku, przez takich jak ty uczciwe firmy bankrutują. Piepr--ne polaczkostwo, za darmo tylko się nachapać i uciec. NIE MA TAK!
reet / 77.236.4.* / 2011-02-05 16:07
urażond - to ty ch*ju zasługujesz na skopanie mordy, kim jesteś aby obrażać Polaków ??? twoja żałosna firma nie jest wcale uczciwa i nie zasługuje na szacunek - żyjesz w Polsce ty ku*wo jak śmiesz obrażać obywateli tego kraju - życzę wam jak najszybszego bankructwa
też ofiara pobiesraczka / 83.2.103.* / 2011-05-02 10:45
podpisuję się obiema rękoma pod tym postem!!!! Ta żałosna kupa gówna może zastraszać przedszkolaków w pierwszej grupie, won wy cholerne obiboki i darmozjady!!!!!!!!!!!!!
Spokojny@ / 94.230.22.* / 2011-02-02 20:52
Hmm urażond masz jakieś kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?? Skąd ten pomysł że jestem jakimś dłużnikiem?? Sam się kopnij po swoim ryju i może zmądrzejesz. Dla Twojej wiadomości prowadzę własny biznes i wiem i znam się na prawie i księgowości a działania firm windykacyjnych znam bo współpracowałem z jedna z nich nie w charakterze dłużnika a sam występowałem o zwrot należnych mi należności. Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem weź łopatkę i idź do piasku zamki budować:):):):):)
zxcvbnm1234 / 213.227.70.* / 2011-02-02 09:45
Dodam od siebie jeszcze że:
65.183.151.* | andrzej8007
65.183.151.* | Mateossz

widać że jeden debil pisze. POtem za chwilę zmieni IP i znowu pisze jak idiota.
Flaton / 178.37.23.* / 2011-02-03 11:56
Ja powiem tak :)bardzo czekam za te wezwanie do sądu czy tam komornik do mnie przyjdzie :) zapraszam ja was załatwie i zobaczymy kto komu bedzie płaci:)
andrzej8007 (65.183.151.*) / 65.183.151.* / 2011-02-02 09:10
To zabawne jak wiele młodzieży tu zgromadzonej próbuje uspokoić swoje sumienia i wypisuje pseudoprawniczy bełkot mający zapewnić psychiczny spokój. Ale rzeczywistość wygląda inaczej. Część już dostała wezwanie do zapłaty i pozew drogą pocztową. Ci, którzy uważają się za sprytnych bo podali fałszywe dane niech też mają się na baczności - widać tu nagromadzenie użytkowników neostrady czy telewizji kablowych. Wszystkie wasze dane są w posiadaniu operatora, również to kiedy korzystaliście z dynamicznych adresów IP. A zapisy z tego forum również pomogą firmie, gdyż już nie jedna osoba się tu przyznała do oszustwa. Opiekuni dzieciaków zostaną wciągnięci na listę dłużników, a sam pobieraczek dysponuje listą ściąganych nielegalnie plików, którą zapewne zechce się podzielić podczas ewentualnej rozprawy. Potwierdza się też stara prawda: najgłośniej krzyczy ten który jest nie w porządku. Wykupiliście okres testowy, to płaćcie. A firmie gratuluję pomysłu, naiwniacy i analfabeci to super kąsek dla nowoczesnego przedsiębiorcy, oby tak dalej. Żaden przedstawiciel tu nic nie pisze, im wystarczy że wyślą wezwanie i pozew. A tu, na tym foum, wiadomo że nikt nie będzie się chciał pochwalić swoją głupotą i tym że zapłacił albo dostał wezwanie do sądu - stąd brak takich materiałów.
tez ofiara / 83.2.103.* / 2011-05-02 10:50
dupku, zweryfikuj najpierw swoje sumienie,później IQ. Takich padlinożerców jak ty, to ja mam głęboko w .....
yuu / 77.236.4.* / 2011-02-05 16:15
andrzej8007 - w d*pie byłeś i g*wno widziałeś. Możesz sobie szczekać żałosny psie - zes*asz się i tak nic nikomu nie zrobisz - sprawa jest prosta - nie ma umowy na piśmie - nie ma sprawy. Swoje groźby możesz sobie do d*py wsadzić - sam jesteś analfabetą
aquratteraz / 81.15.180.* / 2011-02-02 16:28
Żal bierze, jak się czyta Twoją wypowiedź. Pochwalanie nieuczciwości firm i nazywanie naiwnością zwykłej ludzkiej uczciwości to daruj - zwykłe chamstwo. Gdyby firma była uczciwa, to uczciwą drogą (po 10 dniowym okresie bezpłatnym, który na marginesie wcale takim w efekcie końcowym nie jest i takich praktyk Pobieraczkowi zakazano) wysłałaby zapytanie, czy dany użytkownik jest nadal zainteresowany usługą. Tym razem płatną. Przez pokrętne kombinacje takich firm i osób takich jak Ty trzeba sie na każdym kroku oglądać za siebie. I jeszcze Ci się wydaje, ze taki super inteligentny jesteś. Śmiech na sali... Nie myl chciwości i nieuczwiści z inteligencją, bo to dwie różne kwestie.
Fiona22 / 79.191.143.* / 2011-02-02 12:35
Analfabetą to akurat jesteś ty. Co drugi wyraz to błąd, widać z poprzedniej wypowiedzi. I wogóle wszyscy w tej firmie macie IQ chomika. Żal
zxcvbnm1234 / 213.227.70.* / 2011-02-02 09:42
Kolejny frajer co się podszywa.....
Mateossz / 65.183.151.* / 2011-02-02 09:04
No i stało się. Olewałem te wiadomości tak jak mi doradzaliście. I co z tego mam? Wczoraj był u mnie dzielnicowy, od lutego odłączą mi internet :/ Dzięki guma1 za rady, ale lepiej im jednak zapłacić o ile nie chcecie mieć doczynienia z policjom. Tate jest bardzo zły bo przyszedł jakiś pan z K.R.U.K. i teraz trzeba kasę oddać. A na dodatek postraszyli że udostepniom liste plików które ściagnołem a był tam też fotoszop za 5000 :/ Na drugi raz muszę uważniej czytam co akceptuję bo jak sie okazuje wszyscy są tu mocni w gadaniu ale jak przyjdzie co do czego to już ich tu nie ma :(
ksia / 91.220.225.* / 2011-03-11 13:14
a kiedy sie zalogowales na pobieraku?
zD / 82.139.13.* / 2011-03-07 16:25
Do mnie też przyszli panowie z D.U.P.A :( Jeden z nich ściągnął mi gacie i kazał się wypiąć, a drugi nasmarował członka wazeliną no i robili mi "kuku" przez kilka godzin. :( Powiedzieli, że tak kończą dłużniczy firm komputerowych! :(
ftj / 77.236.4.* / 2011-02-05 16:16
powyższy komentarz to kłamstwo !!!
Artos90007 / 199.48.147.* / 2011-02-02 09:03
guma1,

a powiedz nam, jaka jest twoja wiarygodność i jaki masz w tym interes? W tym że wręcz ZAKAZUJESZ innym płacenia? W tym że prawie każdy wpis nadajesz z innego IP? Tak, ludzie, nauczyłem się uważać na takich co wszędzie wietrzą spisek, bo zazwyczaj okazuje się że oni sami są zamieszani. Coś za dużo tu niewiadomych. Wszystkich co myślą inaczej niż ty nazywasz "pobierakami",ok, nazwij tak i mnie. Namawiasz innych do niepłacenia, ale ja to widzę tak:

proponuję umiarkowanie traktować słowa osobnika który podtrzymuje ten wątek żywy - ludzie, zobaczcie ile taka osoba poświęca dziennie czasu na odpisywanie tu. W imię czego? że niby wertujesz te wszystkie kodeksy (owszem w głowie, bo je przecież wszystkie znasz a inni to niedouczona banda pobieraków) ot tak w imię darmowej pomocy? porady prawnej?

a może prawda tkwi gdzie indziej - może NAMAWIASZ INNYCH DO NIEPŁACENIA BO SAM MASZ UDZIAŁY W TEJ FIRMIE I IM WIĘCEJ OSÓB UDA SIĘ POZWAĆ PO 2 LATACH TYM WIĘKSZĄ ODPALĄ CI DZIAŁKĘ, co? Przyznaj się krzykaczu, kto tu jest "poDbierakiem"... radzę uważać na wpisy na forach bo potem w sądzie na co się powołacie? "panie sędzio, GUMA1 mi kazał! nie wiem jak się nazywał, nie mam jego IP bo ciągle nadawał z innego ale on tak mówił i mądrze brzmiał i krzyczał" - przecież to niedorzeczne.

zbyt podejrzane to co robisz, dwóch moich kumpli dawno dostało najpierw nieciekawą pocztę, potem wezwania. wszystkie dziwnym trafem pochodziły z tego rejonu co twoje zafałszowane adresy IP (sprawdźcie ludzie na stronce www.ripe.net po prawej stronie się wpisuje i wyskakują dane). Ja radzę wszystkim jeśli nie od razu płacić to przynajmniej udać się po poradę prawną do wykwalifikowanej osoby. moja wizyta z wezwaniem, pismem i wydrukowanym regulaminem (tylko ta wersja którą klikneliście że się zgadzacie musi być, nie ta nowa) spowodowała że wysłałem im kasę, przyszło potwierdzenie wpłaty i MAM JUŻ SPOKÓJ. i cenną lekcję że będę czytał co mi podsuwają. a jak prawnik wam powie żeby nie płacić to przynajmniej będziecie się mieli na co powołać i zmniejszą wymiar kary, bo na posty anonimowego prowokanta na pewno sąd nie pójdzie.

a ty guma1 się wytłumacz po co to wszystko ciągniesz. bo z tego co widzę to masz w tym interes żeby ludzie niepłacili, zgodnie z twoją teorią że wszędzie jest spisek...
mamwdu.. / 178.36.221.* / 2011-02-05 18:53
Rany, jakbym miał taką robotę jak Ty - wiecznie tylko namawiac, grozic, straszyc, belkotac, na jednym forum, na drugim, na trzecim...ja pier...lę, kim ty czlowieku jestes, ze twoja ambicja konczy sie na spedzaniu 8h w pracy i wypisywaniu takich bredni??? Kręci cie to, podniecasz sie, jak takie posty piszesz, nakrecasz się taką polemiką z przestraszonymi ludzmi, staje ci? Bo inaczej, kto by chciał się tym zajmowac? Juz o twojej przyzwoitosci i uczciwosci wogole nie wspomne, bo twoi starzy gówno cie nauczyli, nie przyzwoitosci! Ile za ten bełkot ci płacą, co? Masz premię od każdej osoby, któay na tyle nastraszysz, że zapłci? I myslisz, że dobry w tym jestes, że masz do czynienia z samym naiwniakami? Wracasz do domu i opowiadasz swojej dziwce, ile to matołów w h...ja zrobiles i zaplcili? Żal mi ciebie, jestes zerem, zwyklym zerem, smieciem nic niewartym...Żyjesz a nie masz po co życ - współczuję!
hth / 77.236.4.* / 2011-02-05 16:21
powyższy post to tylko żałosna próba zastraszenia. Nie ma pisemnej umowy - nie ma sprawy.
DżejMa24 / 204.8.156.* / 2011-02-02 09:01
To ja im jednak zapłacę. Tu się robi dziwnie. Teorie spiskowe i 'na tym forum jesteśmy spaleni' - brzmi to trochę jakbyście sami byli zgrają z tej firmy...

Innym też to zalecam - zapłacić dla świętego spokoju. 94,80 to nie jest dużo, a nie musieliście tam wchodzić :/
admin2 / 77.236.4.* / 2011-02-05 16:23
powyższy post to podstawiony komentarz pracownika pobieraczka
guma1 ten jedyny / 199.48.147.* / 2011-02-02 08:49
LUDZIE LUDZIE LUDZIE!!!!!!

DRODZY MOI WY NAJDROŻSZI INTERNAUCI!!!!11

Uwaga, dziś sprawa się wyjaśnia! Dziś nastanie nowa epoka, w której dowiecie się prawdy. Otóż ja pracuję dla tej firmy. Dostawałem prowizję od każdej osoby nakłonionej do unikania opłat. Przyznaję, źle robiłem, ale ostatnio firma popadła w poważne kłopoty finansowe i nie chcą już mi płacić. Prawda wyjdzie na jaw. Sam pisałem części tego regulaminu, po to żeby łatwiej "wynaleźć" odpowiednie fragmenty kodeksów. Spójrzcie sami, moje cytowania nie zawsze były dokładne (tego nikt przecież nie sprawdza jeśli posłużyć się pseudoprawniczym bełkotem). Ostatnio

zacząłem pisać jako joeblack i inni, z którymi potem się kłóciłem. Teraz

wyszła kompletna farsa za sprawą mojej niewiedzy że jak ukryję się za proxy to nie widać mojej przeglądarki. Ale przechytrzyli mnie. Teraz już sam nie wiem kim jestem. Dwulicowym schizofrenikiem? Może... jednak... zapłaćcie te wezwania bo mam na utrzymaniu rodzinkę

mini-podbieraczków ;)

Jeszcze raz przepraszam wszystkich urażonych - taka oto jest prawda. Czas kończyć przedstawienie. Zapraszam na gg 7159842 w celu wyjaśnienia wątpliwości.

A tak NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ - to wszystko to była misterna intryga ze mną w roli głównej. Miałem mieć zapłacone od każdego kto przeciągnie sprawę na 2 lata, kiedy to można było iść do sądu o odszkodowanie. I nie pojakieś głupie 100 zł. Odsetki, koszty operatora, mamy takich prawników że każdy zapłaci w granicach 800-1200 zł, w zależności od chwili

zawarcia umowy. Całe moje cytowanie kodeksów, artykuły - no cóż, zobaczcie oryginalny kodeks i porównajcie. Często nieco naginałem przepisy żeby przekonać was do niepłacenia. Teraz oni to próbują odwinąć i paradoksalnie to ja jestem NAPRAWDĘ guma1, który wam

wszystko wyjaśnia. Spytacie po co, po co to robiłem a teraz ucieknę? Otóż wiadomo, że w życiu chodzi tylko i wyłącznie o kasę. Od każdego naiwniaka miałem mieć zapłacone 20% uzysku, tylko że nie przewidziałem że i mnie wykiwają. TAK TO PRAWDA, POBIERACZKI TO

OSZUŚCI bo powiedzieli że mi nie zapłacą. W takim razie ja niestety jestem zmuszony użyć listy adresów IP ludzi którzy korzystali z pobieraka i listy ściągniętych plików. Wkrótce otrzymacie nowe wezwania - nie z tytułu zawartej umowy cywilno-prawnej, a odszkodowawcze na rzecz organizacji chroniących prawa twórców. Niestety ludzie, biznes to biznes, a żyć trzeba. Wiadomo było że z bramki warezowej będą korzystać piraci i to będzie kolejny krok na wyciągnięcie kasy od naiwniaków. Dopiero teraz się zacznie, ach jak długo musiałem z tym czekać, 2 lata...
hrt / 77.236.4.* / 2011-02-05 16:26
powyższy komentarz to marna prowokacja
w końcu / 83.142.228.* / 2011-02-02 08:59
"obrońca" guma1 wyjaśnia o co chodzi z tym całym pobieraczkiem i gdzie sprawy zmierzają. Tak jak mówi stara prawda, najgłośniej krzyczy złapany na gorącym uczynku. Zresztą, każdy sobie przeanalizuje posty z ostatnich dni i wyciągnie wnioski. Ciekawe ilu uwierzy że firmie chciało się podawać za bandę paranoików, zmieniać i ukrywać swoje adresy; ciekawe w imię czego? Co by z tego mieli? Dobrze że chociaż na forum money niektórzy się przyznają że chodziło w tym wszystkim od początku o kasę. Gdzie tam honor, tu jest polska, warszawka. syf.pl
sadsdsa / 193.59.89.* / 2011-02-01 22:46
http://proca.pl/pokaz/3391/zamkniecie_pobieraczek_pl
http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/groups/pobieraczekpl/index
malina13 / 213.192.67.* / 2011-02-01 22:02
Pfff...ludzie nie placcie im. Mi przyslali jednego zalosnego maila i na tym sie skonczylo. Moga mnie w cztery litery pocalowac. Nikomu jeszcze sprawy w sadzie nie zalozyli...wiec jedynym rozwiazaniem jest miec wylane!
p8888 / 2011-02-01 20:09
Ludzie Ludzie Ludzie !!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz Ludzie:) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aby podpisać jakąś umowę!!!!!, zwłaszcza jeżeli chodzi abonament,!!!!!!!!! czyli zawarcie umowy, z jakąkolwiek firmą,!!!!!!!!! musi być przede wszystkim, jawność i wiarygodność danych osobowych obu stron, a w tym przypadku, my jako klienci, nie wiemy do końca z kim mamy do czynienia, jak również oni jako firma, nie mają pojęcia kim jest potencjalny klient, login, jak i e-mail nie jest podstawą do zawarcia umowy!!!!!!!!!!! a nawet podanie prawdziwego adresu,!!!!!!!! ponieważ, nie ma żadnych dowodów że to ty właśnie siedzisz przed komputerem i się rejestrujesz, z resztą sama rejestracja, nie posiada żadnych podstaw, że coś z kimś podpisałeś, nie dawno się dowiedziałem o tym ponieważ mój kuzyn ma ten problem, kończę studia prawnicze i z taką bzdurą nigdy się nie spotkałem, ponadto gorszą bzdurą jest im zapłacić wiem jedno takie przekręty mają przykre konsekwencje prawne, wystarczy, zorganizować pozew nie tylko samych oszukanych, co rodziców zastraszanych nieletnich,!!!!!!!!!! lub co gorsza małych dzieci które za pewne po przeczytaniu tych pogróżek od pobieraczka, nie jedno z nich płakało, hmm ciekawe jaki będzie koniec, mam na myśli oczywiście tej tej firmy.
andrzej8007 (91.193.160.*) / 91.193.160.* / 2011-02-01 20:18
Brawo!
Spokojny@ / 94.230.22.* / 2011-02-01 19:58
Hmm uderz w stół a nożyce się odezwą. Jak sami widzicie Pobieraczek nie potrafi odpowiedzieć na merytoryczne pytania jedyne co potrafi to rozsiewanie strachu jakimiś wklejonymi mailami jak widzę tylko potraficie pisać wyuczone rzeczy a inaczej jak z Wami telefonicznie się rozmawia to widać że tylko macie wyuczone regułki a jeżeli zadać Wam merytoryczne pytanie nie jesteście w stanie odpowiedziec na nie:) hehe do klona Guma1 gratulacje wymyśliliście nowego maila brawo!!!!!
Zamiast tutaj pisac głupoty podajcie czy albo kiedy wytoczycie pierwsze procesy za niepłacenie?? hmmm napewno nie napiszecie bo czegoś takiego nei ma i nie będzie
Apeluje do ludzi przeważnie młodych omijajcie to forum polecam dwa inne gdzie oni nie mają dostępu

http://www.wykop.pl/link/176356/pobieraczek-pl-uwazaj-na-to-oszustwo/


Zachęcam Was do organizowania się przeciwko pobieraczkowi min. na

http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/thread.56027:2

A do tych z Pobieraczka jesteście śmieszni zmierzcie się na argumenty merytorycznie a nie wklejacie jakies śmieszne wiadomości
Dokładnie Andrzej8007 to bełkot Pobieraka widocznie 10 się zbliża a nie starcza na wypłaty.
andrzej8007 (91.193.160.*) / 91.193.160.* / 2011-02-01 20:15
2011-02-01 19:58:46 94.230.22.* | Spokojny@,

Dokładnie tak.

'Wykop' nie jest jeszcze opanowany przez oszustów z eller service.

Organizujmy pozew zbiorowy przeciwko pobieraczkowi.
guma1 / 173.193.221.* / 2011-02-02 08:47
'Wykop' nie jest jeszcze opanowany przez oszustów z eller service.
> jeszcze

JESZCZE :-D
pob5 / 83.142.228.* / 2011-02-02 09:15
Widocznie jest tam za mało interesującego gimgówna. Poczekamy, aż się zbiorą dzieci neo, podrą mordy jak to na wsiach i wtedy trzeba egzekwować. Nie martw się Mirku (gumo) dostaniesz swój udział.
guma1 / 81.218.219.* / 2011-02-01 18:48
UWAGA - WPISY PONIŻEJ POCHODZĄ OD OSÓB PODAJĄCYCH SIĘ ZA MNIE. TO WPISY NIEAUTORYZOWANE!
NIE WIERZCIE IM! CHCĄ NAS SKIEROWAĆ NA JEDEN Z WIELU TEMATÓW NA WYKOPIE KTÓRE SAMI
POZAKŁADALI

Prawdziwe wpisy tylko na webhosting pod ZAREJESTROWANYM nickiem (guma1®) - znaczek
mówi o oryginalności konta!

http://webhosting.pl/Pobieraczek.pl.pozwie.internautow.ktorzy.nie.chca.placic.abonamentu
andrzej8007 (91.193.160.*) / 91.193.160.* / 2011-02-01 20:26
2011-02-01 18:48:32 81.218.219.* | guma1 -

znaczek oryginalności za nickiem na 'webhosting' niestety już nie świadczy o autentyczności konta, bo tacy złodzieje z eller service, jak ty, klonie guma1, kradniecie konta uczciwych użytkowników, by siać zamęt celem wyłudzenia pieniędzy od zastraszonych przez was osób.
andrzej8007 (91.193.160.*) / 91.193.160.* / 2011-02-02 01:57
Sprostowanie:
Znaczek ® na 'webhosting' w ogóle o niczym nie świadczy, bo, jak widać, każdy może go sobie wkleić w dowolnym miejscu.
1amug / 173.193.221.* / 2011-02-02 08:47
Takiś mądry, to spróbuj napisać tam posta jako guma1®
Dobrze wiesz że się nie da, to czemu kłamiesz? Coś ukrywasz?
huh / 83.142.228.* / 2011-02-01 20:50
Tak tak kradniemy konta i gwałcimy kota psa i rybki :)
STUKNIJ SIĘ W ŁEB! Jak można "ukraść" konto?!?!?
andrzej8007 (91.193.160.*) / 91.193.160.* / 2011-02-01 21:15
2011-02-01 20:50:25 83.142.228.* | huh -

Sam się stuknij oszuście.

Ellerowcy kradną konta poprzez opcję odzyskiwania hasła adresu e-mail podawanego przy rejestracji na forum. Proste.
huh2 / 83.170.92.* / 2011-02-02 08:44
Tak idioto, a wiesz chociaż jak ta opcja działa? Musieliby mieć jeszcze dostęp do skrzynki pocztowej na którą przychodzi hasło czy link aktywacyjny generujący nowe. Tak więc jeśli guma1 miałby mieć przejęte konto to musiałby udostępnić swoją skrzynkę. A wtedy przejęliby jego wszystkie konta. A potem jeszcze ten cyrk z drugim nickiem i też niby przejęli. Albo on z nimi współpracuje albo się nami bawi (człowiek-guma).
guma1 / 83.86.110.* / 2011-02-01 18:35
TU MACIE DOWÓD ŻEBY BYŁO JASNE, NIE CZEKAJCIE NA TRZECIĄ WIADOMOŚĆ!!!!11

Przypominamy, iż usługi serwisu serwisu Pobieraczek.pl przeznaczone są
wyłącznie dla osób pełnoletnich. Zarejestrowanie się w serwisie
Pobieraczek.pl wymaga od użytkownika podania danych osobowych w tym również jego
wieku. Każdy rejestrujący się użytkownik potwierdza i gwarantuje
prawdziwość rejestrowanych danych osobowych. System informatyczny dokonujący
rejestracji automatycznie odrzuca zgłoszenia pochodzące od osób niepełnoletnich.
W związku z Pani stwierdzeniem, iż rejestracji dokonała osoba małoletnia
oraz w związku z faktem, że rejestracja została skutecznie zakończona,
należy stwierdzić, iż w trakcie rejestracji zostały podane fałszywe dane
osobowe.

W tym miejscu musimy wskazać, że podawanie fałszywych danych osobowych
mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej strony umowy stanowi
przestępstwo oszustwa z art. 286 kodeksu karnego, zagrożone karą pozbawienia
wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Oczywiście rozumiemy, iż w przypadku Pani
dziecka mogło dojść do działania nieumyślnego, którego celem nie było
popełnienie czynu zabronionego, jednakże gdybyśmy mieli się sztywno trzymać
litery prawa, to o zaistniałej sytuacji powinniśmy powiadomić właściwy
miejscowo Sąd rodzinny i opiekuńczy.

Dodatkowo przypominamy Pani, iż zgodnie z art. 427 w związku z art. 415
kodeksu cywilnego, odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez osobę
małoletnią ponosi jej opiekun prawny.
Z przykrością stwierdzamy, iż w niniejszej sprawie, działanie Pani
dziecka niestety doprowadziło do powstania szkody po stronie spółki Eller
Service. Oznacza to, że w przypadku uznania przez sąd umowy za nieważną,
będzie Pani jako opiekun prawny zobowiązana do naprawienia szkody wyrządzonej
działaniem Pani dziecka.

Świadczenie usługi płatnego dostępu do serwerów sieci Usenet, którą
to usługę zamówiło Pani dziecko, wiąże się z koniecznością
wykupienia przez nas na zagranicznym serwerze pakietu danych niezbędnego do obsługi
konta użytkownika, w okresie 12 miesięcy trwania zawartej umowy. Niestety
ale spółka Eller Service uiściła już stosowną opłatę (musieliśmy to
uczynić by uchronić użytkownika przed ryzykiem zmiany kursu waluty obcej w
której dokonywana jest opłata serwerowa). Uiszczona przez nas opłata nie
podlega zwrotowi. W związku z powyższym założone w naszym serwisie konto
będzie aktywne przez okres 12 miesięcy.

Wyrażając nasze pełne zrozumienie dla zaistniałej sytuacji w której
się Pani znalazła, z przykrością musimy stwierdzić, iż niestety nie
możemy zrezygnować z dochodzenia naszej należności. Oczywiście po uiszczeniu
opłaty będzie Pani mogła korzystać z założonego konta przez okres 12
miesięcy. Po upływie 12 miesięcy umowa samoistnie wygaśnie i nie będzie
przedłużana.

Jednocześnie apelujemy o nieudostępnianie w przyszłości innym osobom
dostępu do posiadanego konta poczty elektronicznej, gdyż może to doprowadzić
do poważnych problemów prawnych.

Informacyjnie przesyłamy Pani odnośnik do artykułu sygnalizującego
podobne zagrożenia.

http://deser.pl/deser/1,83453,6633902,Ma_3_lata__Kupila_koparke_w_internecie_za_20_tysiecy.html

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefonicznych z numerem 58 553
12 32.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Pobieraczek.pl
andrzej8007 (91.193.160.*) / 91.193.160.* / 2011-02-01 19:08
Znowu to samo. Kolejny bełkot prawników eller service, który ma na celu
zastraszenie potencjalnej ofiary i wyłudzenie od niej pieniędzy wklejony przez
oszustów z pobieraczka podszywających się pod guma1.

DRODZY INTERNAUCI, NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ I NIE PŁAĆMY TYM ZŁODZIEJOM.

INFORMUJMY O NIEUCZCIWEJ DZIAŁALNOŚCI ELLER SERVICE.

Najnowsze wpisy