Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
Tarzan / 62.152.155.* / 2011-01-31 10:34
a Czy jeżeli nie nacisnę na link aktywacyjny to nie dostanę hasła i automatycznie nie będę klientem tej strony????
xvz2 / 178.42.158.* / 2011-01-31 08:01
No cóż - to są oszuści. Użyli mojego adresu mail który podawałem na forach i włamali się na moje konto na webhosting - niestety to jest prawda . Dlatego - Mirek odchodzi na emeryturę . Tu było tylko do wykazania że - gościmy oszustów na forach - ślepy by zauważył że coś jest nie tak .
JEDYNIE WIARYGODNE WPISY SĄ PRZED 28.01.2011 R.
Jeśli zobaczycie taki napis - to będę ja - TYLKO DO TEGO SIĘ OGRANICZĘ - nic więcej nie będę pisał .
Miło było - dzięki za wszystko - pozdrawiam
Mirek
xvz2 / 178.42.158.* / 2011-01-31 01:29
Andrzeju - i o to chodziło - by pokazać JAK POSTĘPUJE FIRMA KTÓRA WSZYSTKICH STRASZY SĄDEM I JAKIMŚ KOMORNIKIEM - nie są zbyt rozgarnięci - nie przewidzieli że - guma1 poświęci nicka i to co do tej pory napisał by ujawnić oszustów - złapali się jak na lep, jak zwykle przyszli nie po swoje - to ktoś inny pracował na nicka guma1 A ONI PRZYSZLI BY POD TYM NICKIEM GUMA1 OKRADAĆ LUDZI !!!!! O nie - drodzy oszuści - nic z tego - lepiej by guma1 zniknął niż by ktokolwiek miał wątpliwości czy nie ufał w jego wpisy. Ja go stworzyłem - i ja decyduję kiedy odchodzi . I odszedł 28.01.2011 r - TAKA BYŁA MOJA DECYZJA - i żadne gówno nie będzie pod niego się podszywać . A jakby przyszło do udowadniania czegoś - proszę bardzo - po IP - jak wszystkim wciskacie ciemnotę znajdziecie prawdziwego gumę1 - ale TAKA UCZCIWA FIRMA I PODSZYWA SIĘ POD KOGOŚ - KIM NIE JEST ????? LEJCZAKU - KUPO GÓWNA - JESTEŚ ZŁODZIEJEM , JESTEŚ OSZUSTEM - JESTEŚ ZWYKŁYM GÓWNEM KTÓRE PRZYCZEPIŁO SIĘ DO FOR INTERNETOWYCH - WYNOŚ SIĘ STĄD - TU JEST NASZE MIEJSCE - A TWOJE OSZUŚCIE W WIĘZIENIU - i mam nadzieję że niedługo o tym się przekonamy.
XVZ2 / 178.42.158.* / 2011-01-30 21:58
Tu i tak - ktoś myślący nie uwierzy że trzeba płacić pobierakowi . Z prostej przyczyny - BO UCZCIWA FIRMA NIE MĄCI NA FORACH - a wy je zmąciliście - spoko - każdy to widzi - nie ważne czy podacie się za guma1 - który tu nie pisze jak sam ostrzegł przed wami od 28.01 .2011 , nie ważne - możecie napisać wszystko - ale każdy kto cofnie się od daty 28.01 2011 we wpisach - zobaczy że coś jest nie tak - pobierak siedział cicho i sobie pisaliśmy ale w tym dniu - popełniliście błąd - wielki błąd - ukradliście nicka - guma1 - bo guma1 zastawił na was sidła - wiedział że kto ZAREJESTRUJE SIĘ na nicka guma1 - jest oszustem - BO ON CAŁY CZAS NA WAS CZATOWAŁ - nie rejestrując się - bo wiedział że złodziej PRZYJDZIE PO NIE SWOJE - tak jak wy przyszliście po nicka guma1 .
Popełniliście błąd - wielki błąd - nikomu nie musimy udowadniać kim był guma1 na forach - nikim , zwykłym facetem który powiedział - do czegoś trzeba dojść na uczciwej drodze - DOBRZE ŻE NAPISAŁ ŻE GO TU JUŻ NIE MA - BO OSZUŚCI BĘDĄ CHCIELI NA JEGO UCZCIWOŚCI - OKRAŚĆ INNYCH .
Zapamiętajcie oszuści - GUMA1 - ZAWSZE BYŁ UCZCIWY I JEST UCZCIWY - a jeśli dojdzie do czegokolwiek - to wy powołujecie się na IP kompa -tak - zobaczymy - jeśli to prawda - z jakiego IP kompa pisał PRAWDZIWY GUMA1 - a z jakiego wy - oszuści . Więc - proszę - UCZCIWA FIRMO ZWANA POBIERACZKIEM - OSKARŻ GUMĘ1 O OSZUSTWO - on naprawdę na to czeka - by przed sądem udowodnić kto jest kim !!!!!!!!

1014 guma1® 2011-01-30 19:11:27 na
http://webhosting.pl/Pobieraczek.pl.pozwie.internautow.ktorzy.nie.chca.placic.abonamentu

on wiedział że to będzie oszustwo - bo guna1 nigdy niczego nie zastrzegał - on pisał do ludzi uczciwych - przez półtora roku - a tu te gówno weszło i skradło mu nicka . Sprawdżcie - każdy może się przekonać jak jest - słowo - jak pisał guma1 - przeciw słowu - gdyby tu nie było pobieraka - czy ktoś by gumę1 klonował ??????
andrzej8007 / 91.193.160.* / 2011-01-31 00:43
Pozdrawiam Mirka teraz jako xvz2 178.42.158.* :-)

Pod żadnym pozorem nie płaćcie żadnych pieniędzy oszustom i bandytom internetowym z eller service. Widać doskonale, co ci naciągacze robią teraz na forach. Ech...

Trzymaj się Mirku :-)
pobierakWON / 89.75.103.* / 2011-01-30 22:58
heh. straszą i straszą .też się tam zalogowałam,wezwania przychodziły,potem cisza i tydzień temu nawet pralkę na raty wzięłam,tzn że nie jestem niczyim dłużnikiem i nie jestem w żadnym rejestrze :)
zatroskany / 137.56.163.* / 2011-01-30 18:13
Na tym forum
http://webhosting.pl/Pobieraczek.pl.pozwie.internautow.ktorzy.nie.chca.placic.abonamentu#comment_39985
wypowiedział się właśnie wykwalifikowany radca prawny, polecam spojrzeć
guma1 - ten jedyny

UWAGA - WPISY PONIŻEJ POCHODZĄ OD OSÓB PODAJĄCYCH SIĘ ZA MNIE. TO WPISY NIEAUTORYZOWANE! NIE WIERZCIE IM! CHCĄ NAS SKIEROWAĆ NA JEDEN Z WIELU TEMATÓW NA WYKOPIE KTÓRE SAMI POZAKŁADALI

Prawdziwe wpisy tylko na webhosting pod ZAREJESTROWANYM nickiem (guma1®) - znaczek mówi o oryginalności konta!
totalna żenada / 85.235.31.* / 2011-01-30 17:28
Totalny burdel i cały czas reklama pobieraka, brawo uczestnicy, wszyscy tak naprawdę pracujecie po myśli tej firmy
gumeczka1 / 173.193.221.* / 2011-01-30 14:22
Cześć jestem córką gumy1 i chciałam powiedzieć że mój tata nie sypia już po nocach tylko tropi jakieś gryzonie, szczury piwniczne chyba.
Zakazuje mi używania słowa POBRAĆ, każe używać innych jak ŚCIĄGNĄĆ, UKRAŚĆ. Ostatnio miałam zanieść 98,40 na ubezpieczenie do szkoły, a on powiedział że mi nie da bo wydam na jakiś OSZUSTÓW. Co mam z tym zrobić?
najprawdziwszy guma1 / 92.241.184.* / 2011-01-30 14:08
Ale się namnożyło tych pobieraków! Dziś na ulicy minąłem chyba z 15, to ciekawe bo jak zdążyli napisać te wszystkie posty. Nawet ten z lustra wygląda podejrzanie... nie chce odpowiedzieć na pytanie ile wykupił abonamentu :-|
guma1 / 88.191.93.* / 2011-01-30 14:01
cały czas będą próbować mendy, ALE PRAWDZIWY GUMA1 NIE DA SIĘ ZŁAMAĆ

Pamiętajcie o tym spisku, to logiczne że chcą mnie teraz wycyckać, będzie więcej kasy dla nich! Cała ta akcja jest wymierzona WE MNIE!
xvz2 / 178.42.158.* / 2011-01-30 11:52
Prawdziwy GUMA1 napisał :

2011-01-29 06:18:09 | 83.31.51.* | 1amug
Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY? [3]
OSTRZEGAM - JA JUŻ NIE PISZĘ NA FORACH JAKO GUMA1.
Wczoraj pobierak wkroczył na nadze fora po tym jak na podanym przeze mnie wczoraj
ujawniliśmy ich wpisy mówiące a raczej wychwalające ich że są tacy uczciwi . Wykazaliśmy co to są za wpisy więc postanowili podszyć się za nas - głównie za mnie - na forach od godz 19,00 w dniu wczorajszym każdy wpis gumy 1mówiący że trzeba płacić - TO JEST WPIS POBIERAKA !!!!!!!!!!!
Jedyna moje wiarygodne wpisy są do 28.01. w dniu 28.01 - wszystko co mówi że ja coś ukartowałem albo ze należy płacić - TO JEST POBIERAK
wszystko co ukarze się pod szyldem GUMA1 albo jakimiś klonami - TO JEST POBIERAK
To jest mój ostatni wpis GDZIE UŻYWAM NAZWY GUMA1 CZYTANEJ WSPAK - czyli od tyłu - BYŚCIE WIEDZIELI ŻE TO JA . NIE PŁAĆCIE TYM OSZUSTOM - może zabraknie gumy1- ale JESTEŚCIE WY - WY KTÓRZY DOBRZE WIECIE ŻE WAS OSZUKUJĄ . Nie dajcie się nabrać , pokazujcie to wszystkim. A swoją droga - chyba san szef nas zaszczycił bo nie wierzę że jacyś pracownicy pobieraka siedzi do tak póżna w piwnicy.
I zobaczcie - forum trwało prawie dwa lata - a tu nagle szok - guma1 pisze że jest
oszustem , mało tego - publicznie do tego się przyznaje . Ale - zdążyłem Was ostrzec ze
to może nastąpić . I swoją drogą - nie wiem czy postąpili najmądrzej - BO OTO SIEJĄC
ZAMĘT NA FORACH POKAZALI ŻE NIE SĄ UCZCIWI , ŻE CHCĄ OD WAS PIENIĘDZY WYŁUDZONYCH POPRZEZ SZKALOWANIE I JAKIEŚ OSKARŻENIA.
PAMIĘTAJCIE - guma1 NIGDY NIE PODAJE JAKIEGOŚ gg i innego kontaktu. To zawsze guma1 odpisywał - NIGDY NA ODWRÓT . Nie wolno wam pisać na żadne gg mówiące że to guma1- NIE WOLNO BO TO BĘDZIE POBIERAK . Nigdy gg nikomu nie podawałem
No cóż - MIŁO MI BYŁO PISAĆ DO WAS - ciszę się z tymi którzy nie dali się okraś - teraz
na Was spoczywa OBOWIĄZEK - ostrzegania przed nimi. Trzymajcie się i - pamiętajcie - NIE DAJCIE SIĘ OKRAŚĆ - NIE WOLNO IM PŁACIĆ .
wszystko co podaje się za gumę 1 lub jakieś klony - TO POBIERAK
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wcześniej pisałem O OSZUSTACH I O OSZUŚCIE - nie trzeba było długo czekać by się odezwał .
2011-01-30 11:21:43 | 173.193.221.* | guma1

Wracaj szczurze do piwnicy - prawdziwy GUMA1 JUŻ TU NIE PISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2zvx / 137.56.163.* / 2011-01-30 14:14
Tak tak, wklej to jeszcze z 5 razy krzykaczu, to będziesz brzmiał wiarygodnie.
Ty masz ludzi za debili? Że jak zakrzyczysz to forum to ktoś uwierzy w twoje chore teorie?
Przeciętnemu odwiedzającemu nie jest potrzebna wiedza KIM JEST GUMA I DLACZEGO ZAWSZE MA RACJĘ I DLACZEGO TRZEMA MU WIERZYĆ I MYŚLEĆ JAK ON
Naprawdę, psycholu, im to niepotrzebne. Oni chcą tylko pozbyć się problemu jakim są wezwania do zapłaty.
małe pytanie / 88.191.93.* / 2011-01-30 13:58
"prawdziwy GUMA1 JUŻ TU NIE PISZE"
zadziwiające, bo podajesz się za niego, w takim razie, kto napisał tego posta?
xvz2 / 178.42.158.* / 2011-01-30 11:35
OSTRZEŻENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od dnia 28.01.2011 roku pracownicy pobieraczka weszli na nasze fora - podszywając się pod forumowiczów namawiają do płacenia . JEDYNIE WIARYGODNE WPISY NA TEMAT POGIERAKA ZNAJDUJĘ SIĘ PRZED 28.01.2011 . Od tego dnia - wszystkie wpisy autorstwa GUMA1 i klonów tej nazwy z namawiające do płacenia - to są pracownicy pobieraka .
Nie pytajcie - po prostu cofnijcie się do komentarzy sprzed 28.01.2011
2zvx / 88.208.121.* / 2011-01-30 14:06
To nawet jak Radca Prawny zasugeruje mi żebym zapłacił, to on też z nimi pracuje? A nie myślisz, że możesz się po prostu mylić a kto inny mieć rację? Co wtedy? Kto jest oszustem?
anonim12345 / 79.163.218.* / 2011-01-30 11:22
ten sam mam przypadek... i co robic ??
xvz2 / 178.42.158.* / 2011-01-30 10:19
Wypisując że ktoś dla was - POBIERAKA - pracował pokazujecie jak jesteście uczciwi . Nie ważne co wpiszecie a raczej nie ważne kto na was pracował - TO JEST FAKT ŻE PRZYZNAJECIE SIĘ DO OSZUSTWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULUJĘ - trzeba było nie wchodzić na nasze fora. Zrobiliście zamęt na forach , zburzyliście ład forów - teraz każdy kto tu zajrzy - będzie wiedział ŻE POBIERAK TO GÓWNO I ŚMIERDZI - i to oleje , jak zrobiła większość . BO UCZCIWA FIRMA NIE MĄCI FOR INTERNETOWYCH - nie okazuje że ktoś na kogoś pracował - nie ważne czy to prawda czy nie - a wy zrobiliście coś czego robić nie można !!!!!!!!!!!!!!!!
Trzeba było siedzieć w tej norze w piwnicy i liczyć na kolejnych oszukanych - ale nie - chcieliście się ujawnić - TERAZ KAŻDY KTO ZAJRZY NA JAKIEŚ FORUM BĘDZIE WIEDZIAŁ ŻE JESTEŚCIE OSZUSTAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
guma1 / 173.193.221.* / 2011-01-30 11:21
Prostowanie niewłaściwych interpretacji i porad = mącenie, DOBRE! Tak tak, każdy tu zajrzy i będzie wiedział komu uwierzyć... Ja tu pisałem od dawna, a wy od paru dni!
Cała prawda / 91.213.50.* / 2011-01-30 09:07
guma1, frajerze, ile płacą ci za REKLAMĘ ICH STRONY?
Tyle miesięcy to ciągniesz a nikt nie ma odwagi napisać że robisz to tylko i wyłącznie dla ich reklamy! Inaczej nie byłoby sprawy, gdyby wszyscy robili to co niby nakazujesz czyli OLEWALI ICH. A ty ciągle o tym pobieraku i pobieraku. LUDZIE, IM CHODZI WYŁĄCZNIE O REKLAMĘ A TEN CAŁY GUMA1 TO MUSI BYĆ ICH AGENT. Kto inny by tyle o nich pisał?
znudzond / 173.193.221.* / 2011-01-30 08:03
Ciekawe zjawisko ten cały guma, powołuje się na jakieś konto na wykopie że niby tam jest tylko zalogowany, a tutaj:

http://webhosting.pl/Pobieraczek.pl.pozwie.internautow.ktorzy.nie.chca.placic.abonamentu

pisze wręcz na odwrót. Chyba masz podwójną existence albo po prostu coś z głową facet :-)

Najnowsze wpisy