Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
kaarrroooll / 88.220.83.* / 2011-01-04 13:12
http://www.youtube.com/watch?v=dUR21PvkDiw
tj70 / 83.9.179.* / 2011-01-04 10:10
Ludzie nad czym się tu zastanawiacie.Te cwaniaki z pobieraczka jawnie stosują proceder okradania zastraszonych ludzi.Jak czytam fora internetowe i zastraszonych frajerów którzy srają w gacie i im płacą pieniądze, to resztki włosów stają mi na głowie.W normalnym cywilizowanym kraju ta banda złodziei i cwaniaczków od dawna by siedziała w więzieniu.No ale w tuskolandii mają się jak najlepiej. Nie dajmy się im. Piszmy skargi do Urzędu Ochrony Konsumenta oraz zgłaszajmy sprawę o wyłudzenie na policję.Przesłali mi maila z pogróżkami i wezwaniem do zapłaty.Ja grzecznie im odpisałem ,że na ich stronie zarejestrował się przypadkiem mój kot.Ciekawe co mi odpiszą.
guma1 / 83.31.49.* / 2011-01-04 09:27
Wiecie - czytam te Wasze wpisy - no nóż - czy któreś z Was potrafi powiedzieć na podstawie jakiego zapisu prawnego zawarliście jakąś umowę i teraz chcecie ją wypowiedzieć ??? A skoro nie wiecie to dlaczego wierzycie pobierakowi - że umowy są ???? A dlaczego wierzycie pracownikom Urzędów Konsumenckich którzy radzą coś wypowiadać ??? Aha - bo są urzędnikami i powinni wiedzieć co i jak - a czy wiedzą??? Nie raz to cytowałem - ale dla tych nowych . Zdanie ze strony UOKiK :

"Korzystając z Internetu należy pamiętać, że ZAZWYCZAJ rejestracja w serwisie jest równoznaczna z zawarciem umowy z przedsiębiorcą"

No cóż - mądrzy pracownicy UOKiK myśleli i wymyślili - KOMPLETNA BZDURĘ . Bo co mówi to zdanie - ano nic innego że takie zawieranie umowy okresowej odpłatnej w internecie to norma . Bo słowo zazwyczaj oznacza - w większości przypadków tak jest. . Więc - ile firm w nacie tak umowy zawiera ? Ile ich znacie ??? BZDURA powielana przez urzędasów. I jeszcze jeden przykład - odpowiedż na pismo pani asesor Prokuratury
Rejonowej Gdańsk-Oliwa w Gdańsku / i mój ulubiony / :

" umowa ...została zawarta dobrowolnie, a zasady zawarcia takowej umowy REGULUJĄ PRZEPISY USTAWY o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Regulamin świadczenia usług ..."

I albo jest to niekompetencja albo celowe działanie - bo co mówi ustawa na którą pani asesor się powołuje:

Art. 11. W sprawach NIEUREGULOWANYCH W USTAWIE do świadczenia usług drogą elektroniczną, w szczególności do SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI w postaci elektronicznej, STOSUJE SIĘ przepisy Kodeksu cywilnego oraz INNYCH USTAW.

Nie dziwcie się że to tak długo trwa - Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną mówi - JA NIE REGULUJĘ ZAWIERANIA UMÓW a pani asesor sądu który ma za zadanie wszcząć postępowanie o oszustwo twierdzi - że ta ustawa reguluje zawieranie umów. To kto stanowi prawo - pani asesor która WYPISUJE KOMPLETNE BZDURY czy ustawa - akt prawny ??? Jeśli to niekompetencja - to pół biedy , ale jeśli celowe działanie - o to już niedobrze. Może - że tak powiem - organ wyższej instancji powinien pracą organów ścigania w Gdańsku się zainteresować ????? Nikogo nie oskarżam - ale komentuję bzdury jakie padają z ust urzędasów - opłacanych z naszych podatków.
Nie można zawrzeć umowy w oparciu ustawy " elektronicznej " jak pisze pobierak . Nie można zawrzeć umowy poprzez rejestrację - mimo że to mówi ich regulamin a na tej podstawie urzędasy twierdzą by coś wypowiadać. Tu jest ustawa która mówi - nie reguluję zawierania umów więc nie może tego mówić regulamin bo ja jako ustawa mówię co regulamin ma zawierać . A tu - w regulaminie - jest wpis regulujący zawieranie umowy - poprzez rejestrację - więc jak myślicie - jaką to ma " wartość " prawną skoro jest to zapis wbrew stanowieniu ustawy????
Najlepszą metodą jest zignorować te maile , nie trzeba nic odpisywać bo nie ma co wypowiadać . I moim życzeniem na tan Nowy Rok jest to by chociaż część z Was to sobie przyswoiła.
AntyPobieraczek / 79.184.168.* / 2011-01-04 08:06
http://www.youtube.com/watch?v=dUR21PvkDiw

Po tym filmiku wszystko sei wyjasni Wam :)
Prosze tez kopiujcie ten link wklejajcie gdzie sie da niech kazdy sie o nim dowie
P.L. / 78.8.176.* / 2011-01-06 17:25
O ile tak wygląda stan prawny, sprawa jest jasna. Proponuje jednak , żeby osoby pokrzywdzone, zastraszane itd, zebrały się na swoim forum, wymieniły się prawdziwymi danymi, kontaktami (gg, skype, tel.) i złożyły wspólnie zbiorowe zawiadomienie do Urzędu Ochrony Kons., a może nawet do Prokuratury. Pismo takie, zawierające nazwiska pokrzywdzonych, może byc wysłane przez kazdego osobno, podpisane, ze wspólnym nagłówkiem np " Zawiadomienie o przestepstwie-pobieraczek.pl"
Instytucje musza zareagowac na setki listów tej samej treści, z tą samą lista nazwisk, z tym samym tytułem itd, podpisane przez ,setki ludzi.
Trochę chęci, 3zł na list polecony i z głowy.
Pozdrawiam, powodzenia..
P.L.
sohana / 87.206.51.* / 2011-01-03 22:06
Ale od razu ostrzegam, są tu takie nooby, które będą nas straszyć tymi płatnościami. To "wysłannicy" pobieraczka, więc nieważne co piszą, i na kogo się powołują, nie wierzcie, najlepiej samemu sprawdzić.
decka / 81.219.220.* / 2011-01-03 23:17
http://www.youtube.com/watch?v=dUR21PvkDiw
decka / 81.219.220.* / 2011-01-03 23:22
Nie piszcie do nich NIC(!!!) niech spadają. Dwa dni temu dostalam takiego samego e-maila o "przedsadowym wezwaniu do zaplaty" nie powiem bylam przerazona ale wystarczy poczytac troche na temat tych oszustow i juz wszystko jest jasne;] powtarzam nie piszcie do nich nic bo to i tak sie nie oplaca
paaulina5656 / 78.8.145.* / 2011-01-03 17:39
Czyli zapytam się tak. Mam się czym przejmować ? Muszę pisać jakieś rezygnacje czy coś w tym stylu? Czy te DEKLE dadzą mi spokój po napisaniu tej rezygnacji? I czy ktoś miał już sprawę w sądzie i siedzi w więzieniu? :DD
sohana / 87.206.51.* / 2011-01-03 21:21
Napisz zerwanie "umowy"/wypowiedzenie tak na wszelki wypadek, żebyś miała się czym przed sądem (jak ich oczywiście pozwiesz)pochwalić!
krzychu92pdh / 62.21.6.* / 2011-01-03 21:11
No właśnie odpowiedzcie poprostu czy trzeba jakąś rezygnacje wysyłac jak tak to jak to sie robi czy trzeba sie wylogować czy poprostu nic nie robić i nic nie wyślą potem ??
sohana / 87.206.51.* / 2011-01-03 21:39
Wyloguj się, następnie napisz im maila, że rezygnujesz z umowy (masz 3 miechy od zalogowania) i nakazujesz im usunąć twoje konto. I postrasz ich policją, prokuraturą, sądami itp!
olimpiakos35 / 83.11.168.* / 2011-01-03 20:15
http://www.youtube.com/watch?v=dCi7GkIpuSY
http://www.youtube.com/watch?v=jfwOZUmjzG0&feature=related
to zobaczcie ;)
andzia25 / 83.25.187.* / 2011-01-03 18:20
hej. ja też dostałam pierwszy list jako wezwanie do zapłaty. dziś mam już drugi, że to wezwanie do zapłaty przedsądowej. fakt że mają mój adres ale nie wiem czy zapłacić. napisali mi że moj nr IP to ......... i co mam robić?
sohana / 87.206.51.* / 2011-01-03 21:22
Napisz im: Chyba was posrało.
I tak ci wyslą maila z automatu, nikt tego nie przeczyta!
piotrrek / 79.186.148.* / 2011-01-03 17:59
http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/thread.53712:5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poczytać!
guma1 / 83.31.49.* / 2011-01-03 17:05
oszukana:( - nic nie robić
Ponieważ umowy nie istnieją nie trzeba nic wypowiadać . Zauważ - powołują się na ustawę " konsumencką " ale tylko na zapis o możliwości odstąpienia tylko w tych 10 dniach . A przecież - tu obowiązują wszystkie art. - prawda ?? I ta ustawa mówi wyrażnie - nie potwierdzą umowy na piśmie - każdy ma 3 miesiące na wypowiedzenie czegoś .Bo tu jest mowa - klient ma otrzymać na piśmie a nie coś sobie przeczytać w internecie . I to nie podlega dyskusji . I w regulaminie nie ma warunków zawartej umowy - TAM SĄ WARUNKI ZAWARCIA UMOWY - zgodnie z zapisem ustawy " elektronicznej". A warunki umowy a warunki ZAWARCIA umowy - TO NIE JEST TO SAMO.
Dlaczego pobierak tak pisze??? Ano bo po tych mailach jak człowiek ochłonie to szuka w necie - i co znajduje ? Fora mówiące że to są oszuści i co robi ?? Pisze wypowiedzenie czegoś i tak naprawdę nikt by im nie zapłacił.
Pisać mogą co chcą - nie ma to odzwierciedlenia w zapisach prawnych - więc olej ich - naprawdę nie ma potrzeby byś cokolwiek robiła.
Piszesz o sobie - oszukana:( - wcale nie , oni usiłują Cię oszukać - ale nie ma powodu by wierzyć w te ich brednie.
Mesmero / 83.4.218.* / 2011-01-04 20:55
Witam! Guma czy ty sie tam zarejestrowales? ja w sumie tez jestem oszukany ale co zrobic "zaplacic nie trzeba" ale przyznam sie mija wlasnie 3 miesiac a dalej mi to chodzi po glowie ;p
asa1 / 77.254.87.* / 2011-01-03 15:10
a ja już drugi mail dostałam, po pierwszym przesłałam im rezygnację jednak ją olali,
oto drugi straszny mail od mafiaczka

Szanowny Panie,

Serdecznie dziękujemy za przysłaną nam wiadomość.

Z uwagi na fakt, że poprzez rejestrację na stronie (oświadczenie woli)
oraz nasze przyjęcie (aktywacja konta) została zawarta z nami umowa na
podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą
elektroniczną Dz. U. Nr 144 poz. 1204, obie strony są zobowiązane do
wywiązania się z postanowień zawartych w umowie:

§4 Warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie usługi drogą
elektroniczną,
ust. 1:
,,Zawieranie umowy na świadczenie Usługi Usenet realizowane jest na
stronie pobieraczek.pl i realizowane jest poprzez rejestracje danych
potencjalnego Usługobiorcy oraz faktyczne zlecenie realizacji Usługi
Usenet w udostępnionym na wskazanej stronie formularzu
rejestracyjnym."

Zgodnie z zaakceptowanymi przez obie strony warunkami umowy prawo do
ustawowego wypowiedzenia przysługiwało przez cały 10-cio dniowy okres
próbny, lecz nie zostało ono wykorzystane.

§4 Warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie usługi drogą
elektroniczną,
ust. 6:
,,Usługobiorcy, który zawarł umowę o świadczenie usług wskazanych w
Regulaminie, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie
Usług Usenet w terminie 10 dni od dnia zawarcia przedmiotowej umowy.
Wskazane w zd. 1 odstąpienie dla skuteczności winno zostać zrealizowane
poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia lub poprzez przesłanie
stosownego oświadczenia woli w formie wiadomości poczty elektronicznej
przesłanej na adres bok@pobieraczek.pl."

Z uwagi na brak terminowego wypowiedzenia umowy oraz brak wyboru pakietu
został przygotowany na rzecz klienta kontyngent transferowy na najtańszy
dostępny pakiet o miesięcznej pojemności 5.0 GB .

§ 3. Warunki świadczenia usługi drogą elektroniczną,
ust. 2 :
,,Korzystanie z Usługi Usenet wymaga rejestracji Usługobiorcy w systemie
Spółki, polegającej w szczególności na podaniu imienia i nazwiska,
adresu zamieszkania, płci, daty urodzenia, adresu poczty elektronicznej
oraz wyboru zamawianej Usługi Usenet w jednym z dostępnych pakietów
cenowych, z zastrzeżeniem domyślnego wyboru pakietu Pobieraczek5."

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w wyznaczonym
terminie od dnia otrzymania wezwania do zapłaty. Istnieją dwa sposoby
opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz
podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 -

Jeżeli wpłata będzie dokonywana przez Pocztę Polską to prosimy
pamiętać o podaniu adresu naszej firmy:

Eller Service S.C.
80-350 Gdańsk
ul. Chłopska 72

W razie pytań prosimy o odpowiedź drogą e-mail lub kontakt telefoniczny
z numerem 58 553 12 32.

Z pozdrowieniami,
Zespół Pobieraczek.pl
guma1 / 95.49.33.* / 2011-01-03 12:37
franccom - jak myślisz ile czasu musi upłynąć by firma windykacyjna zaczęła działać bo ja takie coś dostałem półtora roku temu. Pośmiałem się - i po sprawie.
By stawiać jakieś roszczenia musi być ku temu podstawa prawna czyli wykonana usługa i faktura.
Zauważcie co ci złodzieje piszą - zawarłeś umowę to masz zapłacić . Bzdura kompletna. Czy jak podpisze ktoś umowę na jakąś usługę - jakąkolwiek np. z TP SA - to co , najpierw się płaci czy najpierw jest usługa uruchomiona i świadczona ?? Czy jak ktoś zawrze umowę na np. dostawę internetu to zapłaci gdy tego internetu nie otrzyma ??????
No cóż - tu jest identyczna sytuacja - NIE PŁACI SIĘ ZA ZAWARCIE UMOWY - PŁACI SIĘ ZA WYKONANĄ USŁUGĘ. Mówią o tym zapisy prawne - że nie można uzależniać uruchomienia czy wykonania usługi od tego czy ktoś zapłaci czy nie . I usługodawca ma 30 dni na uruchomienie usługi. A tu - ludzie wywalają ciężka kasę i nic nie dostają w zamian. Mało tego - na pewno o nic się nie upominają przeświadczeni że - uniknęli jakiegoś sądu czy innych bzdur. I na tym opiera się działalność pobieraka , dlatego te maile maja taką a nie inną treść - mają przerazić i nastraszyć by klient dał się okraść.
A to są bzdury - zobaczycie nikomu " włos nie spadnie z głowy " za sprawą pobieraka - NIKOMU.
A co do jakiejś wyimaginowanej kary - to piszą o 100 dolarach a nie euro - ale to tak na marginesie - by troszkę się pośmiać z tych bzdur.
guma1 / 95.49.33.* / 2011-01-03 11:16
gosiekcosiek - Gosiu - to co pisze pobierak to jedno a co mogą zrobić - to już całkiem coś innego. Poczytaj sobie tutaj :
http://www2.krd.pl/Konsumenci/FAQ.aspx
Jak zauważysz - nie można wpisać do rejestru tylko dlatego że coś komuś się wydaje czy ma jakieś roszczenia. Tu musi być tytuł wykonawczy np. wyrok sądu lub nakaz zapłaty z klauzulą wykonalności . I - płaci się za wykonaną usługę a nie za zawarcie umowy. Zawarcie umowy na usługę nie oznacza że coś jesteśmy komuś winni - zasada jest prosta - PŁACIMY ZA WYKONANĄ USŁUGĘ - a nie że coś podpisaliśmy czy na coś się zgodziliśmy.
Ale - w naszym przypadku sprawa jest prosta - nikt nie zawarł żadnej umowy - więc nie ma podstaw do jakiś roszczeń i dlatego pobierak nawet nic nie usiłuje robić - bo nic zrobić nie może.
guma1 / 95.49.33.* / 2011-01-03 09:36
franccom - cześć - nic nowego. W zależności od tego kto im napisze - mają przygotowane wierszyki i je ślą . Ty - coś chcesz wypowiedzieć - to Ci dziękują i wciskają kit że nic nie możesz wypowiedzieć. I tu muszę przyznać im rację - bo jak można wypowiedzieć coś czego nie ma ???? Ha , ha , ha . " obciążenie Zasobów Angażowanych " - no większej głupoty chyba nikt nie wymyślił . Ale maja fantazję - tam chyba siedzi jakiś naćpany poliglota by wymyślać te durnowate nazwy. Nazwy które nic nie znaczą a - niby mądrze brzmią.
I coś jeszcze - wielokrotnie pytałem się na forach tych co im zapłacili - jak Wam świadczą tą niby usługę. Nikt nic nie napisał - bo nikt nic od nich nie dostaje. Więc - gdzie są te niby przygotowane pakiety których nikt nie widział???? Co za debile - jeśli ktoś jeszcze się na to da nabrać - niestety nie będzie to dobrze świadczyć o poziomie inteligencji - bo tylko człowiek ciężko uszkodzony na umyśle może teraz dać się na to nabrać . Teraz - gdy wszyscy wiedzą co i jak .
franccom / 2011-01-03 12:16
GUMA paradoksem jest jedno że 3 tygodnie temu napisali mi że sprawę oddali profesjonalnej firmie windykacyjnej HAHA oni się gubią w tych listach do ludzi albo komp p************ wiadomości w nowym roku
A ta pani co mi pisze z wyrazami szacunku to jest dopiero fajnie
DO SONDU I DO PAKI ALE Z WYRAZAMI SZACUNKU i jeszcze jedno 100 euro kary razy odsetki ale razy 4
ich tam chyba powaliło albo ten główny złodziej windykator niema na fajki albo paliwo bo od nowego roku podrożało

HIHI pozdrawiam
krzychu92pdh / 62.21.6.* / 2011-01-03 01:47
hej a możesz powiedzieć czy coś sie stało ?? dalej ci pisali maile wyslali Ci pozew co sie stało dalej ??
morto / 83.9.103.* / 2011-01-03 09:21
Też dostałem wezwanie do zapłaty. Cwaniaki nie dostaną oni grosza.To jest jawne oszustwo i naciąganie ludzi na kasę. Ludzie , nie bądźcie frajerami i nie płaćcie.Oni chcą nas zastraszyć tymi mailami i liczą na to że przynajmniej 10% zapłaci.Podobno cwaniaki zarobili 2,5 mln zł.Olać to.
franccom / 2011-01-03 09:02
nowy rok i nowe wiadomości od pobieraczka
oto kopia listu od złodzieji z Gdańska
GUMA co ty na to????
*************************************************************************************************
Szanowny Panie,

Dziękujemy za wysłaną wiadomość. Pana żądanie rozwiązania umowy jest bezskuteczne, gdyż zostało do nas przesłane po upływie 10 dni od momentu zawarcia umowy. W związku z tym, iż umowa została zawarta na rok, należność za usługi wynosi 94,8 zł. Spółka Eller Service przygotowała już pakiet danych niezbędny do obsługi Pana konta w serwisie Pobieraczek.pl, na okres 12 miesięcy.

Jednocześnie przypominamy, iż świadczenie Usług Usenet w ramach Bezpłatnego Testowania powoduje obciążenie zasobów wykorzystywanych w szczególności infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obciążenie Zasobów Angażowanych, w szczególności poprzez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania stanowi szkodę wyrządzoną Usługodawcy i podlega karze umownej w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 100 dolarów amerykańskich, wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 58 553 12 32.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Pobieraczek.pl
*************************************************************************************************
olimpiakos35 / 83.11.159.* / 2011-01-03 07:07
a u was jak jest?? myślicie że oszuści będą wstanie iść na policję albo do sądu? płacić czy nie?
olimpiakos35 / 83.11.159.* / 2011-01-03 07:06
jak narazie to tylko wezwanie do zapłaty i że jak nie zapłacę to tam naślą na mnie kogoś:)
;-( / 89.161.16.* / 2011-01-02 23:04
Ciekawe co teraz napiszą lub na ile zmienią kwotę po zwiększeniu VAT ;-)
olimpiakos35 / 83.11.152.* / 2011-01-02 21:47
ja tez otrzymalem email:D mam go daleko w D.... i nie zamierzam placic za cos z czego nie korzystam:) ludzie nie dajmy sie zastraszyc! pozdrawiam i trzymajcie sie
Tomasz76 / 83.4.132.* / 2011-01-03 11:01
Witam mam ten sam problem z pobieraczkiem.pl podobnie jak większość Was zarejestrowałem się i nie skorzystałem z ich usług i nagle rzeczywiście mail o kasie 94.8zł żeby im zapłacić to naprawdę nieuczciwie tak traktować ludzi Oby im się dobrali do skóry pozdrawiam ale wiecie co to jest nie fair jak ktoś tyle kasy zbija na ludziach
guma1 / 83.24.67.* / 2011-01-02 18:09
Paaulina5656 - no co Ty , chyba w to nie wierzysz???? A niech sobie piszą - tylko to mogą , nic więcej. Więc - czym się przejmujesz???? Nic nie odpisuj - i już .
Nie jest karalne podawanie fałszywych danych w internecie lecz- posługiwanie się fałszywym dokumentem tożsamości . I na tym polega różnica - gdybyś chciała zawrzeć umowę podając się za kogoś kim nie jesteś i pokazała fałszywe dokumenty - to tak , to jest oszustwo . Ale w tym przypadku - mogą Cię - jak każdego - cmoknąć a gdzie - to zależy od Waszej wyobrażni . SERIO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IMPREZA STI / 188.146.127.* / 2011-01-04 14:55
guma1 co powiedział byś na przystąpienie do pozwu zbiorowego? ktoś taki jak Ty by sie przydał:) jakby co to moje gg 32611898 wszystkich innych którzy chcieli by dołaczyć i wziąć czynny udział w tym też zapraszam:) http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/thread.53712:1
karol7 / 83.24.66.* / 2011-01-02 21:46
ja podalem prawdziwe dane i co teraz zabieraja mi z konta chyba po 4.88zl jestem nie pelnoletni co mam robic
;-( / 89.161.16.* / 2011-01-02 22:33
Nie rozumiem , jak to zabierają Ci 4,88 z konta ? niby z jakiego konta , skąd mają dane itd? rozwiń to proszę
karol7 / 83.24.184.* / 2011-01-03 17:02
sorki pomylilem sie to chyba nie pobieraczek??!! ale co miesiac cos zabiera mi 4.88zl z telefonu a przed tem przychodzi sms ze mi doladowano jakiees punkty azoo czy cos takiego i mam zabierane 4.88 !! :(
karol7 / 83.24.184.* / 2011-01-03 17:02
sorki pomylilem sie to chyba nie pobieraczek??!! ale co miesiac cos zabiera mi 4.88zl z telefonu a przed tem przychodzi sms ze mi doladowano jakiees punkty azoo czy cos takiego i mam zabierane 4.88 !! :(

Najnowsze wpisy