Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
KLMH / 77.255.183.* / 2010-12-30 11:40
To w takim razie ja mam jedno pytanie. Jeżeli ci którzy podali fałszywe dane mogą spać spokojnie ,to co z tymi którzy podali prawdziwe dane ,prócz wieku??
KLMH / 77.255.183.* / 2010-12-30 11:47
Wiem ,wiem mam się nie przejmować i nie przejmuję. Ale ,no niektórzy nie wiedzą jak postępować w takiej sytuacji. Jeżeli jakiś urzędnik każe komuś posyłać jakieś odstąpienie od umowy ,a jeszcze tu u nas poczyta coś innego - to taka osoba ma mętlik w głowie...
guma1 / 83.31.58.* / 2010-12-30 12:55
KLMH - to taki ktoś nie jest urzędnikiem tylko urzędasem . Osoby nieletnie nie powinny w ogóle nic robić a już na pewno to coś wypowiadać . Zrozum - dopóki nie potwierdzi się czegoś listownie - to nie wiadomo z kim ma się do czynienia. A skąd niby pobierak ma wiedzieć jak napiszę że nazywam się Adam Nowak to tak jest????? A może za kogoś się podałem , kolegę , brata , sąsiada - i jak sobie wyobrażasz - jak mają od takiego kogoś coś żądać - jakiś pieniędzy ????? Tu najwłaściwszym rozwiązaniem jest nie robić nic - ALE DLACZEGO NIEKTÓRYM TAK CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ??????????
guma1 / 95.49.34.* / 2010-12-30 08:19
hippy - nie masz racji - nie ważne gdzie się znajdują serwery - ważne gdzie ma siedzibę oszukująca firma a takim miejscem jest Gdańsk. Jeśli by było jak piszesz - pobierak nie powoływał by się na polska ustawę jako tą w oparciu której wmawia wszystkim że zawierają umowy.
naiwnnna / 77.114.54.* / 2010-12-29 17:07
Ja też się dałam naciągnąć:( pisemko do mnie doszło z wezwaniem do zapłaty-podałam fałszywe dane, ale jedna rzecz mnie zastanowiła. w liście od nich mam inny adres IP niż mój właściwy. Sądze,ze nic mi nie grozi. Mam racje?
hippy / 85.89.162.* / 2010-12-30 03:37
Radzę spingować adres pobieraczka (w cmd). Po ustaleniu właściciela adresu ip
wychodzi nam Holandia. Przypominam że w internecie obowiązuje jurysdykccja
terytorialna zatem powołanie się na przepisy polskiego prawa to kpina. Olać
naciągaczy.

Poniżej dane z adresu ip pobieraczka

85.17.82.71 = www.pobieraczek.pl

Nazwa sieci: LEASEWEB
Kraj: NL
Pula adresów IP: 85.17.82.0 - 85.17.82.255

Opis sieci:
LeaseWeb
P.O. Box 93054
1090BB AMSTERDAM
Netherlands
www.leaseweb.com
LEASEWEB

Dane adresowe sieci:
P.O. Box 93054
1090BB AMSTERDAM
Netherlands
guma1 / 83.6.21.* / 2010-12-29 17:46
naiwnnna-oczywiście że masz rację . Pisemko czyli mail doszedł do Ciebie jak do każdego. Gdybyś zmieniła adres poczty - nic by do Ciebie nie doszło. I teraz zobaczcie - firma opiera swoją działalność nie o dane adresowe ale o adresy mail . I teraz wystarczy zmienić adres poczty by - te bzdury już nie dotarły do drugiej strony tej nie istniejącej umowy . Głupie - bardzo głupie - nie zawiera się umowy w oparciu o adres mail lecz o dane adresowe.
Między innymi dlatego - nikt nie zawarł żadnej umowy- bo jak zidentyfikować kogoś po adresie mail ?????????
Magda_Mleczarek / 95.49.57.* / 2010-12-29 15:43
MOŻNA DOŁĄCZYĆ do pozwu zbiorowego przeciwko Eller S.C. posługującej się serwisem pobieraczek.pl.

Proszę się zarejestrować na pozywamy-zbiorowo.pl,
następnie w specjalnym wątku opisać swoją sytuację , później proszę "poprosić" o przyjęcie do zamkniętej grupy.
Link do tej grupy jest na forum otwartym. Przyjmowane są (do zamkniętej) wyłącznie osoby, które podadzą swoje Imię i Nazwisko, oraz przedstawią je w wątku "Przedstaw się" na forum grupy zamkniętej.
KLMH / 77.255.206.* / 2010-12-29 13:20
Ludzie dajcie już spokój.... Guma1 dość nam już tłukł go głów by się nie przejmować.. Mnie nawet policjant powiedział ,że mam mieć to gdzieś. Więc ,dajmy sobie spokój.
Kilkanaście dni temu przysłali mi wiadomość pt. Przed sądowe wezwanie do zapłaty. Mijają kolejna dnie a do mnie nic nie doszło. A w ciągu 3 dni mieli z komornikiem niby być:P
Wiec nie ma się czego obawiać.Tyle co Guma1 się tu napisał to chyba tylko Pani Zegarowska się napisała.
Wystarczy przeczytać sobie wszystko od początku i nie zadawać wciąż tych samych pytań. Ja wczoraj przeczytałam wszystko i jestem pewna ,że ten głupi Pobieraczek to jakiś obłęd.
miśkaa / 83.15.60.* / 2010-12-29 10:59
Witam. mi też przysyłają takie wiadomości na e-maila. panikuje jak dziecko chociaz jestem osoba pełnoletnia! myślicie, że jeżeli usune tą skrzynkę na która te maile przychodza to będzie wszystko ok??
guma1 / 83.31.57.* / 2010-12-29 11:49
miśkaa - 3 maile - ostatni zwą " przedsądowe wezwanie do zapłaty" . I to wszystko jeśli im nie odpiszesz. Ale jeśli poprawi ci to samopoczucie i doda pewności - możesz zmienić sobie adres mail - i już nic od nich do Ciebie nie dotrze.
franek 51 / 79.162.172.* / 2010-12-29 15:17
Dnia XX.XX.XXXX przekraczając okres 10 dniowy,
zgodnie z Państwa regulaminem wyraziłem chęć zawarcia umowy
o świadczenie przez firmę usług okresowych
polegających na możliwości korzystania ze strony pobieraczek.pl
w zamian za miesięczny abonament.
Ponieważ do dnia dzisiejszego umowy nie dostałem
(wg. prawa umowa taka powinna zostać sporządzona na piśmie,)
a ponadto otrzymuję od firmy e-maile z pogróżkami
rezygnuję z wyrażonej akceptacją regulaminu chęci
podpisania umowy. Informuję również, że jakakolwiek dalsza
korespondencja na podany w trakcie rejestracji e-mail
będzie zgłaszana odpowiednim organom ścigania
jako próba zastraszenia i wymuszania świadczenia nienależnego
oraz jako naruszenie podlegających ochronie danych osobowych.

napisałem coś takiego
guma1 / 83.31.57.* / 2010-12-29 10:43
Emmi - nie no - nie żartuj , a cóż może Ci grozić za to że wpisałaś to na co pobierak wszystkim zezwolił czyli na podanie danych fałszywych ????Przecież - robią to celowo by teraz straszyć wszystkich bzdurami o jakimś sądzie czy innym zagrożeniu.
Ten cały pobierak wybrał sobie do okradzenia głównie osoby nieletnie - ale czasem łapią się na to i pełnoletni. No cóż - dzieci i młodzież są najłatwiejszym obiektem do okradzenia - wystarczy tylko w odpowiedni sposób spotęgować obawy - podałaś jakieś dane to jesteś oszustem . Bzdura kompletna - ustawa " elektroniczna " mówi o świadczeniu usługi incognito - a skoro tak usługodawca nie potrzebuje danych klienta - do niczego. A pobierak specjalnie chce danych bo wie że ogromna większość napisze nieprawdę - choćby wiek i teraz może Was straszyć.
Zauważcie - uczciwa firma nie powstaje by sądzić się z połową Polski - ona powstaje by świadczyć usługę . A tu - ludzie płacą , nic nie dostają i są szczęśliwi że mają spokój. Głupie - nawet nie wiecie jak bardzo , ludzie tak się zachowują jakby byli w jakimś transie - a przecież wystarczy pomyśleć , wystarczy poczytać fora i - uwierzyć w to co jest oczywiste. Nie ma szans by kogoś o coś oskarżyli - nie ma na to najmniejszej szansy.
Jak można procesować się z osoba nieletnią skoro prawo nie pozwala takiej osobie zawierać umowy ??? Który usługodawca zamówi ktoś dla podającego się za Psa Pluto , Koziołka Matołka czy inną osobę fikcyjną . JEST TO BZDURA - nie ma żadnych pakietów , nie ma żadnych kont tak jak nie ma żadnych umów. Więc wreszcie niech to do niektórych dotrze że - to są oszuści powstali po to by Was okraść a nie by świadczyć usługę a tym bardziej procesować się . Bo - trzeba mieć ku temu podstawy prawne - czyli prawnie zawartą umowę którą można udokumentować , wykonana usługę i fakturę na podstawie której żąda się należności.
Emmi - śpij spokojnie jak wszyscy - nie ma żadnej szansy by pobierak komukolwiek coś zrobił - nie ma na to najmniejszej szansy.
hippy / 85.89.162.* / 2010-12-30 02:53
Radzę spingować adres pobieraczka (w cmd). Po ustaleniu właściciela adresu ip wychodzi nam Holandia. Przypominam że w internecie obowiązuje jurysdykccja terytorialna zatem powołanie się na przepisy polskiego prawa to kpina. Olać naciągaczy.

Poniżej dane z adresu ip pobieraczka

85.17.82.71 = www.pobieraczek.pl

Nazwa sieci: LEASEWEB
Kraj: NL
Pula adresów IP: 85.17.82.0 - 85.17.82.255

Opis sieci:
LeaseWeb
P.O. Box 93054
1090BB AMSTERDAM
Netherlands
www.leaseweb.com
LEASEWEB

Dane adresowe sieci:
P.O. Box 93054
1090BB AMSTERDAM
Netherlands
Emmi / 78.88.249.* / 2010-12-29 09:43
Wiem z waszych wypowiedzi, że nie ma co reagować na ich zastraszanie sądem ale mam problem. Podczas rejestracji podałam fałszywe dane osobowe, tj. wpisałam normalnie imię, nazwisko i adres e-mail ale w resztę powstawiałam tylko literki. Czy coś może mi grozić za to ze strony Pobieraczka? Proszę, odpiszcie szybko bo z nerwów nie mogę spać po nocach.
tommm / 79.186.128.* / 2010-12-29 10:39
http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/thread.53712
poczytaj sobie to to będziesz na pewno spokojna :)
tommm / 79.186.128.* / 2010-12-29 10:33
Emmi - nawed jeśli ci coś by groziło to i tak by ci nic nie zrobili. Jakby cię pozwali to by byli głupi ponieważ sami na swojej stronie piszą 100% anonimowo . Też podałem fałszywe dane i dostałem 1 maila i po prostu usunąłem skrzynkę pocztową a emaila dostałem 1 listopada w święto czy wszystko z automatu idzie.A rezygnacji z umowy też nie wysyłalem bo nie ma takiej potrzeby
guma1 / 95.49.31.* / 2010-12-28 16:04
Pobierak pisze tak :

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarła Pani z nami umowę o świadczenie usług Usenet NA PODSTAWIE USTAWY z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204),

A w/w ustawa mówi tak :

Art. 11. W sprawach NIEUREGULOWANYCH W USTAWIE w ustawie do świadczenia usług drogą elektroniczną, w szczególności do SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI w postaci elektronicznej, STOSUJE SIĘ przepisy Kodeksu cywilnego oraz innych ustaw.

Czy może ktoś własnymi słowami powiedzieć - jak można zawrzeć jakąś prawnie ważną umowę na podstawie ustawy która nie reguluje składania oświadczeń woli w postaci elektronicznej / czyli zawierania umów / i w tych kwestiach odsyła do innych zapisów prawnych ????? Jeśli ustawa mówi - mnie to nie dotyczy - więc jak można na podstawie jej zapisów zawrzeć jakąś umowę ??????
Więc - jeśli ustawa w kwestiach umów mówi - to nie ja a pobierak właśnie na jej zapisy się powołuje - to co tak naprawdę ludzie wypowiadają ????
Mam wrażenie że to już zbiorowa histeria - wypowiadanie nieistniejącego.
KLMH / 77.255.147.* / 2010-12-28 16:17
Skoro mam się tym nie przejmować ,to nie będę sobie zawracała głowy czymś co tak na prawdę nie istnieje. Ale myślę nad jedną rzeczą. Przeczytałam wiadomość od asiulek1978 i jestem troszkę zdezorientowana. Jak ja mam o tym zapomnieć ,jeżeli mam im jeszcze wysyłać jakieś wypowiedzenia , odstąpienia od umowy? Więc mam im to wysyłać czy nie i w jaki sposób?? Jak już na początku mówiłam mam 15 lat ,więc na temat takich rzeczy ,nie wiem nic. Tylko wy jesteście moim jedynym źródłem informacji..
guma1 / 95.49.31.* / 2010-12-28 17:47
KLMH - więc zrozum że osoby nie mające zdolności do czynności prawnych - czyli NIELETNIE - nie mogą same zawierać umowy i to usługodawca - zgodnie z zapisami prawnymi ma zadbać by do tego nie doszło . Skoro - jak uważa a raczej jak wszystkim wmawia pobierak - dochodzi do zawarcia umowy z osobą nieletnią co jest kompletną bzdurą - to znaczy że - NIE ZABEZPIECZYLI STRONY W SPOSÓB WYSTARCZAJĄCY - a to jest ich obowiązek.
Wiecie - czytam wypowiedzi ludzi którzy podpisują się - prawnik i nie wierzę własnym oczom . Co to są za prawnicy co doradzają wypowiadanie czegoś co nie istnieje - bo nie może istnieć . Bo ktoś wszystkim wmawia że zawarli umowę na podstawie ustawy która sama mówi że jej zawieranie umów to nie dotyczy. Dziwny jest ten świat ale - takie brednie wypowiadają pracownicy Urzędów Konsumenckich. Więc nie dziwcie się że - jak kiedyś opisała to jedna z nas na tym forum - pobierak to zgraja nierobów siedzących w piwnicy i - jak to opisała - jak weszła zastała rozradowane towarzystwo świetnie bawiące się czytaniem tych Waszych wypowiedzeń. No pewno że tak - bo skoro ktoś komuś radzi wypowiedzenie czegoś czego nie ma - to jest to naprawdę co najmniej śmieszne . I tak doradzają pracownicy niby poważnej instytucji . Proponuję by pracownicy UOKiK zapoznali się z zapisami prawnymi a nie wygadywali bzdur o jakiś umowach zawartych poprzez rejestrację .Bo poprzez wygadywanie tych bzdur - nie zdobędą autorytetu - a wręcz przeciwnie - tylko się ośmieszają.
KLMH / 77.255.206.* / 2010-12-28 21:00
Nie powiem co bym zrobiła gdybym któregoś z pracujących w tej piwnicy zobaczyła!! Skąd się w ogóle tacy ludzie biorą ,tylko pieniądze im w głowach ,nie interesują ich uczucia i losy innych ludzi... Mam nadzieję ,że kiedyś słono za to zapłacą i to oni będą błagali będą błagali o litość w e-mailach. Czasem myślę co się z tą Polską dzieje. Urzędnicy radzą bezsensownie ,politycy mają nas gdzieś ,a jeszcze inni oszukują i żerują na krzywdzie innych.. Czy to jest naród?? No nie sądzę...
Guma1- Dzięki za odpowiedzi ,cieszę się że wbiłeś mi go mózgu ,że mam się tym nie przejmować ,bo normalnie nie wiem co bym im zrobiła;)
Pozdrawiam
minimiki / 83.22.151.* / 2010-12-27 19:23
kiedyś było w ekspresie reporterów o oszustwie pobieraczka
daromuza69 / 89.229.162.* / 2010-12-27 16:46
Wysłałem do nich rezygnację z umowy, która przysługuje mi w terminie 3 miesiące od chwili zawarcia umowy ( w tym przypadku akceptacji regulaminu ). Otrzymałem odpowiedź, że powinienem to zrobić w terminie 10 dni. To bzdura, ponieważ nie przysłali mi umowy pisemnej, więc mam na rezygnację 3 miesiące.
tommm / 79.186.165.* / 2010-12-27 20:02
daromuza69- nie ma sensu żadnej rezygnacji wysyłać to wszystko z automatu leci.
Np. ja dostałem e-maila 1 listopada czyli w święto zmarłych, a żadna normalna firma nie pracuje w święta. To wszystko to pic na wode. Także spoko i nie przejmuj się pozdro :)
KLMH / 77.255.192.* / 2010-12-25 21:32
A powiedzcie mi jedno... Wiem ,że są Święta ,ale jak ja mam się nimi cieszyć , jeżeli wciąż zadaję sobie pytania dotyczące tego pier... Pobieraczka. Dlaczego nikt nic nie robi?? Trzeba jakąś petycje zrobić , napisać do prezydenta czy cokolwiek... Ludzie tak nie może być!!! My możemy ludziom tłumaczyć ,ale oni i tak będą się bali.... Trzeba działać... Pobieraczek to głupia firma ,która zawładnęła bezbronnymi ludźmi ,dziećmi... Musimy być bardziej przebiegli i nie pozwolić im by skrzywdzili jeszcze kogoś... Bo ludzie czują się pokrzywdzeni...
LLLLLL / 93.105.226.* / 2010-12-27 12:02
ja niestety tez włąsnie dotałam taki list ze mam zapłacic pytam sie za co nie pobrałam kompletnie nic a rerejstracia była darmowa wiec za co płacic człowiek pod strachem tylko bedzie siedił teraz
bo nie wiadomo na jakich pal.... sie trafiło
franccom / 2010-12-27 14:17
LLLLL no co trafiłeś na naciągaczy z Trujmiasta nic im nie płać to są naciągacze działający na podświadomość i strach słabego psychicznie człowieka zastraszyć to zapłaci to ich motto wyślą ci kilka wiadomości i oleją temat najlepiej nie wdawaj się w dyskusję z głombami wiadomości zaraz do kosza .
pozdrawiam
magdu / 94.254.209.* / 2010-12-27 10:16
dostałam maila od nich, nie zapłaciłam. Czyli mówicie ze mam olać sprawę i nic nie robić? czy napisać to cholerne wypowiedzenie ? mam już misz masz w mózgu i nie wiem co robić:/
franccom / 2010-12-27 14:21
magdu nic im nie pisz chyba że chcesz to wsypowiedzenie im wysłać odpiszą ci napewno że jest bezzasadne to ich standartowa odpowiedz im zależy tylko na twojej stówce .
Jakakolwieg dyskusja z tymi debilami jest bezsęsu ja się wdawałem w dyskusje i nic mi to nie dało oni mają swoją interpretację Państwa Polskiego czyli okraść słabego i sięcieszyć kasą


Pozdrawiam
franccom / 2010-12-26 21:39
witam KLMH nic sobie nie rób z tego pobieraczka ja byłem na policji w urzędzie napisałem do kancelarii premiera , każdy to pier...... olej temat kup sobie flaszkę na nowy rok i zapomnij o złodziejach z piwnicy w Gdańsku
guma1 / 95.49.28.* / 2010-12-26 07:56
KLMH- jest drugi dzień świąt , wstałem i szykuję się do kościoła i - czytam i oczom nie wierzę - a niby dlaczego ktoś - czy nawet Ty - tego gó...a się nadal obawiasz?????Widzisz - tak napisałem " nie pielęgnujcie w sobie obawy przed pobierakiem " u Ciebie to niestety cała hodowla . Tak - to możesz bać się wszystkiego , do końca życia .Powtórzę jeszcze raz - umowy NIE ISTNIEJĄ - taka jest prawda - więc czego i dlaczego ciągle się czegoś obawiasz??
asiulek1978 / 77.113.188.* / 2010-12-26 20:15
Witam
Kiedy to niedawno byłam nadziana strachem tak jak tu co nie którzy:-)Napisałam e-maila
do Stowarzyszenie Konsumentów Polskich i pewien prawnik odpisał mi tak:

Szanowna Pani

Zakładam, że podczas rejestracji nie wysłano mailowo
bądź listownie informacji o prawie do odstąpienia od umowy w ciągu 10
dni. W
takim wypadku czas do odstąpienia przedłuża się do 3 miesięcy.
Wówczas
należy wysłać (może być e-mailem, jeżeli podane zostały fikcyjne
dane)
oświadczenie o odstąpieniu od umowy powołując się na art. 10 ust. 2 w
związku z art. 9 ust. 3 ustawy z 2 marca 2000 o ochronie niektórych praw
konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez
produkt
niebezpieczny.
Z naszej praktyki wynika, że firma Eller Service nie uznawała
skuteczności
wysłanych pism i w dalszym ciągu wzywała do zapłaty należności.
Naszym
zdaniem argumentacja tej firmy nie znajduje oparcia w przepisach prawa i w
przypadku, gdyby wezwania były ponawiane, radzimy je konsekwentnie
ignorować. Gdyby zaś sprawę wniosła na drogę sądową (co wydaje się
wątpliwe),
w trakcie procesu należy powołać się na dokonane odstąpienie od umowy.

Ewentualne groźby nie znajdują pokrycia w rzeczywistości ani oparcia w
przepisach prawa.


Z poważaniem
--
Karol Fiedoruk
Prawnik - konsultant

Ludzie przestańcie panikowac!!!

Guma :-)...pozdrawiam
czaczkowana / 109.231.56.* / 2010-12-30 20:38
ojejku a jak napisac to wypowiedzenie,bo normalnie nie wiem,czy wpisac tylko adres mail czy swoje dane.POMOCY!!1
guma1 / 83.31.58.* / 2010-12-30 20:43
A co chcesz wypowiadać???????
guma1 / 178.42.255.* / 2010-12-26 20:29
Asiu - pozdrawiam I dzięki za pomoc . Serdeczne dzięki - trzym się .
guma1 / 95.49.28.* / 2010-12-26 08:03
OK - wiem że chodzi o innych , wiem że troszczysz się o tych najmłodszych ale to zostało właśnie tak pomyślane - by tych bezbronnych w to wciągnąć . I teraz nasza rola - by o tym wszystkich ostrzegać . Na polityków bym nie liczył - niestety nie mam o nich dobrego zdania a Tusk i jego banda już pokazała na co ich stać - Miro , Zdzicho i Zbycho - mają się dobrze - ale ktoś tych panów wybrał - prawda ???
Świętuj i wesel się wielkim świętem - narodzeniem Boga - zaprawdę powiadam Ci - jest to wielkie święto i nie należy zawracać sobie głowy jakimiś oszustami.
~Ten / 94.232.33.* / 2010-12-25 16:14
To dlaczego ta strona cały czas jeszcze istnieje?:/
franccom / 2010-12-27 06:13
Ten ____ strona istnieje bo nikt ją nie wyłączył .
Będzie jeszcze długo po tym jak zamkną tam kogoś .
nie wiadomo na jakim serwerze ona pracuje jak na jakimś zagranicznym to nikt ją nie wyłączy .A włąsciciel siedzi i liczy kasę .
a zresztą kto ich zamknie jak ci co zapłacili to tylko biadolą że ich okradli większośc tych co nie zapłacili to nie mają podstaw do tego aby im coś zrobić bo UMOWY NIE MA więc koło się zamyka a stronka śmiga .
~Ten / 94.232.33.* / 2010-12-24 14:24
Usunąłem pocztę czy nadal mam się czegoś jeszcze spodziewać bo kurde cały czas mam takie dziwne przeczucia i nie chce to ze mnie wyjść cały czas tylko płacić czy nie płacić kurde przewalone święta:/
Shin Chan :D / 195.116.193.* / 2010-12-24 23:57
A nad czym tu się zastanawiać? Nie wiem po co tylko było usuwać maila... ale to już sprawa indywidualna. Każdy się boi bo uważa że jego przypadek jest inny i wyjątkowy, a prawda jest taka że wszyscy daliśmy się naciągnąc... Płacić czy nie to juz decyzja należy do Ciebie. Masz dwa wyjścia:
1. Zapłacić za coś z czego się założę że nawet nie dalo się skorzystać.
2. Za te 100zł kupić coś sobie. (polecam oczywiście tą opcje)

Ja nie zapłaciłem i nie zamierzam. Konta @ też nie usuwałem. A ich wiadomości o ile jeszcze jakieś będą... to odrazu do kosza pojdą...

http://www.legeo.pl/porady/pytanie/6210/pobieraczekpl-nieprawdziwe-dane-osobowe-witam-przeczytalem-artykul-na-waszej-stronie-czy-za-piractwo-pobieranie-filmow-gier

Polecam przeczytać komentaż pana Rafała Łuczkowskiego

Życze wszystkim naciągniętym oraz czytelnikom tematu Wesołych i Spokojnych Świąt
guma1 / 83.31.52.* / 2010-12-24 17:43
~Ten - i nikt za Ciebie tej decyzji nie podejmie - ale popatrz na to z tej strony - czy zrobiłem coś złego , czy mogłem coś zamówić skoro tylko się zarejestrowałem ???? Bzdura kompletna - rejestracja jest tylko rejestracją - nie ma innej możliwości i teraz - komu wierzysz ???? Oszustowi czy nam ??? Tak , to są oszuści , możesz być tego pewien i nikomu nic nie mogą zrobić . Może najwyższy czas przestać się obawiać czegoś co nie istnieje - bo ustawy na to nie pozwalają , bo ustawy stanowią inaczej niż pisze pobierak a kto a raczej co stanowi prawo - pobierak czy zapisy prawne? Odpowiedz sobie na te pytania - i spoko możesz świętować nie obawiając się niczego . Serio.
guma1 / 83.31.52.* / 2010-12-24 13:54
Czas na życzenia - myślałem co napisać ale postanowiłem zamieścić mój wpis z "wykopu " z wigilii 2009r.

Dziś Wigilia , przed nami wspaniałe święta . A czy będą wspaniałe i radosne zależy od Was samych , nie od ulubionego pobieraczka tylko od tego / między innymi / czy nadal niektórzy będą w sobie pielęgnować strach i obawy przed oszustami. Nie pozwólcie by te radosne dni przyćmił Wam pobieraczek i jego grożby. Zapewniam , że grożniejsza od nich jest dziura ozonowa i jeśli ktoś potrzebuje emocji to niech tym się martwi.
Wszystkim życzę wspaniałych świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinki , mnóstwa prezentów tych otrzymanych jak również podarowanych innym . Wszak nic tak nie cieszy jak możliwość podarowania bliskiej osobie choćby najdrobniejszego prezenciku , czy to materialnego czy po prostu uśmiechu i ludzkiej życzliwości .

Myślę ze te życzenia nadal są aktualne , pisałem je rok temu a nadal nie straciły nic ze swojego znaczenia. Radujcie się świętami , radujcie się prezentami , radujcie się ze spotkań z rodziną - a zapomnijcie o pobieraku . Nie są warci nawet sekundy Waszej uwagi. Pozdrawiam.
Mirek .

Najnowsze wpisy