Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
UOKiK / 83.238.108.* / 2010-12-10 17:25
POSZKODOWANI PRZEZ PORTAL POBIERACZEK.PL:

Biuro prasowe Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów informuje, że w przypadku problemów z portalem można uzyskać bezpłatną pomoc dzwoniąc pod numer: 800 800 008

Porady prawne można również uzyskać pisząc na adres: infolinia@skp.pl
anja02 / 193.239.145.* / 2010-12-10 15:04
Słuchajcie dostałam pzredsądowe wezwanie do zapłaty, przy rejestracji podałam prawdziwe dane , nie sądziąłm ze to jacyś naciągacze..... CO ROBIC????

Szanowna Pani .......,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Panią do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 02.11.2010 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Pani na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Pani zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Panią podczas zawierania umowy adres:

Anna ...... i tu mój prawidziwy adres :(

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pani adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 02.11.2010 to 195.189.41.125. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - ankis2@interia.pl
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=iJx0iir1UcFkNLrYrG%2Bvdjo%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl
guma1 / 83.31.58.* / 2010-12-10 15:41
anja02 - masz dwa wyjścia a tylko jedno z nich jest właściwe :
1. Uwierzyć pobierakowi - oszustowi który od dwóch lat tylko straszy bo nic zrobić nie może .
2. Przeczytać nasze wpisy - nie wszystkie , jest tego bardzo dużo ale przynajmniej wybiórczo z paru ostatnich dni - I UWIERZYĆ W TO CO NAPISALIŚMY.

Podpowiadam - nie zawsze to co jest na miejscu pierwszym jest właściwe.
guma1 / 83.31.53.* / 2010-12-10 13:51
323232545254 - nie można zawrzeć umowy poprzez rejestrację na podstawie ustawy " elektronicznej " ponieważ ta ustawa nie reguluje sposobu składania oświadczeń woli w formie elektronicznej czyli nie reguluje zasad zawierania umów. A jeśli tak to - rejestracja jest tylko rejestracją - NICZYM WIĘCEJ .
Ludzie wysyłają im wypowiedzenia - czegoś - w 3 miesiącach listownie i listownie dostają odpowiedż że nic nie mogą wypowiedzieć . No nic nie mogą wypowiedzieć bo nie ma co wypowiadać - był tylko 10 dniowy darmowy okres próbny i koniec - nic więcej nie ma , okres próbny się zakończył więc zakończyła się znajomość z pobieraczkiem . A ponieważ to są oszuści to wmawiają że zawarto umowę roczną co JEST KOMPLETNĄ BZDURĄ !!!!!!!!!!! I teraz kwestia by postąpić właściwie , z oszustem się nie rozmawia , oszusta się ignoruje - jak ja już 18 miesiąc . I dlaczego inni coś dostają nawet na piśmie - a ja nie ?????? BO JA WIEM ŻE UMOWY NIE ISTNIEJĄ WIĘC NIE MA CO WYPOWIADAĆ . Totalna olewka - i od tamtej pory spokój . Więc - po co dodatkowe emocje ??????
omaraso / 2010-12-10 10:22
Kochani! Ja też dostałem takiego mail-a i spać nie mogłem! Z POBIERACZKA nic nie ściągałem a kazali mi zapłacić. Na szczęście poczytałem sobie Wasze opinie na ten temat , obejżałem reportarze i mi ulżyło! TO WSZYSTKO TO JEST OSZUSTWO!! NIE MA SIE CZEGO BAĆ ANI CZYM MARTWIĆ! Nie mogą zrobić nam nic jedynie w D.....E POCAŁOWAĆ! Jest nas tysiące a oni sami! Nie płaćcie , nie odpisujcie na ich mail-e! Olejcie to! Pozdrawiam Cię koleżanko i życze radości i spokoju w życiu z dala od POBIERACZKA!
323232545254 / 80.54.174.* / 2010-12-10 12:35
No właśnie mnie tez przysłali Dnia 20.11.2010 z komputera o adresie IP ------------ zamówiła Pani na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarła Pani z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Pani niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Pani stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy P---- do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - meteoseba@wp.pl
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=hJdrhja0dMprAKja637t

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl


No i zapłaciłem ale teraz żałuję bo dopiero teraz dotarłem do różnych żródeł i opisów odnośnie Cwaniaczka pobieraczka.

Czy próbował ktoś z was zrezygnować z zawartej umowy po 10 dniach okresu próbnego ??
Grooo / 79.184.118.* / 2010-12-13 02:34
ludzie!!!!!to jest cwancyk na zarabianie kasy przestraszysz sie to zaplacisz na tej zasadzie to polega ze wlasnie zarabiaja na takich ludziach ktory sie boja bo przyslali pismo ktore straszy gowno prawda zadnej umowy tam nie ma po za tym rejstrujesz sie i nie mozesz nic sciagnac oszustwo jeszcze raz oszustwo trzeba byc glupim zeby placic za to czego sie nie ma bo wyslali jakies pismo z p******* prawnymi ktore i tak ci moga gowno zrobic :p gorzej z nimi tylko czekac az im sie do dupy dobiora:)pozdro nie przejmujcie sie bo to zwykla sciema i zlodzieje!!!!!!!!
dam / 93.159.19.* / 2010-12-09 14:57
mam ten sam problem co pozostali.
czyli trzeba płacić czy nie?
co jeśli nie zapłacę?
omaraso / 2010-12-10 10:28
Nie płać ani grosza! Pooglądaj w necie reportarze na temat POBIERACZKA a poczujesz się lepiej. Obiecuje! Mi to pomogło! Napewno nic nie dostaną!
guma1 / 83.31.48.* / 2010-12-09 17:38
dam - nie dasz się okraść - i to wszystko co się wydarzy .
guma1 / 83.31.52.* / 2010-12-09 07:46
Misiek102 - dałeś się zrobić w przysłowiowego " ciula " - nie chcę pisać nazwy właściwej.
Ma tu zastosowanie art. 4 ustawy " elektronicznej " :

Art. 4. 1. Jeżeli ustawa wymaga uzyskania zgody usługobiorcy, to zgoda ta:
1) nie może być domniemana lub dorozumiana z oświadczenia woli o innej treści,
2) może być odwołana w każdym czasie.
2. Usługodawca wykazuje uzyskanie zgody, o której mowa w ust. 1, dla celów dowodowych.

Jak widzisz pkt. 2 nie określa bariery czasowej na cofnięcie jakiejś zgody - wynika z tego że taka rezygnacja może być złożona W KAŻDEJ CHWILI . Czyli - wypowiedzenie usługi do 3 miesięcy bez konsekwencji - natomiast cofnięcie zgody na np zawarcie umowy nie określa barier czasowych ale na pewno wiąże się to z jakimiś opłatami . Ale nie należy mieć jakiś wątpliwości - ONI NIE POWSTALI BY ŚWIADCZYĆ USŁUGI , oni powstali by WSZYSTKICH OKRAŚĆ , by wyciągnąć kasę A NIE JĄ ODDAWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! Na pewno powiedzieli by że ponieśli koszty i im się to należy . I tu pozostaje tylko droga sądowa . I o to też im chodzi - kto będzie sądził się za stówę a raczej jaki sąd tym się zainteresuje ??????? Niska szkodliwość czynu - to wszyscy usłyszą . Pozostaje proces zbiorowy. Ale ogromna większość machnie ręką szczęśliwa że - mają spokój . Ale czy by zapłacili czy nie - i tak pobierak NIKOMU NIC NIE ZROBI - umowy po prostu nie istnieją .
I ważny pkt. 1 - nie można domniemywać że wyrażamy na coś zgodę gdy złożyliśmy oświadczenie woli o innej treści - a nasze oświadczenie woli to - REJESTRUJ - czyż nie ????
I to pobierak musi udowodnić że jest inaczej , że rejestruj oznacza zawieram umowę .Czy to jest to samo????????? Czy pobierek wie lepiej niż my - co chcieliśmy ??????? Więc jak to udowodnić ??????
Oj misiek misiek - za póżno na myślenie - myśli się przed a nie po - widziałeś oszusta który kasę komukolwiek oddał ????? On dla tej kasy oszukuje a nie stosuje się do jakiś zapisów . I dopóki urzędasy im pozwolą - dotąd będą usiłowali wszystkich okraść .
Misiek102 / 2010-12-13 01:31
A jak pisze w przysłowiu :) Wszystko okej Guma dobże piszesz i fajnie masz racje!
A słuchaj ja im wysłałem listem parę słów bo nie wiedziałem co napisać żeby mnie wyrejestrowali i nic nie odpisują te złodzieje mi boja się wyjść na poczte czy jak? :-)
ja tak myśl że sie boja bo ich złapią :-) he he .
jest jeszcze jedna kwestia bo jak się rejestrują ludzie i młodzi u nich i im tak jak ja nie którzy wpłacą i wypowiedzą . bo oni maja dane każdego kto się zarejestruje prawdziwymi danymi? mogą zrobić n/p coś takiego jak posługiwać się czyimiś danymi???????.
kanot / 85.89.191.* / 2010-12-08 21:22
Tu możecie otrzymać e0mail na 10 mi nut, http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
z tego e-maila rejestrujcie się w Pobieraczku z fałszywymi danymi. Utrudnijmy im życie!!!!!!
zakochana999 / 83.22.43.* / 2010-12-08 21:12
Moja siostra też założyła tam konto, miała je 8dni.Wysłała im wypowiedzenie umowy na maila (10dni od kiedy założyła konto jeszcze nie minęło) i odpisali:
"Wiadomość ta została wysłana automatycznie, prosimy na nią nie odpowiadać.

Rezygnacja z umowy została przyjęta.

Pozdrawiamy,
Zespół Pobieraczek.pl"
zimoroodek81 / 2010-12-07 16:13
Do mnie również przysyłali wiadomości na mojego maila, napisałem do nich rozwiązanie umowy, odesłali mi pisemko że moje starania są bezskuteczne.... Dzwoniłem do rzecznika praw, pomijając fakt że baba była mega nie miła.... Powiedziała mi, że miałem na to 10 dni, a teraz nie wiadomo co będzie... Że ona pozostawia mi do wyboru, albo zapłacić albo też nie.... Mówiła że sprawa była w sądzie, ale prawnicy nie byli niby w stanie nic im udowodnić.... Znaleźli kruczki prawne i tyle. Więc zadzwoniłem serwisu i poprosiłem ich o zmianę adresu ip. I mam nadzieję że w końcu będę miał spokój :) Nie zamierzam płacić cwaniakom, którzy znaleźli lukę w naszym zafajdanym prawie i z niego korzystają....
wolfgp / 195.69.81.* / 2010-12-08 16:29
Kto nie wieży ze pobierak to naciągactwo to niech sprawdzi:

- założyc nową skrzynke pocztową na jakieś banalne dane (ja założyłem na genowefa pigwa)
- z kafejki internetowej lub innego masowego dostępu do neta zarejestrowac się na pobieraku podając fałszywe dane
- następnego dnia z tej nowej skrzynki wysłac rezygnacje z korzystania z usług wg. podanego przez pobieraka wzoru

I gwarantuje że i tak dostaniecie na tego maila wezwanie do zapłaty mimo rezygnacji 2 dnia po rejestracji.
Przypomne tez ze aby została zawarta umowa( wg. kodeksu karnego) to zleceniobiorca (pobieraczek ) powinien w dniu jej zawarcia podac forme i warunki zapłaty za ta usługe. Pobieraczek tego nie robi, nie ma podanego nr konta w regulaminie ani w 2 mailach otrzymywanych w dniu rejestracji - umów nie ma
Również Oszukana / 85.14.94.* / 2010-12-10 13:42
wolfgp napisał :"Przypomne tez ze aby została zawarta umowa( wg. kodeksu karnego) to zleceniobiorca
(pobieraczek ) powinien w dniu jej zawarcia podac forme i warunki zapłaty za ta usługe.
Pobieraczek tego nie robi, nie ma podanego nr konta w regulaminie ani w 2 mailach
otrzymywanych w dniu rejestracji - umów nie ma "

Brak wskazania formy i warunków zapłaty ..... TO POWINIEN BYĆ podstawowy argument (obok innych już tu analizowanych) żeby draństwo z pobieraka posłać w kosmos.

Pozdrawiam
Również Oszukana
guma1 / 83.31.52.* / 2010-12-07 17:31
Oni nie znależli żadnej luki prawnej - oni wykorzystuja niekompetencję urzędasów.
Jak to co będzie ? Wszystkich zbiorą w jedno miejsce i rozstrzelają . A co najmniej publiczna chłosta. Niekompetencja urzędasów jak widać jest olbrzymia i ciekawe jak to odszczekają - pobierak nie ma szans by kogokolwiek oskarżyć - bo nie mają o co. Bo nie płaci się za zawarcie wątpliwej umowy / jej po prostu nie ma / a ZA WYKONANĄ USŁUGĘ !!!!!!!!
Płaci się za towar a nie za samą możliwość nabycia czegoś - i to należy zrozumieć.
zimoroodek81 / 2010-12-07 21:27
Ehhh.... Ja to wiem, ale pisałem o tym jaka ta urzędniczka jest poinformowana... Nie bierze żadnej strony i tyle. Chociaż powinna stać po stronie konsumenta. Nie zamierzam im płacić za to że się tylko zalogowałem..... A ip. zmieniłem dla świętego spokoju :)
guma1 / 95.49.89.* / 2010-12-08 09:41
zimoroodek81- to nie tak , taki rzecznik powinien być obiektywny. I jeśli UOKiK wydał decyzję że pobierak wprowadza wszystkich w błąd - więc taki rzecznik nie może coś bredzić że nie wiadomo co będzie i rób sobie co chcesz. Taki rzecznik powinien podtrzymywać stanowisko UOKiK mimo że pobierak się odwołał . Bo tu będzie decyzja sądu konsumenckiego więc nie można wybiegać przed szereg i podważać decyzji " wyższej instancji " - czyli UOKiK . A ta decyzja - o błędzie - na pewno będzie podtrzymana a mam nadzieję że sąd pójdzie dalej i uzna że - umowy nie istnieją mimo że UOKiK umorzył postępowanie w tym względzie .
martiiiiiii / 78.88.49.* / 2010-12-07 12:04
Ja no zalogowałam sie na pobieraczek.pl gdyz chcialam zobaczyc co to wogole jest. Przedsadowe wezwanie do zaplaty dostalam na e-maila. Wyslalam rezygnacje e-mailowa na ich maila. Mam sie tym wezwaniem przejac czy poprostu olac i nie placic?
zmartwiona43 / 91.94.227.* / 2010-12-06 19:40
jak usunac konto na tym pobieraku????
gerplfull / 83.4.20.* / 2010-12-06 16:51
hmhmmhm narazie spokuj. narazie nie ma e mail z wezwaniem do zapłaty ale jak se odpuszczą to napisze że nie sa takie zale i mi odpuscili a jak nie to to pobierak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdenerwowana 1111111 / 194.29.137.* / 2010-12-06 16:16
okej juz wiem ze mam sie nie martwic i nie wysylac im kasy (choc nie o kase juz mi chodzi a o zwykla ludzka sprawiedliwosc). Ale mam pytanie, czy musze wysylac im list z rezygncja??? Jeśli tak, to czy mailem czy Poczta Polska? Czy olac to?
siorka1996 / 217.76.116.* / 2010-12-07 16:04
mam pyt. a ktos z was dostal jkie kolwiek pisemko w senisie że przez taką zwykłom poczte z listonoszem??
estenia / 2010-12-06 14:19
Raz jedyny tylko odpisalam (a to bylo jakies 2, 3 miesiace temu) pobierakowi na mejla ze nie zaplace, pozniej sie nie odzywalam i to wystarczalo. Trafilam tu, szukalam gdzie sie dalo informacji i zignorowalam sprawe. Od tego momentu mam spokoj. Nie przysylaja zadnych pism. I wiem ze mozecie to roznie odebrac ale gdyby nie pobierak to forum i wiele innych stron by nie istnialo a ludzie nie mieliby takiego pola do popisu by sobie nawzajem doradzac, pomagac a byc moze nawet wspolpracowac w walce z oszustem. Jednak z drugiej strony ten problem juz zbyt dlugo trwa i nawet gdyby ktos probowal sie dopatrzec jakichkolwiek innych pozytywnych cech w tym calym chorym systemie nie ma szans na wygrana. Tylko chorzy psychicznie ludzie moga stworzyc takie manipulacje np. w tej sytuacji bezpodstawnego i bezprawnego wyludzania pieniedzy od niewinnych ludzi. pozdrawiam
pannaAnna / 188.141.108.* / 2010-12-05 19:27
to moze ja was wszystkich uspokoje, tez nacielam sie na to, podalam bledne dane etc ale zmierzam do tego, ze na you tube obejrzalam express reporterow o pobieraczku i wiecie co? nigdy nie zlozyli zadnego pozwu do sadu :P a dlaczego? bo oszust nie pojdzie do sadu hehe, oni niby maja paragrafy na nas ale my mamy paragrafy na nich, ktore potwierdza niewaznosc tej umowy, bez wzgledu na to czy jestes pelnoletni i czy podales prawdziwe dane, niestety zawsze znajdzie sie ktos, kto wystraszy sie i zaplaci, stad tez ta firma ma zapewne ogromne dochody, swoj komentarz zamierzam skopiowac na kazde mozliwe forum dotyczace tego problemu, zeby was ostrzec i jednoczesnie uspokoic, pozdrawiam
oszukana23 / 91.94.125.* / 2010-12-06 13:57
Ja tez dostalam takiego maila ze musze zaplacic 94.80zl i chcialabym sie dowiedziec jak usunac konto na tym pobieraku i moze powinnam maila zmienic zeby nie pisali do mnie?
piotrm216 / 2010-12-05 21:10
droga pannoAnno.Właśnie też wpakowałem sie w tego pobieraka i mnie wystraszył z tą zapłatą.Czytałem troche postów i widzę że to kańciarze,ale mam pytanie czy rzeczywiście nic mi nie grozi z ich strony.Czy wysłac im rozwiązanie tej ich umowy,,czy poprostu tym się nie przejmowac.Dziękuje za odpowiedż
zoe / 217.173.187.* / 2010-12-06 09:27
nie wysyłaj im rozwiązania umowy, bo ci odeślą na twój adres, że miałeś na to 10 dni i musisz im zapłacić i takie bzdury jak w mailach od nich.

Najnowsze wpisy