Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
guma1 / 95.49.28.* / 2010-11-18 20:46
kulawiec - siema - mimo wszystko - ja bym tak nie powiedział . Każdy ma swój rozum , każdy może przecież jakieś wnioski wyciągnąć z tego co dzieje się do tej pory - a oprócz tego że płacą ci zastraszeni - nic się nie dzieje . Bo nie może . Komuś trudno w to uwierzyć - i nie dziwię się - ale - komu łatwiej ??? Czy komuś kto straszy i nic nie robi -czy komuś kto mówi - nic się nie stanie - i tak jest . No cóż - piszę bo nie mogę patrzeć na to oszustwo , piszę bo wiem że mam rację , piszę bo nie można żerować na nieletnich - piszę bo na swoje trzeba zapracować . ZAPRACOWAĆ - i to robię - pracuję uczciwie w firmie, wstaję do pracy o 4 rano - a jeśli jakiś gnój się trafi który chce kogoś okraść - zawsze o tym powiem . Głośno i wyrażnie - CHCĄ WAS OKRAŚĆ . Więc - niech to wreszcie dotrze - tam gdzie dotrzeć ma.
Grzegorz079 / 213.25.18.* / 2010-11-18 21:03
hej Guma 1
ja napisałem swój regulamin odnośnie, ze wysłanie do mnie email wiąze sie z uiszczeniem opłaty za to że muszę go przeczytać w wysokości 200 zł. i każdy kto do mnie go wyśle zgadza się na mój regulamin i uiści opłate w terminie 5 dni roboczych.
I TO IM WYSŁAŁEM. Mam takie same prawa co oni tylko ze ja im wiszę 94,80 a oni mi 400 bo jeszcze 2 razy napisali. HEHE
kulawiec / 2010-11-18 16:58
SZACUN DLA GUMY MI PRZYSZEDŁ E-MAIL I MAM GŁĘBOKIE POWAŻANKO NAPISAŁEM IM MAILA ŻEBY SOBIE W DUPĘ WSADZILI TEGO CAŁEGO POBIERACZKA NAWET SIE NIE PRZEJEŁEM ZBYTNIO TYM A NIECH PRZYJDZIE JAKIŚ WINDYKATOR TO POLICJE NA NIEGO NAŚLE ALBO SAM MU SKOPIE W DUPE (ALE WIEM ŻE TO SIE NIGDY NIE STANIE ALE POMARZYĆ MOGE ) BO NIE MAM Z NIMI UMOWY PODPISANEJ :p WIĘC LUDZIE SŁUCHAĆ GUMY I CZYTAĆ DOKŁADNIE!!!!!!!!!! CI CO ZAPŁACILI GŁUPIO ZROBIL ALE TERAZ MAJĄ NAUCZKĘ SAM SIE DAŁEM ZROBIC ALE NAWET GROSZA IM NIE DAM PRĘDZEJ SIĘ DO GDAŃSKA PRZEJADĘ I IM TĄ BODĘ ROZPIŻDŻĘ OLEWKA TOTALNA NO STRESSS
guma1 / 83.9.250.* / 2010-11-18 16:35
neme - tam nic nie ma - jakieś śmiecie . Widzisz - te maile mają nastraszyć i spowodować że osoba która zapłaci o nic się nie upomni - bo tylko nie chce być o coś oskarżona . Na tym bazują - na ludzkim strachu . A ten kto zapłacił POWINIEN DOMAGAĆ SIĘ WYKONANIA USŁUGI . Może tędy droga , zapłaciłem a nic nie dostałem - może należy takie sprawy zgłaszać . Ale - skoro w większości płacą osoby nieletnie - z niewiedzy , z obawy przed rodzicami i przed wyimaginowanymi konsekwencjami - bo pobierak tak powiedział - więc za bardzo nie ma komu o coś walczyć. Oni to wiedzą , na tym żerują - dlatego NIE WOLNO IM PŁACIĆ . Będę powtarzał do znudzenia - TO SĄ OSZUŚCI - i kiedyś o tym się przekonacie . Ale - na pewno nikomu nic nie zrobią - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI .
psychopata i zboczeniec z dziwkanem / 91.94.247.* / 2010-11-18 18:03
bylo o tym w RMF FM w Bydgoszczy szkoleniem aplikantow zajmuje sie przestepca adwokat psychopata zamiast w kryminale siedzi w komisji Slawomir Maciejewski na ulicy przed swoja kancelaria na Nowym Rynku 5 pobil do nieprzytomnosci klientke zaraz potem sprzedal dom a sam zamknal sie w szpitalu psychiatrycznym gdzie udawal niepoczytalnosc Jest wariatem psychopata i zboczencem ale wariat sie wyleczyl dalej prowadzi kancelarie na Nowym Rynku 5 i moze rozbijac klientkom nosy bo wariat moze juz naprawde wszystko ta kobieta musiala wyprowadzic sie z Bydgoszczy co jest z dziekanem
guma1 / 83.9.250.* / 2010-11-18 13:08
karolaaa - Karolina ma rację - tu wszystko jest napisane , nie ma przypadku który nie byłby omówiony . Trzeba trochę własnej inwencji - bo tak możemy sobie pisać - sam nie wiem dokąd. Ale jak znam życie - i tak zaraz pokaże się wpis - co robić a to z prostej przyczyny. Każdy swoja sprawę traktuje indywidualnie , każdy chce zapewnienia tylko dla siebie - że jemu nic nie grozi . I to jest zrozumiałe - to lepiej do człowieka - tym bardziej dziecka - " trafia " . Dlatego - no cóż - pisać pewnie będziemy ale - i Wy dajcie coś z siebie - ci nowi .
dziabąg / 85.221.195.* / 2010-11-20 14:24
kochani dziś dostałam maila takiego jak wy wszyscy,o malo mnie szlag nie trafił...ale co tam,,mam płacić kimuś za nić? absurd,,,tel. do znajomego adwokata i co....nie podpisywaliśmy zadnej umowy regulamimn regulaminem...beda straszyć to ja wniosę im sprawę za...nagabywanie...i pozamiatane
szagi69 / 2010-11-18 10:41
witam dostałam przedsądowe wezwanie od Pobieraczka nie wiem co mam robić czy zapłacić czy też nie problem taki że podałam prawdziwe dane pomocy
karolaaa / 83.142.62.* / 2010-11-18 11:34
radzę najpierw poczytać dokładnie to forum wszystko jest tu napisane jak postępować. Ludzie nie czytacie nic uważnie i idziecie na łatwiznę, tak jak z regulaminem pobieraka, litości…
karolaaa / 83.142.62.* / 2010-11-18 09:24
jak widac, firmy windykacyjne są bezlitosne -> http://e-prawnik.pl/forum/biznes/windykacja-naleznosci/presco-wezwanie-do-zaplaty-po-8-latach.html
neme / 77.252.223.* / 2010-11-17 23:17
guma1- tez na poczatku myslalam, zeby im zaplacic nawet dla swietego spokoju, ale po tym co wyczytalam w internecie tego nie zrobie. nic nie sciagnelam tylko sie poprostu zarejestrowalam, a jak zobaczylam ze do tego jakas aplikacje trzeba pobrac to zrezygnowalam.

Nie wiem czy po zaplaceniu cos od pobieraczka otrzymujemy, czy rzeczywiscie jest mozliwosc sciagniecia plikow czy nic tam nie ma?

guma1- czy po tym roku nadal mozesz sie zalogowac na ich stronie?
zoe / 217.173.187.* / 2010-11-17 23:46
Czytałam na forach, że przysyłam maila z podziękowaniem za zapłatę ...
karolaaa / 91.145.138.* / 2010-11-18 01:49
tak, dziękują za naiwność ludzką ...
guma1 / 95.49.33.* / 2010-11-17 20:41
zzzzzzz - a jak myślisz - co od nich dostaniesz jak im zapłacisz ????
Zobaczcie - to jest niepojęte że ludzie nadal nie wiedzą a raczej pytają co robić ?
Uczciwy usługodawca po otrzymaniu kasy dostarcza towar. I może nie usługodawca a przedsiębiorca - bo tu powinna być najpierw usługa - a póżniej zapłata.
Ale wiecie o co mi chodzi. Ludzie im płacą , nic nie otrzymują i są szczęśliwi że nie dostają już maili - bo już te 3 otrzymali - te co wszyscy dostają . I żyją z myślą że dzięki zapłacie mają spokój. No cóż - ja gdybym zapłacił poruszył bym niebo i ziemię DOMAGAJĄC SIĘ TEGO ZA CO ZAPŁACIŁEM !!!! Rozumiem osoby nieletnie - ale osoby pełnoletnie powinny domagać się uruchomienia usługi i składać skargi do UOKiK że zapłacili a nic nie dostają . Który UCZCIWY przedsiębiorca bierze kasę i nic nie daje ??? Ale tu chodzi o wywołanie psychozy strachu - by wywołać myślenie - macie kasę tylko już dajcie mi spokój. A to jest najgłupsze myślenie jakie może być - bo powoduje że tacy cwaniacy powstają i czują się bezkarni. Dlatego NIE WOLNO IM PŁACIĆ - mogą wszystkim naskoczyć.
romuald123 / 77.87.120.* / 2010-11-18 16:29
ja tam nie zapłace bo ja nic nie pobierałem tylko sie zalogowałem
ZuR3K / 2010-11-17 16:25
Witam.
Od razu mówię, że mam 15 lat.
Szukałem filmów dla matki i też spotkałem pobieraczka, więc się tam zarejestrowałem (dałem się naciągnąć). Poza tym tu byłem wcześniej i czytałem wasze posty. Mam problem, bo mi przysłali ta wiadomość, by w ciągu 5 dni zapłacić no i tak dalej, wiecie o co chodzi.
Z paniki od razu do nich napisałem z mojego IP coś takiego:
'Bardzo przepraszam ale ja przypadkiem się zarejestrowałem na waszej stronie, ja nie wiedziałem o tym, że trzeba płacić za rejestrację. Czy można zamknąć tą sprawę bo ja naprawdę(!!!) przypadkiem się zarejestrowałem bo szukałem filmu. Bardzo przepraszam i proszę o pozytywne rozpatrzenie niniejszej sprawy.
Pozdrawiam.'
Myślałem, że coś zrobią, a tu dziś od nich coś takiego przychodzi od rzeczonego "Pawła Koniecznego":
'Szanowny Panie,

Serdecznie dziękujemy za przysłaną nam wiadomość.

Z uwagi na fakt, że poprzez rejestrację na stronie (oświadczenie woli) oraz nasze przyjęcie (aktywacja konta) została zawarta z nami umowa na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. Nr 144 poz. 1204, obie strony są zobowiązane do wywiązania się z postanowień zawartych w umowie:

§4 Warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną,
ust. 1:
,,Zawieranie umowy na świadczenie Usługi Usenet realizowane jest na stronie pobieraczek.pl i realizowane jest poprzez rejestracje danych potencjalnego Usługobiorcy oraz faktyczne zlecenie realizacji Usługi Usenet w udostępnionym na wskazanej stronie formularzu rejestracyjnym."

Zgodnie z zaakceptowanymi przez obie strony warunkami umowy prawo do ustawowego wypowiedzenia przysługiwało przez cały 10-cio dniowy okres próbny, lecz nie zostało ono wykorzystane.

§4 Warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną,
ust. 6:
,,Usługobiorcy, który zawarł umowę o świadczenie usług wskazanych w Regulaminie, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie Usług Usenet w terminie 10 dni od dnia zawarcia przedmiotowej umowy. Wskazane w zd. 1 odstąpienie dla skuteczności winno zostać zrealizowane poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia lub poprzez przesłanie stosownego oświadczenia woli w formie wiadomości poczty elektronicznej przesłanej na adres bok@pobieraczek.pl."

Z uwagi na brak terminowego wypowiedzenia umowy oraz brak wyboru pakietu został przygotowany na rzecz klienta kontyngent transferowy na najtańszy dostępny pakiet o miesięcznej pojemności 5.0 GB .

§ 3. Warunki świadczenia usługi drogą elektroniczną,
ust. 2 :
,,Korzystanie z Usługi Usenet wymaga rejestracji Usługobiorcy w systemie Spółki, polegającej w szczególności na podaniu imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, płci, daty urodzenia, adresu poczty elektronicznej oraz wyboru zamawianej Usługi Usenet w jednym z dostępnych pakietów cenowych, z zastrzeżeniem domyślnego wyboru pakietu Pobieraczek5."

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w wyznaczonym terminie od dnia otrzymania wezwania do zapłaty. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 -

Jeżeli wpłata będzie dokonywana przez Pocztę Polską to prosimy pamiętać o podaniu adresu naszej firmy:

Eller Service S.C.
80-350 Gdańsk
ul. Chłopska 72

W razie pytań prosimy o odpowiedź drogą e-mail lub kontakt telefoniczny z numerem 58 553 12 32.

Z pozdrowieniami,
Zespół Pobieraczek.pl'.
Nie wiem co mam robić!
Teraz nie pamiętam, jakie dane wpisałem, a co więcej NIC od nich nie pobrałem.
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
guma1 / 83.31.57.* / 2010-11-17 16:34
ZuR3K - cześć - widzę że standard. Nie masz po co do nich pisać - oni nie powstali by świadczyć jakąś usługę - oni powstali by łapać takich jak TY - osoby nieletnie które zwabione reklamą zarejestrują się - jak robią to wszędzie . Przecież nie raz się gdzieś rejestrowałeś i nikt nie chciał kasy - prawda ???? No właśnie . 5 dni - czyli drugi mail , przed Tobą trzeci - dający 3 dni. Pobierak nic nie może zrobić ale - jeśli już dziś chcesz mieć spokój - zmień sobie adres poczty , ewentualnie zaznacz jako spam . Chodzi o to by te bzdury do Ciebie nie docierały - bo mają Cie nastraszyć a żadnej mocy prawnej nie mają . I - nic im nie pisz - NICZEGO - po co Ci dodatkowe atrakcje ?????????
ZuR3K / 2010-11-17 19:11
Dzięki.
guma1 rządzisz, miło jest spotkać mądre osoby w Internecie ;)
;-( / 89.161.16.* / 2010-11-17 16:57
Eller Service S.C.
80-350 Gdańsk
ul. Chłopska 72

czy ktoś mieszka w Trójmieście i mógłby sprawdzić adres? jeżeli znajduje się tam pobieraczek to fajnie , a jak nic tam nie ma to kolejny + dla nas . tylko nie piszcie od razu że nie ma firmy pod tym adresem . niech ktoś się przejdzie zobaczy (ja mieszkam prawie na 2 końcu polski od tego miejsca tak więc nie sprawdzę ;/ )
guma1 / 83.31.57.* / 2010-11-17 13:56
real84 - cześć - jesteś w takiej samej sytuacji jak ja tyle że ja jestem dużo wcześniej na liście do ścigania - więc jak pobierak będzie coś usiłował - to napisze - ok ?

jumppp - chłopie - trochę za póżno te spostrzeżenia - wszak już była decyzja UOKiK - koniec marca !!!! - że wprowadzają w błąd , urząd zrobił co mógł , czyli nałożył max karę ale te gnoje się odwołali do sądu konsumenckiego . I nie dziwi to bo to odwleka tylko ich koniec - a on jest nieuchronny . I - wcale na jakiś rzeczników zbytnio bym nie liczył - nie pisze o wszystkich - ale większość niestety nie sprostała temu wyzwaniu . Teraz można zobaczyć jak urzędnicy są przygotowani do pracy GDY POJAWIA SIĘ NOWY PROBLEM . Oni nigdy z tym się nie spotkali i myślą stereotypowo - ktoś zapisał w regulaminie to tak jest. Proponuję by - tak jak kierowcom robi się powtórki z egzaminów na prawo jazdy - tak urzędasom zrobić egzamin ze znajomości zapisów prawnych. I zapewne - 90 % UK trzeba by było zamknąć - bo okazało by się że siedzą tam ludzie zatrudnieni albo po znajomości albo z klucza partyjnego . Ale - skąd my to znamy ?????
jaaaa / 83.4.210.* / 2010-11-16 22:33
Witam, rejestrowałem sie i obecnie pisze z kafejki internetowej... lotto:)

Z poważaniem Ridge Forrester

To im odpisalam na pierwsza wiadomosc z moim IP.
jumppp / 83.4.98.* / 2010-11-17 11:33
Mam podobny problem jak wiekszosc osob na tym forum i pomyslalem ze moze by tak napisac jakies pismo do rzecznika praw konsumenta i moze on sie tym w koncu zainteresuja i zrobia z nimi pozadek
neme / 77.252.223.* / 2010-11-16 19:57
hej gum1, sprawdzilam ip ktore mi podali w mailu, i niestety zgadza sie miasto w ktorym mieszkam, czy cos moga zrobic? :>
guma1 / 83.9.249.* / 2010-11-16 19:36
malina00- jak wiesz u mnie rejestracja na dane prawdziwe 16 miesięcy temu . Rozpatrywałem różne opcje w oparciu o ustawy i dyrektywy - i doszedłem do wniosku że ŻADNEJ UMOWY NIE ZAWARŁEM . Tu nastąpiła - zgodnie z ustawą " elektroniczną " tylko akceptacja regulaminu który zgodnie z tą ustawą zawiera warunki zawarcia umowy - a skoro tak , to wpis że rejestracja = zawarcie umowy / pozbawiony warunku / nie ma racji bytu w regulaminie - JEGO TAM NIE MOŻE BYĆ - a jest - czyli wszystkich oszukują . Dlatego - olałem ich kompletnie , nie są w stanie udowodnić że ktoś coś zawarł w oparciu o tą ustawę - bo ona sama mówi że - zawieranie umów jej nie dotyczy/ a cały czas na nią się powołują / . A jeśli tak - to co tu wypowiadać ?????
Dlatego - zero reakcji - z oszustami zazwyczaj nie gadam - 3 maile - i po bólu.
I chciałbym napisać do Was - " świeżego narybku " - nie podchodżcie do tej sprawy jak do końca świata - zobaczcie - tyle tysięcy ludzi im nie zapłaciło - nawet grosza - a czas płynie. I jeśli by coś się działo - jesteście ostatni w kolejce . Czytajcie fora - ale podchodżcie do tych gróżb z dystansem . Nie wierzę że tak wszyscy boją się maila - to tak jakby ktoś coś powiedział - ma taką samą moc prawną . A Wy - panika - dlatego spoko , nic nikomu się nie stanie i nikt nie zostanie o nic oskarżony - wspomnicie moje słowa .

ardnas_123 - to ślą wszystkim którzy im napiszą że nic nie zawarli.
Dlatego serdecznie Ci radzę byś to równie serdecznie jak pobierak Ci odpowiedział - potraktował - z góry .
inter2000 / 78.8.109.* / 2010-11-17 03:18
GUma, tak jak pisałem wcześniej w pełni się z Toba zgadzam choć prawo mamy totalnie dziurawe, ciekawe czy specjalnie :)
Pytanie więc za worek cebuli.
Czy wszyscy użytkownicy allegro nie muszą płacić im prowizji ani przestrzegać regulaminu allegro i wszystkich jego konsekwencji skoro nie mają z allegro umowy pisemnej ?
aktywacja konta kodem na adres domowy niczego przecież nie zmienia w tej kwestii.
Wszystko wciąż jest wyłącznie elektroniczne.
TO samo e-bay.
NIe podpisywałem z nimi żadnych papierów ,dalem jedynie dane,namiary karty i adres zamieszkania .
Podobnie jest z paypalem i setkami innych usług online.
Oswiadczenie woli zawsze było kliknięciem na przycisk OK.
guma1 / 178.42.250.* / 2010-11-17 07:54
I jeszcze jedno - oświadczenie woli jest przyciśnięciem przycisku TAK ZAMAWIAM , TAK KUPUJĘ - A NIE REJESTRUJ. Nikt czy w jakimś sklepie w którym się rejestrujemy czy na jakiś aukcjach - nie chce kasy za jakąś rejestrację - każdy wie co robi bo m jasną informację - sprzedawca kilkakrotnie pyta - uważaj - bo zawierasz umowę - na pewno wiesz co robisz??? A jak jest u pobieraka - wszyscy wiemy.
guma1 / 178.42.250.* / 2010-11-17 07:40
To nie tak jak myślisz . Przecież na allegro płaci sprzedawca prowizję od zysku - ja jako kupujący - nie płacę allegro NIC. I tam NIKT nie wymaga jakiejś opłaty za coś - czego się nie dostaje - wystawiasz towar - więc usługa jest wykonywana . I po wtóre - ustawa " elektroniczna " nie dotyczy umów jednorazowych na zasadzie - kupuj - sprzedaj , nie dotyczy sklepów internetowych . I jak ja wchodziłem w allegro - dostałem pisemną chyba umowę - było to już jakiś czas temu a na pewno wszelkie potwierdzenie danych łącznie z loginem czy hasłem . No cóż - nie można tu porównywać pobieraka z allegro czy innymi sklepami ale już np. z TP SA czy Netią tak - tam zawieramy umowy okresowe na świadczenie usługi mp. internet / czyli jak u pobieraka / i co ?? Czy tam też zawieramy umowę poprzez rejestrację ????????????? Czy tam ktoś żąda zapłaty z góry nie uruchamiając usługi ? A jest to taka sama usługa.
inter2000 / 78.8.96.* / 2010-11-18 01:33
NO wiec tu mamy dwie sprawy,
kodeks handlowy,kodeks cywilny i inne zapisy ustawowe również 'elektroniczne'.
Do zaistnienia stosunku prawnego w zasadzie wystarczy oświadczenie woli .
Co do allegro czy ebay czy paypal to jak najbardziej świadczą usługi i to oczywiście głównie- droga elektroniczną.
Zresztą :
http://allegro.pl/services/
jest tu tego sporo
Byla swego czasu afera z płatnymi SMSami PRZYCHODZĄCYMI, jakis kolejny wałek gości z zagranicy, na zasadzie subskrypcji przez sms.
Nie jestem prawnikiem wiec nie chce motac natomiast wg mnie umowy o swiadczenie usług powinny wymagac bezwzględnie podpisu obu stron zwykłego lub elektronicznego z ceryfikatem.
Natomiast na przycisk, 'TAK zamawiam' czy 'TAK rejestruje' to moze kliknąć nawet mój kot.
I nie widze za bardzo szans na udowodnienie że nie siedział wtedy na mojej klawiaturze drapiąc się za uchem i pomrukując niedaleko grzejącego wentylatora na procesorze.
Ale to oczywiście moje zdanie.
malina00 / 80.48.119.* / 2010-11-16 19:16
GUMA1 : mam do ciebie pytanie czy ty wysyłałeś im jakies wypowiedzenia umowy i
usunecia konta czy zupełnie nic z tym nie zrobiles, zostawileś to w spokoju. czekam na
odpwiedź.
ardnas_123 / 83.10.183.* / 2010-11-16 18:45
Proszę pomóżcie czy mam zapłacić pobierakowi ? nie wiem co ma zrobić a oni cały czas przesyłają mi maile.
ardnas_123 / 83.10.183.* / 2010-11-16 18:52
zapomniałam jeszcze dodać że podałam im złe dane i nie jestem pełnoletnia. proszę o pomoc.
;-( / 89.161.16.* / 2010-11-16 18:56
nic nie płacić , nic nie odpisywać , nic się nie martwić ! poczytaj , poświęć tych chociaż 30 minut i będziesz wiedział/ła co i jak ;-) dont worry be happy .
ardnas_123 / 83.10.183.* / 2010-11-16 19:02
raz co tam im odpisałam ale później już nie mam nadzieję że nic się nie stało ?
Ale w pierwszym mailu oni podali inne IP niż mam.
MaŁy997 / 88.199.120.* / 2010-11-18 21:51
Witam mam podobny problem jak wiekszosc osob na tym forum mi tez przysłali e-meail z nie moim adresem IP wymuslili sobie jakis a nikt go tak naprawde nie sprawdza i kazdy mysli ze to jego jest. Radze sprawdzie to i do tej sprawy podchodzcie z duzym dystansem. Luz!!! Pozdrawiam ;DD
BeeGee / 213.108.114.* / 2010-11-19 01:17
Powtarzałem to już wielokrotnie: niektórym adres IP się zgadza, innym nie, bo niektórzy mają stały IP, inni zmienny. Ale adres IP nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia, także nie ma sensu go sobie sprawdzać. Pobieraczek nie jest w stanie nikogo namierzyć po IP i nawet tego nie próbuje!
ardnas_123 / 83.10.183.* / 2010-11-16 19:10
a jeśli posądzą mnie o podanie złych danych ?
;-( / 89.161.16.* / 2010-11-16 19:51
echh rozumiem Ciebie , to samo przeżywałem co Ty ;-) przeczytałem od deski do deski ten temat i jestem spokojny . Po tygodniu minie Ci ten lęk przed pobieraczkiem ;-) Tak więc głowa do góry , nic się nie stało że odpisałaś . Ja również odpisałem im że zapłacę . I na tym się skończyło .

Najnowsze wpisy