Forum Forum inwestycyjneForex

Początek końca korekty na rynku złotego

Początek końca korekty na rynku złotego

Money.pl / 2009-02-10 12:19
Komentarze do wiadomości: Początek końca korekty na rynku złotego.
Wyświetlaj:
Dr hab. Czesław Baćmaga / 194.7.233.* / 2009-02-10 12:19
sygnalizujacych gotowosc do poczatku aprecjacji zlotego w stosunku do fluktuujacego koszyka walut rozpocznie sie wtedy, gdy zaczniemy odbierac jasniejsze sygnaly swiadczace o zamiarze rozwazenia dostepnych narzedzi pozostajacych w rekach BC, a mogacych (powtarzam: mogacych!) miec wplyw na ksztaltowanie dlugofalowej polityki gospodarczej. Do tego czasu prawdopodobienstwo dalszego umacniania sie PLN szacuje na ok. 50%. To samo wychodzi mi z prostej analizy technicznej.
mgr Albert Kapistran Ran-Forestran / 194.7.233.* / 2009-02-10 12:24
Na podstawie mixu analizy technicznej oraz fundamentalnej, wspartej wylacznoscia na rozumienie teorii chaosu, twierdze jednakowoż, iż możemy (powtarzam: możemy!) być świadkami zjawisk dokładnie odwrotnych. Mój typ: 50% prawdopodobieństwo SPADKU wartości PLN do koszyka walut w przeciągu najbliższych 5500 lat.
Czekacz / 88.220.181.* / 2009-02-10 14:47
no dokladnie, mi tez tak wyszlo buehehe, czekam tylko az dolar zejdzie na te normalne 2.50... i na zakupy!
wojciech wysocki / 83.25.142.* / 2009-02-10 15:16
po tak dynamicznym spadku i lekkim wzroście wartości złotego nastąpi próba pokonania poprzedniego szczytu. będzie nieudana ponieważ na wykresie tygodniowy świec japońskich powstała formacja nagrobka . zapowiada ona odwrócenia trendu i to dość dynamiczne. minimalne zniesieni to 50% poprzednich wzrostów a prawdopodobnie 75%
Piotrrr / 149.156.67.* / 2009-02-10 15:59
Powiem więcej: analiza futon-bijoux dla fundamentów pary eurodolara w kontekście wartości walut rynków wschodzących oscyluje wokół 63,8% prawdopodobieństwa spadku wartości PLN, jednakowoż wykresy dynamiki drugiej pochodnej przyrostów wartości euro w horyzoncie tygodniowym oscylują wokół średniej ważonej Graupnera dla hiperboli Coxa co wskazuje na wzrost wartości złotego z prawdopodobieństwem rzędu 63,9%. Wobec powyższego analiza fundamentalna wyraźnie wskazuje na dalsze umocnienie PLN.

Hurra, już mogę być analitykiem!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy