Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Początek nowych rekordów na GPW?

Początek nowych rekordów na GPW?

Money.pl / 2007-09-19 17:23
Komentarze do wiadomości: Początek nowych rekordów na GPW?.
Wyświetlaj:
Forrex / 83.29.97.* / 2007-09-21 07:37
Na dobry początek dnia 238 pipsów przez noc na złocie :)
piciu / 2007-09-21 00:31 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam wszystkich
parvus / 2007-09-20 02:18 / "Nocny Marek"
ja tez juz sie ustawiłem na jutro,....

ha- wiekszosc na sell

zobaczymy - pozdrawiam - niech wam sie przyśnią zielone pola,,,,

dobranoc
Józefina / 2007-09-20 02:08 / portfel / Tysiącznik na forum
UNIA i podUNIA......... ciągnie mnie jak magnez......
Dobranoc sówki puchatki........
Przewodnick / 2007-09-20 02:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc.
Trzymaj jutro za mnie kciuki. Idę na rozmowe. Mają trzy bardzo dobre oferty:

1. Operator prasy kuźniczej w fabryce pod Sanokiem
2. Obserwator stanu wody na Bugu we Włodawie
3. Konserwator powierzni płaskich na platformie wiertniczej.
Przewodnick / 2007-09-20 01:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Stare dobre czasy mi się przypomniały:

Siedzę i myślę, nad dniem ubolewam
Jutro sprawdzian mam, dziś go olewam..

http://www.kabarety.tworzymyhistorie.pl/083_kabaret_moralnego_niepokoju_dzwoniec_na_egzaminie.php
parvus / 2007-09-20 01:29 / "Nocny Marek"
wrocław nocą,,,

na moim osiedlu nasiliła się kradzież samochodów,,,,, dziwne - przecież ciągle rośnie liczba sprowadzanych - mam nadzieje ze to nie jest barometr recesji :)
Przewodnick / 2007-09-20 01:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A częsci do tych sprowadzonych trzeba gdzies tanio kupić..... Ostatnio mi radio w biały dzien sprzątneli na rondzie ONZ..... A Policjant na to - mógł je pan lepiej przymocować. No to mu opowiedziałem historyjkę jak sobie kolega przymocował i mu to radio siekiera wycieli..... a po złości wbili narzędzie zbrodni w dach...... Stwierdził, ze zlikwiduje swoje dodatkowe mocowanie......
zbig$ / 2007-09-20 01:54 / Uznany gracz - weteran 93/94
wprost przeciwnie - jest co krasc, wzrasta pomyslowosc złodziei, znajdują rynek...
Józefina / 2007-09-20 01:51 / portfel / Tysiącznik na forum
złodziejowi to powinni na dzień dobry .. .. łamać ręce w 50 miejscach tak żeby z rok na stelarzach do góry je nosił .....i wysłac do domu.. ..
gdyby nie mógł sam zjeść, umyć się i .........podetrzeć... przez rok ....
to by go na pewno skłoniło do refleksji ...........
po co człowiek na ręce......
piciu / 2007-09-21 00:32 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zgadzam sie z toba
parvus / 2007-09-20 01:18 / "Nocny Marek"
he he,,,tak sobie myślę -- że FED przespał kilka ładnych miesięcy - i teraz w pospiechu obniża stopy....
oj - poczekajmy na jakieś dane - chociażby indeks - Chicago Purchasing Managers Index (Chicago PMI) - jak spadnie ponizej 50 i to znacznie to sie zacznie...

zresztą - chyba BEN ma jakąś czarodziejską kulę w którą od czasu do czasu zagląda - jutro ma wystąpienie - zobaczymy co powie...
he he - mam nadzieje że nie powie że zrobiłem wam prezent - więcej cięć nie bedzie :) :)
TaS / 2007-09-20 01:21 / Tysiącznik na forum
to co powie będzie mial wpływ na emocje i tylko emocje...

bo słowami fundamentów nie zmieni...

ja natomiast ide już spać... i tak z długo tu siedze.

dobranoc :)
zbig$ / 2007-09-20 01:37 / Uznany gracz - weteran 93/94
zmieni, jak zapowie ciąg obniżek...)))
parvus / 2007-09-20 01:25 / "Nocny Marek"
na razie - :) za dużo kawy wypiłem.... i cóż,,,,siedze i analizuje........może jakiś pomysł sie urodzi..,,, i wybiore sobie jakąś spółeczke na jutrzejszy zarobek
Józefina / 2007-09-20 01:53 / portfel / Tysiącznik na forum
ja juz zleconka wystawiłam.....
Józefina / 2007-09-20 01:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Pa........ TaS!
przewodnick / 2007-09-20 01:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hej hej,

Masz tutaj przed snem (jako doskocznie od KMN):

http://kabarety.fani.pl/articles.php?id=1866
bebe / 2007-09-20 01:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc.....Wszystkim....
Józefina / 2007-09-20 01:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobranoc Bebe.............
Ja tez juz odlatuję... ale poczytam jeszcze tyćkę....
choć pisać to już nie mogę.........
jestem po 20 000 znaków ........... uf uf uf
i 10 000 tupnięć pięta, palce, palce,pięta....:-)))))
Przewodnick / 2007-09-20 01:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pa pa. Przypominam o "relacji z kuchni" ;)
Józefina / 2007-09-20 01:26 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze miesiąc nie minął.... :-))))
Przewodnick / 2007-09-20 01:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No, ale może chociaż pies przestał tak dziwnie spogladać ;).
Józefina / 2007-09-20 01:39 / portfel / Tysiącznik na forum
:-)
Dziś używałam .... jestem nadal zafascynowana....
a pieseczek mój malutki.... zjadł kurczaczka z tej wirówki :-))))))
i już krzywo na mnie nie patrzy .....
ale będę jej musiała coś kupić.... u nas w domku równe prawa panują ....
..... bo my dwie dziewczynki jesteśmy :-)
Przewodnick / 2007-09-20 01:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przecież kupiłaś nie tylko dla siebie. Co udowodniłaś gotując również dla "współlokatorki".
Józefina / 2007-09-20 01:58 / portfel / Tysiącznik na forum
no tak tak....... ale ona to mądra jest, że ho ho ho
i chce torbę dla siebie..... tzn NA siebie... i też mi oczami z wyrzutem mówi...
"No co przecież ta torba nie jest tylko dla mnie..... przeciez to Ty będziesz ją nosiła"
:-)))))
mojego psa nie przegadasz......
Przewodnick / 2007-09-20 02:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kurcze...... Masz problem. Ramiona tylko dwa a na wakcje trzeba zabrac: ciuchy i albo psa, albo garnek ;)
Józefina / 2007-09-20 02:06 / portfel / Tysiącznik na forum
zapomniałeś jeszcze o moim kochanym komputerku.........
no nie da się nigdzie wyjechać z tyloma torbami.....................
przewodnick / 2007-09-20 02:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobra:

Ciuchy kupisz na miejscu. Garnek jest tak dobry, że pewnie już będzie hitem nawet jeśli wakacje będzisz spędzała w Zimbabwe. Czyli spokojnie zabierasz pieska i kompa. A za wszystko inne zapłacisz kartą...
Jeck / 2007-09-20 01:00 / "Poławiacz perełek"
witam nocka, czy macie jakąś stronkę, gdzie macie aktualne dane z giełd światowych?. Bo bizzone jakoś sie zepsuło..
pozdrawiam
Jeck / 2007-09-20 01:14 / "Poławiacz perełek"
dzięki b. ale niestety brakuje mi tam DJI-fut...
parvus / 2007-09-20 01:20 / "Nocny Marek"
a na bloombergu ????
parvus / 2007-09-20 00:54 / "Nocny Marek"
z drugiej strony - skoro większość wątpi i myśli o czarnych scenariuszach - pewnie na rynku bedzie odwotnie :) - póki co

ps - postanowiłem - w tak gorącej atmosferze żadnych inwestów na longa - co nie znaczy że nie gram dalej :) -

za dużo dostałem po dupsku po tej wakacyjnej - korekcie ??? początku spadków - jeszcze nie wiem jak to nazwać - historia pokaże - czy mieliśmy kichnięcie czy już początek zawału,

człowiek się uczy pokory - z drugiej strony wyszło święte stwierdzenie - DYWERSYFIKACJA PORFELA - oj bez tego to bym spadał ( a tak podwójny spadochron) - na te czasy - cóż - jak polecimy po bandzie to nawet mocne spółki nie pomogą....

myslę - że jutro WIG 20 odpocznie - i może się w końcu MIDWIG obudzi ..... he he - przecież idzie jesień - a po niej zima,,,,niedźwiedzie chyba powinny się zabierać do snu.....
bebe / 2007-09-20 00:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
2007-09-19 23:30:20 | *.*.*.* | rpp [ Tysiącznik na forum ]
jesteśmy starzy, piękni i bogaci - to dobrze, dobrze żeśmy młodo nie
umarli skomentuj
---------------------------------------------------------------------------------------------
gratuluję młody, mądry człowieku.......moje gratki...językiem młodych...

dlatego, pozwolę sobie odpowiedzieć......bo nie dajcie się młodzi....inni....wolni omamić grzecznościową formą.....uśmiechem pięknej Polski...na reklamach sld-lid...
spokojnej....wyważonej Polski ....pod ich panowaniem....bo - ja ...i inni przede mną też w to uwierzyli...a jeżeli chodzi o gospodarkę....inwestorów polskich....to...- jak nie będziesz w uładzie ich "wspaniałych" , owszem wyłuskanych z innych opcji fachowców pracujących na ich dzieci....to i tak "zginiesz" ...młodo, albo później....

wolny, a jakże rynek im potrzebny...Was załatwi, ....albo nie daj Boźe.....ich zmanierowane....wybrane później w/g klucza dzieci z parady...podpartej stworzonymi paragrafami....dla ich zmanierowanych dzieci...załatwią....tych nie podporzadkowujących się Im...../rozłozone w czasie/...tam nielicznym tylko chodzi o "WOGÓLE"..................
owszem...tam, zabrali pewne "Wyjątki" jeszcze istniejące, ale po to, aby ludzie chcieli uwierzyć i wzmocnić ich pozycję.....ciekawe, za ILE, za CO.....może też dla Ich dzieci......a co....
nie uwierzę w tą pokraczną inteligencję..../no nie Wszystkich tam/.....choć inteligentnie działają...no cóż wyksztalcili się przecież...i bierzcie przykład jak świetnie pracują dla nich kreatorzy....."sam miód".....!?...nic tylko uwierzyć...po tych cholernych, męczacych perturbacjach w obecnej Polsce......och, jaki upragniony spokój nam serrwują......ja juz znam ich rząd fachowców....pracowałam na nich....kiedyś...jeszcze teraz mogę istnieć......
aleeeeeeeeeeee, może po tym co piszę doznam "ich wolnego rynku...?"

przepraszam rpp, że pozwoliłam sobie wykorzystać Twoją...bardzo mądrą...artystyczną.........wypowiedź....
Józefina / 2007-09-20 01:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Chyba dziś odbieram na falach krótkich...........
albo to przez brak TV.........
ale to hasło kojarzy mi się z palaczami tzn z napisem na pudełku fajek..
"palacze umierają młodo"....
:-S
TaS / 2007-09-20 00:55 / Tysiącznik na forum
widze Bebe, że LiDu nie lubisz....

to już w części inni ludzie - Piękny Wojtek i ten cały Napieralski...

tylko metody Millerowsko-pisowskio-samoobronne...

obecajmy wszystko, a zrobimy co chcemy...

mysle,ze lewica jest potrzebna, choć mi z nimi nie po drodze...
zbig$ / 2007-09-20 01:22 / Uznany gracz - weteran 93/94
ja tez uwazam ze potrzebna - jako relikt komunizmu i zeby starsi mieli o czym opowiadac dzieciom - takie "wiecznie zywe" muzeum pewnych idei i świadectwo historii. ale oczywiście nie do rządzenia - "nigdy wiecej..."
bebe / 2007-09-20 01:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ależ to żadna lewica....obecnie.....z nazwy dawno straciła na "kolorze"....mój ojciec tego dowodem...ja...tego dowodem....i .....................nic.....lewa....prawa......przestudiowałam z autopsji i widzenia....a mam trochę lat...choć czuje się 3 x 18-tka.....tu...następuje śmiech...- mimo wszystko....TaS...kabaret, ale nie starszych Panów.....oj nie.....
TaS / 2007-09-20 01:12 / Tysiącznik na forum
hmm to mi do krotności dużo jeszcze brakuje :D

jakkolwiek fakt lewica sa naciąganą... jak dla mnie są partią protestu, albo "opozycji z definicji". Czego by nie zaproponować to są anty...

a pomysł z likwidacją KRRIT jest juz skrajnie absurdalny...
warren buffet / 2007-09-20 00:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja bym musiał sie z toba wódki napić, wtedy byśmy podyskutowali całą noc ......
bebe / 2007-09-20 00:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie trzeba....
dobrej nocki....warren....
warren buffet / 2007-09-20 00:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobranoc, jutro doczytam :))
Przewodnick / 2007-09-20 00:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Groźba kryzysu: radykalna decyzja Banku Anglii

Bank Anglii (BoE) skieruje do 40 mld funtów w segment trzymiesięcznego kredytu rynku międzybankowego, na którym wcześniej nie chciał interweniować wychodząc z założenia, że banki same muszą brać na siebie ryzyko kredytu udzielanego w dłuższym czasie.

Więcej: http://biznes.onet.pl/0,1608787,wiadomosci.html
parvus / 2007-09-20 00:37 / "Nocny Marek"
ha - jutro pewnie emeryci i przysłowiowi kowalscy - zaczną nabywac małe spółki - po takich wzrostach jak dziś...czyli czeka nas kilka dni up,

a poźniej - pamiętajcie - ostatni gasi światło :)
przewodnick / 2007-09-20 00:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spoko spoko. W pierwszej kolejności Kowalscy pojda do Fundusz a te pociagna gielde
Przewodnick / 2007-09-20 00:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ze tak zapytam wtajemniczone.....jakie nowe funkcje odkryłyście ;)
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy