Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poczta Polska idzie na wojnę z konkurencją

Poczta Polska idzie na wojnę z konkurencją

Money.pl / 2010-02-18 16:58
Komentarze do wiadomości: Poczta Polska idzie na wojnę z konkurencją.
Wyświetlaj:
poinformowany_3 / 83.27.43.* / 2012-08-06 17:52
Pracuję w firmie konkurencyjnej dla Poczty Polskiej. Nie widze jakiegoś zagrożenia dla PP.
Jestem słabo wynagradzany, nie mam żadnej motywacji. Panuje u nas duża rotacja bo przychodza Ci którzy sa na etapie szukania pracy wiec szybko odchodzą. W większosci osoby które nie mają pojęcia o tym jak zorganizowac sobie pracę. listy czesto nie dochodzą. Miarą poziomu usług jest najcześciej ostatnie ogniwo-listonosze. I jakoś zadna firma zdaje sie o tym nie pamiętać.
Prosze szanownych prezesów. Na nic wasze kuszenie klientów ceną, szybkoscią otrzymania listu itp. Jesli bedziecie mieć słabo opłacanych nieprzeszkolonych i nie nadajacych sie do pracy-listonoszy to klient listów nie ujrzy, albo ujrzy z opóźnieniem, a wizerunek listonosza z waszej firmy wystraczy klientowi za wszelką reklamę.
marcell89 / 212.76.49.* / 2012-03-28 19:40
Jestem ciekawy jak to się wszystko skończy, bo jak widac po takim chociażby przykładzie http://awipost.pl/ coraz więcej z nas ma inne możliwosci wysyłania przesyłek.
wiwan / 2010-02-18 16:58

Z naszych informacji uzyskanych w departamencie usług pocztowych w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej wynika, że regulator sprawdza czy zostały zachowane wszystkie procedury przy wprowadzaniu nowej oferty przez Pocztę Polską.


Dobrze, że Urząd dmucha na zimne i i stosuje prewencje antydumpingową jeszcze przed wprowadzeniem oferty. Dlaczego jednak nadal nie zajął się ewidentnym naciąganiem prawa przez In-Post poprzez wspomniane doklejanie blach dociążeniowych do korespondencji. Zaznaczam, że absolutnie nie jestem fanem Poczty Polskiej i jej monopolu na przesyłki o masie do 50 g.
sql / 83.22.197.* / 2010-02-20 21:12

Zaznaczam, że absolutnie nie jestem fanem Poczty
Polskiej

Co widać słychać i czuć.

Najnowsze wpisy