Forum Polityka, aktualnościKraj

Poczta Polska, InPost i Ruch sobie nie radzą?

Poczta Polska, InPost i Ruch sobie nie radzą?

Money.pl / 2014-01-26 08:32
Wyświetlaj:
KLIENT POCZTY / 83.5.21.* / 2014-01-29 15:13
ZAPRASZAM NA POCZTĘ . TO JEST WŁAŚCIWA INSTYTUCJA
sebastiano / 83.4.206.* / 2014-05-16 11:28
Poczta może i sobie radzi ale cenowo załamka w porównaniu z innymi operatorami. Zdecydowanie najlepsza cenowo jest teraz ForPosta i jakby nie było dla firmy to najlepsza opcja, byle się szybko rozwinęli poza większe miasta (teraz chyba 49 dawnych wojewódzkich obsługują)
bęc / 91.189.223.* / 2014-01-29 08:30
raczej nie będzie zobiektywizowane, chyba, że wprowadzimy wymóg urządzeń i zabezpieczeń w punktach ale czy wtedy będzie on miał wystarczające uzasadnienie, by nie narazić się na zarzut ograniczania konkurencji?
Wyroki KIO są niezbadane, czytając uzasadnienia wyroków w sprawach "pocztowych" trudno oprzeć się wrażeniu, że dyrektywa klasyczna bierze górę nad polskim porządkiem prawnym i faktycznym dbaniem o dobro obywatela.
Saba460 / 109.241.136.* / 2014-01-28 19:19
To jest skandal, aby tak ważne przesyłki jak sądowe czy komornicze powierzyć firmie bez doświadczenia i tak naprawdę siedziby.Widnieje tylko adres do korespondencji. Któż taki z naszych decydentów wpadł na taki pomysł. Z daleka śmierdzi przekrętem i następną aferą.
polskakomediapocztowa / 83.23.126.* / 2014-01-27 22:28
mnie dziwi jedna sprawa, a w sumie pare spraw (chociaż coraz mniej mnie w tym kraju dziwi). Kto uzgadnial warunki przetargu. Dla czego nie było kryterium doswiadczenia. Jak mógł zostać dopuszczony operator z spółką córką na cyprze. Kim są udziałowcy cypryjskiej spòłki, która ma zaledwie 2 lata (utworzona 2011). Dla czego nie ustanowiono zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Redakcji polecam inwestycję i zakup pełnego raportu na temat cypryjskiego holdingu. Jest tylko polsko jezyczna str internetowa, że można się skontaktować mailem lub telefonicznie. Nr telefonu brak. Dane rejestranta domeny ukryte. ŚMIERDZI Z DALEKA
komuś zależy na położeniu poczty, albo na paraliżu i tak niewydolnego wymiaru sprawiedliwosci. polska żenada na skalę europejską
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Niezadowolony klient INPOST / 83.8.49.* / 2014-01-27 12:32
Ja dziś byłam świadkiem jak Pan miał zawiadomienie z ubiegłego czwartku i przyszedł odebrać list. Pani nawet nie raczyła sprawdzić czy ma takowy od razu powiedziała że takiej przesyłki nie ma ? Skąd to wie? nawet nie miała żadnego rejestru, nie miała gdzie tego sprawdzić. Na do widzenia Pan usłyszał że ten list jeszcze do niej nie dotarł! Pytam w takim razie skąd zawiadomienie że należy go odebrać ? Brak odp....
Kpina i paranoja
Natomiast Ja miałam do odbioru list lub listy niestety nie miałam zawiadomienia więc usłyszałam że ona ma 150 listów ze zeszłego tygodnia i nie będzie szukać.... Co jak co zmusiłam ją do tego! Poczta jaka była taka była ale chociaż można było odebrać list bez awiza i mieli w rejestrach w miarę porządek. W sumie tak nie wiem czy odebrałam wszystko....
T. / 81.190.62.* / 2014-01-28 12:54

ona ma 150 listów ze zeszłego tygodnia i nie będzie szukać..


To nie Poczta Polska temu winna.
To są jeszcze ludzie, w których żyłach płynie krew minionego socjalizmu .Oni wyssali te cechy z mlekiem matki.
Dawniej Polacy tak pracowali . Łaskę robili,że pracowali co dzisiaj daje się jeszcze często zauważać. Musi minąć jedno, a nawet dwa pokolenia zanim większość zacznie myśleć kategoriami społeczeństw wysoko cywilizowanych.
Tak na poczcie jak i w innych urzędach państwowych, z Wiejską włącznie.
krzysiek k. / 83.8.197.* / 2014-01-27 07:48
Ludzie , ludziom zgotowali te los...
adamskyyy / 79.124.97.* / 2014-01-26 14:48
Faktem jest że od ponad trzech miesięcy czekam na przesyłkę wreszcie dostając awizo zorientowałem się iż muszę iść do kiosku po odbiór lecz nie wiadomo do którego. Po prostu następna Polska paranoja w której oczywiście poszkodowani są odbiorcy. Oszczędności znikome. Szkoda że jeszcze w kioskach nie można rejestrować się do lekarza. Polsko oby tak dalej...
zaawizowany / 94.42.45.* / 2014-01-26 11:12
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
,jdfsdagfsdfgsdjfgsd / 80.245.183.* / 2014-01-26 10:39
To jest jasne i oczywiste, że w/w sobie nie radzą. Ich listonosze moje osiedle odwiedzają raz w tygodniu. Poza tym od nowego roku bardzo zaniedbali doręczanie zwykłej korespondencji. Dotychczas rachunek inpostem otrzymywałem zawsze w okolicach terminu płatności, ewentualnie kilka dni po. W tym miesiącu termin płatności minął 15, a rachunku do dziś nie mam. Żeby było śmieszniej moja siostra, która mieszka 60 km ode mnie też go nie dostała. Wyniki tej kontroli są oczywiście jasne, będą złe, bardzo złe albo koszmarnie złe. I to praktycznie pod każdym względem. Pytanie tylko jak skonstruowana jest umowa i czy w przypadku takich zaniedbań można ją po prostu rozwiązać, czy też będziemy musieli męczyć się przez najbliższe dwa lata. I płakać....
Anty IAR / 178.37.138.* / 2014-01-26 09:56
POCZTA POLSKA sobie nie radzi?
Redaktorze IAR czy Pan pracuje dla PGP?
Bo chyba próbuje Pan ich błędy przerzucić na inną firmę.
W myśl zasady cygan zawinił kowala powiesili.
ravic311 / 46.77.124.* / 2014-01-26 08:32
Tytuł zmiencie, polska grupa pocztowa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy