Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poczta Polska na dobrym kursie. Minister chwali

Poczta Polska na dobrym kursie. Minister chwali

Wyświetlaj:
Chochoł / 31.183.8.* / 2015-07-10 01:29
Re: ~rock2010 Za ''pośrednictwem'' InPost przesyłka do mnie NIE dotarła. Głąb z InPost nawet NIE pofatygował się pół piętra wyżej, aby doręczyć list POLECONY. BYŁEM w Domu. Podał złą datę odbioru =o 3 dni. Pomimo monitów listu NIE otrzymałem. InPost 'olewa' moje monity. Teraz już nawet NIE odpisują. OLAĆ InPost. W PP zawsze listonosz DORĘCZAŁ listy polecone. Na poczcie mogłem się dowiedzieć, kto był nadawcą. W InPost zasłaniają sie prawem pocztowym. W prawie pocztowym NIE ma, że NIE mogę otrzymać adresu nadawcy listu poleconego.
rock2010 / 164.127.40.* / 2015-07-09 23:16
Trzeba przyznać,że podnieśli jakość usług. Parę dni temu skorzystałem z usług konkurencji i przyprawiło to mnie o rozstrój nerwowy nie licząc strat finansowych. Dokonując zakupu za pośrednictwem internetu pochopnie wybrałem opcje dostawy za pośrednictwem głośnej ostatnio Firmy od paczkomatów. Niestety informacje określające tzw. status przesyłki urwały się na informacji: przesyłka dotarła do punktu docelowego i niebawem zostanie przekazana do umieszczenia w paczkomacie. Tu droga jakiejkolwiek informacji się urwała. Monity i zapytanie nie przynosiły żadnego skutku,a kontakt z konsultantem przy pomocy infolinii przypominał wyłącznie scenkę kabaretową Sztura. I tak przesyłka leży sobie gdzieś w wyimaginowanym świecie,kasa na zakup niezbędnego mi do pracy środka rozpłynęła się w nicości,a ja rozczytuję się w necie o rynkowych sukcesach kolejnego geniusza biznesu od tanich paczek. Radzę Wam lepiej wrócić do sprawdzonej Firmy niż dać się robić w konia przez nieodpowiedzialnych wizjonerów i "geniuszy" Ja z ich usług nawet darmo nie mam zamiaru korzystać.
rock2010 / 164.127.40.* / 2015-07-09 23:15
Trzeba przyznać,że podnieśli jakość usług. Parę dni temu skorzystałem z usług konkurencji i przyprawiło to mnie o rozstrój nerwowy nie licząc strat finansowych. Dokonując zakupu za pośrednictwem internetu pochopnie wybrałem opcje dostawy za pośrednictwem głośnej ostatnio Firmy od paczkomatów. Niestety informacje określające tzw. status przesyłki urwały się na informacji: przesyłka dotarła do punktu docelowego i niebawem zostanie przekazana do umieszczenia w paczkomacie. Tu droga jakiejkolwiek informacji się urwała. Monity i zapytanie nie przynosiły żadnego skutku,a kontakt z konsultantem przy pomocy infolinii przypominał wyłącznie scenkę kabaretową Sztura. I tak przesyłka leży sobie gdzieś w wyimaginowanym świecie,kasa na zakup niezbędnego mi do pracy środka rozpłynęła się w nicości,a ja rozczytuję się w necie o rynkowych sukcesach kolejnego geniusza biznesu od tanich paczek. Radzę Wam lepiej wrócić do sprawdzonej Firmy niż dać się robić w konia przez nieodpowiedzialnych wizjonerów i "geniuszy" Ja z ich usług nawet darmo nie mam zamiaru korzystać.
rock2010 / 109.243.192.* / 2015-07-10 08:54
c.d. upływają kolejne godziny,a paczka nadal tkwi w oddziale docelowym parę kilometrów od paczkomatu i zero informacji gdzie ? kiedy? czemu? to już 50 godzin nie licząc czasu w jakim tam dotarła. łącznie to 5 dni.
Ja a co / 178.43.224.* / 2015-07-10 21:04
Skończ już
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rock2010 / 164.127.40.* / 2015-07-09 23:13
Trzeba przyznać,że podnieśli jakość usług. Parę dni temu skorzystałem z usług konkurencji i przyprawiło to mnie o rozstrój nerwowy nie licząc strat finansowych. Dokonując zakupu za pośrednictwem internetu pochopnie wybrałem opcje dostawy za pośrednictwem głośnej ostatnio Firmy od paczkomatów. Niestety informacje określające tzw. status przesyłki urwały się na informacji: przesyłka dotarła do punktu docelowego i niebawem zostanie przekazana do umieszczenia w paczkomacie. Tu droga jakiejkolwiek informacji się urwała. Monity i zapytanie nie przynosiły żadnego skutku,a kontakt z konsultantem przy pomocy infolinii przypominał wyłącznie scenkę kabaretową Sztura. I tak przesyłka leży sobie gdzieś w wyimaginowanym świecie,kasa na zakup niezbędnego mi do pracy środka rozpłynęła się w nicości,a ja rozczytuję się w necie o rynkowych sukcesach kolejnego geniusza biznesu od tanich paczek. Radzę Wam lepiej wrócić do sprawdzonej Firmy niż dać się robić w konia przez nieodpowiedzialnych wizjonerów i "geniuszy" Ja z ich usług nawet darmo nie mam zamiaru korzystać.
Listonosz Pat / 95.150.238.* / 2015-07-09 23:03
...A listy z zagranicy jak kradli tak kradną. Jeszcze niech bedzie twardszy niż zwykły to naperno nie dojdzie a jeżeli już to widać że był otwierany. Banda złodzieji !!!
xxxx338 / 87.207.207.* / 2015-07-09 23:52
a jak musi być twady ??? a jak mientki ??? jaki ty biedny ,okradziony !!!
Ja a co / 31.61.140.* / 2015-07-10 21:06
A ty listonosz?? Mnie też okradli 3 razy i co ty na to?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Kuba1022 / 46.112.242.* / 2015-07-09 22:38
A listy jak "chodziły" 10 dni i więcej na terenie tego samego województwa, tak chodzą, chociaż jest ich mniej, jak gadają włodarze PP. Ale co to obchodzi Halickiego ? Przecież zarząd namaszczony przez Grabarczyka jeszcze, a ten szefuje (v-ce) PO. Wolny rynek usług pocztowych w Polsce w wydaniu PO, to kpina. Może tymi wzajemnymi adoracjami PP i MAiC powinna zainteresować się Komisja Europejska ?
1listonosz / 82.139.22.* / 2015-07-09 22:36
Mam nadzieję że nie wygramy przetargu za sądówki
list2 / 193.22.83.* / 2015-07-09 22:54
Popieram Panie kolego, bo jeśli 12 godzin pracy norma
John R. / 164.127.136.* / 2015-07-09 21:48
20 lat pracy,ledwo 1800 zł na rękę. Porażka :)
Stacho G.-Stańczyk / 83.144.116.* / 2015-07-09 21:19
Poczta Polska zasługuje na to, aby wzorem potraktowania przez władze naczelne III RP takiej instytucji jak Telewizja Publiczna uchwalono, by każda obywatelka i każdy obywatel "tego kraju" musiał z góry płacić Poczcie Polskiej rodzaj abonamentu za przyszłe usługi, bez względu na to, czy będzie z nich korzystać, czy nie.
W zeszłym tygodniu decyzją Urzędu Komunikacji Elektronicznej Poczta Polska została wybrana na operatora wyznaczonego do pełnienia powszechnych usług pocztowych przez następne dziesięć lat.
fara55 / 82.139.54.* / 2015-07-09 21:11
pracuje tam 12 lat pracownik ma tyle do powiedzenia co ....... za okupacji zapieprzasz nadliczbowo , soboty a wolne lub urlop kiedy masz odebrać decyduje przełożony. jest druga połowa roku a połowa zatrudnionych u nas ma jeszcze urlopy ubiegłoroczne
RATIO LEGIS / 62.152.146.* / 2015-07-09 21:23
Poczta Polska ma już wyższe ceny przesyłek zagranicznych, niż np. Niemcy. Tyle, że jak to się ma do zarobków w polskich realiach pocztowych? Pytanie raczej retoryczne.
Do tego przerost zatrudnienia w Poczcie Polskiej - szkoda słów. I jak tu ma być dobrze ? Traci tylko klient.....
jacóś / 83.142.196.* / 2015-07-09 20:18
przez ostatnie kilka lat zwolniono ok. 30000 pracowników "dołowych" a dodatowo zatrudniono ponad 21000 dyrektorów z nahajem w tłustym nieczystym łapsku. info na stronie solidarności poczty polskiej.
a jak obfite koryto? wystarczy spojrzeć na prezesa!
df399 / 83.30.153.* / 2015-07-09 20:15
Zmiany w Poczcie olskiej będą dla mnie wtedy gdy nie będę musiał stać w kilometrowych kolejkach do okienek na poczcie !!! może skończą sprzedawać na pocztach kołdry, poduszki, swiete obrazki i kalendarze z Papieżem. To samo dotyczy okienek z Bankiem Pocztowym - tam powinni byc obsługiwani klienci poczty a nie Banku !!!
Majkel 2015 / 109.197.101.* / 2015-07-09 20:49
"może skończą sprzedawać na pocztach kołdry, poduszki, świete obrazki i kalendarze z Papieżem. To samo dotyczy... " NIE SKOŃCZĄ !!! Mydło i powidło to strategia Poczty Polskiej. I biada asystentce z okienka , kiedy nie zaoferuje całego tego chłamu każdemu klientowi . Traci groszową premię i dostaje joby. Z drugiej zaś strony jest to działanie konieczne i uzasadnione - konkurencja rynkowa wymaga , aby oferta była szeroka i nakierowana na jak najwyższą liczbę potencjalnych klientów PP. To "cena" jaką płaci poczta i klienci za wpuszczenie na rynek usług pocztowych cwaniaczków z InPostu I PGP.
Człowiek prawda / 188.146.70.* / 2015-07-09 19:07
Gratuluje mydlenia oczu my zatrudniamy jak inni zwalniają, niech powie ile osób zwolnili lub odeszło w ciągu dwóch ostatnich lat. Presja na wynik cały czas, brak rąk do pracy to jie jest poczta to jest obóz pracy jak już kilka osób tu powiedziało zwolnienia, cięcie etatów ile osób pracuje na 0,5 etatu niech powiedzą jak tna pensje żeby dla nich starczyło. Niech wreszcie ktoś się weźmie za ten kolchoz. Niech zaczną szanować ludzi !!! To będą szanowani narazie to zachowują sie jak świnie przy korycie i tyle w temacie. Pozdro dla tych co jeszcze pracują nie dajcie się.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
renifer358 / 78.8.232.* / 2015-07-09 19:02
Przegrali przetarg z inpostem na przesyłki sądowe!
To są naciagacze, dla tych co wysylają po kilkset przesylek miesiecznie oszukuja na gabarytach!!
Podpidałem umowe z inpostem chawle sobie z nimi wspolprace paczki ida w takim samym terminie co poczta a d otego ceny mają niższe i co najwazniejsze wystawiają faktury vat na listy!!!
obserwator295 / 87.207.207.* / 2015-07-09 21:51
chyba nie renifer ale jeleń ,przegrany przetarg to ustawka miniserstwa i byłych dyrektorów Poczty przecież mają udziały w PGP i INPost kto tego nie widzi jest ślepy a co do jakości usług INpost i PGP bez komentarza !!!
lolok / 89.73.78.* / 2015-07-09 18:42
napiszcie prawde co sie dzieje w tym obozie pracy jaki jest mobbing jakie zastraszanie ze zostaniesz przeniesiony na gorszy rejon itp, zwykłych długopisów nie ma kupujemy za swoje a wy piszecie o jakiejs cyfryzacji smiech na sali

Najnowsze wpisy