Forum Polityka, aktualnościKraj

Poczta Polska wygrała przetarg na ochronę lotniska w Modlinie

Poczta Polska wygrała przetarg na ochronę lotniska w Modlinie

Wyświetlaj:
Renata R / 83.11.12.* / 2012-12-07 13:23
To jest skandal aby paczka priorytetowa z Koszalina do Jastrzębiej Góry szła dłużej niż tydzień.Dzisiaj jest tydzień i nie ma śladu po paczce. Niech potworzą więcej sortowni, to przesyłki w ogóle do nas nie dotrą.Zamówiłam na Allegro obraz ,który sprzedawca wysłał z Koszalina do Jastrzębiej Góry - podając dokładny adres , wraz z kodem poczty - dnia 30 listopada b.r.Na co mam dowód meilowy od nadawcy. Paczka wędruje z Pruszcza Gdańskiego poprzez Gdynię do Jastarni , po to by wrócić ponownie do Pruszcza , bo ktoś nie zna geografii i nie wie gdzie leży Jastrzębia Góra .Paczkę skierowano zamiast w kierunku Władysławowa i poczty w Jastrzębiej Górze , to do Jastarni na Półwyspie Helskim Tam przeleżała 3 dni , po to by odesłali ją z powrotem do Pruszcza Gdańskiego. Dzisiaj jest 7 grudnia , a po paczce ani śladu .Nawet nie można śledzić dalszych jej losów , bo już tam nie figuruje, pomimo wbijam jej nr identyfikacyjny . Ciekawe kiedy do mnie dotrze i czy w ogóle?. A jeżeli - to w jakim będzie stanie ? Tak działa Poczta Polska jeszcze przed Świętami.Nie wyobrażam sobie jej działania później. Poczta robi co chce , bo klientów ma gdzieś.
zxc12 / 83.6.221.* / 2012-09-28 21:18
Poczta Polska jak działa każdy widzi
a tu o bezpieczeństwo chodzi
Żarty????

Najnowsze wpisy