Forum Polityka, aktualnościKraj

poczta polska zbiera abonament

poczta polska zbiera abonament

ania_32 / 2013-03-22 09:55
Pracownicy poczty polskiej zaczeli walczyc o abonament. Polacy przestali masowo placic za abonament, ale jednak dzieki umowie ktora podpisala telewizja z poczta polska o wspolpracy majacej na celu wsparcie rejestrwoania i oplacania abonamentu, w styczniu zarejestrowano ponad 6mln odniornikow telewizyjnych co jest wzorstem o 10% w porownaniu do zeszlego roku
Wyświetlaj:
paczydlo / 2013-06-26 10:40
Zdaje mi się, że roczne zarobki rady nadzorczej TVP SA pokryłyby zaległości wszystkich abonentów i jeszcze na małą libację by zostało, ale nie cytujcie mnie, bo to są moje prywatne wyliczenia. Swoją drogą to ciekawe, dlaczego "managerowie" tego molocha dostają tak nieludzkie pieniądze, gdy sama spółka generuje rok do roku kilkumilionowe straty... Powinni dostawać trzykrotną średnią krajową i powiedzmy 7% zysku. Jestem pewien, że nawet bez naszego abonamentu nie wykazaliby już żadnej straty. Na razie mam wrażenie, że zarząd dostaje w/w 7%, ale obrotu, a nie zysku. TAKI SOBIE POLSKI KAPITALIZM.
otofoto / 2013-03-26 10:02
ciekawe jak to wyglada w praktyce? ja np. nie wpuszcam listonosza do domu, mam skrzynke na listy, to samo jak w blokach to wyglada? jakos niechce mi sie wierzyc ze listonosz wchodzi do domu i spradza czy jest telewizor..
beni / 2013-03-27 10:11
ciekawe tez czy jak jest mala miejscowosc i kazdy kazdego zna, to czy listonosz donosi na takich swoich przyjaciol ziomkow? nie moge sobie tego jakos wyobrazic wiec nei wiem czy pomysl jest godny tego wszystkiego
italianka / 2013-03-29 12:56
moze sie okazac ze zrobia taki przezpis ze bedzie to obowiazkiem listonosza i nic na to nei bedizezs mogl poradzic, taka osoba zrobi sobie napewno wielu wrogow niestety... polska robi sie panstwem policyjnym i iniwigilacyjnym niestety ;/ w zlym kierunku to idize wszysto

Najnowsze wpisy