Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poczta zapowiada walkę o kontrakt sądowy

Poczta zapowiada walkę o kontrakt sądowy

Money.pl / 2013-12-17 21:55
Komentarze do wiadomości: Poczta zapowiada walkę o kontrakt sądowy.
Wyświetlaj:
gizmio / 83.21.81.* / 2013-12-17 23:10
Jak w tytule .
ad1970 / 83.238.229.* / 2013-12-17 21:55
Polska Grupa Pocztowa... Właśnie w Rudzie Śląskiej próbowałem odebrać przesyłkę z Urzędu Miasta dostarczaną przez tę grupę... Przypadkiem dowiedziałem się, że Urząd Miejski może poprzez nich wysyłać... Punkt odbioru: Zakłady Bukmacherskie. W okienku dziewczyna od hazardu na pudełko z listami. Nic w systemie komputerowym. Obok koleś koks hazardowy nałogowiec na jednorękim bandycie traci kolejną pożyczkę i krzywo patrzy, że pytam o jakiś urzędowy list. Fajnie, że dostęp do urzędowej korespondencji ma taka ekipa. Teraz będą mieli do sądowej... Po prostu super!
ad1970 / 83.238.229.* / 2013-12-17 22:26
Nie jestem lobbystą. Nie jestem pracownikiem PP. Jestem wkurzonym obywatelem, co pół Rudy Śląskiej musiał przegonić, aby w końcu nic się nie dowiedzieć tj. być odesłanym do sortowni w innej dzielnicy. Zawiadomienia brak, a informacja o nadaniu potwierdzona w Urzędzie Miejskim. Z kolei w Katowicach, gdzie mieszkam, kilka razy ludzie z innych ulic dostarczali mi listy pozostawione w ich skrzynkach przez PGP. Z kolei w Zabrzu, gdzie mam mieszkanie na wynajem, w mojej skrzynce kilka razy znajdowałem listy z tej grupy adresowane do mieszkańców z klatek obok.

Najnowsze wpisy