Forum Forum prawneCywilne

podanie o podwyzke

podanie o podwyzke

bezrobotnaola / 2013-02-26 08:48
jaki czas ma pracodawca na udzielenie odpowiedzi na podanie złożone w sekretariacie dootyczace podania o podwyżkę? Czy jest jakis określony czas czy niekoniecznie?
Wyświetlaj:
pytka / 2013-06-17 10:24
ja niestety czekalem ponad miesiac i gdybym ponownie nie zapytal to bym nie otrzymal zadnej odpowiedzi gdyz w naszej kochanej hierarchi przlozonych moj wniosek zaginal..... tak czy inaczej po 2 miesiacach prosb i przypominania sie otrzymalem 10% podwyzke... zawsze cos :) teraz sie lepiej powodzi firmie i wiele rzeczy jescze lepiej robie wiec jest szansa ze moze kolejna podwyzka bedize w neidalekiej przyszlosci :)
bezrobotnaola / 2013-02-26 12:59
a czy moze byc sytuacja w ktorej wgl nie udzieli odpowiedzi na wnioskowanie?
Andrzej 345 / 2013-02-26 15:05 / Bywalec forum
Firmy mają teraz naprawdę dziwną politykę, ostatnio mi powiedzieli w pracy że jak coś mi się nie podoba , to mogę zmienić pracę bo podwtyżke i tak mi nie dadzą...
szklarek / 2013-02-26 10:25
NIE jest określony. KP przewiduje w kilku konkretnych okolicznościach takowy termin, ale nie dotyczy to wniosku o podwyżkę.
Nie ma też zastosowania KPA, a więc nie ma podstaw by było to 14 dni, albo 30 dni.

Po prostu dobrym określeniem jest "niezwłocznie" ze względu na obowiązek pracodawcy z art. 94 kształtowania zasad współżycia społecznego itp.

Najnowsze wpisy