Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Podatek bankowy. Szef ZBP apeluje o umiar w obciążaniu banków

Podatek bankowy. Szef ZBP apeluje o umiar w obciążaniu banków

Wyświetlaj:
1wqsnjsanh / 91.229.22.* / 2015-11-04 09:45
Ja wiele nie oczekuje od banków...tylko uczciwości...ALE TO PEWNIE NIEMOŻLIWE W ICH WYKONANIU...mało zarobiliście na biednych polakach????? jak wam tu tak źle to zabierajcie z tąd swoje dupska i żegnam..
kok2 / 193.239.126.* / 2015-11-04 09:44
Ależ durny argument w tytule. A bezpieczeństwo instytucji finansowych ma polegac na tym, żeby mogli zdzierać ile wlezie z klientów??????????????????????
waldek228 / 212.160.138.* / 2015-11-04 09:33
tak, a jak banki łoją klientów na lewo i prawo. Czas uporządkować ten rynek. Zakazać lichwy i wszelkie chwilówki pozamykać. Wprowadzić regulacje, ze bez zgody klienta nie może być zmiany regulaminu na jego rachunku. Nie może być tak, że bank jak potrzebuje ściągnoąć kasę to wprowadza zmianę w regulaminie i pobiera sobie kasę z rachunku czy karty za jakieś tam ubezpieczenie nazwywane Twoje bezieczeństwo. To co banki sa nie bezpieczne i trzeba się ubezpieczać przy korzystaniu z jego usług.
bezkredytu / 31.63.162.* / 2015-11-04 10:09
jestem za polikwidowaniem wszelkich chwilówek, pożyczek na dowód itp. produktów. wprawdzie, pożyczki biorą ludzie dorośli, umiejący czytać, więc robią to na własne ryzyko. może nie są w stanie ocenić co niesie za sobą "dobra wola" banków. ale... zawsze jest jakieś ale, podatek nałożony na banki zostanie przerzucony na klientów i jak piszesz już łoją klientów na lewo i prawo, będzie tylko gorzej. a zmiany w regulaminie w trakcie trwania umowy są niezgodne z prawem, chyba ze ktoś podpisał taką klauzulę. czytajmy dokładnie wszystko, co nam dają do podpisania, nie wierzmy na słowo ze bank idzie nam na ręke.
3DD23D23D / 83.13.103.* / 2015-11-04 09:30
JAK PIS WPROWADZI PODATEK BANKOWY I DLA HIPERMARKETÓW TO BĘDZIE MIEĆ POPARCIE JAK ORBAAN 80%!!
Meteo988 / 176.6.119.* / 2015-11-04 09:28
Mam już dość słuchania jak to banki w Polsce są gnębione. Pracowałem w banku przez 7 lat i mogę Wam powiedzieć że co roku banki wyprowadzają za granicę wielokrotnie więcej pieniędzy niż mają wynieść planowane obciążenia. Zadaniem banków jest wspomaganie rozwoju gospodarczego, tymczasem w Polsce banki zachowują się jakby cały rozwój by ich zasługą, a wszyscy dookoła winni składać im daniny.
Andrzej Bank Ziemny / 108.35.245.* / 2015-11-04 09:22
Banki nie wymagaly dokapitalizowania ,TO ciekawe . Az tyle ukradli ze nie blagali Panstwo POlskie o dokapitalizowanie ?
andrzej Bank Ziemnyj / 108.35.245.* / 2015-11-04 09:20
Zlodzieje bronia swoich interesow .
muhmedkillbank / 5.172.247.* / 2015-11-04 09:18
Dla klientow bankow nie jest tajemnica ze banki to OSZUSCI i BANDYCI w bialych rekawiczkach.
Jezeli PiS zmieni prawo uniemozliwiajace bankom okradanie klientow to dobrze, ale to nie banki zmienia swoja reputacje, ALE BANKOM SIE ZMIENI reputacje uniemozliwiajac im bezprawne okradanie klientow!!!
Niezależny Audytor / 185.80.162.* / 2015-11-04 09:16
Przepraszam, ale o jakiej "reputacji polskich instytucji finansowej" mówimy? O udzielaniu kredytów we frankach szwajcarskich osobom, które nie posiadały zdolności kredytowej, by otrzymać kredyt w złotówkach? O bankach mających najwyższe stopy oprocentowania kredytów hipotecznych w całej "cywilizowanej" części Europy? O bankach, które oferują skandalicznie niskie oprocentowanie lokat? O bankach, które za niemalże wszystkie usługi pobierają opłaty, przerzucając wszystko, co mogą, na klienta (zrób to sam za pomocą komputera, a my zgarniemy opłatę)?
To, jak rozumiem, nie szkodzi reputacji polskich banków?
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy