Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Podatek od handlu. W ciągu dwóch tygodni ministerstwo i posłowie przedstawią dwie nowe wersje

Podatek od handlu. W ciągu dwóch tygodni ministerstwo i posłowie przedstawią dwie nowe wersje

Wyświetlaj:
Maria. / 85.193.253.* / 2016-04-14 12:29
Pisowscy destruktorzy jedynie co potrafią najlepiej to demontować Państwo, dzielić Polaków, łupić Polaków podatkami, trwonić nasze podatki na cmentarne igrzyska, na pomniki i muzea dla Kaczyńskich, na biznesy Rydzyka, na budowę więzień, na walkę z opozycją, na napychanie sobie kieszeni, swoim nepotom i klakierom. Natomiast, nie mają nawet najmniejszego zamiaru inwestowania naszych podatków w kierunku rozwoju przemysłu państwowego dla pobudzania gospodarczego Państwa, dla tworzenia nowych miejsc pracy, dla podniesienia poziomu życia ludności. Temu rządowi całkowicie obcym jest efektywne gospodarowanie finansami i majątkiem narodowym Polski oraz rozwój gospodarczy Kraju i nie zamierzają nawet podążać w tym, jakże pożądanym dla Polski i narodu polskiego, kierunku. Ten rząd, to szczyt niegospodarności, destrukcji gospodarczej, cofania Polski w rozwoju gospodarczym i dalszego zubożenia Polaków.
Gospodarz. / 85.193.253.* / 2016-04-14 11:44
Przecież ten rząd to same jełopy w każdej dziedzinie funkcjonowania Państwa, którzy zamiast upraszczać prawo i podatki dalej je demontują oraz gmatwają, emitując największe buble prawne w historii Polski, z ogromną szkodą dla rozwoju Polski i dla funkcjonowania polskiego biznesu w Polsce. Uważam, że pisowskich dyletantów ekonomicznych jak i całe PiS Polacy powinni jak najdalej trzymać od majstrowania Polską. Tym największym pasożytom Polski, jako gospodarz, nie powierzyłbym nawet pieczy nad oborą, nie wspominając o naszej Ojczyźnie, Polsce.
dambud / 46.165.251.* / 2016-04-05 14:22
Szczerze? To powoli zaczynam mieć wrażenie, że kompletnie się sprzedaliśmy jako naród.
Rząd pod pretekstem rozwoju gospodarki narzuca jakieś głupie podatki i ustawy, które uderzają głównie w Polskiego przedsiębiorcę. Nic dziwnego, że większość ludzi która chce robić coś na własną rękę, zmuszona jest na korzystanie z franczyzy...
zamość on / 77.253.134.* / 2016-04-03 01:57
Widzi się ten odpływ pieniędzy zagranicę z mniejszych miejscowości to fakt.
Pieniądze zamiast pobudzać lokalne gospodarki fundują wysokie emerytury Zachodniej Europie.
To przykre...
Ula kolec / 77.253.134.* / 2016-04-03 01:50
Pracuje obecnie w Lidlu zarabiam grosze. Miałam kiedyś sklep pieniądze i pozycję jeździłam na wczasy zagraniczne. Czuję się oszukana przez poprzednie rządy.
Floyd / 2016-04-03 12:10 / Tysiącznik na forum

Miałam kiedyś sklep pieniądze i pozycję jeździłam na wczasy zagraniczne.

cwaniaczka z PRLu. W tamtych właśnie czasach wystarczyło mieć dobre znajomości w urzędzie miasta i jak się dostało koncesję, choćby na warzywniak, to już się było bogaczem. A jak się dostało zezwolenie na pijalnie piwa, to już się było multimilionerem, ale na to trzeba było mieć układy z sekretarzem PZPR.
handel nasz / 77.253.134.* / 2016-04-03 01:44
Handel jest najbardziej prostym sposobem zarabiania pieniędzy. Dziwię się że Polska straciła nad nim kontrolę. Pieniądze tirami z małym miasteczek w Polsce wyjeżdżają do Niemiec, Anglii, Francji, Dani, i Portugalii. To przykre. Jednak zawsze można wszystko odbudować i zmienić.
ola847 / 77.253.134.* / 2016-04-03 01:40
Mam nadzieje że Polacy odzyskają handel w Polsce. Moje miasteczko po wybudowaniu 5 marketów zubożało. Wielkopolska pierwsza to odczuła.
testament Minca :))) obalają / 178.37.244.* / 2016-04-02 09:04
Normalnie repolonizacja. Dotychczasowe rozwiązania ,łącznie z progiem wchodzenia w kasę fiskalną, miały na celu wysiudanie polaczków z handlu.

Najnowsze wpisy