Forum Forum podatkoweInne

Podatek samochodowy zamiast akcyzy

Podatek samochodowy zamiast akcyzy

ste / .* / 2005-01-07 10:59
Komentarze do wiadomości: Podatek samochodowy zamiast akcyzy.
Wyświetlaj:
Patriota / .* / 2005-02-10 20:38
A jśli już wejdzie ta opłata rejestracyjna-mam głęboką nadzieję,że Komisja Europejska przyczepi sie do niej(a bedzie miała podstawe,bowiem będzie to OPŁATA O SKUTKU PODOBNYM DO CŁA-co jest zakazane!!!)
Patriota / .* / 2005-02-10 20:29
A jśli już wejdzie ta opłata rejestracyjna-mam głęboką nadzieję,że Komisja Europejska przyczepi sie do niej(a bedzie miała podstawe,bowiem będzie to OPŁATA O SKUTKU PODOBNYM DO CŁA-co jest zakazane!!!)
Patroita / .* / 2005-02-10 20:17
Jak zwykle w Polsce nie moze zarobiać przez dłuższy czas zwykła osoba ,bo rząd zaraz położy swe pazerne łapska na naszych pieniądzach.Ale nie ma sie co ludzić,ze przyszly rząd będzie lepszy.To jeden wielki syf.Mozna próbować wysyłać petycje,zrobić stronę przeciwników opłaty,ale nie wierzę zbytnio by to coś pomogło.Ustawa musi być przegłosowana przez parlament.Próbujmy dotrzeć bezposrednio do parlamentarzystów!!! ruready2fly@poczta.onet.pl
Staś / .* / 2005-01-31 14:39
Sprowadzać więc 4 letnie auto teraz czy później ?Bo wydaje mi się, że będzie korzystniej - później.Czy ten projekt został już zaakceptowany ? Kiedy wejdzie w życie ?
lorakl / .* / 2005-01-13 21:44
A ja zaglosuje nawet na Samoobrone jesli tylko powie, ze zlikwiduje akcyze i ten nowy idiotyczny podatek. Koniec myslenia o tzw. Polsce, teraz interesuje mnie tylko i wylacznie moja uboga kieszen. Do wszystkich zainteresowanych: proponuje jedna wielka blokade, w tym kraju tylko to umozliwia jakikolwiek wplyw na "wladze". NASZE GLOSY NA TYCH CO UMOZLIWIA SWOBODNY HANDEL W EUROPIE a jak nie to do widzenia Europo i Konstytucjo Europejska (bo po co to nam).Pozdro
baba / .* / 2005-01-31 15:01
ja ci powiem wszystko co chcesz - czy to oznacza, że bęziesz na mnie głosować???to tak jak z powiedzeniem: " skoro mówi, ze kocha to mówi'. Człowieku opamiętaj się, jak do tej pory to wszyscy tylko mówią i mówią, tylko robić nie ma komu..
desperat / .* / 2005-01-12 21:48
te chuu...je z rzadu nie wiedza jak cieżko trzeba zapracować na 12-tnie uzywane autko.przecież te ku....wy dostaja auta w łapówce-(oczywiście tylko je testują)
Gosia / .* / 2005-01-12 12:57
A gdzie są pieniądze z akcyzy? Kto je sobie wziął????????
Jack / .* / 2005-01-12 12:29
Będziemy jeżdzić,rowerami i konno jak tak dalej będzie.Podatek od głupoty niech rząd wprowadzi.Wtedy sami ministrowie załatają dziure w budzecie i długi spłaca.
Button / .* / 2005-02-10 20:40
Świetna myśl. Tylko kto będzie za takim podatkiem głosował? Musieliby być naprawdę głupi, a oni są tylko przewrotni.
Andre / .* / 2005-01-10 19:50
Dziś: kupujemy dzisiaj tanie i stare auto 1.100 euro x 65% akcyzy=715 euro = 2.860 zł podatku.Jutro: niech auto ma silnik 1.400 cm3 x 2 zł =2.800 zł. Ale fakt, kombinatorom którzy zaniżają wartość sprowadzanych samochodów będzie trudniej. No i celnik za uznaniową decyzję o wartości samochodu już w łapę nie dostanie. Oburzające ...
Zbyszek / .* / 2005-04-15 09:12
Aleś sobie to sprytnie policzył. Tylko dlaczego założyłeś taką śmieszną pojemność auta?! 1400 to maja kosiarki do trawy a nie samochody! Jaki samochód z silnikiem diesla ma 1400 pojemności?! A pomijając już nawet te "mądre" obliczenia, które wskazują na to, że będziemy płacić tyle samo co przedtem - to właśnie ten fakt jest oburzający. Przecież KE stwierdziła, że podatek akcyzowy stosowany w Polsce do tej pory jest niezgodny z prawem UE i NIE POWINNIŚMY GO PŁACIĆ! A Ty tutaj sobie przedstawiasz swoje bzdurne "pocieszające" wyliczenia, z których winika ni mniej nie więcej, tylko to że polski rząd orzeczenia Komisji Europoejskij ma gdzieś i znalazł sposób jak z KE w pokrętny sposób wygrać. To co jest najbardziej w tym wszystkim żenujące, to fakt, że UE walczy o prawa polaków w ich własnym rządem!!!
Xporferus / .* / 2005-01-10 21:45
....już tutaj liczyliśmy, co będzie jak samochód będzie miał większy silnik, mniejszy itd. Nikt jednak jeszcze nie podał w jakim przedziale cenowym najczęściej kupowane są samochody do tej pory. A tak właściwie, to chodzi o to dlaczego taki podatek istnieje - bo to, że spaliny np. niemieckie mają być droższe od polskich jest bardzo średnio przekonujące.
xxxxxx / .* / 2005-01-10 15:13
A kogo to obchodzi że społeczeństwu się to nie podoba przecież tu niema jednomyślności ogółu każdy papla co innego-HASŁO POWINNO BRZMIEĆ-PRECZ Z TAKIM RZĄDEM-[bezrobocie-to-wyrok-śmierci-głodowej-]-kto myśli inaczej???????????
snap / .* / 2005-01-09 16:16
Uzdrowić budżet a co zatem idzie również wiele resortów będzie można tylko wtedy gdy zlikwidujemy kominy płacowe o 80 %. Kto to widział żeby w kraju totalnej biedy ludzie nie mający pojęcia o pracy referenta na stażu, zarabiali po 20tys. euro a nawet więcej!KOSY NA SZTORC!
Xporferus / .* / 2005-01-09 19:22
Najlepiej chyba uzdrowić budżet państwa poprzez jego zmniejszenie - amputację dużej jego części obsługującej obszary tak naprawdę zarezerwowowane dla nas, do których urzędnicy nie powinni mieć wstępu. A więc jak najwięcej prywatnej własności.... I podatki mniejsze, i mało kominów bo państwowej ,,własności" jak kot napłakał....
giordano / .* / 2005-01-09 13:03
Mysle,ze wskazana jest tu petycja do ministerstwa infrastruktury lub premiera o nie pograzanie Polskiego spoleczenstwa w motoryzacji socjalizmu.Niech ktos zaBozy strone, na ktorej bedzie mozna zbierac podpisy przeciwko tej nowelizacji.Wtedy moze cos zdzialamy.Kierowcy wszystkich regionów Polski LACZCIE SIE.
adam / .* / 2005-01-09 11:42
przede wszystkim - auta, które się sprowadza NIE SĄ ZUŻYTE a używane, a to różnica. Co złego jest w wymianie 20letniego malucha w stanie rozkładu na 12letnie polo w dobrym stanie? Nic. Te gnoje wzięły w łapę od kogoś. Ludzie, nie dajcie się walić w tyłki przez mafię! NIe zgadzajmy się, protestujmy! Kogo stać na nowe auto ten je kupi. A reszta?!?!?!
Rafał / .* / 2005-01-09 10:49
Gdyby do budżetu wpłynęło prawie 822 mld PLN, wtedy to nie my UE, ale oni nas musieli by gonić ?????????????????
ssmyku / .* / 2005-01-11 20:31
dokladnie! Niestety nie ma tak dobrze. Autlorzy rabneli sie o trzy zera. Wpłynelo dokladnie 822 MLN 912 tys. zł
Kamila / .* / 2005-01-08 23:11
Aha. To dla takich kombinatorow jak ja to bedzie taka pala... - rozga od renifera. Yo yo yo ziomki! Zlota mysl: "pieniadze to nie wszystko ale wszystko bez pieniedzy to ch..j" Pozdro ziomki!
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy