Forum Forum podatkoweVAT

Podatek VAT. Sejm znowelizował ustawę

Podatek VAT. Sejm znowelizował ustawę

Money.pl / 2012-11-23 12:49
Komentarze do wiadomości: Podatek VAT. Sejm znowelizował ustawę.
Wyświetlaj:
Srinawarindra / 77.45.44.* / 2012-11-23 18:44
Jeżeli Sejm znowelizował takie p******* - to znaczy, że kolesie nie mają zielonego pojęcia co się dzieje w gospodarce. Powiem tak - rozwiązać Sejm i przeprowadzić nowe wybory. Obecny skład obrósł w tłuszcz i nie ma pojęcia w jakiej " czarnej dupie" znajdują sie firmy w Polsce - zwłaszcza małe i mikrofirmy co wynika wyłącznie z kompletnej beztroski rządzących. TO NIE SĄ ŻADNE ZMIANY - TO JEST POKAZ NIEKOMPETENCJI ! NIE WIDZICIE OSŁY CO TU SIĘ DZIEJE?! Bankrutujemy i zwalniamy pracowników a co bystrzejsi spieprzają z Polski ! Biznes robią Biedronki, "Polskie" sklepy spożywcze Lidl, szmateksy i inne zachodnie sieci o rentowności wykazywanej na poziomie błędu statystycznego ! A skąd się biorą umowy śmieciowe i traktowanie polskiego pracownika jak bydła ! Wytężcie mózgi- a właśnie z zachodu przyszła ta podła gangrena - i teraz te sieci gnoją dostawców a oni muszą wdrażać takie właśnie gówniane rozwiązania. Polskie firmy nie miały takich ochydnych systemów zatrudniania - ten gnój przyszedł z zachodu z zachodnimi sieciami handlowymi. I te sieci cymbały szczycą się jeszcze rolą inflacjobójczą. O Jezu - tożto jest kosmiczne chamstwo !!! W tych kwestiach niestety z żalem muszę przyznać rację kaczorowi... .
pr rp / 199.67.203.* / 2012-11-23 12:49
jako że artykół "Tusk nie przekona Camerona? To będzie katastrofa dla rynków finansowych" został zdjety z głownej postanowiłem skopiować z niego jeden ze swoich komentarzy.

"Właśnie zaóważyłem cos ciekawego, debos w komentarzu palnal jakas gafe i jeden z gosci go niezle zripostował. Po jakims czasie oba komentarze zostały bez sladu usuniete mino ze regulamin forum w zadnym stopniu nie został złamany.

Czyli deba mowisz ze gdzie pracujesz? :D "
Puk / 31.11.240.* / 2012-11-23 13:05
Czemu nie piszesz po polsku, dostarczasz hienom POwskim tematów do kpin! (artykuł, zauważyć, że, usunięte, etc....etc.
ja595 / 31.174.31.* / 2012-11-23 13:12
To pewnie wina Tuska no bo kogo :). Tak kolegę skołował że aż mu się pomieszało.
pr rp / 192.193.116.* / 2012-11-23 13:08
masz racje. Przepraszam za te byki :(
pr rp / 192.193.116.* / 2012-11-23 13:09
...ale chciałem przez chwilę poczuć się jak prezydent
jsdhgfjasdhgfja / 31.174.31.* / 2012-11-23 13:16
Albo po prostu nie umiesz uruchomić sprawdzania pisowni na swoim kompie. Zadzwoń do ministra cyfryzacji. Może da radę pomóc.
Żartowniś / 2012-11-23 13:44 / Bywalec forum
Zaczynam coraz bardziej obawiać sie nowelizacji ustaw , proponowanych przez posłów Platformy Obywatelskiej..

Najnowsze wpisy