Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Podatki to haracz? Kapitał nie ma narodowości? Morawiecki: to fałszywa filozofia

Podatki to haracz? Kapitał nie ma narodowości? Morawiecki: to fałszywa filozofia

Wyświetlaj:
E.W> / 79.191.167.* / 2016-04-24 12:47
wspaniale zorganizowane KONGRESY w których uczestniczyłam !! wspaniali LUDZIE i KULTURA DYSKUSJI !! gratulacje dla Organizatorów !!
5y4a / 83.7.218.* / 2016-04-24 12:47
wypociny "Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki zapowiedział też, że w ciągu najbliższych miesięcy przestawi program, "już nam z kaczorem na czele obiecywano od 1989 roku i co armia nierobów polityków ma się całkiem dobrze jak za gierka a robotnik tłucze biedę brak pracy mieszkań opieki zdrowotnej itp praca jest ale zagranicą ale nie w P w Polsce jest dla armii nierobów polityków którzy utrzymują się kosztem podatnika a ten młody baran klepie jak Kaczyński głupoty
asa74 / 83.7.218.* / 2016-04-24 12:40
podatek to haracz który zabezpiecza w pensje rządu gdzie ten rząd od razu się zabezpieczył i ściąga od razu z wypłaty bo gdyby to robił podatnik rząd nigdy by go nie dostał i chwalę gierka który to ten haracz zniósł a wprowadził Balcerek dbając tym samy o banki jak i rządowe pensje dla armii nierobów polityków kosztem wojska
Radosław2016 / 213.146.52.* / 2016-04-24 12:36
Przepraszam, że tutaj w ogóle piszę. Bedę chyba w zdecydowanej mniejszości bo widze tylko ujadanie szczekaczy.
NIe wiemy jeszcze kim jest naprawdę Pan Morawiecki. Mnie imponuje. Na przykład tym, że w banku sam sobie obniżył wynagrodzenie. Imponuje mi równiez tym, że jako jeden z bardzo nielicznych chce działać. Oczywisty jest dla nas wszystkich, że nalezy zacząć od polityków najwyższego szczebla i nie pójdzie mądre działanie niżej to nigdy nie będziemy narodem, który potrafi sie szanować.
Panie Morawiecki, do działania, kinicuje Panu tak naprawdę cała Polska ale nalezy zacząć od własciwej strony. PIS obecnie mimo wielu dobrych działań popełnił chcniebne błędy takie jak podnoszenie sobie gaż czy na siłę zmiany w bardzo dobrze prowadzonych spólkach skarbu państwa ( stadniny koni i nie tylko ). Mamy jak widać nowe bardzo złe przykłady. W jaki sposób możemy komukolwiek zaufać. Był taki czas w latach 1996 1998 gdzie aż chciało nam sie płacić podatki widząc pozytywne działania rządu oraz samorządów. Ale to był bardzo króciutki sen. Doceniam działania na rzecz RP
Rolpol / 77.255.38.* / 2016-04-24 12:36
I co Morawiecki, gdzie twoja innowacyjność i rozwój, co zrobiłeś z KGHM, znowu zostaniemy tylko kopaczami i wytapiaczami. Szlag trafił nasz kraj i naszą gospodarkę, lepiej zajmij się stadninami i oborami będą mniejsze straty.Panie chroń nas przed "dobrymi zmianami".
Lomion / 89.78.0.* / 2016-04-24 12:35

Kongres Obywatelski zawsze starał się dbać o dobro wspólne, którego emanacją na najwyższym poziomie jest dobro wspólne państwa, bo to jest absolutnie podstawowy mechanizm dbałości o swoje interesy


Jakbym słyszał Lenina. A przejawem tej dbałości jest troska o stadniny koni czy Puszczę Białowieską.
Haris / 89.75.122.* / 2016-04-24 12:34
Ktoś kto ma takie zarobki ma głęboko w poważaniu zwykłego obywatela. On nie rozumie głodnego i bezdomnego ma inne wartości BOGACZA który dorobił się na barkach zwykłych polaków a teraz mówi że Polska jest ważna Demagogia.
Olencja / 87.205.117.* / 2016-04-24 13:37
A ja bardzo chętnie zmieniłabym obywatelstwo... Jak mam w rządzie ksenofobów i kretynów to aż nie chce mi się płacić czegokolwiek.Z niczego państwowego nie korzystam. Ani edukacji, ani NFZ, ani tv. Mam troje dzieci. Niech jadą w świat i wybiorą lepsze miejsce do życia.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jan430 / 193.238.67.* / 2016-04-24 12:25
Pan Morawiecki nadal zarabia ponad 3,5milona rocznie?. Pewnie wszystko przeznacza na ratowanie Polski
babunia723 / 81.15.241.* / 2016-04-24 12:23
p.Morawiecki dobro wspolne to rozumiem tak zarabiamy oczywisci roznie ale przepasc miedzy zarobkami jest olbrzymia p.zarabial jako prezes banku milion rocznie ja i wielu innych nawet do 10 tys rocznie nie dociagamy p. tteraz zarabia tez ngodziwie tak jak pana koledzy i jeszcze sobie podwyzszacie gaze z 6 tys na 13 tys nam cykneliscie 500+ i 2-5 zl miesiecznie nie pisze juz o 12 zl na godz bo u was experci zasiadajacy w komisjach maja po 300 zl za godz wiec takie dyrdymaly opowiadaj pan takim samym jak pan,normalni ludzie wiedza i oczywiscie ze panstwo jest finansowane z aszych podatkow tylko pan i podobni moga placic rozne podatki bo pana stac a mowiac takim jak ja o tym wszystkim to istna kpina ,ja uwazzam ze powinniscie zaczac od siebie i zaczeliscie z tym ze zamiast obnizac swoje gaze zeby dac przyklad i zeby caly narod w was uwierzyl robicie dokladnie to samo jak poprzednicy ktorych tak krytykujecie a nawet napisze wiecej ograbiacie ten narod jeszcze mocniej niz poprzednicy a kazdy podatek czy wyzsze gaze krytykowaliscie i blokowaliscie a dzisiaj prosze jacy jestescie dobrzy i uczciwi tylko od d...y strony.
Smentek / 91.94.230.* / 2016-04-24 12:18
Państwo to aparat ucisku - to " organizacja mafijna o charakterze zbrojnym". Dla pana Morawieckiego to " wspólny interes" dla mnie to gangster okradający mnie z zarobionych pieniędzy. Panie Morawiecki załóż se pan własne państwo - zreszta juz pan zalozył.
StAAbrA / 79.163.136.* / 2016-04-24 12:16
Jeśli urzędnicy Morawieckiego okradają obywateli , jak za starych dobrych czasów , to niech Morawiecki nie bajdurzy o zbiorowym obowiązku - bo na razie obowiązuje tradycyjny podział - na okradanych i okradających .
Wnioski ? - trzeba zlikwidować złodziei . Z Morawieckim włącznie .
FeNi / 109.241.167.* / 2016-04-24 12:14
na całym świecie ludzie niechętnie rozstają się z swoją kasa a na pewno nie kochają podatków bo co to jest podatek to oddanie kasy dla ludzi którzy mają je uczciwie podzielić dla wszystkich i dla dobra wszystkich a jak Panowie z PIS tym dzielą to sami widzimy. Pan Morawiecki opowiada nam bzdurki płaćcie i czujcie się szczęśliwi że chcemy od was je wziąć tę kasę...
czarny żmij / 77.89.81.* / 2016-04-24 12:09
należy pamiętać, że my jako niewolnicy narodu wybranego mamy obowiązek płacić naszym(?) opraw... wybrańcom(?) podatek od człowieczeństwa. Wszak żydowski mesjasz mówi, że ubóstwo to cnota, co nie? google: demaskowanie chrześcijaństwa
cammarata / 83.23.254.* / 2016-04-24 11:44
cała rodzinka mądra inaczej. Tatuś popisuje się szacunkiem do prawa, a synek swoimi ambicjami i ,,genialnymi" pomysłami. Myślą, że w robieniu idiotów z Polaków prześcigną PiS?

Najnowsze wpisy