Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Podatki w Polsce. Fiskus chce mieć dostęp do danych bankowych

Podatki w Polsce. Fiskus chce mieć dostęp do danych bankowych

Wyświetlaj:
xwoman / 79.186.122.* / 2013-03-21 23:23
Inwigilacja już jest np.: w telefonie komórkowym gps ^^) a za chwilę nas zaczipują takimi malutkimi elektronićznymi chipami :)
rimini / 83.238.13.* / 2013-03-12 15:01
Może dołożyć dodatkową poduszkę do łóżka dla urzędnika US?
Sakis / 87.105.24.* / 2013-03-12 12:01
Jakby mogli to opodatkowali by rownież ilosc oddawanego moczu wzgledem wypitych płynów :/
darek915 / 95.49.10.* / 2013-03-12 10:18
jestem nawet za . O ile będzie to dotyczyło również azjatów handlujących przemyconym towarem .Tylko czy oni są podatnikami?
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 10:00
Ostatnie ruchy rządzących w kwestii coraz solidniejszego i bardziej wydajnego opodatkowania zaczynają wyglądać jak paniczne łapanie powietrza przez topiącą się osobę. Całość prezentuje się dosyć ponuru, bo z jednej strony ewidentnie widać, że z budżetem dobrze nie jest i zaczyna się paniczne doszywanie skrawków do za krótkiej kołderki, z drugiej zaś strony nie warto mieć złudzeń - społeczeństwo winno mieć świadomość, że wszystko to jeszcze mocniej nadwyręży nasze budżety domowe.

Refleksja nasuwa się jedna. Rozkwit szarej strefy mam w zasadzie murowany.
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 10:07

Ostatnie ruchy rządzących w kwestii coraz solidniejszego i bardziej wydajnego opodatkowania

Odpręż się. Wyjdź na dwór i ochłoń trochę. Bo raz, że bijesz pianę nie majac o czymkolwiek zielonego pojęcia a po drugie nie ma jeszcze projektu a jedynie jakieś enuncjacje prasowe nie wiadomo ile majace wspólnego z prawdą.
A generalnie jest tak, że czy nam się to podoba czy nie to obowiązkiem rządu jest uszczelniać system podatkowy.
fuj / 62.21.20.* / 2013-03-12 23:05
ładnie, powiedziane.tyle że zeby uszczelniać coś, to najpierw musi coś przepływać.A z tego co do tej pory wiadomo to zrobiono już wszystko żeby te przepływy skutecznie oskubać i ograniczyć, ocenzurować i opodatkować, itp dlatego karp łapie powietrze bo atmosfera jest co raz bardziej duszna.A co będzie jak się już nie da z narodu nic więcej wycisnąć?
Politycy na zieloną trawkę, przepraszam wyspę - przecież mamy.
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 10:14
sam się ssynu odpręż
masz tu kolejny przykład arogancji twojego rządu

7 marca wieczorem gwałtownie pogorszył się stan zdrowia pacjentki, która tego samego dnia przeszła operację ortopedyczną. Lekarze stwierdzili u niej zawał serca i postanowili przenieść kobietę na oddział intensywnej terapii, który mieści się w innym budynku, oddalonym o około 200 metrów.
Z powodu braku karetek, skiernieiwiccy lekarze zadzwonili na infolinię pogotowia ratunkowego. Udało im się dodzwonić do dyspozytora w Łodzi, który przyjął zgłoszenie i wysłał samochód do Skierniewic. Karetka musiała przebyć z Łodzi odległość około 70 km. W tym czasie kobieta zmarła
————————————————————–
200 metrów przewieź pacjenta, a karetka jedzie 70 km x 2
Arłukowicz, pewnie też jest lepszy od swoich odpowiedników we Francji i UK
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 10:22

Arłukowicz, pewnie też jest lepszy od swoich odpowiedników we Francji i UK

Arłukowicz nie jest gorszy tylko ma mniej pieniedzy. Ale Ty przecież dzisiaj walczysz przeciw uszczelnianiu systemu podatkowego. Czyli walczysz między innymi z tym aby do lecznictwa trafiło wiecej kasy. Normalne to? Potrafisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.
Ale odnosząc się do tego konkretnego przypadku to niewiadomo jak jest prawda, skąd Ty to wziąłeś i jakie sa prawdziwe szczegóły. Za Twoja wiarygodność złamanego szeląga nie daję.
.,. / 81.190.61.* / 2013-03-12 10:47
Niestety ,ale to prawda.
Zaś prawda zawsze w oczy kole.
- Dalej wierz w swojego pana...
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 11:13

Niestety ,ale to prawda.

A ja wolę poczekać do czasu kiedy będę wiedział z wiarygodnych źródeł. bo ludzie umierają codziennie, dlatego bo przegrywaja z chorobą, w wyniku zaniedbań, zaniechań, błędów lekarskich. W Kto to wiąże z takim czy innych premierem akurat rzadzacym ma horyzonty chłopka małorolnego zyjącego w sołectwie gdzie tylko sołtys i Koło Gospodyń Wiejskich. i jeszcze o jednym trzeba, ale to koniecznie trzeba pamiętać. Żyjemy w kraju gdzie wszyscy japy piłują, jeden drugiego oskarża a jak przyjdzie co do czego to mało kto cokolwiek potrafi porzadnie zrobić. A ci co najgłośniej japy drą to już najmniej. No i ci co oskarżają bliźnich o przekręty, co jest przeciez na porządku dziennym, sami wydaje mi się są największymi złodziejami a pyskują na zasadzie, że złodziej zawsze najgłośniej krzyczy łapać złodzieja.
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 10:38

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

podobnie jak ten Twój Tusk i jego świta. Żadnego uzasadnienia merytorycznego oprócz idiotycznych bajeczek dla dzieci na dobranoc. Gratuluję źródła “wiedzy”, z którego krynicy czerpiesz najwyraźniej wielkimi haustami.
yellow submarine / 164.126.115.* / 2013-03-12 09:14
Winny Centa uczy się chodzić po wodzie?....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
150010900VINCENT / 77.114.106.* / 2013-03-12 09:11
POza nowymi POdatkami, daninami, karami ten "rząd" niczego już nie wymysli.

To efekt tego że już niczego nie produkujemy, żyjemy z pożyczek i wirtualnych operacji księgowych.
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 09:20

To efekt tego że już niczego nie produkujemy,

Niczego to przesada. Bo jednak samochody, telewizory, lodówki, pralki, zmywarki itd itp, meble, artykuły sanitarne w tym i za granicą, oprogramowanie i to nie tylko dla Polski i w Polsce, gry komputerowe, wyroby stalowe, z aluminium, z miedzi, meble, w tym jako największy dostawca na rynek niemiecki, części i komponenty dla motoryzacji, materiały budowlane, produkcja spożywcza w coraz większej ilości eksportowana. Można jeszcze tak długo. A im więcej wylicze tym większa dla ciebie trauma. Bo Ty pewnie z tych dla których im gorzej tym lepiej?
T. / 81.190.61.* / 2013-03-12 11:01

samochody, telewizory, lodówki, pralki, zmywarki itd itp,

Przecież to wszystko dzięki obcemu kapitałowi,który zbija u nas kasę, na nieudolnie zarządzanym kraju.
To wszystko, to kropla w oceanie.
Gdzie jest u nas przemysł ciężki,lekki,hutnictwo,dziewiarstwo,przemysł okrętowy,dalekomorska flota handlowa,rybacka,stocznie produkujące statki na eksport. Można by w nieskończoność wymieniać wszystko to, co u nas funkcjonowało, a w imię przynależności do UE zatraciliśmy bezpowrotnie !
Za to w UE, po zachodniej stronie, wszystkie gałęzie przemysłu wyżej wymienione funkcjonują znakomicie i mają się dobrze z portami morskimi włącznie.Zaś nasze porty morskie straszą jak widma .
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 11:59

Przecież to wszystko dzięki obcemu kapitałowi,który zbija u nas kasę, na nieudolnie zarządzanym kraju.

I bardzo dobrze, że dzięki obcemu. A dzięki jakiemu miało być? Był w Polsce jakiś polski kapitał?
Ale dzisiaj to już jest. Już znaczna część gospodarki, najwięcej ludzi pracuje w małych i srednich polskich firmach.
Gdzie jest u nas przemysł ciężki,lekki,hutnictwo,dziewiarstwo,przemysł okrętowy

Zwariowałeś? Przemysł ciężki? On jest ale dzisiaj liczą się nowoczesne technologie a nie przemysł ciężki. To komuna miała się opierać na przemyśle ciężkim i trudzie robotniczo-chlopskich rąk. Czas się człowieku dla ciebie zatrzymał w połowie ubiegłego wieku. A przemysł stoczniowy? To Ty nie wiesz, że do budowy statków które za pól ceny robiliśmy dla kacapów trzeba było zawsze dopłacać? A rubel transferowy to kolega zna taką walutę? To była najsilniejsza chyba waluta na świecie bo za dolary za które kupowano komponenty do wyposazenia statków ruscy nam zwracali ok. 0,7 rubla. Już Rakowski aby sie tego wrzodu rujnującego polską gospodarkę pozbyć chciał zlikwidować Stocznię Gdanską.
Gdzie przemysł lekki pytasz. To nie pytaj tylko sie zainteresuj. Bo on jest. Czesto pod obcymi nazwami kryją się polskie firmy. A nazwy sa obce bo Polacy swoje nie bardzo lubią kupować. Np. Gino Rossi. Wiesz co to jest? Jak kupowałem buty tej firmy z dziesięć lat temu za cenę zbliżoną do znanych zachodnich marek to byłem świecie przekonany, ze to włoskie buty. Chociaż oczywiście nie dlatego je kupiłem.
Chłopie Ty sią trochę zainteresuj tym co sie w Polsce dzieje bo na razie to wyglada na to, ze z choinki się urwałeś.
Ja tu piszę biednym rodakom żeby się nie biczowali bo Polska dzisiaj coś znaczy, ma coraz nowoczesniejszy przemysł a nasz idiotyczny lud plebejski skacze po mnie bo nie chce tego przyjąć wiadomości. Łachę robi jak by to było moje a nie nasze. Polskie. Paranoja czy przyzwyczaili się do życia w swoich łobejsciach i wszystko co lepsze ich uwiera?
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 09:56
Twoje poglądy to przykład jak człowiekowi może się mieszać wirtualny świat gier komputerowych z rzeczywistoscią
Podaj mi nazwę polskiego samochodu lub telewizora
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 10:02

Twoje poglądy

To co wyzej napisałem jest świadectwem moich poglądów czy rzeczywistości w której żyjemy? W większości oczywiście. Bo Ty żyjesz w innym, swoim, urojonym świecie. W twoim świecie to wszystko co wymieniłem nie istnieje. Ale jednak to na prawdę jest.
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 10:06
jeszcze raz, podaj mi nazwę polskiego auta osobowego lub telewizora to uwierzę że coś produkujemy
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 10:14

podaj mi nazwę polskiego auta osobowego

Nie ma i nie będzie. Nieważne czy polskie byle produkowane u nas. Wielkie koncerny się łącza bo nie radzą sobie na rynku a Ty byś chciał jakieś polskie samochody, w kraju bez tradycji motoryzacyjnych i zaplecza technicznego? W kraju który tłukł po kilkadziesiąt lat te same licencyjne, przestarzałe konstrukcje? Konsumenci od razu po wyzwoleniu kiedy zaczęli mieć wybór pokazali gdzie mają maluchy i Polonezy.
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 10:22

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
T. / 81.190.61.* / 2013-03-12 11:05
To jest ewidentny przykład ,jak szybko młodemu pokoleniu można mózg wyprać dogłębnie.
- Podobnie jest w Korei Północnej...
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 10:26

Jesteś świetnym materiałem dla sekt

Masz coś na temat do napisania to pisz. Mną się nie zajmuj bo ja mam w nosie opinię o sobie takich gości jak Ty. Na prawdę co też ludziskom może chodzić po głowie.
wewewewe / 83.12.121.* / 2013-03-12 09:06
hehhehehehe- deba siedzi z moderatorem drzwi w drzwi
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 09:11

deba siedzi z moderatorem drzwi w drzwi

Przy jednym biurku. Patrzymy sobie na ręce.
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 10:03
Dookoła same świńskie ryje” powiedział pewien wykiwany przez innego, lepszego od niego – cwaniak.
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 09:05
Nawet Adolf Hitler przy wszystkich swoich wadach działał na korzyść niemieckich firm i na korzyść własnego narodu
rozbiegane oczy Rudego / 78.131.154.* / 2013-03-12 09:47
w przeciwieństwie do Tuska Rostowskiego
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 09:10

Nawet Adolf Hitler przy wszystkich swoich wadach działał na korzyść niemieckich firm

Światły z ciebie człowiek o niezwykle błyskotliwym umyśle. Naród niemiecki wiele Hitlerowi zawdzięcza. Jak chyba żadnemu innemu Niemcowi w historii. Każdy Niemiec powinien rozpoczynać dzień od gromkiego, doniosłego okrzyku: heil Hitler!!!
Waniek / 178.252.38.* / 2013-03-12 18:09
A coś sensownego oprócz butów ciuchów i montowni jakiś podzespołów za dychę??? Niestety polska gospodarczo dzięki rządowym programom drogowym, elektrowniom i kopalniom leży. Widać to w rachunkach dzięki renegocjowanej umowie gazowej, które rosną ponad zmiany na rynkach. Ciekawe jak długo zarządy tych firm potrafią okłamywać ludzi że przepijają ich pieniądze ups inwestują w infrastrukturę. Jak by co to skarb państwa ponoć ma realny wpływ na te firmy he he.
eldorado / 193.108.194.* / 2013-03-12 08:52
Komuno wróć - za twoich rządów czułem się wolny - obecną "wolność" Panie Wałęsa, Panie Sniadek mam w głębokim poważaniu. Na Białorusi jest więcej wolności niż w kraju rządzonym przez solidaruchów. Jeszcze krok i będziemy drugą Koreą Północną.
debos / 95.49.75.* / 2013-03-12 08:56

Jeszcze krok i będziemy drugą Koreą Północną.

Tak niewiele nam potrzeba?
krajowiec / 194.247.62.* / 2013-03-12 08:27
Inwigilacja na całego, może należy wrócić do rozliczeń gotówkowych albo barteru?
debil z PO / 83.12.121.* / 2013-03-12 07:41
mroczne rządy PIS-u ;DDDDDDD

Najnowsze wpisy