Forum Forum podatkoweInne

Podatki wyłudzają niemal wszyscy

Podatki wyłudzają niemal wszyscy

Klops / .* / 2005-08-22 09:17
Komentarze do wiadomości: Podatki wyłudzają niemal wszyscy.
Wyświetlaj:
newyorker / .* / 2005-08-22 10:27
ludzie co za glupota! Na calym swiecie jest to bonus dla drobnych przedsiebiorcow ale Polsce to sensacja!Taki łatwy target dla USów. Poza tym z kogoś trzeba ściągać jeśli bogacze nie płacą :)
Beznesmen / .* / 2005-08-22 10:07
A urząd skarbowy to taki dobry. On wyłudza zgodnie z pawem. Jak wioze materiały na przetarg albo jade na budowe to nie odlicze Vatu (chyba że ciężarowym starem). Jak mnie złodziej okradnie i nie zapłaci za materiał to też musze zapłacić podatki. itp. I to jest sprawiedliwość?
Zdebal / .* / 2005-08-22 09:51
W Polskich realiach podatkowych, tylko tak postępując można przetwać. To naturalna reakcja obronna przed pazernośćą Fiskusa, ZUSu i socjalistów. Innym rozwiążaniem jest zwinąć działalność i iść na bezobocie lub do pracy najemnej. Ja preferuję wariant obrony, szczegółowo analizować prawo i z głową je przestrzegać.
andy / .* / 2005-08-22 09:36
Prowadzę jednoosobową firmę i nie wyobrażam sobie posiadania dwóch komórek i dwóch samochodów żeby rozdzielać wydatki, i tak wiele opłat domowych z których korzysta firma nie odliczam wcale. Chciałbym być taki bogaty, żeby było mnie stać na luksus posiadania np. kilku aut
Bieda-Biznesmen / .* / 2005-08-22 09:26
Dlatego wlaśnie należy maksymalnie uprościć system podatkowy.....a to jest tak proste,że aż dla niektórych niezrozumiale.........a przede wszystkim sciagac podatki ze WSZYSTKICH a nie tylko wybranych obywateli( pokazcie mi kontrole US-u lub ZUS-u na budowie domków jednorodzinnych,czy tez lekarza czy prawnika z prywatnym gabinetem czy kancelarią -nie oni kontroluja tylko firmy z siedzibą ,takie wystawione na widok)....
Klops / .* / 2005-08-22 09:17
a czego się spodziewać po tak zagmatwanych i nieprzejrzystych przepisach. Jeśli ktoś mądry uprości przepisy i jasno powie co wolno a co nie wtedy sami poborcy będą wiedzieć jak je stosować.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy