Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Podatki wysokie jak na Węgrzech? O tym możemy pomarzyć

Podatki wysokie jak na Węgrzech? O tym możemy pomarzyć

Wyświetlaj:
oportunista / 83.24.218.* / 2015-05-19 22:51
komorowski jesteś kłamcą i oszustem który ma w szerokim poważaniu naród i tylko aby otumanić ludzi udaje jaki to on jest dobry a reszta to beeee niech ci wieżą idioci bo ja na pewno nie a ten głupawy uśmieszek doprowadza mnie do furii tak jak i gęba kopaczowej
obserwator2 / 178.43.74.* / 2015-05-19 22:49
Od ~1995R r do dziś rozkradziono miliony miejsc pracy, wywalono podstępnie poza granice kolejne miliony, w sposób tajemniczy poniosło śmierć kilkadziesiąt osób, rośnie liczba samobójstw, pluje się w twarz narodowi w różny sposób; np Jedwabne i inne miejsca w których bandyckim mordom nadaje się charakter ludobójstwa, (ba! holokaustu) takie rozboje dokonywane są do dzisiaj w różnych miejscach globu(Breivik, czy inne akty terroryzmu)!!!! Nikt we własnym kraju, poza Polską nie zezwala na filmy typu ,,Pokłosia,, czy ,,Ida,,. A MY ŚPIMY!!! Twórcy serialu ,,Ekstradycja3,, przedstawili bandytyzm polityczny, który miał na celu wykupienie Pałacu Kultury-realizm bandytyzmu PO-komorowskiego w realu, ma na celu wykupienie ziemi i lasów czyli całej POLSKI. To nie żart ale po 15-latch obserwacji wniosek jest jeden :SOCJALIZM MUSI WRÓCIĆ albo godzimy się na postęp NIEWOLNICTWA w formie upodlenia do tej pory nieznanej.
mordoron / 86.111.105.* / 2015-05-19 23:05
ziomek, socjalizm nie musi wracać, bo MY MAMY SOCJALIZM w Polsce. Poprzednim ustrojem była komuna.
Jeżeli masz problem z rozróżnieniem, to już śpieszę pomocą (od najgorszego): totalitaryzm>komunizm>socjalizm>socjaldemokracja

Polsce potrzeba kapitalizmu, wolnego rynku i ograniczenia biurukracji, ale nie takich z nazwy (jak teraz) ale takich prawdziewych
gonet / 89.230.166.* / 2015-05-19 22:46
Odczepcie sie od prezydenta do pilnowania żyrandola żadna wiedza nie jest potrzebna.
.tak,tak ... / 81.190.59.* / 2015-05-19 23:20

do pilnowania żyrandola

oraz wieszania medali na klapach

żadna wiedza nie jest potrzebna.
brow26 / 83.27.175.* / 2015-05-19 22:36
Po bulu nie można się spodziewać niczego dobrego.Dobiegające końca pięciolecie antypolskich poczynań WYSTARCZY.
Bezpartyjny / 91.233.69.* / 2015-05-19 22:35
Na Węgrzech obowiązuje 27% vat jako stawka podstawowa, stosowana do opodatkowania większości towarów i usług. Natomiast 5/18% jako stawki preferencyjne, stosowane na towary i usługi uznawane za szczególnie ważne społecznie (między innymi 18% na żywność a 5 na leki). W Polsce jest 23% jako stawka podstawowa oraz 5/8% jako preferencyjna (5% na żywność). Ciekaw jestem czy jak przyjdzie komuś zapłacić 18% zamiast 5% podatku na jedzenie to czy będzie taki szczęśliwy. Swoją drogą lepiej się rozwodzić nad różnicą 3% w podatku dochodowym (na Węgrzech nie ma 15% i nie będzie). Wiadomo dla osób biedniejszych większy udział w wydatkach będzie miała żywność a nie inne dobra...
przedwyborca / 31.1.249.* / 2015-05-19 22:35
Komorowski wróć do szkoły uzupełnić ortografię i ekonomię.Ekonomię kapitalizmu a nie socjalizmu!!!!!
masa 550 / 79.184.138.* / 2015-05-19 22:33
Komorowski powiedział również ze za czasów rządów PO był wzrost pkb o 22 procent, nawet Chiny tyle nie mają, Ludzie którzy przygotowują mu te karteczki powinni wynająć lepszych recenzentów, ale kasa na kampanię już się kończy więc jadący na oparach prezydent Komorowski będzie musiał zacząć w końcu mówić coś sam od siebie,
lider414 / 109.243.91.* / 2015-05-19 22:49
a u was kasy wbrod,ciekawe od kogo????? :) w moim miescie Radom na plakatach jest tylko A.duda bo to miasto pisu. pewnie stary prezydent chciałby cos uszczknąć dla siebie:) ale pomnik zamordowanych już mamy:))))))))))mało brakowało a byby w glownej części miasta!!!!! porazka!!!!!!!!!!!!
Ekonomista fan PO. / 195.191.162.* / 2015-05-19 22:28
Komorowski plecie banialuki??? Pyta o jeden etat na urlopie bezpłatnym, a BLOKUJE MILIONY etatów, kobiece o 7 lat (na WSI o 17 lat) a facetom o 2 lata. To miliony miejsc pracy odebrał młodym i zmusił ich do pracy za grosze na zmywakach na ZIELONEJ WYSPIE. WSTYD mi za takiego słabego kandydata. Będę głosował na DUDĘ, przecież nie jestem IDIOTĄ i nie strzelę sobie w stopę. Z tymi SKOKAMI też się wygłupił. Przecież ten SKOK WOŁOMIN ta nasz PO i WSI.
slawcze / 83.28.221.* / 2015-05-19 23:29
Ekonomista... żałosne...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Julita 150 / 31.61.131.* / 2015-05-19 23:13
Ten temat POwcy wymyślili po to aby zepchnąć na boczny, niewidoczny tor poważne problemy tak było za każdym razem, niech się żrą dać słoikom, mcherom, flamngom i inne epitety jakimi posługiwali się do określenia biednych ludzi żeby zajęli się bzdurami to może uda się zachować stołek po raz kolejny, przechytrzyć wszystkich, zakłamańce. Oczywiści nie można spodziewać się że pozwolą sobie na rzetelne sondaże znów je zakłamują.
tomwik / 46.232.128.* / 2015-05-19 22:26
a pamiętacie histerię całej unii jak Orban doszedł do władzy na Węgrzech? teraz się okazuje że to patriota węgierskiej. u nas taki by się przydał
Aaaa991 / 77.254.218.* / 2015-05-19 22:26
Chciałam sprostować. Moze podatek PIT na Wegrzech jest niższy procentowo (16%), jednakże płaci sie go od przychodu pracownika brutto, a nie, jak w Polsce, po obniżeniu podstawy o składki na ubezp. Społeczne. Stad kwoty podatku potrąconego z pensji sa wyższe.
nio / 159.205.186.* / 2015-05-19 22:22
spotyka się Merkel , Obama i Tusk i chwalą się swoimi krajami. Merkel mówi : w moim kraju ludzie przeciętnie zarabiają 2000euro i za mieszkanie płacą 500euro , na życie wydają 500euro a co robią z resztą kasy to mnie nie interesuje. Obama mówi : w mim kraju ludzie zarabiają 2000dolarów i 300 płacą za mieszkanie 500 na życie a co robią z resztą kasy to mnie nie interesuje . Tusk mówi : w moim kraju ludzie zarabiają 1500zł i na mieszkanie wydają 1000zł , na życie wydają 1000zł a co robią z resztą forsy to mnie nie interesuje
Dlaczego nie chcę, by prezydentem został Duda? >Bo składa / 91.226.239.* / 2015-05-19 22:21
Dlaczego nie chcę, by prezydentem został Duda?

>Bo składa populistyczne obietnice, których realizacja doprowadziłaby Polskę do bankructwa.

>Nie chcę, by prezydentem został Duda, bo zamierza wzorować się na Lechu Kaczyńskim, najgorszym z prezydentów III RP.

>Nie chcę, by prezydentem został Duda, bo pluje na Polskę, negując osiągnięcia Polaków z 25 lat wolności.

>Nie chcę, by prezydentem został Duda, bo ignorując fakty oraz opinię polskich specjalistów twierdzi, że nie wyjaśniono przyczyn katastrofy smoleńskiej.

>Nie chcę, by prezydentem został Duda, bo choć mówi, że chciałby Polski "wolnej od szemranych interesów", sam ułatwiał szemrane interesy w SKOK.

>Nie chcę, by prezydentem został Duda, bo tworzy swoje wizje w oparciu o opinie ignorantów, a nie specjalistów.

>Nie chcę, by prezydentem został Duda, bo jego głównym celem - co kilkakrotnie deklarował - jest zmiana władzy. Pytanie retoryczne: na czyją?

Zagłosuj na Bronisława Komorowskiego!!
Kozera Joanna / 31.61.131.* / 2015-05-19 22:50
proponuję zwolennikom PO przekazać armię Komorowskiego gdy walec Rosyjski przyjdzie, niech maja obronę chłopaki i poczekają na pomoc ONZ, UE i NATO przyjadą i pozbierają ich trupy aby wreszcie mogli zająć tą naszą POLSKĄ ziemię. Potrzebujemy patriotów takich jak śP Pan Kaczyński i Pan Duda który chce coś zrobić aby nie dopuścić do 4 rozbioru Polski. My chcemy tu żyć i pracować. Dziś na ulicy Warszawy byłam świadkiem jak eksmitowano ostatnich lokatorów z kamienicy przy pl. 3 Krzyży- odzyskaną wbrew naszemu prawu które przewiduje zasiedzenie po 30 latach a wcześniej było nawet po 20 latach, właściciel wtedy traci prawa do swojej własności a tu o co chodzi, odzyskał to oczywiści mieszkaniec Izraela. Ciekawszy inny widok z polskiej ulicy- rodzina Chińska z gromadką 5 dzieci- to oni wypełnią lukę po wyjeździe naszych dzieci, stworzono im dobre warunki do rozwoju, a my gdzie jesteśmy???????????????????????????
kukuryku / 37.8.197.* / 2015-05-19 22:20
Komorowski tak powiedział bo mu na kartce tak napisali. Gdyby mu napisali, że Księżyc to taki okrągły żyrandol to też by to powiedział.
vet / 37.8.197.* / 2015-05-19 22:18
Komorowski perfidny kłamca ?
PP1 / 217.99.254.* / 2015-05-19 22:16
BY ZOSTAĆ PRZY KORYCIE,SĄ ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO,STRASZENIE PIS em JUŻ SIĘ PRZEJADŁO,TAK JAK PODNOSZENIE I WPROWADZANIE CORAZ TO NOWYCH PODATKÓW,OPODATKUJCIE BIEDRONKĘ

Najnowsze wpisy