Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Podaż podyktowała warunki

Podaż podyktowała warunki

ORZEŁ / .* / 2005-05-05 23:28
Komentarze do wiadomości: Podaż podyktowała warunki.
Wyświetlaj:
Pablo / .* / 2005-05-06 21:47
Czy ktoś zwrócił uwagę na wzrost kursu Amici w ciągu ostatniego tygodnia.Bardzo insteresująco wygląda AT.
dżeju / .* / 2005-05-06 18:03
nic nie piszecie, to ide do domuprzyszły tydzień będzie ciekawy :)Jutrzenka mnie rozwala, 30% w dwa dni jak kto wszedł wczoraj, ale jest sporo spółek, które podawały lepszą dynamike i nie wzrosły tyle, osochozi?
anna / .* / 2005-05-06 16:28
Betacom pozytywnie mnie zaskoczyła :)Wróciłam do PKN, ale uciekło mi ATM sądzę, iż będzie jeszcze okazja do złapania :)Pozdrawiam
dżeju / .* / 2005-05-06 17:32
ATM nie pokonała luki bessy, obroty dużo niższe niż wczoraj, może być nieciekawiekupił ktoś Sterprojekt i Prochem? orócz mnie of cors
orzeł / .* / 2005-05-06 16:27
proszę w swej niemocy o wyjasnienie mi fenomenu hutmena :) kto mi to wyklaruje please
orzeł / .* / 2005-05-06 16:18
jedynego czego mi brakuje w komplecie moich portfelowych składników to interia której kupienia byłem tak blisko :(nigdy nie może być nazbyt dobrze bo mobilizacja spadaPozdrowienia
orzeł / .* / 2005-05-06 15:48
jeśli śledzicie na żywca zerkajcie tak od około 14.15 co się dzieje na stronie kupię przy ivaxie:)duże zlecenia bronią kursu tak to widzę
orzeł / .* / 2005-05-06 15:14
a ja Atm bo wiedziałem że wróci - pisałem przecież wczoraj Łapię drugi oddech Beta cacy mieszko za to och jak dobrze że wyskakiwałem (choć troszkę zozoli mam niestety - ale ja je tak lubię :):)
dżeju / .* / 2005-05-06 15:22
ej ryzykant z ciebie orzeł, ale po co dywersyfikujesz w takim razie? :)reakcja inwestorów wczoraj była jak zwykle przesadzona
orzeł / .* / 2005-05-06 15:24
mam część kaski na takie ruchy :) to daje adrenaliny :)
dżeju / .* / 2005-05-06 12:00
Kupiłem se Sterprojekt zamiast Jutrzni, jak zwykle czas zweryfikuje me decyzje :)ale Prochem, PROCHEM!
dżeju / .* / 2005-05-06 16:53
na razie zweryfikował in minus - miałem Jutrznię na widelcu za 53 sprzedałem z 1,5 zł zysku (!)
strokuś / .* / 2005-05-06 05:12
a ja czekam na dzisiejsze rozdanie na PLB, a potem na 12.V i 94zl :)i pewnie delikatnie włączę się do gry w przyszłym tygodniu
ORZEŁ / .* / 2005-05-05 23:28
No Panie Tomaszu jestem z Pana dumny !:)Zgrabnie to Panu wyszło.Poważnie tak trzymać!Należało jeszcze wspomnieć o jutrzejszym wzroście betacomu, kretyn banku, śrubexu, lubawy,ivaxu i byłoby całkiem dobrze.Kupowałem ferrum na dołeczku z drżeniem serca - jak narazie opłacało się :)Być może przymierzę sie do ATM ale jeszcze nie wiem tego na pewno. Prześpię się z tym czego i Wam życzę.Ach kiszę się jeszcze na Ampli ale liczę że ruszy:)Co ja tam jeszcze mam hmmmm eurokruka,wstyd się przyznać ale mieszko (malutko słowo ):)pko jedno i drugie - jakoś nie mogę się odzwyczaić od posiadania banków:)NO i mięsko z firmy DUDa nie najlepiej kupione TO tyle moi mili których w tych ciężkich czasach tutaj brak :)Pozdrawiam Was orły i sokoły i nie dajcie się !!dŻEJ NIE BOJSIA ATM WRÓCI:)
dżeju / .* / 2005-05-06 08:28
ATM już nie mam, sprzedałem jak tylko obceniłem wyniki i to moja jedyna pociecha.Ferrum sprzedawałem jak ty kupowałeś (drugą transzę), żeby mieć na inne rosnące akurat, które potem spadły a Ferrum wzrosło, więc straciłem podwójnie niestety, jakoś nie mogę usiedzieć na jednych akcjach. Pewnie dziś duża górka.Generalnie te dwie moje niewypalone inwestycje popełniłe przy tych samych błędach technicznych: kupno na górce przy malejących obrotach, trzymanie mimo spadków i przełamywania wsparć i uśrednianie w dół. Bo fundamentalnie było nieźle tak mi się wydawało.No ale mogło być jeszcze gorzej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy