Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Podejrzenie nowotworu a ubezpieczenie na życie?

Podejrzenie nowotworu a ubezpieczenie na życie?

igus_zuz / 62.244.142.* / 2012-02-20 08:55
Chciałabym założyć sobie jakiekolwiek ubezpieczenie na życie, żeby zabezpieczyć najbliższych, trochę źle się czułam i zrobiłam sobie taki test na raka, na stronce http://pordubitz.org/medycyna/detail.php?id=43 i wyszło że prawdopodobnie tak - czy w takiej sytuacji mogę się jeszcze ubezpieczyć, czy w firmie ubezpieczeniowej też sprawdzają mój stan zdrowia?
Wyświetlaj:
Koalicyl / 89.73.28.* / 2013-03-24 11:55
wypełnianie ankiet medycznych czy wizyta u lekarza ma miejsce praktycznie przy każdym zawieraniu polisy. Ubezpieczyciele co raz częściej idą jednak klientom na rekę tworząc uproszczone ankiety, które zawierają mniej pytań i nie są już tak rozbudowane.Natomiast wizyta u lekarza orzecznika odbywa się najczęściej na koszt ubezpieczyciela.
eme / 87.205.44.* / 2012-02-20 10:48
Igus Daruj sobie reklame strony
perłłowa / 89.72.214.* / 2013-03-15 22:12
Rak to bardzo poważna choroba która często kończy się tragicznie. Jeśli zatajasz że jesteś chora, to żaden ubezpieczyciel nie wypłaci świadczenia. Ale badania robi się u lekarza a nie przez internet. Dzięki ubezpieczeniu na wypadek nowotworu otrzymasz środki które możesz przeznaczyć na dodatkowe wizyty u lekarzy czy dietę, bo za to państwo nie zwraca.

Najnowsze wpisy