Forum Polityka, aktualnościPolityka

Podlaskie: Fiasko referendum

Podlaskie: Fiasko referendum

Money.pl / 2007-05-21 00:06
Komentarze do wiadomości: Podlaskie: Fiasko referendum.
Wyświetlaj:
_jan / 80.50.42.* / 2007-05-21 00:06
Jakaś komisja próbuje siać w Polsce zament.

Dolina Rozpudy to wyłącznie polskas prawa to rdzenne polskie ziemie.

Nie życzę sobie obcych w dolinie rozpudy
wisiena / 217.153.240.* / 2008-03-09 15:55
rozpuda i rozpuda. przez S, srogi panie! nie chce się przyczepiać, ale ten zamĘt też nie bardzo pasuje ;]

Polska sprawa - i owszem, ale po wejsciu do Unii zobowiazalismy sie przekazać część naszych kompetencji i decyzji Wspolnocie, wiec i teraz nie mamy co narzekać.
A co do samej estakady, to co co za różncia, czy bedzie biegła przez czy naokoło? Dla nas - żadna, dla fauny i flory - na miarę życia.
lipalipski / 2007-05-21 01:14
A ja nie życzę sobie obcych TIR-ów w dolinie Rozpudy. A tym bardziej estakad i wiszących mostów.

Dolina jest sprawą Polski i Europy i chcę pokazać ją swoim dzieciom i wnukom. I dobrze, że KE może zdecydować za was, bo za chwilę wszystkich nas, wy oszołomy, zabetonujecie.
rav42 / 83.175.144.* / 2007-05-21 09:07
cóż za troska a jaka finezja w odniesieniu do oponentów naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem troski groby pozabijanych przez tiry ludzi z Augustowa też wnuki obejżą czy to jest mniej ważny element oglądu świata i Ojczyzny przez tak wrażliwego człowieka . wbrew uszczypliwemu tonowi z prawdziwym szacunkiem pod rozwagę.
KAP / 162.27.160.* / 2007-05-21 11:23
jakby miast plesc androny nasi kochani lokalni politycy postawili pare swiatel w Augustowie to wypadków byloby mniej.... Teraz chodzi by pokazac ze tylko MY jestesmy z wami biedni ludzie przeciwko wtracajacej sie Unii która morduje obywateli Augustowa preferujac ptaki, przeciwko Niemcom , którzy marza by na nasze (wyludnione przez TiRy w Augustowie ziemie) wrócic, przeciwko Rosjanom rzycahjacym w nas miesem (naszym Polskim , wlasnym) przeciwko wszytkim , którym sie powodzi lub maja szacunek (za wyjatkiem czlonków PiSu i kota Jarka) bo zdobyli go z pewnoscia oszukijac, kradnac lub ze wsparciem SB.... Most wiszacy nad Rozpuda bedzie tak szybko jak przebudowa dróg w Wwie za czasów JM Prezydenta.

Najnowsze wpisy