Forum Polityka, aktualnościPolityka

Podręczniki od Leppera

Podręczniki od Leppera

Money.pl / 2006-08-18 08:14
Komentarze do wiadomości: Podręczniki od Leppera.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.221.* / 2006-08-18 11:49
Nie rozumiem komentarzy internautow, sa takie nieobiektywne. Partie rzadzące i opozycyjne winny uaktywniać sie w chwilach potrzeby wyższego rzędu >> Samoobrona to robi i słysze utyskiwanie. Jednak Polacy to dziwny naród, narzekaja i narzekaja dla samej przyjemności narzekania. Pamiętam wielki cyrk medialny wokół wydawnictw podręcznikowych i ich prywatyzacji >> co z tego wyszło , widać jak na dłoni : osiągnięto zadziwiająco wysokie ceny podręczników i płaczą rodzice rodzin wielodzietnych że ich nie stać na zaplacenie.. Tak prawdę mówiąc każda inicjatywa udzielania pomocy , jest na wage złota i Pan Lepper , jeżeli daje pieniądze najuboższym, to daje spontaniczna radość dzieciom. Inne partie zamiast wykosztowywać się na bilbordy i bzdurne narady , nie powinny zapominać że wsrod sympatyków tych partii są żywi i potrzebujący ludzie, którzy potrzebują materialnej pomocy tu i teraz , a nie obecanki cacanki. Podnoszona kwestia , że Samoobrona zabiega o wyborcow nie może być naganna, każdy ma równe prawo to robić, ale są wsród partii tacy co maja węża w kieszeni >> ale jak świat światem, zawsze tak było, że najbiedniejsi w swej masie najwięcej dawali pomocy, jeżeli Samoobrona daje to należy pieknie podziękować. Na bogaczy, ktokolwiek nimi są, liczyć nie mozna, prędzej zabiora niż dadzą.
ps / 83.14.121.* / 2006-08-21 08:42
Ludzie, o czym wy mówicie! Dlaczego wszyscy dali się nakręcić PiSowi, że podręczniki są drogie? Przecież przeciętny podręcznik można kupić w cenie czterech paczek papierosów lub butelki wódki. Ja się was pytam: czy to jest drogo? Na litość Boską, nie dajcie sobie robić wody z mózgów!
Desstin / 2006-08-18 14:01 / Bywalec forum
W normalnym państwie nie powinno być WOŚP, fundacji i innych tego typu inicjatyw, gdyż ich istnienie świadczy o tym iż państwo jest niewydolne i nie spełnia swych konstytucyjnych założeń.A co do logo Samejbrony - będą zeszyty z kaczkami?
Andre7 / 2006-08-18 17:07 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że powinna być WOŚP i wiele innych inicjatyw. Państwo ma zapewniać przestrzeń i ramy prawne dla aktywności ludzi. Jak konstytucję pisza politycy-rozdawnicy którzy nie wiedzą, że zapis "państwo da" = "państwo zabierze" to spełnić takich bajek się nie da. No, chyba, że odkryjemy duże ilości ropy naftowej w Bieszczadach ..
prze....PIS / 212.244.187.* / 2006-08-18 12:44
Zgoda - tylko Samoobrona jest w rządzie, a więc jej zadaniem jest stworzenie takich warunków do aktywności dla "rodziców rodzin wielodzietnych", żeby ich było stać nawet na drogie podręczniki lub spowodować, żeby te podręczniki były tańsze.
prze....PIS / 212.244.187.* / 2006-08-18 10:03
Posłowie Samoobrony wiedzą, że diety, które biorą (i tak za nic) są za wysokie i jest to forma pokuty, czynnego żalu i zadośćuczynienia.
Popieram i zachęcam do tego inne partie.
Np. LPR mógłby rozdawać rowery a PIS jako partia większa samochody.
zapi / 2006-08-18 09:45 / Bywalec forum
Czy jest jakaś granica populizmu w wykonaniu tego pana?
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-18 08:14
Szybka sonda:
Jak drogi musiałby być samochód oklejony emblematami Samoobrony, aby zdecydować się nim jeździć? (otrzymany w prezencie od Leppera, a logo nie można zakryć)
arti99 / 83.20.185.* / 2006-08-19 18:06
Zależy jak długo. Rok wyceniłbym na milion euro (wiem, wiem, że za mało, ale ja strasznie pazerny jestem).

Najnowsze wpisy