Forum Forum prawneCywilne

Podrobiony podpis na umowie o abonament

Podrobiony podpis na umowie o abonament

akirka / 79.163.169.* / 2009-10-12 19:48
Witam,
zwracam się z prośbą o pomoc do osób, które mają do czynienia z prawem.
W licpu 2009 podpisałam umowę na abonament w punkcie obsługi będącym autoryzowanym przedsatwiecielem jednej z firm oferujących tv cyfrową. Przedstawiciel zaproponował ofertę wg, której abonament miał wynosić 38 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy oraz dodatkowo 2 pakiety darmowe przez okres 3 miesięcy. Umowa została podpisana.
Jakie więc było moje zdziwienie, kiedy po miesiącu otrzymałam f-rę, gdzie do zapłaty było 106zł. Zadzwoniłam więc do Biura Obsługi Klienta, gdzie poinformowano mnie, że wg systemu tyle wynosi mój abonament, i żeby pisać pismo reklamacyjne i wysłać ksero mojej umowy. Tak też zrobiłam. Odpowiedź na pismo otrzymałam odmowną wraz z drugą f-rą na kolejne 106zł. Jako uzasadnienie odmowy reklamacji przysłano mi ksero umowy, którą posiada centrala. Okazało się, że Przedstawiciel PODROBIŁ mój podpis na wszystkich dokumentach!! Napisał również oświadczenie, że owszem pomylił się w druku umów, ale mnie poinformował o tej pomyłce i że do ręki dostałam 2 umowy - jedną prawidłową (na 106zł) oraz jedną błędną (na 38zł).
Napisałam kolejne pismo, do którego dołączyłam ksero mojego dowodu osobistego oraz prawa jazdy.
W międzyczasie z mojego konta zaczęto pobierać opłaty abonamentowe, gdyż jeszcze w lipcu wysłałam stałe polecenie zapłaty.
Na drugie pismo nie otrzymałam nadal odpowiedzi, choć mija juz miesiąc.
Moje pytanie - czego mogę żądać od tej firmy - czy mam szanse na odszkodowanie z tytułu podrabiania mojego podpisu?
Co mogę zrobić aby przyspieszyć proces reklamacji?
Dziękuję za poświęcony czas i odpowiedź
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy