Forum Polityka, aktualnościKraj

Podróż Obamy: G8, królowa i Warszawa

Podróż Obamy: G8, królowa i Warszawa

Money.pl / 2011-05-23 09:06
Komentarze do wiadomości: Podróż Obamy: G8, królowa i Warszawa.
Wyświetlaj:
wtg / 2011-05-24 15:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Obama do Polski ma się wybrać bez żony, ponieważ ma to być wizyta robocza, a nie oficjalna. Wszystko wskazuje na to, że Barack do roboty nie przyjedzie, bo mu wulkan na Islandii przeszkodzi. Może i dobrze by się stało. Przecież u nas takie bezrobocie, że dla swoich roboty brak. W końcu przyjaźń polsko-amerykańska najlepiej nam wychodzi na odległość.
djey / 212.129.80.* / 2011-05-23 13:33
nalezalo by tak jak robia niemcy: polepszyc stosunki z kazdym krajem (ale nie za wszelka cene) aby nie bylo problemow z eksportem do danego kraju.. grac tylko i wylacznie pod siebie lub pod sasiadow.. nic nie sprzedawac jak juz cos to kupowac..
daje 20 lat i jestemy bogaci :)
my jesteśmy mali / 195.117.255.* / 2011-05-23 11:08
my jesteśmy mali, także zajmijmy sie dalej pomikami smoleńskimi
fondenti / 193.104.239.* / 2011-05-23 18:23
jak większość by myślała tak jak ty to rzeczywiście bylibyśmy mali,ale na szczęście jesteś mniejszością więc sam się zajmij pomnikami smoleńskimi!
pomo dore / 2011-05-23 09:57 / Tysiącznik na forum
dziś rano w RMF FM niejaki Kużniar cieszył sie jak dziecko że amerykanie zainstalują nam na stałe bazę lotniczą. Jakim trzeba byś debilem zeby cieszyc się ze stacjonowania obcych wojsk na naszym terytorium. Ledwo się ruskich pozbyliśmy i to tylko wielkim fuksem. Jak znam życie nasze sprzedwczyki podpiszą taką umowę że Jankesów nie pozbędziemy sie nigdy. Nie jest to przytyk tylko do naszej obecnej ekipy rządzącej- Kaczyńscy tez włazili im w dupę bez mydła. Zupełnie jak w życiu - nachalnej szmaty wskakującej ochoczo do łózka się nie ceni, korzysta się z jej usług bo tania i zawsze pod reką ale fajne związki tworzy się z panną za którą się trzeba nabiegać
fondenti / 193.104.239.* / 2011-05-23 18:25
Ale mądry jesteś, dlaczego nie zajmiesz się polityką tylko na forum się mądrzysz?
Autor Autor / 212.160.219.* / 2011-05-23 10:46
trzeba dojść do sedna sprawy, kto kontruje świat? Wychodzi na to że grupa żydów - jest na to wystarczająco dowodów.

Isreal już teraz kontroluje biały dom, większość głównych mediów i stopniowo podporządkują sobie inne kraje.

Jest jedno wyjście, trzeba globalnie się przeciwstawić, społeczeństwo musi powstać bo jest nas zdecydowanie więcej niż tych z góry.

Jednak przy masowych protestach istnieje ryzykow, że będą podjudzać zamieszki. Albo stosować będą bomby i zrzucić winne na terrorystów.

Państwo Policyjne obserwujemy właśnie w Polsze - to jakich argumentów używają aby zamykać strony albo aresztować obywateli okrawa się powoli o Stalinizm bądź Nazizm - jak zwał tak zwał.

Straszne jednak że ludzie tego nie widzą, bądź nie chcą widzieć. Zbyt zajęci są tańcami z gwiazdami...

Raz głosowałem na PO w moim zyciu, to było jednak jak nie wygrali. Ostatnio nie głosowąłem i nie wiem kto przy zdrowych zmysłach teraz pójdzie do urny...

Tak się zastanawiam kto taki pójdzie...
To jest straszne jak łatwo się nami manipuluje a ludzie myślą, że mają wybór bo mają 5 czy 6 parti...

a propo PARTY to oni mają, za naszą ciężko przelaną krew...
niezly bigos masz w głowie / 195.117.255.* / 2011-05-23 11:04
niezly bigos masz w głowie
Autor Autor / 212.160.219.* / 2011-05-23 11:38
Przykro mi Ciebie.... chociż jak pomyśle to życie moje w nieświadomości było znacznie lepsze, teraz to wszystko tak dołuje... a w szczególności jak czyta się takie inteligentne wywody jak twój.

Możesz byc jeszcze z tych podjudzaczy internetowych.

Bo wiecie jak to działa? Słucony naród lepiej się kontroluje, całe to PIS vs. PO jest sztucznie nakręcone, przez

Same Partie
Media TVNy Polsaty TV Trwamy i inne badziewia
Podżegaczy jak wyżej wymieniony Bigos
No i przekupnisiów którzy skandują hasła na wiecach za kasę...W mediach podają np że zwolenicy PIS albo zwolennicy PO nie zgadzają się, a to wyglada jakby wszyscy Ci co głosowali na PO się nie zgadzają.

Anyhow wracam do pracy, ale coś mi się nie chce, jak pomyśle że ile mi mój ukochany Król Donald na koniec miesiąca zabierze to aż wolałbym żyć jak tubylcy i żywić się tym co mi natura da...

zapewne więcej bym się najadł niż tymi ochłapami, jakie pozostają nam po ściągnięciu haraczu...
djey / 212.129.80.* / 2011-05-23 13:29
ci co glosuja to juz tylko lizod...py i idioci :)
robi ronald 81 / 212.14.47.* / 2011-05-23 09:06
kilka dni temu zbajerował Palestyńczyków na temat Pokoju z Izraelem i powrotu do granić z przed 1967 roku ale lobby żydowskie szybko przywołało go do rzeczywistości.

Teraz bedzie jeździł po Europie i opowiadał głodne kawałki dla naiwnych.

USA = Globalny Reżim Totalitarny

Najnowsze wpisy