Forum W wolnym czasiePodróże

podróż z first minute

podróż z first minute

routerr / 2011-10-12 10:47
Widzę ostatnio dużo reklam, które zachęcają do wykupowaniu wycieczek na wiosnę już dziś, czy podróż z first minute faktycznie jest opłacalna? czy to nie jest za wcześnie? czy cena nie pójdzie później w górę? czy one faktycznie są takie tanie w porównaniu z późniejszymi ofertami?
Wyświetlaj:
rudzik89 / 2012-03-24 11:01
Firsty faktycznie sa duzo tansze niz oferty w pelnym sezonie. Najokazyjniej wychodza lasty, tylko wtedy jedziesz tam gdzie jest miejsce i nie masz zbyt duzych mozliwosci wyboru hotelu. Ja w poszukiwaniu okazji zagladam na strone biura Funclub i zawsze znajde jakies promocje i wybiore cos dla siebie, a ja naleze do osob ktore wszystko musza wybrac same i strasznie denerwuja mnie jakiekolwiek ograniczenia, wiec na ostatnia chwile nigdy nie czekam i rowniez z takich promocji i firstow zaoszczedzam duzo pieniazkow:)
eDom / 2012-03-23 12:57
Na własną rękę też wychodzi tanio i jest większa swoboda jeśli chodzi o wybór. W zasadzie wszystko kręci się wokół transportu bo wynajęcie apartamentu wakacyjnego to żaden problem :)
joolaa / 195.150.184.* / 2012-03-20 11:03
Ja od kilku lat korzystam z first minute bo można na prawdę sporo zaoszczędzić. W tym roku wykupiłam już wycieczkę do Izraela z alfa udało mi się sporo zaoszczędzić dzięki czemu będę mogła bardziej zaszaleć już na miejscu.
gromadzia3 / 2012-03-06 17:37
Z ofert first minute naprawdę warto korzystać. Cena promocyjna nie ulega zmianie przed samym wyjazdem. Przynajmniej tam gdzie ja kupuję wczasy w funclub. Wcześniej zaplanujesz urlop w pracy,kiedy inni będą wiedzieć naprzód o twoich planach, to raczej nikt nie zaproponuje zmniany. Poza tym,jeśli wcześniej zapłacisz za wakacje - masz jeszcze czas, aby coś odłożyć na letnie szaleństwa na urlopie - typu dodatkowa wycieczka fakultatywna, wyjścia do restauracji,itp.Można zasięgnąć dodatkowych informacji o miejscu,w które się udajemy.
dolniak / 193.25.0.* / 2011-12-21 19:19
Jeśli chodzi o rynek turystyczny to wszystkie promocje jak najbardziej są nam na rękę http://www.tanie-podrozowanie.net/. W wypadku first minute korzyść jest o tyle duża, że właśnie można zaplanować wcześniej urlop i na tyle szybko uprzedzić szefa, żeby w ostatniej chwili się nie wykręcić.
aaxaa / 2011-10-12 12:45
kupując z dużym wyprzedzeniem czasowym na pewno dużo zaoszczędzimy, więc warto takie oferty przeglądać o ile możemy już swój urlop planować

Najnowsze wpisy