Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Podstawowa opieka zdrowotna będzie dostępna dla nieubezpieczonych? Minister zdrowia ma projekt

Podstawowa opieka zdrowotna będzie dostępna dla nieubezpieczonych? Minister zdrowia ma projekt

Wyświetlaj:
Redziosław / 89.79.170.* / 2016-04-11 20:12
O tak. Pan minister stworzy projekt, który z całą pewnością zakończy się stworzeniem zasobów z niczego, znikną kolejki, lekarstwa staną się powszechniejsze od powietrza, a pielęgniarki będą zarabiały godne pensje.
leszekwrzesien / 2016-04-11 19:43
Rozsiadł się byk w fotelu i udaje że służbie zdrowia wszystko jest ok.CO ZROBIŁEŚ DO TEJ PORY .Bo jak na razie to tylko dossałeś się do dojnego byka razem z pseudo sterowanym prezydentem.
tomasz213 / 178.235.43.* / 2016-04-11 19:29
to mi z renty potrącają na ubezpieczenie zdrowotne, albo na jakieś inne, a ci co nie tyrają ani nie tyrali mają mieć za free leczenie. Chyba coś nie tak?
igood / 5.172.247.* / 2016-04-11 14:44
Budżet z PIT ma mniej niż z akcyzy za papierosy i alkohol. Tak że palący oraz pijący bezrobotny wnosi duży wkład do budżetu. A tak poza tym to tylko kraje trzeciego świata wymagają od swoich obywateli "ubezpieczenia" przy wizycie u lekarza. W Hiszpanii czy Szwecji nie tylko służba zdrowia ale i podstawowa emerytura przysługuje każdemu urodzonemu tam obywatelowi. Dzięki temu nie ma biedy. Co do sprawiedliwości natomiast, co niektóre trolle podnoszą, to jaka to sprawiedliwość jak jeden idzie na emeryturę w wieku 40 lat, jako zdrowy byczek bo nigdy fizycznie nie pracował więc pobiera ją kolejne 40 lat średnio, a inny tyra do 67 w hucie i jak nawet dożyje tej emerytury to bierze ją góra parę lat? Sprawiedliwość? Nie wygłupiajcie się...
JA6969 / 193.36.183.* / 2016-04-11 17:41
Jak chcesz to zamień się na pracę z takim 40-latkiem. Jak sądze są zawody w których jest to "śmieszny" wiek ale nie chciałbym byc np policjantem, strazakiem itp. Wolę żyć spokojnie.
A co do sprawiedliwości tacy "bezrobotni" których Ty opisujesz często żyją z naszego majątku jak rąbną ci telewizzor czy komórkę. Ale tego pewnie nie biezesz pod uwagę
JA6969 / 193.36.183.* / 2016-04-11 14:21
i jak rozumiem za bezrobotnych, pracujących na czarno czy "śmiecóówkach" gdzie nie są odprowadzane składki zapłaca pozostali? No naprawde genialne. Mam tylko nadzieje że ubezpieczeni będą mieli chociaż BEZWZGLĘDNE pierwszeństwo do specjalistów szpitali itd!
twoj / 78.8.191.* / 2016-04-11 14:11
ciekawe kto za to zapłaci?! myślcie, że portfele Polaków to studnie bez dna żeby wciąż sponsorować nierobów i wszelkiej maści pasożyty?
tyle w temacie / 79.191.221.* / 2016-04-11 14:27
Paradoksalnie to może okazać się tańsze niż idiotyczne dochodzenie czy pełnoletni uczeń trzeciej klasy liceum ma prawo do świadczeń jak jego niepełnoletni koledzy czy też nie. Jest wszakże jeden warunek. Należy zlikwidować większość biurokratycznych procedur i struktur NFZ dedykowanych li tylko temu celowi (tj.weryfikacji)
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy