Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Podwyżka stóp procentowych: Jak nie teraz, to za miesiąc

Podwyżka stóp procentowych: Jak nie teraz, to za miesiąc

Wyświetlaj:
Tadeusz W. / 77.45.44.* / 2011-06-08 13:19
ZA KRYZYS MAM ZAPŁACIĆ JA - KRETYN PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W TYM ŻAŁOSNYM KRAJU OD 23 LAT. ZAWSZE UCZCIWIE PŁACIŁEM PODATKI WIĘC DO DZISIAJ NA KREDYTACH. A JAK WZRASTAJĄ KOSZTY PALIW, PRACOWNICZE I KREDYTÓW TO MUSZĘ PODNOSIĆ CENY BO NIE MA CO CIĄĆ. ZATEM SKORO ROSNĄ CENY - BO ROSNĄ KOSZTY TO PAŃSTWO PODNIESIE MI STOPY ABYM MUSIAŁ PODNIEŚĆ CENY. A REFORM JAK NIE BYŁO TAK NIE MA I NIE BĘDZIE. PANIE SZEJNFELD - JUŻ NA PANA I PANA PARTIĘ NIE ZAGŁOSUJĘ A NA LIŚCIE NAPISZĘ , ŻE ŻADEN Z WYMIENIONYCH NIE JEST GODNY MOJEGO GŁOSU - GŁOSU CIĘŻKO PRACUJĄCEGO CZŁOWIEKA BO I TAK W ŻADNEJ SPRAWIE MI NIGDY NIE POMOGLIŚCIE I NIE POMOŻECIE. WIĘC JAK NIE ZOSTANIECIE WYBRANI TO MOŻE ( CHOĆ MYŚLĘ, ŻE JESTEŚCIE JUŻ USTAWIENI ) BĘDZIECIE SIĘ, PRZYNAJMNIEJ NIEKTÓRZY, MUSIELI ZDERZYĆ Z RZECZYWISTOŚCIĄ LUDU PRACUJĄCEGO I CHAOSU PRAWNO-GOSPODARCZEGO.
uiwegf87wt3i9hw / 195.90.102.* / 2011-06-08 12:22
hehe jak dobrze ze nie wchrzaniłem się w żaden kredyt mieszkaniowy i nie mam zamiaru bo jeśli chodzi o stosunek cen do zarobków będzie tylko gorzej a Ci w większości co pobrali kredyty na 30 i więcej lat nie dość że nie dadzą rady z ratami za parę lat to jeszcze stracą to co już spłacili wraz z mieszkaniami, taka jest realna rzeczywistość i przyszłość większości polaków
kwachs / 2011-06-08 10:56 / Tysiącznik na forum
Aby ulżyć frankowiczom dowalają tym, którzy zgodnie z zaleceniami rządu zadłużyli się w krajowej walucie.
skubidubi / 78.133.163.* / 2011-06-08 10:53
Znowu, znowu. W poprzednim cyklu było 8 podwyżek łącznie o 2 punktu procentowe (z 4,00 na 6,00). Tym razem stopy rosną od 3,50 więc można spokojnie zakładać że dojdą do 5,50 a wcześniej niż przy 5,00 nie spodziewałbym się że przestaną rosnąć.
Tadeusz W. / 77.45.44.* / 2011-06-08 13:31
BO JAK NIE MA REFORM TO TRZEBA WYDOIĆ FIRMY - głównie baranów płacących uczciwie podatki. A POCZEKAJCIE CO BĘDZIE PO WYBORACH - TERAZ JEST CICHO. Jak jakimś cudem wygra PiS - to będzie szpiegomania i setki komisji do spraw zamachów i rozliczeń z epoki komunizmu + ingerencja w waluty.I peryferia Europy. SLD nie wygra- jakby- to będzie PRL 2 i królestwo dla pracowników tyle , że bez firm, bo każdy ucieknie stąd z produkcją. O PSL nie ma co mówić. A PO po wygranej zafunduje nam wzrost VAT i podatków. Prorodzinny wzrost stawki VAT z 8 % na 23 % na artykuły niemowlęce jest już klepnięty od stycznia. Tym się też PO nie chwali bo jak się kapituluje przed Unią to nie ma się czym chwalić . Jedynie Chińczycy i Wietnamczycy z Wólki Kossowskiej są zachwyceni - bo ich rząd i służby nie raczą dotknąć i w gniazdku pod Warszawą kręcą wałki jak się patrzy. Czy ten spokój jest powiązany ze sprzedanymi obligacjami państwowymi ???

Najnowsze wpisy