Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Pogłębienie tendencji spadkowej na giełdzie

Pogłębienie tendencji spadkowej na giełdzie

Jaś - ornitolog / .* / 2005-04-29 12:27
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-04-30 00:18
ivax słabo .hmmm no cóż Jasiu życzę Ci coby wsio co masz tak słabo się zachowywało ........już niedługo nowe maximum na tej spółce !takie drugie echo na które już nie mogę zerkać bo mnie zalewa :) gapię się na nie od 10 kwietnia . 15 kwietnia miałem zlecenie kupna po 76 i nie weszło i odpuściłem no i masz ci los:) ale tak to tutaj bywa .....Ivax słabo no Jasiu to Ty mocarz jesteś :)pozdrawiam Cię serdecznie:)
dżeju / .* / 2005-05-02 08:44
orle, ale Ivax miał dużo gorsze wyniki niż w poprzednim roku obrach. to dlaczego rośnie?ale Vistula to ma dynamikę!
olek / .* / 2005-04-29 21:27
mam pytanie czy w trakcie sesji składacie zlecenie sprzedaży PKC - czy to nie jest zbyt ryzykowne ? i czy tak można ? Ja dopiero zaczynam, z góry dziękuję za odpowiedz .
Pablo / .* / 2005-04-29 22:55
Zlecenie PKC można składać we wszystkich fazach systemu notowań ciągłych oraz w systemie kursu jednolitego (za wyjątkiem fazy interwencji i fazy dogrywki). Złożone w trakcie przyjmowania zleceń na otwarcie, na zamknięcie, na fixing notowań jednolitych oraz w okresie równoważenia rynku podlegają realizacji odpowiednio po kursie otwarcia, zamknięcia, kursie jednolitym lub kursie określonym w wyniku równoważenia rynku.W przypadku zleceń składanych w fazie notowań ciągłych, za wyjątkiem okresów równoważeń, zlecenie PKC podlega realizacji po kolejnych cenach najlepszych oczekujących zleceń przeciwstawnych aż do pełnej realizacji. Zlecenie sprzedaży PKC złożone na dużą ilość akcji przy mało płynnych spółkach może spowodować gwałtowny spadek kursu. Jeżeli w trakcie składania zlecenia PKC w fazie notowań ciągłych w arkuszu zleceń brak jest zleceń przeciwstawnych z limitem ceny zapewniających pełną realizację zlecenia PKC albo jego realizacja doprowadziłaby do zawarcia transakcji po kursie, który wykracza poza dopuszczalne widełki, rozpoczyna się proces równoważenia rynku, a zlecenie PKC traci ważność. Zlecenie PKC nie wchodzi wtedy do arkusza zleceń i zostanie odrzucone przez system w momencie uruchomienia równoważenia rynku.Z praktycznego punktu widzenia jeżeli jest możliwość śledzenia kursu danego instrumentu on-line lepiej złożyć zlecenie:- po cenie rynkowej (jeżeli koniecznie zależy nam na sprzedaży akcji). Może ono zostać wprowadzone do systemu giełdowego tylko w czasie notowań ciągłych z wyłączeniem okresów równoważeń rynku. Zlecenie realizowane jest po cenie pierwszego zlecenia przeciwstawnego. Jeżeli od razu całość zlecenia nie zostanie zrealizowana pozostała ilość danego papieru wartościowego pozostaje w arkuszu jako zlecenie z limitem równym cenie ostatniej realizacji.lub - z limitem ceny- chroni to przed spadkiem kursu, daje możliwość sprzedaży danego instrumentu po cenie wcześniej przez siebie ustalonej zapewniającej określoną wysokość zysku. Pojawia się jednak niebezpieczeństwo niepełnego zrealizowania zlecenia, co jest bardzo uciążliwe przy zleceniach o małej wartości, gdyż podnosi jednostkowe koszty prowizji.
orzeł / .* / 2005-04-30 00:20
Pablo witaj w klubie :)Przyda nam sie tutaj taki fachman:)pozdrowienia
dżeju / .* / 2005-04-29 16:07
no słuchajcie, podciągnijcie trochę ten mój ATM drugiego, bo jak wrócę czwartego i nie będzie co najmniej po 33, to ... :)aha, Bauma szykuje się do wybicia, mam nadzieję że jeszcze nie teraz, niech zaczeka na mnieEnap niech się przynajmniej trzymażyczę Wam wysokiego Ivaxa, EPNa i innych w poniedziałek, dajcie znak jak krew popłynie, to może przerwę urlop
Jaś - ornitolog / .* / 2005-04-29 15:49
IVAX słabo, a Get coś jakby troszkę nieśmiało i delikatnie...
orzeł / .* / 2005-04-29 15:09
nie ma chętnych do tańca i tyle:)
Jaś - ornitolog / .* / 2005-04-29 14:52
Mr. Eagle now, what is about your IVAX? Bo tak thinkam i thinkam i nic wythinkać nie mogę... Miała być jakaś party, a tu jakby choroba Świetego Wita czy something...:-$
orzeł / .* / 2005-04-29 14:10
o 14.15 zaczynamy zabawę na ivaxie zapraszam:)
orzeł / .* / 2005-04-29 14:10
nie nie znaczy ktoś Cię próbuje odsprzedać drożej ot co :)
orzeł / .* / 2005-04-29 14:16
kuźwa :) miało bycć "nic nie znaczy ktoś Ci próbuje odsprzedać drożej" (sorki ale juz mialem ivax w głowie)
Młody / .* / 2005-04-29 13:42
Co to znaczy: cena papieru idzie w górę przy drobnych zakupach po kilkaset akcji?Czy ktos mógłby mi to objaśnić, jestem właściwie greenhorn giełdowy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy