Forum Forum dla firmDotacje

Pogorszyli kodeks wyborczy. Prawa opozycji ograniczone

Pogorszyli kodeks wyborczy. Prawa opozycji ograniczone

Wyświetlaj:
jasio po piwie / 84.10.193.* / 2011-07-14 13:52
Kiedy pełnomocnik zamiast posła w ławie sejmowej. Posłowie tacy przemęczni nic nie robieniem że głowa boli.
DonaldDuck / 83.27.250.* / 2011-07-14 13:30

Przedstawiciel Sejmu Grzegorz Karpiński odpierał zarzuty wnioskodawcy. W jego ocenie przyjęcie tej ustawy miało wyjątkowy charakter i Sejm był tego świadomy.

Ten wyjątkowy charakter polega na tym, że Platforma chce za wszelką cenę utrzymać się przy władzy, a ten kodeks ma dać furtkę do "robienia cudów nad urną".
Kichotek / 89.72.78.* / 2011-07-14 13:56
Ojej - nie chcesz to nie głosuj - ale potem nie pieprz, że kiedy nam się poprawi w kraju, to na zasadzie gówna przyczepionego do okrętu, przy browarku będziesz chrzanił jak się to do tego przyczyniłeś. Już od 2005 roku słucham tych malkontentów z PiS-u i mam ich serdecznie dosyć. Trochę odwagi cywilnej i konsekwencji w działaniu. Ja jestem konsekwentny od 1980 roku i wspieram tych którzy wprowadzili Polskę od NATO i Unii. I wcale mi ani Mazowiecki ani Geremek ani Wałęsa nie wadzili. Wręcz przeciwnie - są to wybitni Polacy, czego nie da się powiedzieć ani o Jarosławie Kaczyńskim, ani Ziobrze, ani Kurskim, ani Błaszczaku, że o tym gówniarzu Hoffmanie nie wspomnę. Stanowczo przeciwstawiam się oszołomom marzącym o Polsce "sukmanowo-zapaskowo-proboszczowskiej" sprzed 1939 i machających szabelką antymoskiewską. Jak wam się tak marzy polski Smoleńsk - to idźcie i go sobie bierzcie. Utwórzcie tam nawet IV Rzeczypospolitą Smoleńską, ale odpieprzcie sie od naszego Kraju. Jak Kurski spec od "dziadka z Wermachtu" chrzani "wara od mojej rodziny" - to mu mówię - sam stworzyłeś takie reguły walki wyborczej więc masz co zasiałeś. Ale w październiku wystawię wam rachunek.
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-14 14:50
Jak by głupota miała skrzydła tobyś latał jak orzeł.

Twoje autorytety mnie nie interesują. Nie obrażaj tych którzy maja odmienne zdanie. Takie jest prawo demokracji.
Kichotek / 89.72.78.* / 2011-07-14 16:06
Wiesz ssisley - trafiłeś w sedno - jestem polskim orłem i jestem z tego dumny. Wtedy kiedy ja byłem na "internie" na Lompy i w Strzelcach Opolskich - ty szczałeś na bibułę przewożoną w twoim wózku dziecięcym przez rodziców albo dorastałeś na saksach. Jeśli Kurski, Ziobro, Jarosław Kaczyński (w odróżnieniu od Lecha - który był w sumie porządnym, chociaż denerwującym człowiekiem i rzeczywistym patriotą kultywującym idee Polski sprzed 1939 - przykładowo stworzył Muzeum Powstania Warszawskiego), to to są Twoje autorytety, to jesteś żałosny sisley!!! Widać, że urodziłeś się po 1981 roku. Co ty możesz wiedzieć o demokracji. Korzystasz z dorobku Kułakowskiego, Mazowieckiego, Kuronia, Geremka i jeszcze strzykasz na nich jadem NIEGODZIWCZE??? Prawa demokracji wymagają używania mózgu i bycia wszechstronnie wykształconym członkiem społeczeństwa OBYWATELSKIEGO !!!, a nie kibolem politycznym. Jak takiś odważny to weź sobie szabelkę, zbierz podobnych do ciebie zwolenników "demokracji" i hajda na Smoleńsk. Bedzie paru durniów mniej. A jeśliś tylko taki mocny w gębie, to stul ten arogancki pysk i nie wyzywaj mnie, szczurołapie. Poczekamy do listopada - wtedy zobaczymy, gdzie się podziała twoja bezczelna, niezachwiana pewność, że masz rację. Co, może będziesz pieprzyć, że wybory spieprzył "przypadkowy naród" jak ci z nieistniejącego ZChN-u i PC ?? A może taki typ jak "Chorągiewka" Czarnecki co to najpierw był w ZChN, potem Samoobronie, a teraz PiS - to też jest twój autorytet???
Floyd / 2011-07-14 15:22 / Tysiącznik na forum
Zatem zgodnie z prawami demokracji mogę spokojnie napisać, że jestem tego samego zdania co Kichotek, a zdanie innych mnie nie obchodzi.
Kichotek / 89.72.78.* / 2011-07-14 22:03
Dzięki Floyd - we dwóch raźniej - ale i tak dopiero na jesieni zmienimy historię. Pozdrawiam
L_W / 83.10.52.* / 2011-07-14 14:15


Ojej - nie chcesz to nie głosuj

Przez pomyłkę poparłeś wniosek PiS-u. Dokładnie o to PiS-owi chodzi - nie chcesz, to nie głosuj.
DonaldDuck / 83.27.250.* / 2011-07-14 14:13

nie chcesz to nie głosuj

A gdzie napisałem, że nie chcę głosować?

machających szabelką antymoskiewską

Gdyby Polacy w 1920 nie pomachali bolszewikom szabelkami to byśmy byli częścią Związku Radzieckiego, może ty żałujesz, że tak się nie stało, ale ja na pewno nie.

Do reszty nie będę się ustosunkowywać bo nie ma do czego
Kichotek / 89.72.78.* / 2011-07-14 16:34
Aleś facet rypnął jak łysy grzywką w kant kuli. Dwuja z historii, logiki i realizmu politycznego. Nie do mnie te słowa. Ja jestem co najmniej 3 razy starszy od Ciebie i moi bliscy leżą w Katyniu od 1940. Wiec widać że ciebie poniosło zacietrzewienie - ale to charakterystyczne dla PiSkaczek.
DonaldDuck / 83.27.250.* / 2011-07-14 17:06
Gościu nie znasz mnie to nie wypowiadaj się na mój temat i mnie nie oceniaj. O swoim poziomie intelektualnym dałeś świadectwo w swoich wypowiedziach więc nie będę go nazywał.
Kichotek / 89.72.78.* / 2011-07-14 22:00
Te "entelektualysta z Żolyborza" - zabrakło argumentów - więc się sadzisz na "hrabiego ze spalonego zamku" i wyjeżdżasz z intelektem per "gościu" - widać żeś 40 latek i do tego przemądrzały że aż w tyłku strzyka. Jak to dobrze że ja już nie będę musiał patrzeć co tacy jak ty zrobią z tym krajem. Powiem tylko jak Wałęsa - "Po cholerę ja walczyłem z komuną - trzeba to było zostawić tak jak jest" Do dnia dzisiejszego kupowałbyś na kartki cukier, kajał się przed SB i oglądał zachodnie samochody prowadzone przez synów sekretarzy PZPR i cinkciarzy. A chroniłby ciebie Układ Warszawski i musiałbyś podpisywać lojalki przed wyjazdem do Fatimy. Widzisz arogancie - masz jeszcze dużo do nadrobienia w zakresie przedwojennej "kindersztuby", bo nie ma w tobie za grosz szacunku dla tych, którzy nadstawiali za ciebie głowę kiedy ty szczałeś w pieluchy. Więć po pierwsze nie "gościu", a proszę pana, a po drugie podciągnij się z historii. Masz Jeszcze czas wyhamować - zanim skończysz tak jak Farfał.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-14 16:40

Dwuja z historii

Dwója z ortografii. :)
Kichotek / 89.72.78.* / 2011-07-14 22:20
Aleś "dokładny" - a maturę zdałeś? Bo ja muszę "z bulem" przyznać że już dawno. I zdarzają się mi cyberdziadkowi "literówki" - ale jak będziesz miał moje latka, artretyzm w palcach po "sanatorium na internie w zimie 1981/1982" i okulary to pogadamy. Z tym że chociaż w odróżnieniu od DonaldaDucka nie sadzisz się na przemądzałego młodzieńca co się na wszystkim zna i historię najnowszą Polski razem z jej tajemnicami ma w małym paluszku. A gdyby miał władzę - to już on by "nas urządził" jak Kononowicz.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-14 22:40
Dziadku, zanim kogos bedziesz pouczal nausz sie troche pokory.
maxymili / 2011-07-14 13:57 / Tysiącznik na forum
To ja Ci nasikam na trawnik i powiem nie chcesz to nie wąchaj. Pasuje?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy