poker online

andzia23 / 2013-03-01 08:58
Slyszalem ze jest jakas ustawa antyhazardowa w polsce, Czy jest możliwosć grania w pokera z pieniadze w polsce? Nie chodzi mi o spotkanie z kolegami, tylko granie w kasynach internetowych, oczywiscie za pieniadze
Wyświetlaj:
pusty / 2013-06-19 09:41
Kwestie prawne na temat pokera w Polsce są dyskusyjne. Prawda jest taka, że w praktyce wszystko wygląda zupełnie inaczej niż w teorii. Ustawa antyhazardowa z dnia 26 maja zakazuje gry w pokera w internecie. Jednak nie do końca jasne są przepisy jakie weszły w życie, ponieważ kłócą się one z prawem Unii Europejskiej, które stoi ponad prawem polskim. Oto fragmenty ustawy, które dotyczą bezpośrednio pokera online:

Art. 2. 1. Grami losowymi są gry o wygrane pieniężne lub rzeczowe, których wynik w szczególności zależy od przypadku, a warunki gry określa regulamin. Są to:
5) gry w karty: black jack, poker, baccarat;

Art. 29a. 1. Zakazane jest urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet.
2. Zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet.
3. Zakazy określone w ust. 1 i 2 nie dotyczą urządzania zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie udzielonego zezwolenia.
antek28 / 2013-03-25 09:31
ja tam gram od kilku lat na takich kasynach i nic sie nigdy nikt jeszcze nie przyczepil. fakt ze nie gram jakimis ogromnymi kwotami ale na tydzien wyciagam jakies 60 dolarow., a gram tak spokojnie i delikatnie
co_ja_tutaj_robie / 2013-03-01 10:31
jesli dobrze pamietam to ta ustawa dziala na maszyny typu jednoreki bandyta, ale nie bardzo jestem Ci w stanie powiedziec czy na inne gry tez. Ale hak grasz w pokera przez internet w kasynie nie polskim tylko jakims zagranicznym to nie powinjno byc zadnego problemu RACZEJ.
piwosz / 2013-03-11 13:15
ja tam gram i sie nie przejmuje tym co sie dzieje w polityce bo za niedlugo to nic nie bedzie w tym [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
panstwie ;/
piwosz / 2013-03-12 10:28
tak wlasnie chcialem napisac :) musialem sie pomylic na klawiaturze

Najnowsze wpisy