Forum Forum prawneGospodarcze

pokrzywdzony w sprawie SK Bank

pokrzywdzony w sprawie SK Bank

andrew_grasper / 2019-08-29 13:58
Prokuratura nadała mi status pokrzywdzonego w dniu wystawienia upadłego SK Bank wreszcie na sprzedaż (straciłem tam dużo oszczędności). Co to dla mnie oznacza? Pouczenie mówi że w postępowaniu przygotowawczym poprzedzającym wniesienie sprawy do sądu jestem stroną procesową a w postępowaniu sądowym mogę być stroną do czasu rozpoczęcia procesu. Ale czy ja muszę coś w tej sprawie robić? Co konkretnie? Oczywiście chcę uczestniczyć w podziale ewentualnego majątku po SK Banku.
Wyświetlaj:
Janusz945 / 89.64.80.* / 2020-06-25 22:53
Spawa karna może być jedyną szansą odzyskania straconych pieniędzy od oskarżonych bo od syndyka nie wystarczy pieniędzy dla wielu osób. Prokuratorzy zabezpieczył chyba spory majątek oskrżonych więc pokrzywdzeni mogą odzyskać w postępowaniu karnym pieniądze. W tej sprawie polecam prawnika Karola Miłkowskiego z podwarszawskich Ząbek.
Staroń & Partners sp.k. / 188.146.97.* / 2020-02-17 14:26
Szanowny Panie, proszę o kontakt, chętnie podejmiemy się tematu. Pozdrawiam,
jankowskimariusz / 78.159.99.* / 2019-09-25 20:57
Proponowałbym udać się w tej kwestii do dobrego prawnika. Nie warto robić nic na własną rękę - zwłaszcza w tego typu kwestiach. Wiem z własnego doświadczenia. Sam użerałem się kiedyś z bankiem i dopiero ingerencja Anny Legieć pomogła mi doprowadzić sprawę do końca.
lewoskrętny / 89.231.100.* / 2019-09-27 20:36
Banku ani pieniędzy już nie ma a te pozostałości co syndyk sprzeda nie starczą na pokrycie pożyczki NBP i wypłat BFG. Wbrew tej oczywistej arytmetyce prawnicy od 2015 chcą ciągle na tym zarabiać.

Najnowsze wpisy