Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pół roku rządów PiS. Tak wygląda realizacja obietnic premier Szydło

Pół roku rządów PiS. Tak wygląda realizacja obietnic premier Szydło

Wyświetlaj:
tomasz1000 / 89.71.148.* / 2016-05-17 14:01
ktoś w końcu musiał ruszyc tę nieistniejącą polske brawo pis dba o własne podwurko nie są sługusami europy a grekom możecie skoczyć !!!!!!
Edyta1976 / 89.71.211.* / 2016-05-17 13:49
JAK MOZNA BRAC POD UWAGE ZAROBKI Z 2014 ROKU A NIE OBECNA SYTUACJE RODZINY,TO TOTALNA GLUPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oszukany107 / 83.5.236.* / 2016-05-17 13:46
jeżeli pis nie zrealizuje swoich zobowiązań tj. powrót do normalnego wieku emerytalnego 60/65 stażu pracy 35/40 to będzie znaczyło że mamy do czynienia z kolejną bandą oszustów dbających o swoje stołki i kasę i jako suweren mamy prawo podziękować wam za kolejne robienie narodu Polskiego za idiotów i odsunąć was ludzi bez honoru od władzy i tak będzie chciało wiele milionów Polaków zaczniemy jako oszukane przez was społeczeństwo ostre protesty które będą musiały się skończyć wcześniejszymi wyborami a wam oszustom nikt już nigdy nie zaufa !!!
pesym / 89.186.28.* / 2016-05-17 13:39
najważniejsze podniesienie kwoty wolnej od podatku z której skorzystali by wszyscy cisza !!!
Edyta1976 / 89.71.211.* / 2016-05-17 13:33
Co dobrego sie dzieje????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podniosa podatki i narzuca nowe!!!!!!!!!!!!!!!!
To jest ta dobroc!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stach995 / 176.113.207.* / 2016-05-17 13:28
o kwocie wolnej od podatku już wszyscy ZAPOMNIELI - tak wyglądają obiecanki -cacanki a GŁUPIM radośc
zatroskany / 109.241.246.* / 2016-05-17 13:21
Jak realizował Tusk z PO i PSL swoje obietnice?
Czkałem 8 lat . Pomóżcie mi , wspomóżcie swoją inteligencją i pamięcią - jakie obietnice
zostały zrealizowane? Po kilku miesiącach podnosicie wszyscy krzyk jak pisklęta : dajcie, dajcie, dajcie!...
Dlaczego przez 8 lat trzymaliście "buzie" w kuble?
Może nie krzyczcie lewacy o nowe datki ( wszystko sprzedane lub rozkradzione, zdefraudowane) tylko
weźcie się do roboty - jeżeli coś potraficie. Pomóżcie tym którzy pracują . Wtedy będzie więcej pieniędzy na zasiłki dla was w "pomocy społecznej". Na razie przynajmniej nie przeszkadzajcie.
zwyczajny gość / 78.8.208.* / 2016-05-17 13:19
Mają na spełnienie wyszyatkich obietnic 4 lata a nie pół roku! PO nie spełniła żadnej obietnicy!
Cyba451 / 93.176.196.* / 2016-05-17 13:11
A ja czekam na minimalną emeryturę 1000 zł i kwotę 8000 zł wolną od podatku - obiecanką oszusta Dudy !
A 58 / 46.45.78.* / 2016-05-17 13:08
Szanowny rządzie PiS, pani premier Szydło w kampanii wyborczej tak prezydenckiej jak parlamentarnej umawialiśmy się z wami nie tylko na obniżenie wieku emerytalnego, ale stażu pracy okresu skladkowego 40 letniego mężczyznę i 35 letniego kobiet bez względu na wiek
Pani prowadziła kampanię wyborczą Prezydenta i dobrze pani wiedziała co prezydent obiecywał i podpisywał ze związkami zawodowymi solidarność panem Piotrem Dudą przewodniczącym solidarność i proszę to wziąć pod uwagę i proszę nie mówić że realizujecie obietnice bo to jest kłamstwo. Realizacja tej sztandarowej obietnicy będzie w oczach Polaków uznana wuwczas kiedy będzie wprowadzony ten staż pracy, okres skladkowy, jeśli tego nie wprowadzicie sam osobiście będę nawoływał do protestów,chociaż przez cały czas was od kilku nastu lat wspierałem i ganie tych którzy was krytykowali. Mam 58 lat życia i 39 lat pracy do tego mi zdrowie szwankuje i jestem już wypalony, ile mam pracować jeszcze do śmierci? ??
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Marek ML / 83.21.85.* / 2016-05-17 12:54
Cóż, Szydło już przeznaczona na ambasadora w Watykanie. A potem karuzela ma się zacząć kręcić "od nowa". Tylko ze wyborcy nie wyzerują w tym momencie licznika oczekiwań, zaczną się niecierpliwić. Właściwie PiS osiągneła jeden wyraźny sukces - program 500+. I on może się stać "sztandarowym" sukcesem - pod paroma warunkami jednak. Po pierwsze, musimy zauważyć wpływ programu na dzietność w Polsce. Po drugie, nie możemy zauważyc trudności finansowych kraju. A te ostatnie zdaniem ekonomistów mogą się pojawić w roku 2017 (brak możności finansowania programu). Jeśli program 500+ skończyłby się tak, ze dzieci by nie przybyło, ale przybyło obszczymurków śpiących po bramach w stanie upojenia - kosztem wyrzeczeń finansowych podatnika - o, wtedy sukces zamieniłby się w wielka klęskę. I wtedy by się już zaczęło - wypominanie niezrealizowanych obietnic emerytalnych, spraw frankowiczów i dziesiątków innych obietnic.
wiekszościowi wyborcy / 95.49.126.* / 2016-05-17 12:52

Pół roku rządów PiS. Tak wygląda realizacja obietnic premier Szydło

POwska sitwa dalej prowadzi kampanie nienawisci do PISu w stylu swoich 8 letnich rządów wolnopoddaństwa unijnej mafii szkodzacej Polsce.Szetyna rzuca kalumnie na PIS a sam doprowadza PO na skraj przepaści razem ze sowim kompanem Neumanem!!!Dobrze pamietamy 8 lat PO-PSL -PIS jako opozycja nie miał prawa głosu a wszystkie ustawy były przepychane przez sejm i senat oraz podpisywane przez Komorowskiego.Pamietamy jak kolejni marszałkowie z PO blokowali głosy PISu a teraz Szetyna ma czelność mówic o odsunieciu marszałka Kuchcinskiego-PO wraz z tymi oszołomami unijnej propagandy moga sobie najwyzej zamówic piwko w knajpie-tyle sobie moga!!!Precz z osozłomami unijunej propagandy szkodzacymi Polsce i roznoszacymi polskie wewnetzrne problemy na arenie miedzynarodowej-nihgy wam tego nie wybacza wyborcy!!!
Ryszard 1234 / 78.10.140.* / 2016-05-17 12:46
500+ to też jest kłamstwo pisiaków miało być 500 zł na każde dziecko a nie na co piąte.
rezun.one / 89.71.26.* / 2016-05-17 12:40
Podkreślić trzeba jedno, na razie nic nie wiadomo o kłopotach z wykonaniem budżetu.
Tymczasem pojawiają się pierwsze kłopoty, drugie półrocze rządów PiS to może być wielki płacz.
Trzeba będzie zacząć wycofywać się z obietnic, wsadzić Szydło do aresztu i powołać nowego premiera.
Kogo, Jarka? Quo vadis Polonia?
aleksja / 193.105.75.* / 2016-05-17 12:37
W imię równouprawnienia i równego traktowania kobiet i mężczyzn powinno być 65 lat dla obu płci! Zróżnicowanie wieku emerytalnego jest niezgodne z Konstytucją!

Najnowsze wpisy