Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polacy chcą dymisji rzadu

Polacy chcą dymisji rzadu

Money.pl / 2006-09-28 08:37
Komentarze do wiadomości: Polacy chcą dymisji rzadu.
Wyświetlaj:
kafka / 217.98.20.* / 2006-09-28 11:15
I jeszcze coś nt. sondaży: Eksperyment myślowy.
Wyobraźmy sobie pytanie:
"czy chce pan/pani podwyższenia podatków?"
Na bazie wyników takiego sondażu musielibyśmy stwierdzić, że Polacy w 96% są liberałami.
i pytanie: "czy chce pan/pani podwyższenia emerytur?"
Tu wynik byłby 96% Polaków to socjaliści.
albo: "czy lasy jeziora mazurskie powinny być państwowe i wszystkim byłoby wolno po nich chodzić i pływać, czy też prywatne ze wzbornionym wstępem dla obcych?"
Tu mielibyśmy olbrzymią przewagę komunistów.
No więc co? jesteśmy liberałami, socjalistami czy komunistami?
Sondaże to tylko sposób sterowania polityką i kasą reklamową.
kafka / 217.98.20.* / 2006-09-28 11:08
Kazimierz Kik: "To pocieszające, że społeczeństwo zaczyna wyrabiać sobie własne zdanie"
Społeczeństwo nieczego sobie nie wyrobiło panie profesorze. A już na pewno nie własne zdanie. Społeczeństwo sugeruje się może nie opinią rządzących, ale opinią większości mediów, które tę, jak już pisałem, kuluarową farsę rozdmuchało do monstrualnych rozmiarów. I proszę, pan profesor udaje dziewicę orleańską. Nie wiedział jako politolog, że takie targi zawsze się odbywały, odbywają i odbywać będą w systemie przedstawicielskim? Jeżeli szczuć Kaczyńskich, to na litość boską, nie na takim bulwarowym poziomie.
lechwoju / 2006-09-28 09:58 / Bywalec forum
znowu te tytuły-Polacy chca- ja nie chcę, czy przez to nie
jestemPolakiem? Trochę upiaru proszę.
msmaxxis / 2006-09-28 09:54 / Bywalec forum
Sprawdzmy czy ranking byl oszustwem.
Jestem za bezwarunkowa dymisja rzadu. Rozwiazanie sejmu mogloby nastapic nie koniecznie teraz a na wiosne - musimy troszke ochlonac. Poza tym da to w koncu normalna tryb zmian parlamentu a nie dziedziczenie budzetu i strate roku - a potem mowienie jak to 1-szy rok rzadow daje TAAAKIE efekty.
Desstin / 2006-09-28 08:37 / Bywalec forum
Stąd te nieprawdopodobne wyniki.No bo chyba nikt w nie nie wierzy?
msmaxxis / 2006-09-28 09:49 / Bywalec forum
A mi jak cos w robocie nie wyjdzie to tez zwale na tajemne sily, uklad ktory wciaz mnie atakuje... Ciekawe co szef na to powie...
ga_zeta / 84.205.223.* / 2006-09-28 09:45
Z sond telefonicznych drogi Desstin. Wyobraź sobie, że masz włączony telewizor i oglądasz relację "ze spotkania" pani Beger i pana Lipińskiego, albo słuchasz radia, a tam wypowiadają się politycy i w tym momencie dzwoni do Ciebie miła pani/pan i pyta czy widziałeś i jak oceniasz to co widziałeś. Ale może być też tak, że nie wiesz co dzieje się, bo właśnie jesteś na zakupach i zaczepia Ciebie na ulicy pan z mikrofonem i zadaje pytanie kierunkowe. Stąd te wyniki-tak szybko.

Najnowsze wpisy