Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy coraz lepiej oceniają prezydenta

Polacy coraz lepiej oceniają prezydenta

Money.pl / 2010-12-17 13:02
Komentarze do wiadomości: Polacy coraz lepiej oceniają prezydenta.
Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2010-12-17 17:49 / Tysiącznik na forum
Ponad połowa wyborców PiS ma o nim negatywną opinię. Dobre sobie ! Nie żadna połowa wyborców Pisu a wszyscy nie cierpią Komorowskiego i Rudego Tuska ,do tego trzeba doliczyć tych którzy na nich głosowali i teraz bardzo żałują bo są najzwyczajniej oszukani wściekli sami na siebie że aż tak byli naiwni Ciekawe jak się czuł Komorowski w czasie obchodów rocznicowych wmówił sobie że to deszcz pada?
Pojechał do USA zachował się jak chłopek-jełopek wstyd ,wstyd Obaj głupa palą po tym co się stało w Smoleńsku a gdy wylądowały zwłoki Prezydenta na Okęciu było mu do śmiechu co kamera zarejestrowała To nie jest mój prezydent i mój premier mam o nich wyjątkowe niskie zdanie
Rols-Rojer / 87.118.126.* / 2010-12-17 15:19
powinieneś się już przyzwyczaić. Poza jednym przypadkiem dysponowaliśmy prezydentami ze słusznym, donosicielskim rodowodem. Nie mając teścia, ubowca w MBP, kariery nie zrobisz. PO to jest aparat, żeby podobnych wybrańców losu następnie wspierał i popierał. Jest, co prawda, trochę gwizdów i buczenia, ale czynią to ludzie nieodpowiedzialni, wichrzyciele oraz pospolici chuligani, których tow. generał już w 70r. zidentyfikował i skutecznie spacyfikował. Jest zatem z czego i kogo brać przykład.
zbyszek52 / 46.113.137.* / 2010-12-17 14:17
Nie same sądaże są przyczyną twoich torsji a ich wyniki. Czy jest na to lekarstwo? Jest. Terapię już Ci podpowiadalem. Tylko zastosować. Widzę, że czasu masz coraz mniej. No i trzeba to koniecznie powiedzieć. Mądry nasz naród potrafi wlaściwie docenić wspanialego naszego prezydenta.

Najnowsze wpisy