Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy częściej sami zmieniają pracę niż są zwalniani

Polacy częściej sami zmieniają pracę niż są zwalniani

Wyświetlaj:
pola792 / 217.99.221.* / 2016-01-26 10:24
I ja biorę sprawy w swoje ręce. Biorę kredyt w getin banku iide na swoje, bo nie chcę być wiecznie wyrobnikiem
Umberto_817 / 77.56.54.* / 2016-01-25 21:18
Szukałam portalu, który pomoże mi w jak najszybszy a jednocześnie najefektywniejszy sposób znaleźć pracę. Zresztą uważam, że każdy kto tutaj ląduje ma podobne założenia. Samo szukanie pracy jest często demotywujące i trudne, sama często już chciałam rzucić to wszystko i dać sobie spokój. Dlatego trzeba znaleźć środki, które pomogą by ta „praca” nie była aż tak uciążliwa. Portali z przeróżnymi ofertami i takich pomagających stworzyć dokumenty jak list motywacyjny i CV jest sporo. Chodzi głównie o to by znaleźć coś wartościowego i nie wiążącego się z kosztami jak to w wielu przypadkach bywa. W ten właśnie sposób znalazłam stronę mcv.pl. Po wielu poszukiwaniach muszę dodać. Przejrzałam mnóstwo portali, najpierw trafiając oczywiście na te najbardziej znane. Plusem mycv.pl jest łatwość i szybkość….tak naprawdę we wszystkim. Poprzez wybieranie odpowiednich dla siebie wzorów po kilku kliknięciach wybrałam odpowiedni szablon, wpisałam po kolei wszystkie dane i już moje cv, dodatkowo umieszczone pod spersonalizowanym adresem było gotowe. Dodatkowo list motywacyjny, który za pewną (dość niedużą) opłatą oddałam razem z CV do zweryfikowania profesjonalistom i już w zasadzie wszystko jest gotowe. Oprócz tego na samym portalu jest mnóstwo ofert, więc wszystko mam w jednym miejscu, co jak pisałam ułatwia poszukiwania. Ja polecam wierząc, że może komuś moja opinia się przyda. Powodzenia życzę każdemu kto tak jak ja bierze udział w „wyścigu szczurów” poszukując odpowiedniej dla siebie pracy.
narodowiec / 78.88.61.* / 2016-01-25 17:37
zmieniają poprzez wyjazd z Polski do firm za granicą. Polslkie mają w d To propaganda pisowskao dobrych zarobkach w Polsce

Najnowsze wpisy