Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy mają coraz większe mieszkania i domy

Polacy mają coraz większe mieszkania i domy

Money.pl / 2010-10-13 13:37
Komentarze do wiadomości: Polacy mają coraz większe mieszkania i domy.
Wyświetlaj:
hdhddf / 85.222.7.* / 2010-10-22 22:24
polecam ten artykuł: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polak-ma-mniejsze-mieszkanie-a-wydaje-na-nie-tyle-co-Anglik-2231360.html

mozna normalnie zwariowac z tymi waszymi wypocinami na money
k aczordonald / 86.166.230.* / 2010-10-16 11:49
infidel a czytales ostatnie czyste, opiniotworcze analizy o tym ze glownie sprzedaja sie mieszkania male.
Dwa pokoje 47 m i za chwile pojawia sie 2 dziecko.No to jaka powierzchnie do dyspozycji ma przecietny Polak w tej rodzinie ? No chyba ze dziecko to nie Polak::::))))))
A skoro glownie sprzedaja sie mieszkania male (byc moze ludzie lubia sie gniezdzic w ciasnocie, bo prawdy ze mieszkania na dzis sa cenowo oderwane od zarobkow o 30% Home Broker jakos nie podaje::)) to oczywistym jest ze powierzchnia uzytkowa na osobe zacznie sie kurczyc.

No widzisz infidel jaka belkotliwa analiza mi wyszla.I to analiza na podstawie analiz:::))))
Infidel / 83.14.59.* / 2010-10-14 17:02
residenzpalast to czysta analiza podparta opiniotwórczymi danymi, jaki bełkot masz na myśli ? Bo jak narazie to Twoja wypowiedź - nie podparta jakimkolwiek kontrargumentem - jest bełkotliwa....
residenzpalast / 83.24.11.* / 2010-10-15 11:24
"opiniotówrcze" dane Open Fajans = HB sa tyle warte ile oficjalne dane o naszym zadłuzeniu i stanu fianansów made in PO= JV Rostowskiego
Oczywiscie masz prawo w to swiecie wierzyc Twoja sprawa...
A wystarczy poszukac informacji na googlach ..ale ja za Ciebie nie bede "odrabial lekcji"... szukaj i wyciagaj wnioski..albo jako pracownik tej firmy wez sie za cos innego..Autorzy tego artykułu wystarczajaco duzo razy skompromitowali sie.... vide takze "opiniotwórcze kontrargumenty"
residenzpalast / 83.24.11.* / 2010-10-14 15:28
brednie wypisywane przez łekspertów HB jak sie okazuje nie znaja granic... sadzilem w swojej naiwnosci ze pani Siwek jak kiedys Szweda czy Szarek co mieli napisac to juz napisali..a tu figa z makiem..jak sie okazuje fantazja nie zna granic ...podparta do tego jakims pseudonaukowym bełkotem
JJ72 / 57.66.195.* / 2010-10-13 13:37
Mieszkam w Krakowie. Kupilem mieszkanie w zeszlym roku. 46,56m2. Poki co mieszam tam sam wiec m2 na osobe mam jak bogacz ale juz niedlugo wprowadzi sie do niego moja dziewczyna a w przeciagu kilku lat planuje 2 dzieci - powierzchnia bedzie wtedy wynosic 11,64m2 na osobe.
Wiekszosc mieszan na moim osiedlu to dwupokojowe do 50m2. Najwieksze mieszkanie na moim osiedlu to 3pok. 74m2, ktore bylo absolutnie poza moim zasiegiem mozliwosci finansowych.
Nie wiem czy ta srednia podana przez GUS to srednia polskich wszystkich mieszkan czy nowobudowanych bo nowe sa budowane male przez te ceny niestety nie da sie kupowac tego co by sie chcialo. Pozdrawiam!
T. / 81.190.70.* / 2010-10-13 15:01
Kto ma , ten ma. Najwięcej w okolicach Warszawy.
Poczekajmy jeszcze 20 lat . Zobaczymy, jak spłaca się dożywotnie kredyty.

Najnowsze wpisy