Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy na wakacjach to skąpcy. Odmierzają metry do morza i plaży

Polacy na wakacjach to skąpcy. Odmierzają metry do morza i plaży

Wyświetlaj:
Glamk / 178.56.90.* / 2011-02-02 13:24
Podróże są takie fantastyczne, a ludzie nic tylko narzekają i gadają... zamiast cieszyć się wypoczynkiem, wylegiwać się na plaży i niczym nie przejmować to szukają pretekstu żeby narzekać.
FranekZakrzewski / 89.231.106.* / 2011-01-31 18:53
@soccki śmieszą mnie tacy ludzie jak Ty. Potem w tanich brukowcach pokroju Faktu ludzie wypłakują rzekę bo wielkie korporacje tylko czyhają by ich oszukać na każdym kroku, a prawda jest taka, że ludzie podpisują bez zastanowienia wszelkie umowy nie czytając ich!!!!!
Co do samych wycieczek są wspaniale zorganizowane, oczywiście nie zawsze jest słodko i cudownie ale bilans zawsze wychodzi na PLUS!
kamila ZMC / 81.219.189.* / 2011-01-30 18:45
Dokładnie! Też często widziałam, że turyści robili z siebie nie wiadomo co, wielce byli pokrzywdzeni bo im jednego ręcznika w pokoju brakowało. A właśnie rezydenci często się przykładają do swoich obowiązków!
kredens. / 89.231.106.* / 2011-01-29 18:58
@meliorat jak nie szanuje podróżujących? Każdy musi szanować klientów, szkoda że klienci nie szanują pracowników! Leci taki nowobogacki cep na wycieczkę do Egiptu i zacznie narzekać że Słońce za jasno świeci, że piasek zbyt gruboziarnisty, że wódeczki w barku nie ma, takim nigdy nie dogodzisz. Podziwiam takich jak p. Strzylak którzy to z pasji do podróży chcieli innym umożliwić zobaczenie kawałka Świata ale nikt tego nie widzi ani nie docenia...
grands / 89.231.106.* / 2011-01-29 18:55
No taka nasza polska mentalność, lepiej obarczać biuro turystyczne nim się przygotować choć trochę do podróży. Polacy czy w Egipcie czy w Polsce, nie są rozrzutni i bardzo rzadko dają napiwki, zawsze mają wydumane oczekiwania i najchętniej to płaciliby za hotel maksymalnie 100$ za dobę przy czym najlepiej by miał 5*. Niestety potem wypisują negatywne opinie o Bogu ducha winnych pracownikach biura podróży przy czym wina leży po ich stronie!
kamila ZMC / 81.219.189.* / 2011-01-29 13:52
Coś w tym niestety jest, że Polacy lubią się czepiać... miałam na jednych wakacjach taką babkę, która zrobiła awanturę o to, że w jakimś katalogu było napisane, że hotel jest przy plaży, a okazało sie, że do plaży trzeba przejść 5 metrów przez ulicę... to nie wiem czy ona chciała już ze swojego pokoju do morza wychodzić? Naprawdę czasami to niektórzy nie wiedzą już do czego się przyczepić.
sabinkainka / 81.219.189.* / 2011-01-28 21:04
Kocham podróże i szczerze to dziwię się ludziom, którzy potrafią się czepiać byle czego tylko po to żeby się czepiać... nie raz widziałam jak ludzie wręcz doszukiwali się jakiś problemów. Ja jak latam na wczasy to staram się przede wszystkim zapomnieć o stresie w pracy, regeneruje siły.
soccki / 188.47.53.* / 2011-01-28 19:26
Po tym, jak nie wyjechałem na wczasy w egipcie przez wybuchu wulkanu w zeszłym roku, złożyłem do nich pismo żeby kasę oddali.
Dopiero dziś przelew od nich przyszedł. Sąd musiał być po drodze. Żerują na tych co nie wiedzą co im się należy, albo nie chcą o to walczyć.
Mirek1001 / 77.255.30.* / 2011-02-05 17:55
Ja mam z nimi problem odnośnie Egiptu w w kwietniu. Nie chcą oddac pieniędzy i żadają 4000zł kary umownej za wyjazd mojej 4 osobowej rodziny. Proszę o jakieś szczegóły odzyskania przez Pana pieniędzy.
pozdr
Lolkaaa / 195.150.165.* / 2011-01-28 09:02
Jakoś mi się nie wydaje, żeby Polacy bardzo skąpili, ale jeśli mamy możliwość pojechania za mniejsze pieniądze a resztę wydać na przykład na wycieczki fakultatywne to czemu nie.
meliorat / 83.21.54.* / 2011-01-27 21:08
to,że polak lubi ponarzekać to fakt,jeden da napiwek inny nie,jeden się dobrze bawi inny nie,ale ilu ludzi tyle zachowań więc nie generalizujmy,chyba że koniecznie się przy tym wielki pan upiera,to należało by go wrzucić do worka z burakami,którzy nie szanują własnych klientów,zresztą jeśli mówimy o biurze alfa star to w nim jako jedynym spotkałem się z polskojęzycznym rezydentem,który język polski znał chyba tylko ze słownika,a angielski z kilku lekcji w szkole
Danka-Szcz / 79.162.117.* / 2011-01-27 20:21
Kocham podróże. Kiedyś nie było takich możliwości żeby latać za granicę, odpoczywać... a teraz ludzie nie potrafią tego docenić. Lecąc za 1000 zł nie można oczekiwać takich luksusów jak za 10 tysięcy... Ludzie się przyczepiają do byle czego, to źle, tamto źle, zamiast skupić się na fajnej pogodzie i odpoczywaniu. Latanie na wakacje to powinna być przyjemność, przecież przymusu żadnego nie ma... wszyscy powinniśmy cieszyć się wolnymi chwilami zamiast ciągle narzekać!
.podróżnik. / 81.190.54.* / 2011-01-27 19:22
Moi znajomi opowiadali , że przez cały czas pobytu w Egipcie rzygali jak koty po ich skażonej wodzie i żarciu.
AnnaGorzow / 91.94.53.* / 2011-01-27 18:46
No niestety taka jest prawda, że ludzie chodzą i mierzą dokładną odległość od hotelu do plaży. Sami też powinniśmy zadbać o to żeby się dobrze czuć w danym hotelu, to, że jesteśmy na wczasach nie powinno nas zwalniać z obowiązku bycia np uprzejmym. Podróże to taka fantastyczna sprawa, a my ( Polacy) ciągle na coś narzekamy... aż do przesady!

Re:

sponsor / 77.253.217.* / 2011-01-27 16:15
Ja chetnie daję napiwki. Skoro stac mnie na przelot samolotem i 2 tygodnie leżenia bez ruchu to jestem w duuuzo lepszej sytuacji niż miejscowa ludność. Przecież większość z tych ludzi ,którzy pracują w turystyce nie ma wysokiej pensji stałej a tylko symboliczne kilka funciaków .Resztę dorabiają jako bakszysz. Mnie osobiście to nie przeszkadza jak ktoś chce ponieść moją walizkę. Zreszta we wszystkich religiach dzielenie się i jałmużna dla ubogich jest chwalona jako cnota ;-) . POLACY dawajcie napiwki ! to nas zbliży do kultury zachodu !!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy